exchanging

مصاحبه فرضی با امیر قلعه نویی ( طنز)

شروع موضوع توسط nemessisor ‏31 جولای 2007 در انجمن بایگانی

1. nemessisor

nemessisor کاربر تازه وارد

مصاحبه‌کننده: آقای قلعه‌نوعی! شما چرا از فریدون زندی، در پست ِ مناسبی استفاده نکردید؟

قلعه‌نوعی: ببینید! به جان ِ مادرم قسم که خیلی دوسش دارم، زندی رو در پستی گذاشتم که مناسب بود. می‌تونید ازش بپرسید. در‌ضمن، خیلی هم ازش راضی‌ام. خوب بازی کرد. حالا اگه بد بازی می‌کرد چی؟! می‌گفتید چرا بازیش گرفتید! اما البته، من همه‌ی باخت رو به گردن می‌گیرم.

مصاحبه‌کنند: خب چرا عنایتی رو در جایی بازی دادید که هر‌گز بازی نکرده‌ بود؟!

قلعه‌نوعی: نه عزیز من! شما درست به مردم اطلاعات بدین! به همون کعبه‌ای که رفتم، عنایتی، عالی بازی کرد. بابا! بنده ی خدا، دوازده کیلومتر دوید!! و این، نشونه‌ی موفقیت ِ اونه. حالا اگه نوک میزاشتمش، می‌گفتید چرا نوک گذاشتید! اما خب؛ مسئول ِ ناکامی‌ها‌ی تیم ملی، فقط و فقط، منم و بس!

مصاحبه کننده: این یکی رو چی می‌گید آقای قلعه‌نوعی؟! مهاجمان ِ ما، یک گل هم نزدند؟! چرا؟!!

آقای قلعه‌نوعی: نه، ببینید! با افکار ِ مردم، بازی نکنید لطفاً! مهاجمان اگه گل نزدن، عوضش دیگران زدن. به علی قسم، کل یوم، مهاجمان ِ ما خیلی دویدن! اما خب نمی‌ره تو دروازه! چیکار کنیم دیگه؟! شانسه بابا‌جان! شانس! حالا اگه دیگران هم گل نمی‌زدن و ما حذف نمی‌شدیم، در‌اون صورت، چه بلایی سرم می‌آوردید؟! اما انقدر معرفت دارم که اینو بگم فقط و فقط من مقصرم. بازیکنان هیچ مقصر نیستن! هیچ!

مصاحبه‌کننده: حالا همه‌ی اینا به‌کنار. سیستم ِ تیم چرا انقدر متغیر بود؟!

قلعه‌نوعی: این حرفا چیه می‌زنید شما؟! به مردم درست اطلاعات بدین عزیز من! شما که کارشناس نیستین نباید این حرفا رو بزنین. چرا حرف، تو دهنم می‌ذارید؟!! کی گفته سیستم ِ ما، علی‌اصغری بوده؟! برید از کارشناسا بپرسید. به جان ِ بچه‌ام نه، به جان ِ بچه‌ی شما، سیستم ِ ما، اولاً یکی بود، ثانیاً اصلاً علی‌اصغری نبود! من چندین دهه هست که دارم رو این سیستم کارمی‌کنم. چرا مردم رو منحرف می‌کنین شما؟! حالا خوبه سیستم رو عوض کردم. اگه نمی‌کردم چه انتقادی می‌کردید؟!!!! با‌همه‌ی این حرفا، اونی که مسئول ِ این شکسته، خود ِ منم. سراغ. هیچکی نرید!!!

مصاحبه کننده: شما قبلاً گفتید این بهترین بازی ِ ایران بوده. درسته؟!

قلعه‌نوعی: کی گفته من اینو گفتم؟! نه؛ من گفتم این بازی، بهترین بازی ِ تاریخ ِ ایران بوده.

مصاحبه کننده: خب منم همینو می‌گم دیگه.

قلعه‌نوعی: نه آقا‌جان! درست به مردم اطلاعات بدین! لطفاً وقتی چیزی از تاریخ نمی‌دونید، حرف از تاریخ نزنید! مردم، آگاهند و باهوش! خوب می‌فهمند چیه قضیه.

