برگزیده های پرشین تولز

مشکل ADSL با فیبر نوری

TorgheH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای تهران خبر ندارم دوست من ;)
توی مشهد هم بعضی مراکز به صورت فعال اینکار رو انجام میدن و بعضی ها هنوز دارن مقدماتش رو انجام میدن !

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
سلام ،
دوستانی که اطمینان دارند خطشون فیبر نوریه بیخودی تلاش نکنند و وقت بسیار با ارزش خودشون رو پای این نزارن که برن مخابرات و با این مسوولین زحمتکش مخابرات ( خب به قول خودشون دور هم نشستن و گل گفتن و شنیدن هم خودش کار وتلاشو زحمته دیگه) صحبت کنند .
هر کسی هر طور میتونه همین الان گلیم خودشو از آب بکشه بیرون حالا هر جوری که شده حالا با وایمکس ( اگه هزینشو دارین) یا چیزای دیگه .
اگه به این امید نشستین که حالا قضیه فیبر حل میشه وقتتون رو تلف کردین و این ره که میروید به نا کجا آباد است .
من خودم امروز مخابرات بودم برای بار چندم با مدیر صحبت کردم کلا انگار این آقا رو گذاشته بودند اونجا تا هر موردی هرچی حالا پیش اومد یه جووووووری بپیچونه ملت رو .
در کل ببخشید که پر حرفی کردم .

فردا که پیشگاه حقیقت شود پدید / شرمنده ره روی که عمل بر مجاز کرد
ای کبک خوش خرام کجا می​روی بایست / غره مشو که گربه زاهد نماز کرد
حافظ مکن ملامت رندان که در ازل / ما را خدا ز زهد ریا بی​نیاز کرد

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان ، تا اون جایی که من می دونم ، یکی از دوستان ، می گفت او اصفهان ، یه شرکت ، اسم اش یادم نیست ، تست فنی هم گرفته ، همه چی اوکی بوده ، اما می گن ، می گن ، می گن مخابرات نمی ذاره ، حقیقت رو نمی دونم راستش ....

در ته ذهن مبارک هم این رو داشته باشید که ، تا چند وقته دیگه ، خود مخابرات ، وارد مقوله دی اس ال می شه ، و من فکر نمی کنم اون یوزر هایی رو از دست بده که هیچ شرکتی هم براشون سرویس ارایه نمی ده ، یعنی یوزر ، بیا برو تو گلو ، عاقلانه از نظر این ها ، اینه که اون یوزر ها رو هم ساپورت کنن ، سود خالصه براشون ... :hmm:

یا حق

mj_heydari

Registered User
لایک‌ها
10
دوست من هم تو مشهد رو فیبر ای دی اس ال گرفته البته 128

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان ، تا اون جایی که من می دونم ، یکی از دوستان ، می گفت او اصفهان ، یه شرکت ، اسم اش یادم نیست ، تست فنی هم گرفته ، همه چی اوکی بوده ، اما می گن ، می گن ، می گن مخابرات نمی ذاره ، حقیقت رو نمی دونم راستش ....

در ته ذهن مبارک هم این رو داشته باشید که ، تا چند وقته دیگه ، خود مخابرات ، وارد مقوله دی اس ال می شه ، و من فکر نمی کنم اون یوزر هایی رو از دست بده که هیچ شرکتی هم براشون سرویس ارایه نمی ده ، یعنی یوزر ، بیا برو تو گلو ، عاقلانه از نظر این ها ، اینه که اون یوزر ها رو هم ساپورت کنن ، سود خالصه براشون ... :hmm:

یا حق

امان از دست این سود خالص که هرچی میکشیم از این خالص بودنه نمیدونم چرا اینجا کلا همه چیز رو دنباله خالصشن مثل شیر خالص که گیر نمیاد یا زعفران خالص که دست هر کسی نمیدن معلوم نیست کجا میره یا همین سود خالص که خیلی طرفدار داره . خب بابا میخاین سود خالص بکنین وعده این سود خالص رو ( کمی از اون رو خیلی کم) به مدیران مراکز و کارمند ها هم بدین که حداقل با مشتری درست برخورد کنند :hmm:
به نظر من مخابرات یکیو مثل مایلی کهن میخاد که مثل یه شوینده عمل بکنه و یه سری چیزا رو پاک کنه :D
:):D

Last edited:

FarZan-GSM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان در مشهد : هم اکنون خود مخابرات 128 می ده که محدودیت نداره سرعت سورفینگش خوبه و دانلودشم 19 هست و از همه بهتر قیمتشه که ماهی 10 تومن هست یک خبر دیگه هم بدم که اگر تلفن به اسم شرکت باشه 256 هم به راحتی می دن با سرعت 38 و قیمت 13000 !!!!!!

shabgard65m

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان در مشهد : هم اکنون خود مخابرات 128 می ده که محدودیت نداره سرعت سورفینگش خوبه و دانلودشم 19 هست و از همه بهتر قیمتشه که ماهی 10 تومن هست یک خبر دیگه هم بدم که اگر تلفن به اسم شرکت باشه 256 هم به راحتی می دن با سرعت 38 و قیمت 13000 !!!!!!
تایید میشه من الان خودم همین وضیعت دارم:دی

hosseintdk775

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
http://www.rastgo.com htp://www.rastgo.net ww

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

shabgard65m

Registered User
لایک‌ها
62
سلام محدودیتی نداشت . بدون محدودیت حجمی و زمانی!

FarZan-GSM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه های مشهدی کسی تونسته 256 بگیره و آیا کسی تونسته که اینترنت مخابرات رو Share کنه اگر کسی نتونسته Share کنه بگه تا راهنماییش کنم آخه مسئولش که اومده بود خونه ما گفته بود نه این اصلا Share نمی شه سیستمش اینه فلان ولی بعد خودم Share کردمش !! D:

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
سلام بچه های مشهدی کسی تونسته 256 بگیره و آیا کسی تونسته که اینترنت مخابرات رو Share کنه اگر کسی نتونسته Share کنه بگه تا راهنماییش کنم آخه مسئولش که اومده بود خونه ما گفته بود نه این اصلا Share نمی شه سیستمش اینه فلان ولی بعد خودم Share کردمش !! D:
تعرفه 128 رو كه گفتيد.

تعرفه هاي سرعتهاي بالاتر به چه صورته؟

ضمنا نامحدود بودنش تا كي ادامه داره؟ يك كار موقتي (تبليغاتي) كه نيست؟

FarZan-GSM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه دوست عزیز کلا نا محدوده و 256 هم به شرکت ها می دن و قیمتش 13 هزار تومن هست !

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مثل اینکه این مشکل داره برای ما هم اتفاق میفته :(

مامور مخابرات میگفت باید 200 تومن بدی مودمش رو بخرید. البته شرکت باید اینکار رو بکنه که مثل اینکه نمیکنه

باید خود ادم پولشو بده !!

diktator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam bacheha ! man shahroodam hudude sale 83 be in balaye khanemansooz(fibre noori )gereftar shodam!az mazayash chi begam!begzarim.ama hudude 1 mah pish raftam edare mokhaberat behem goftan ke hudude 2 mah dige bia sar bezan!donbale rahe haleshim behetoon ye shomare dige midim ya az injoor harfa kholase doros mishe ta 1 mah dige:D taze inja ke shahrestane oonja hatman ta alan doros shode!:D ye zang bezanin mokhaberat!:D oon pooolao shirniaram bedin biad invar:D:D

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
مثل اینکه این مشکل داره برای ما هم اتفاق میفته :(

مامور مخابرات میگفت باید 200 تومن بدی مودمش رو بخرید. البته شرکت باید اینکار رو بکنه که مثل اینکه نمیکنه

باید خود ادم پولشو بده !!

سلام
ببخشید مودم چی باید بخریم؟؟؟؟
مودمش فرق داره؟

iman100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه شرکت هست رو فیبر نوری تو تمام ایران به خصوص مشهد اینترنت می ده اینم شمارش 5027698 من خودم ازشون گرفتم چند ماهه خیلی راضیم

lionkeen78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
www.nooranet.ir
فک کنم این میده گرفتی شیرینی فراموش نشه خخخخخخخخخخ
09216006157

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
من تو تهران رو خطی که فیبر نوری بود سرویس گرفتم . چطوری !؟
اینطور که متوجه شدم اینکه خود مخابرات تجهیزاتی داره که رو فیبر نوری adsl میده یعنی کشک!
اینها میان خطتون رو اگه امکانش باشه مسی میکنن که بتونید adsl بگیرید.
با چک و چونه زدن با کارمندای مخابرات هم به جایی نمیرسید.
باید سرویس کارای پیمانکاری اون مرکز رو ببینید و باهاشون صحبت کنید . یه مایه ای هم ازتون میگیرن و کارو ردیف میکنن ...

بالا