برگزیده های پرشین تولز

مشکوک بودن سرویس وایمکس ایرانسل - برای ثبت نام دست نگه دارید!

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724
بالاخره وصل شد!
زنگ زدم 707 گفتم آخه چرا مدارک من رسیده ولی ثبت نشده؟ گفت تعداد زیاده و این حرفها ، گفتم من می خوام سرویس رو پس بدم نمی خوام از 14 روز بگذره، گفت باید به نمایندگیتون بگید ولی ممکن هست تا چند ساعت دیگه وصل شه!! که شد !!!

سرعت مثل ای دی اس ال 128 هست. فقط من یه مشکلی دارم اونم اینکه از پنل ایرانسل اصلا سر در نمیارم، لوگین کردم نوشته 5 روز دیگه سرویس تمومه، شارژ کنید که به حالت تعلیق در نیاد!!

اصلا معلوم نیست الان این 3 گیگ ما کجا معلومه چقدرش مونده؟ چقدرش استفاده شده؟؟ چقدر از یک ماه مونده؟

اگه این سه گیگ رو استفاده نکنیم از بین میره؟ نمیره؟؟ چطوریه داستان کسی می دونه؟ شایان میدونی؟

تبريك ميگم :)

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
بالاخره وصل شد!
زنگ زدم 707 گفتم آخه چرا مدارک من رسیده ولی ثبت نشده؟ گفت تعداد زیاده و این حرفها ، گفتم من می خوام سرویس رو پس بدم نمی خوام از 14 روز بگذره، گفت باید به نمایندگیتون بگید ولی ممکن هست تا چند ساعت دیگه وصل شه!! که شد !!!

سرعت مثل ای دی اس ال 128 هست. فقط من یه مشکلی دارم اونم اینکه از پنل ایرانسل اصلا سر در نمیارم، لوگین کردم نوشته 5 روز دیگه سرویس تمومه، شارژ کنید که به حالت تعلیق در نیاد!!

اصلا معلوم نیست الان این 3 گیگ ما کجا معلومه چقدرش مونده؟ چقدرش استفاده شده؟؟ چقدر از یک ماه مونده؟

اگه این سه گیگ رو استفاده نکنیم از بین میره؟ نمیره؟؟ چطوریه داستان کسی می دونه؟ شایان میدونی؟

حساب انگار به صورت روزانه حساب می شه یعنی اگه 128 سه گیگ گرفته باشید می شه تقریبا روزی 500 تومن یعنیی از امروز تا اول اسفند اگه 5 روز باقی مانده باشه 5 تا 500 تومن از حسابت کم می شه . از اول اسفند هم دوباره 15تومن از حسابت کم می کنه یعنی15000-2500=12500 تو حسابت باید باشه
البته در مورد حجم نمی دونم چی جوری هست یعنی اگه 15 بهمن حسابت فعال شده باشه همون 3 گیگ رو بهت می ده یا 1.5 گیگ ؟؟

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
دوستان به نظر من كه فعلا صبر كنيد تا قيمتها بياد پايين
بازار داره كم كم رقابتي ميشه !!!

به نظرم تا سال 1404 صبر كنيد شايد فرجي شد !!!!
:d

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
با دوبار زنگ زدن به 707 تا حدودی فهمیدم جریان چی هست، گفتم اینجا بگم شاید بقیه هم خواستن استفاده کنن ( البته هنوز مطمئن نیستم دقیقا همینطوری که میگم باشه ).

توضیح ( مثال برای سرویس 128 و 3 گیگ ترافیک - ماهی 15 تومن ) :
کسانی که به تازگی ثبت نام می کنند، سیستم ایرانسل از زمان ثبت نام تا پایان ماه شمسی جاری، هزینه ماهیانه شما ( آبونمان ) را محاسبه میکنه و با مبلغ هزینه ثبت نام شما (مودم و ...) جمع می کنه، مثلا اگه 15 ماه ثبت نام کرده باشین از شما 7500 دریافت میکنه.