مصاحبه‌کننده: آقا‌ی قلعه‌نوعی! شما که دائماً گفتید و می‌گید مقصرید، پس چرا هر‌چی انتقاد می‌کنم، شما نمی‌پذیرید!! می‌شه لطفاً یکی ازاون تقصیراتتون رو که دائماً ازش یاد می‌کنید، بگید؟!

قلعه‌نوعی: من کی گفتم تقصیر‌کارم؟!! چرا شیطنت می‌کنید آقا‌جون؟! من فقط گفتم مقصرم عزیز ِ من! به همون کعبه‌ای که رفتم، من تقصیر‌کار نیستم؛ مقصرم؛ مقصر!!!

مصاحبه‌کننده: خب بابا‌جان! مگه من چی می‌گم؟!! منم همینو می‌گم دیگه. شما مقصر ِ این شکستید! اما الان، هر‌چی می‌گم، رد می‌کنید! این، چه جور تقصیریه آخه؟!!

قلعه‌نوعی: دوباره گفت تقصیر!! کل یوم، به‌جان مادرم، به کعبه‌ای که رفتم، از کار‌شناسا بپر‌سید! من مقصرم عزیز ِ من! چرا اطلاعات ِ غلط به مردم می‌دید آخه؟! بسه دیگه بابا!! مردم ِ ما رو هنوز نشناختید شما! مردم، باهوش و هوشیارند. می‌فهمند من چی می‌گم!!!...

مصاحبه‌کننده: خب اگه مقصرید، چرا استعفا ندادید؟! این، توی دنیا رسمه که وقتی مربی، شکست می‌خوره، خودش استعفا می‌ده تا دست ِ دیگران، باز باشه برای انتخاب ِ بعدی.

قلعه‌نوعی: آخه عزیز من! ببینید شما! درباره‌ی استعفا دادن یا ندادن، مسئله ، اینه که اصلاً ببینید! من، نه تغییر دادم سیستم رو، و نه علی‌اصغری بازی کردم. این، حرف ِ آخرمه. صلوات ختم کنید! والسلام!

پایان ِ مصاحبه ...

منبع: www.parsfootball.com

2. برادر لين حو

برادر لين حو کاربر تازه وارد

پشت صحنهء بعد از مصاحبه

مصاحبه كننده : ببينيد آقاي قلعه نوئي لپ كلام اينه كه صاف و پوست كنده براتون بگم! ما مي خوايم شما بريد كنار اين انتقادها همش نمايشي هست ما كه مي دونيم شما انسان شريفي هستيد و بالاخره هركاري ازدستتون بر بياد براي تيم ملي انجام مي ديد ولي خوب روزگاره ديگه فوتبال اين چيزا رو هم داره براي همين مي گن فوتبال غير قابل پيش بيني هست منظور ما رو كه مي فهميد

قلعه نوئي: :rolleyes:درسته...ولي چرا اينو زودتر با من در ميون نذاشتيد خداوكيلي كلهم خيلي بي معرفتيد كه اين بازيهاي ناجوانمردونه رو با مردم مي كنيد و اينهمه اطلاعات غلط به مردم مي ديد خوب من كه بالاخره خودمم مي گم از اول كه مسئول اين ناكاميها هم منم خوب چرا روراست با من صحبت نمي كنيد حضرت عباسي؟
    خوب بالاخره حالا من كه خودم به تيم ملي نيومدم شما آوردينم حالا برم چه گزينه اي داريد؟ فكر كنم دو سال هم بگذره هيچ گزينه اي رو پيدا نمي كنيد پس اول آخر كارو فكر كنيد بعد حرف بزنيد!...دِ بي كاراي علاف..

:lol::);)

3. firebird

firebird Registered User

اون 360 درجه رو هم میذاشت دیگه خدا بود.

4. komeil66

komeil66 کاربر فعال فرهنگ و هنر کاربر فعال

کل یوم شاد شدیم ؛[​IMG]
    ممنون

5. Mohammadirani@

[email protected] Registered User

6. bitaraf

bitaraf کاربر تازه وارد

اینو تو یکی از سایت ها دیدم بد نبود من که خندیدم گفتم شما هم بخونید طراحیش قشنگ بود

برنامه 90 باحضور سرمربی تیم ملی پس از حذف از دور مقدماتی جام جهانی 2010

خوب آقای قلعه نوعی من خدمت شما سلام عرض میکنم و شما هم سلامی داشته باشید تا بحثو شروع کنیم

[​IMG]بسم ال..الرحمن الرحیم من هم سلام عرض میکنم خدمت مردم و شما

[​IMG]خوب آقای قلعه نوعی بریم سر تیم ملی و حذف زودهنگام ما از دور اول مقدماتی بازیای جام جهانی که تو 5 دوره گذشته بیسابقه بوده

[​IMG]ببینید آقای فردوسی پور حالا شما میگید بی سابقه بوده ولی اگه یادتون باشه جام جهانی قبل هم تو تهران به اردن باختیم و داشتیم حذف میشدیم ولی هیچکی به آقای برانکو اعتراض نکرد و متاسفانه تو کشور ما با مربی خارجی یه جور دیگه رفتار میشه

[​IMG] ولی آقای قلعه نوعی ما دوره قبل حذف نشدیم ضمن اینکه اردن اون دوره خیلی قوی بود ولی این دوره آخه تیمای همگروه ما اصلا در سطحی بودن که ما رو حذف کنن

[​IMG] نه ببینید آقای فردوسی پور اینجور قضاوت فقط مردمو منحرف میکنه هم گروهای ما در سطح خوبی بودن

[​IMG] آقای قلعه نوعی کجا خوب بودن مثلا هندوستان خوب بود یا تاجیکستان یا بوتان

[​IMG] نه آقای فردوسی پور شما اگه به تاریخچه این تیما نگاه کنید میبینید که تیما سابقه خوبی داشتن مثلا هندوستان تو 3 دوره اول جام ملتهای آسیا شرکت داشته در حالیکه ما شرکت نداشتیم و یا تاجیکستان یه تیمه جوونیه که تازه 15 سال تو آسیاست و تو همه دوره مقدماتیا بوده و این دوره هم که به مرحله دوم صعود کرد

[​IMG] خوب آقای قلعه نوعی اگه صعود کرد شاهکار ما بود که صعود کرد من فکر کنم اگه تاجیکستان با لبنان هم همگروه میشد حذف میشد ولی حالا ما کاری کردیم که این تیم صعود کرده و ما حذف شدیم

[​IMG] بینید آقای فردوسی پور فوتبال همیشه برد و باخت داشته شما دیدید که برزیل هم به فرانسه تو جام جهانی باخت ولی ضمن اونکه ما به هیچکدوم از همگروهامون نباختیم

[​IMG] آخه آقای قلعه نوعی شما توقع داشتید ما به تیم بوتان که تیم 299 رنکینگ فیفاست و فقط 3 تا تیم از این تیم پایین ترن ببازیم

[​IMG] نه ببینید آقای فردوسی پور شما یه سری آمار غلط میدید به مردم

[​IMG]غلط برای چی آقای قلعه نوعی واقعا رنکینگ تیمشون همینه

[​IMG]ببینید آقای فردوسی پور شما اینو میگید ولی آنالیزورهای ما رفتن درآوردن دیدن سال 1997 تیم بوتان تو یه بازی به تیم مالدیو 2-0 باختن و تیم مالدیو هم چند سال بعد با کره جنوبی صفر صفر کرده و حتما یادتون هست که کره تو جام جهانی ایتالیا رو 2-1 شکست داد پس میبیند که اختلاف ایتالیا و بوتان یه گل هست که البته میگم این توجیه حذف تیم ما نمیشه

[​IMG] آقای قلعه نوعی این چه حرفیه میزنید همین تیم تاجیکستان بوتانو 11-0 برد ولی ما تو آزادی جلوی 85 هزارتا نماشاچی با این تیم 0-0 کردیم

[​IMG] ببینید آقای فردوسی پور ما جلوی این تیم چندین و چند موقعیت داشتیم که اگه گل میشد الان سوالات شما و دوستان فرق میکرد

[​IMG] آقای قلعه نوعی ما چند تا موقعیت داشتیم مثلا اون شوتی که جلال حسینی از تو محوطه جریمه خودمون زد که اصلا به دست گلر بوتانم نرسیدو موقعیت میدونید

