برگزیده های پرشین تولز

مشکوک بودن سرویس وایمکس ایرانسل - برای ثبت نام دست نگه دارید!

zandieh2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان کسی از این وایمکس مبین نت
استفاده کرده چه جوریه ؟ سرعت خوبه یا نه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ممنون

سلام دوست عزیز
اول اینکه اسم اون وایمکس نیست بلکه آخ مکس هست چون اکثر مواقع یا کانکت نمیشه یا سرعتش نزدیک صفره
من 512 دارم زنگ میزنم که چرا سرعت اینجوریه اپراتور میگوید آقا ما 64 فروخته ایم چون 512 بیت است و هر 8 بیت یک بایت است بنابراین 512تقسیم بر 8 میشود 64 کیلو در هر ثانیه البته شرکت های دیگه هم تقریبا همین طورن
موقع نصب که اومد هشت هزار تومان گرفت دو سه ثانیه بیشتر نکشید که مودم یو اس بی را وصل کرد و یک سی دی گذاشت و رفت توی سایت بانک ملی و با 500 و اندی دانلود کرد فکر کنم یارو شعبده باز بود بعد که رفت همیشه در وقت هائی از روز اصلا کانکت نمیشه اگر هم بشه سرعتش نزدیک صفره فقط صبح های جمعه سرعتش 64 هست . اینکه همیشه آخ آدم و در میاره و همیشه مکس داره پس بهتره بهش بگن "آخ مکس " زنده باد همون دایال آپ هوشمند گازوئیلی خودمون همین الان من با دایال آپ کانکت هستم . تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

AlgoBits

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان کسی از این وایمکس مبین نت
استفاده کرده چه جوریه ؟ سرعت خوبه یا نه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ممنون

من سرویس یک مگش رو دوماه استفاده کردم که فقط 10 روز اولش خوب بود!(با 136 دانلود میکردم) بعد از 10 روز سرعتم به 40 هم نمیرسید و دیگه خوب نشد، پشتیبانش هم افتضاح بود. آخر با کلی دردسر و دعوا موفق شدم هم سرویس و هم مودمشون رو بهشون پس بدم و پولم رو بگیرم.​

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوست منم تو شکتشون مبین نت دارن می گه افتضاحه! به ایرانسل امیدوار شدم

بالا