حالا در پنل وایمکس :

مانده حساب : تعداد روزهایی که سرویس غیر فعال بوده ( اینترنت نداشتین ) + مقداری که شارژ می کنید قرار میگیره. در واقع باید آخر هر ماه 15 تومن تو حساب شما باشه و ابتدای ماه صفر میشه ( حالا اگه تازه ثبت نام کردین و وایمکس گرفتین و اینترنت دارین و همینطور مانده حساب هم دارید این همون مبلغ تعداد رزوهایی بوده که سرویس قطع بوده و به ریال هست :D ) به احتمال زیاد ترافیک هم به همین صورت براتون حساب میشه ( 1.5 گیگ ) و اگه بیشتر از اون استفاده کنید ترافیک آزاد حساب میشه و از مانده حساب کم میشه.

مجموع کل استفاده ها : بر حسب بایت - باید تقسیم به 2048 کنید تا بر حسب مگ ببینید چقدر استفاده کردید.

در ضمن از ترافیک 3 گیگتون اگه استفاده نکنید میبسوزه و به ماه بعد انتقال پیدا نمی کنه!

Last edited:

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان به نظر من كه فعلا صبر كنيد تا قيمتها بياد پايين
بازار داره كم كم رقابتي ميشه !!!

به نظرم تا سال 1404 صبر كنيد شايد فرجي شد !!!!
:d

آقا به بحث ربطی نداره اسپمه بدجور این صحبت من . ما شنیدیم ایمیل ملی میدن به امید خدا رفتیم تو سایت بگیریم www[dot]emailmelli[dot]ir که بالاخره از تکنولوژی و علم روز و از این جور داستانا عقب نمونیم دیگه ولی چیزی توی سایتشون نبود که نوشته باشه برای ثبت نام اینجا کلیک کنید . آقا ما کجا باید بریم . ممنون میشم یکی جواب مارو بده

یا علی

Last edited:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آقا به بحث ربطی نداره اسپمه بدجور این صحبت من . ما شنیدیم ایمیل ملی میدن به امید خدا رفتیم تو سایت بگیریم www[dot]emailmelli[dot]ir که بالاخره از تکنولوژی و علم روز و از این جور داستانا عقب نمونیم دیگه ولی چیزی توی سایتشون نبود که نوشته باشه برای ثبت نام اینجا کلیک کنید . آقا ما کجا باید بریم . ممنون میشم یکی جواب مارو بده

یا علی
جواب اسپام واجبه ! ... بله خبری نیست فعلا ... فقط یه چیزی تو دهنش اومد این مدیرعامله ... گفت ! حواسش نبود اصلا به کسی نمیدن ...

پی نوشت : بنده هنوز وایمکسم درست نشده :)))

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
جواب اسپام واجبه ! ... بله خبری نیست فعلا ... فقط یه چیزی تو دهنش اومد این مدیرعامله ... گفت ! حواسش نبود اصلا به کسی نمیدن ...

پی نوشت : بنده هنوز وایمکسم درست نشده :)))
شایان با 707 و پیشتیبانی خودت صحبت کن، من احتمال میدم مدارکت نرسیده باشه یا نفرستاده باشه

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من تقریبا .... میانگین روزی ۳ بار صحبت میکنم ... دیگه شیف‌هاشون رو هم بلدم ! خیلی هاشون من رو میشناسن ... زنگ میزنم ... یا خودشون زنگ میزنن میگن آقا مشکل شما هنوز حل نشده که ... :D ...

در مورد مدارک هم به محض اینکه مدارک من به مشکل خورد من مخ تکنسین رو زدم ... شماره‌ای که خودش برای ایرانسل باید فکس میکرد رو گرفتم خودم فکس کردم !!! اکانت هم الان ۳ هفته ای هست که فعال شده ... ولی مشکل داره :D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
دوستانی که وایمکسشون راه افتاده و کار میکنن ... اگر براشون امکان داشت و دوست داشتند، ۵ دقیقه اکانتشون رو به من قرض بدن من چک کنم ببینم فقط مشکل از اکانت منه ... یا تنظیماتم ... یا مودمم ... یا هر چیز دیگه مشکل داره. ممنون

البته اگر اکانت رو روی Mac نبسته باشن !

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
دوستانی که وایمکسشون راه افتاده و کار میکنن ... اگر براشون امکان داشت و دوست داشتند، ۵ دقیقه اکانتشون رو به من قرض بدن من چک کنم ببینم فقط مشکل از اکانت منه ... یا تنظیماتم ... یا مودمم ... یا هر چیز دیگه مشکل داره. ممنون

البته اگر اکانت رو روی Mac نبسته باشن !
آقا شايان فكر كنم شما به اندازه دوبله سوبله فقط پول تلفن بايد بديد

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خودم هم همین فکر رو میکنم. چون جمعا ساعت ها با پشتیبانی حرف زدم تاحالا !

