آژانس هواپیماییexchanging

مشکل ip ولید در وایراس

شروع موضوع توسط afshin-m ‏15 فوریه 2006 در انجمن شبکه

1. afshin-m

afshin-m Registered User

من در شهرستان هستم و اکانت وایرلس گرفتم خیلی هم خوب جواب میده تنها مشکل من داشتن ip ولید هستش ولی این isp به من اینولید داده و میگه نمیتوانیم ولید بدهمیم می خواستم از دوستان ب÷رسم اینها درست می گویند یانه البته بگم تا جایی که من فهمیدم اینها هم بصورت کامل از این سیستم سر در نمیآورند و اگر هم راحی داشته باشه اینها بلد نیستند و من هم چون نیاز دارم سیستم حتما در نت شناخته شود نیاز مبرمی به آی ÷ی ولید دارم منو راهتمایی کنید ممنون میشم:cool:

2. ghasempouri

ghasempouri کاربر تازه وارد

دادن Valid IP همواره با ملاحظات خاصی صورت می گیرد. فکر نمی کنم این مطلب درست باشد که گفتند امکان ندارد. احتمالا در حال حاضر این امکان وجود ندارد. در شبکه هر چیزی ممکن است و هزارویک راه برای توپولوژی و برقراری شبکه وجود دارد. حتی بیشتر از عدد 1001 باور کنید.

3. hamed_ed2

hamed_ed2 کاربر تازه وارد

سلام
    به نظر من هم این حرف که زدن درست نیست من خودم هم از اینترنت wireless دارم استفاده میکنم و ip valid دارم

بستگی داره خود اون شرکت از کجا اینترنت گرفته باشه .
    در ضمن این ip رو با چه subnet mask به شما داده؟
    موفق باشی
    [email protected]

4. afshin-m

afshin-m Registered User

دوست من شما به صورت *** ارتباط وایرلس رو برقرار میکنید یا همین که سیستم روشن میشه مثل یک شبکه داخلی ارتباط شما برقرار هستش ؟؟؟

به من هر دو اینها رو پیشنهاد کردند حالا من موندم که مدوم بهتره البته میگه تو روش اول میتوانیم ولید بدهیم:blush: