برگزیده های پرشین تولز

مشکوک بودن سرویس وایمکس ایرانسل - برای ثبت نام دست نگه دارید!

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
من به شخصه اگه این مشکلات اکانتینگ و ساپورت و ... که این همه در این تاپیک نالیدم ازش نداشته باشه ایرانسل، راضی هستم! چون وقتی میبینم این مخابرات فلان فلان شده این هم التماسشون می کنی به خاطر یه سرویسی که در کشورهای دیگه داره منسوخ میشه هیچ کاری برات نمی کنن تازه 4 تا چیزم بهت میگن، به همین راضی ام ( تنها مشکلشون میگم فقط همینایی هست که گفتم وگرنه کیفیت سرویس خوبه )

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
دوستان* لطفا جو سازی نکنید!
1. الان 128 با 3 گیگ در ماه در اکثر نقاط تهران 13تا 15 تومان هست.
2. کجا با 15 تومان میشه اینترنت ماهواره ای پرسرعت داشت؟

* این نظرات صرفا درباره کاربران P-khakestari و Mr. Smith بوده و در مابقی کاربران ارزش قانونی دیگری ندارد.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
در مورد مودم من نمیدونم که حالا شما میگی 2 یا 3 برابر قیمت فکر نکنم اینجوری ها هم باشه یعنی میگی مودمش تو ایران تو بازار اگر باشه 40 تومنه ؟
در مورد تعرفه 128 هم که به ملت میدن شما رو چه حساب میگی گرونه ؟ نسبت به کجا میسنجی خط کش مورد استفاده ی شما چیه ؟ ایرانسل الان 128 رو 3 گیگ در ماه میده 15000 تومان .
تعرفه adsl 128 پارس آنلاین 149,500 + 3% مالیات بر ازرش افزوده در کل حدود 15000 تومان
تعرفه 128 adsl شاتل 13900 تومان .

حالا شما چه جوری حساب کردی که ایرانسل شده 2 برابر اینا به ما هم بگو
128K نامحدود مخابرات ماهی 10T

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
512 با محدوديت ماهي 1 گيگ شبانه از 2تا7 صبحش رايگان
فن آوا البته نماتيندگيش
ماهي 13500 بازم گرون نيست ايرانسل ؟

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
خوب نمیشه وایمکس رو با ADSL مقایسه کرد . کلآ وایمکس سرویس گرونی هست .
ADSL هم به درد من و شمایی میخوره که بهش دسترسی داریم . کسانی که دسترسی ندارن ناچارن که از اینترنت ماهواره ای استفاده کنن .

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
128K نامحدود مخابرات ماهی 10T

اصلا بحث ایرانسل نیست ها ولی به پست خودتون استناد میکنم :
چه جالب! توی مرکز حافظ 32/128 ست شده!
در تاپیک
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2672562&postcount=283

خب سرویس داریم تا سرویس شما پارس و شاتل رو با مخابراتی که هر روز دارن "بیت به بیت " از سرعتش کم میکنن مقایسه میکنی ؟

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
آقا یک مورد مشکوک!

ظاهرا چون پینگ بسته است شما نمی تونید از هیچ وی/پی*ان استفاده کنید !!

کسی تونسته ؟!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آقا یک مورد مشکوک!

ظاهرا چون پینگ بسته است شما نمی تونید از هیچ وی/پی*ان استفاده کنید !!

کسی تونسته ؟!

اقا من استدعا دارم که تا چیزی رو مطمئن نیستید تو فروم مطرح نکنید چون بد آموزی داره :D

پینگ بسته و باز بودنش هیچ ارتباطی به بسته یا باز بودن پورت‌های *** تو یه سرویس دهنده اینترنت نداره. این از این.

در مورد *** تو ایرانسل هم بله مشکلی نداره و من استفاده میکنم. اگر با pptp مشکل دارید، l2tp رو تست کنید.

( این جمله آخر رو هم چون بد آموزی داره بعدا حذف میکنم ) :D

Last edited:

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
اقا من استدعا دارم که تا چیزی رو مطمئن نیستید تو فروم مطرح نکنید چون بد آموزی داره :D

پینگ بسته و باز بودنش هیچ ارتباطی به بسته یا باز بودن پورت‌های *** تو یه سرویس دهنده اینترنت نداره. این از این.

در مورد *** تو ایرانسل هم بله مشکلی نداره و من استفاده میکنم. اگر با pptp مشکل دارید، l2tp رو تست کنید.

( این جمله آخر رو هم چون بد آموزی داره بعدا حذف میکنم ) :D
والا من همه جوره دارم امتحان میکنم نمیشه ! دادم به بچه ها تست کردن تونستن وصل بشن من نتونستم، اولین بارمم نیست می خوام از وی/پی/ان استفاده کنم که اطلاعاتم خیلی کم باشه، می تونی 1 دقیقه وی=پی=ان خودت رو بدی من تست کنم لطفا؟

garrin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام بر دوستان گرامی
من یکی از فریب خوردگان تبلیغات وایمکس ایرانسل هستم ، چندی پیش تحت تاثیر تبلیغات این شرکت ثبت نام کردم و یک کاربر 128 کیلو بیتی دائمی ایرانسل شدم .
اول محاسبه کردم که 110 هزار تومان پول مودم هزینه زیادی نیست و پس از ثببت نام اولیه دیدم که مبلغ 172000 تومان برایم فاکتور فرستاده اند بدون اینکه هیچ چیزی در مورد این هزینه اعلام کنند گفتم گور پدر ضرر به حسابشان ریختم و منتظر شدم .
حدود 10 روز طول کشید تا مودم را دریافت کنم ، تکنسینشان هم با وقت خودش می آید نه با وقت شما پس مجبور شدم یک روز هم از کارم بزنم تا تکنسین ایرانسل تشریف بیاورند و مودم را تحویل دهند تنها کاری که ایشان کردند کابل شبکه مودم را به پورت شبکه کامپیوتر وصل نمودند و ایرانسل 8000 تومان بابت این کار بسیار تخصصی هزینه فاکتور کرده بودند که البته از آن 172000 تومان حساب کرده بودند بعد هم ریز قرار داد را به من دادند و دیدم که یک قرار داد یک طرفه به نفع ایرانسل نوشته شده و بنده هم امضا کردم .
سرتان را درد نیاورم همه ی اینها را به امید اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت و رها شدن از شر اینترنت تلفنی تحمل کردم . قرار شد 24 ساعت پس از نصب مودم اینترنتم فعال شود اما می توانستم به سایت ایرانسل بروم و با شوق و ذوق و برای امتحان سرعت آن پس از اینکه تکنسین تشریف بردند یک فایل راهنمای وایمکس را به ظرفیت حدود 2.8 مگابایت از سایت ایرانسل دانلود کردمسرعت وحشتناک بود حدود 150 کیلوبایت در ثانیه و تنها در چند ثانیه این فایل دانلود شد خیلی ذوق زده شده بودم و تا فردا که اس ام اس فعال سازی برایم رسید انتظار سختی کشیدم اما خوشی ها همینجا تمام شد . ساعت حدود 5بعد از ظهر به اینترنت وصل شدم و دیدم که سرعت دانلود در حد 4 تا 5 کیلوبایت در ثانیه است خودم را دل داری دادم که حتماً اوایل کار است و بهتر می شود اما از ساعت حدود 6 بعد از ظهر تا ساعت 2 نیمه شب که از خستگی و ناامیدی خوابم برد دیگر نتوانستم از طریق وایمکس ایرانسل به اینترنت وصل شوم صبح روز بعد حدود ساعت 4 صبح بیدار شدم تا ببینیم وقتی اکثر کاربران خوایب هستند سرعت بهتر می شود یا نه و البته چشمتان روز بد نبیند با سرعت 1 تا 2 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کردم شب بعد هم همین قضیه تکرار شد و تازه فهمیدم که ایرانسل چه کلاهی سرم گذاشته است بلافاصله با خدمات این شرکت تماس گرفتم و تقاضای فسخ قرارداد به علت ترافیک بیش از اندازه شبکه را نمودم و البته با خونسردی به من پاسخ دادند که دریافت پولتان دو هفته طول می کشد اینجا بود که کلاهبرداری عظیم ایرانسل را تا ته خواندم 10 روز ثبت نام و انتظار و 14 روز هم برای بازپس گیری هزینه ام امیدوارم دیگر دوستان فریب این تبلیغات را نخورند و اگر تجربه ای دارند برای همه بنویسند تا وقت و هزینه ی آنها به هدر نرود.

جالب اینه که تا بهشون گفتم قراداد رو فسخ کنن در کمتر از یک ساعت ارتباط من رو با همون لاکپشت سوپراکسپرسشون ( وایمکس ) قطع کردن ولی برای برگردودندن سپرده من دو هفته زمان اعلام کردن ، متاسفانه این شرکت ها هیچ گونه حق و حقوقی برای مصرف کننده و مشتری قائل نیستن و فقط تبلیغات و شعار می دن ، من زنگ زدم به خدماتشون که همین مطلب رو بپرسم که چرا ارتباط من رو فریز کردن اول به اجبار دو دقیقه یک پیام ضبط شده تبلیغاتی رو باید گوش کنین که حال آدم ابه هم می خوره بعد هم یک پیام دیگه گفت الان نمی تونیم به شما پاسخ بدیم !!
واقعا موندم از این همه مشتری مداری و حق و حقوق مشتری !

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام بر دوستان گرامی
من یکی از فریب خوردگان تبلیغات وایمکس ایرانسل هستم ، چندی پیش تحت تاثیر تبلیغات این شرکت ثبت نام کردم و یک کاربر 128 کیلو بیتی دائمی ایرانسل شدم .
اول محاسبه کردم که 110 هزار تومان پول مودم هزینه زیادی نیست و پس از ثببت نام اولیه دیدم که مبلغ 172000 تومان برایم فاکتور فرستاده اند بدون اینکه هیچ چیزی در مورد این هزینه اعلام کنند گفتم گور پدر ضرر به حسابشان ریختم و منتظر شدم .
حدود 10 روز طول کشید تا مودم را دریافت کنم ، تکنسینشان هم با وقت خودش می آید نه با وقت شما پس مجبور شدم یک روز هم از کارم بزنم تا تکنسین ایرانسل تشریف بیاورند و مودم را تحویل دهند تنها کاری که ایشان کردند کابل شبکه مودم را به پورت شبکه کامپیوتر وصل نمودند و ایرانسل 8000 تومان بابت این کار بسیار تخصصی هزینه فاکتور کرده بودند که البته از آن 172000 تومان حساب کرده بودند بعد هم ریز قرار داد را به من دادند و دیدم که یک قرار داد یک طرفه به نفع ایرانسل نوشته شده و بنده هم امضا کردم .
سرتان را درد نیاورم همه ی اینها را به امید اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت و رها شدن از شر اینترنت تلفنی تحمل کردم . قرار شد 24 ساعت پس از نصب مودم اینترنتم فعال شود اما می توانستم به سایت ایرانسل بروم و با شوق و ذوق و برای امتحان سرعت آن پس از اینکه تکنسین تشریف بردند یک فایل راهنمای وایمکس را به ظرفیت حدود 2.8 مگابایت از سایت ایرانسل دانلود کردمسرعت وحشتناک بود حدود 150 کیلوبایت در ثانیه و تنها در چند ثانیه این فایل دانلود شد خیلی ذوق زده شده بودم و تا فردا که اس ام اس فعال سازی برایم رسید انتظار سختی کشیدم اما خوشی ها همینجا تمام شد . ساعت حدود 5بعد از ظهر به اینترنت وصل شدم و دیدم که سرعت دانلود در حد 4 تا 5 کیلوبایت در ثانیه است خودم را دل داری دادم که حتماً اوایل کار است و بهتر می شود اما از ساعت حدود 6 بعد از ظهر تا ساعت 2 نیمه شب که از خستگی و ناامیدی خوابم برد دیگر نتوانستم از طریق وایمکس ایرانسل به اینترنت وصل شوم صبح روز بعد حدود ساعت 4 صبح بیدار شدم تا ببینیم وقتی اکثر کاربران خوایب هستند سرعت بهتر می شود یا نه و البته چشمتان روز بد نبیند با سرعت 1 تا 2 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کردم شب بعد هم همین قضیه تکرار شد و تازه فهمیدم که ایرانسل چه کلاهی سرم گذاشته است بلافاصله با خدمات این شرکت تماس گرفتم و تقاضای فسخ قرارداد به علت ترافیک بیش از اندازه شبکه را نمودم و البته با خونسردی به من پاسخ دادند که دریافت پولتان دو هفته طول می کشد اینجا بود که کلاهبرداری عظیم ایرانسل را تا ته خواندم 10 روز ثبت نام و انتظار و 14 روز هم برای بازپس گیری هزینه ام امیدوارم دیگر دوستان فریب این تبلیغات را نخورند و اگر تجربه ای دارند برای همه بنویسند تا وقت و هزینه ی آنها به هدر نرود.

جالب اینه که تا بهشون گفتم قراداد رو فسخ کنن در کمتر از یک ساعت ارتباط من رو با همون لاکپشت سوپراکسپرسشون ( وایمکس ) قطع کردن ولی برای برگردودندن سپرده من دو هفته زمان اعلام کردن ، متاسفانه این شرکت ها هیچ گونه حق و حقوقی برای مصرف کننده و مشتری قائل نیستن و فقط تبلیغات و شعار می دن ، من زنگ زدم به خدماتشون که همین مطلب رو بپرسم که چرا ارتباط من رو فریز کردن اول به اجبار دو دقیقه یک پیام ضبط شده تبلیغاتی رو باید گوش کنین که حال آدم ابه هم می خوره بعد هم یک پیام دیگه گفت الان نمی تونیم به شما پاسخ بدیم !!
واقعا موندم از این همه مشتری مداری و حق و حقوق مشتری !

:lol: جالب بود

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
ببخشید چنتا سوال در مورد مودم، دوستانی که خریدن ممنون میشم جواب بدن:
1-مودمش لن هست یا یو اس بی؟
2- مثل مودم های DSL کانفیگ داره یا خشک خالی وصل میشه به پی سی؟
3- پیچ داره یعنی میشه بازش کرد ؟ یا پرسی هست!
4- نویز مویز تو اسپیکر و سایر وسائل صوتی میندازه؟ (مثل موقعی که موبایل زنگ می خوره یا پیامک میاد... البته خفیف)

Last edited:

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
ببخشید چنتا سوال در مورد مودم، دوستانی که خریدن ممنون میشم جواب بدن:
1-مودمش لن هست یا یو اس بی؟
2- مثل مودم های DSL کانفیگ داره یا خشک خالی وصل میشه به پی سی؟
3- پیچ داره یعنی میشه بازش کرد ؟ یا پرسی هست!
4- نویز مویز تو اسپیکر و سایر وسائل صوتی میندازه؟ (مثل موقعی که موبایل زنگ می خوره یا پیامک میاد... البته خفیف)
1) LAN
2) خشک و خالی وصل میشه به پی سی ( البته یه سری کانفیگ می تونی انجام بدی، ولی ندی بهتره !)
3) من نفهمیدم منظورت چیه؟
4) نه نمیندازه

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
اين از امواج همون بي تي اس استفاده ميكنه ؟
اگر اينطوري مثلا جايي كه موبايل ايرانسل بد آنتن ميده اينم بايد يكم ضعيفتر عمل كنه درسته چون بنظر مياد انتنش دوبرابر قويتر از موبايله ولي خوب اگر جايي اصلا منطقه كور ايرانسل باشه مثل دو طبقه زير زمين اينم كار نميكنه درسته ؟

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
اگر اينطوري مثلا جايي كه موبايل ايرانسل بد آنتن ميده اينم بايد يكم ضعيفتر عمل كنه درسته چون بنظر مياد انتنش دوبرابر قويتر از موبايله ولي خوب اگر جايي اصلا منطقه كور ايرانسل باشه مثل دو طبقه زير زمين اينم كار نميكنه درسته ؟

فكر كنم به منطقه مخابراتي آن محل هم ربط داشته باشه

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
1) LAN
2) خشک و خالی وصل میشه به پی سی ( البته یه سری کانفیگ می تونی انجام بدی، ولی ندی بهتره !)
3) من نفهمیدم منظورت چیه؟
4) نه نمیندازه
ممنون از پاسختون
منظورم اینکه میشه مودم رو باز کرد توشو دید؟ می خواهم بدونم به خاطر آنتنی که احتمالا توشه این قدر بد شکل و بلند هست یا کلا طراحیش همین جوریه یا فیبرش رو به صورت عمودی گذاشتند...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه. اینطور نیست. آنتن دهی وایمکس هیچ ارتباطی به موبایل‌های ایرانسل نداره. کاملا جدا هستند. البته ممکنه از همون دکل ها استفاده کرده باشند و روش فرستنده وایمکس هم گذاشته باشند ( اطلاع ندارم که اینطور هست یا خیر ) ولی اینطور نیست که مثل GPRS شما دقیقا از فرستنده و امواج GSM استفاده کنید و همون فرستنده‌ها باشند.

برای همین هم هست که یه جورایی نصف تهران تحت پوشش وایمکس نیست ...

بالا