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سرعتش چجوريه؟
128 کيلوبيت واقعيه يا اين که واقعی نيست؟ يعنی همون 16 کيلوبايت بر ثانيرو میگيره اکانت 128 کيلوبيتش؟

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
استاد 128k سرعت واقعي دانلودش حدود 16 الي 18 هستش كلا
سرعت دانلود 128 كيلوبايت واقعي براي سرويس 1 مگ هستش

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
براي بدست اوردن سرعت دقيق دانلود بايد نوع سرويس تقسيم بر 8 كنيم
مثلا سرويس 128 تقسيم بر 8=16 پس سرعت دانلود با سرويس 128 بايد 16 باشه كه ما اي دي اس ال دارا چنين چيزي نديديم .
من كه با يك مگ بايد 128داشته باشم بيشتر از107 نديدم
يا اونايي كه هم512 دارند فكر نكنم بيشتر از58 ديده باشند. ها ؟
در كل وايمكس كه خيلي گرونه الان من با سرويس رايگان الان كه نه سرعتم خيلي كمه ولي قبل 12 بهمن شبي 700مگ ميگرفتم. حالا حساب كنيد با وايمكس هر مگ 10تومان 700 مگ ميشه چقدر تازه رايگانيم نداره

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
بابا یکی تکلیف منو با ایرانسل روشن کن، دیروز که آخره ماه بود ما حسابمون رو 15 هزار تومن شارژ کردیم که برای این ماه در واقع اکی کرده باشیم، اما همینطوری هی داره کم می کنه! الانم رسید به 14 تومن ! این پشتیبانی ایرانسل هم که اصلا معلوم نیست چی میگه! این هم تبلیغ و خرج می کنن یه راهنمایی درست نمیزارن که آدم بفهمه چه غلطی باید بکنه !!
بابا تو خود سایت وایمکس نوشته سر ماه 15 تومن از حساب کم میشه بابت شارژ ماهیانه، پس چرا کم نکرده و خرد خرد داره کم میکنه؟؟ یعنی داره نرخ آزاد حساب می کنه؟؟ پس سه گیگ رایگان کجاست؟!
707 میگه هر وقت حساب صفر بشه برای نرخ آزاد ( مگی 10 تومن ) باید حساب رو شارژ کنید !!

دیوانه شدم ازدست اینا به خدا!

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
بابا یکی تکلیف منو با ایرانسل روشن کن، دیروز که آخره ماه بود ما حسابمون رو 15 هزار تومن شارژ کردیم که برای این ماه در واقع اکی کرده باشیم، اما همینطوری هی داره کم می کنه! الانم رسید به 14 تومن ! این پشتیبانی ایرانسل هم که اصلا معلوم نیست چی میگه! این هم تبلیغ و خرج می کنن یه راهنمایی درست نمیزارن که آدم بفهمه چه غلطی باید بکنه !!
بابا تو خود سایت وایمکس نوشته سر ماه 15 تومن از حساب کم میشه بابت شارژ ماهیانه، پس چرا کم نکرده و خرد خرد داره کم میکنه؟؟ یعنی داره نرخ آزاد حساب می کنه؟؟ پس سه گیگ رایگان کجاست؟!
707 میگه هر وقت حساب صفر بشه برای نرخ آزاد ( مگی 10 تومن ) باید حساب رو شارژ کنید !!

دیوانه شدم ازدست اینا به خدا!
من هم مشکل شما رو دارم یعنی تغییر تعرفه درخواستیم (128 نامحدود ) رو سیستم رد کرده و مثل شما 128 3 گیگ هم امروز 1 اسفند شارژ نشده و داره آزاد حساب می کنه

TorgheH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته صحبت کردن با خط 707 از طریق خطوط ایرانسل مجانی نیست برای من که اینجوری نبوده ! من رو هم شایان از توی فرندفید به اینجا راهنمایی کرد تا بیام همگی با هم دست به دست هم بدیم یه چاره ای برای مشکلاتمون پیدا کنیم !

بالا