[​IMG] ببینید ما دقایق 7- 19 – 29-39- 42 -43 – و 91 موقعیت گل داشتیم

[​IMG] آقای قلعه نوعی کجا موقعیت داشتیم نیمه اول درصد مالکیت ما سی درصد بود که این واقعا جلوی بوتان تو ورزشگاه آزادی فاجعه بود

[​IMG] نه آقای فردوسی پور ببینید وقتی بحث فنی پیش میاد خواهشا شما صحبت نکنید وبه عنوان یه مجری اجازه بدید آقایان حاج رضایی و فیروز کریمی سوال کنن

[​IMG] خیلی خوب آقای حاج رضایی شما سوالی ندارید

حاج رضایی :من در ابتدا از مربی محترم تیم ملی آقای قلعه نوعی خواهشمندم پاسخ من رو بدهند که آیا درسته شما در رختکن تیم ملی همراه بازیکنان نوشیدنی داغ میل میکردید

[​IMG] ببینید آقای حاج رضایی بنده درسته که که تو رختکن چایی خوردم ولی حتی به یه نفرم اجازه ندادم که بیشتر از یه لیوان چایی بخوره حتی لژیونرها و در همین جا هم از بزرگای تیم مثل آقای مهدوی کیا و کریمی تشکر میکنم که فلکس چای دستشون بود و هر کی که چای میخواست بهش چایی میدادن

حاج رضایی :بله من بسیار تشکر میکنم از آقای قلعه نوعی چون با صراحت و شجاعت کامل پاسخ دادن آقای فردوسی پور همونطور که میدونید ژان ژاک امردینی دستیار کارگردان شهیر فرانسوی می گه خوردن پنیر سوئیسی همراه یک لیوان قهوه داغ بسیار لذت بخشه که من این موضوع رو ارجاع میدم به فرمایشات همکار عزیزم آقای قلعه نوعی

[​IMG] بله آقای حاج رضایی تشکر میکنم حالا ببینیم آقای کریمی چی میگن

[​IMG] آقای فردوسی پور من اگر چه سیستم تیم ملی رو غلط دیدم ولی معتقدم در ورزشگاه آزادی امنیت کافی برای آقای قلعه نوعی نبود من خودم تو ورزشگاه آزادی بودم و دیدم یک فروند هواپیمای بوئینگ به فاصله 2 میلی متر از کنار گوش آقای قلعه نوعی رد شد که من زنگ زدم به فرودگاه مهر آباد گفتم به مسئولش آقا با هواپیما میخواستید بزنید تو گل که اونا گفتن ما یه سری از مسئولان بورکینافاسو رو میخواستیم به مقصد دریاچه آزادی برسونیم من نگاه کردم دیدم یهو یه موجود عظیم الجثه که به تعبیری نمیدونم کینگ کنگ بود یا گوریل انگوری افتاد توی دریاچه آزادی که یه آب خیلی زیادی به طرف استادیوم سرازیر شد و داور هم 45 ثانیه بازی رو متوقف کرد و فرداش هم از طرف آقا جشن ملی اعلام شد

تو این لحظات فردوسی پور نیشش تا بناگوش بازه و قلعه نوعی و حاج رضایی لبخند به لب دارن

[​IMG] ولی ایها الحالن یه سوال از آقای قلعه نوعی دارم و اون اینکه آیا سیستم تیم ملی 2-5-3 بود

[​IMG]بله من خیلی تشکر میکنم از شما چون سوال خیلی خوبی پرسیدید من البته دارم پیش شما اساتید درس پس میدم ولی ما یه سیستم پایه داریم یه سیستم حمله و یه سیستم دفاع جلوی هر تیم با توجه به آنالیزی که داشتیم بازی میکردیم ما جلوی بوتان 4-1-3-2 بازی میکردیم که متاسفانه توپامون تو گل نرفت هر چند ما بیشتر مهاجممانو تو اون بازی گذاشتیم

[​IMG] آخه مشکل ما همین بود شما هر چی مهاجم بوده رو گذاشتید تو زمین آخه وقتی شما میاید آرش برهانی رو میذارید تو دروازه خوب معلومه که تیم ما نتیجه نمیگیره

[​IMG] ببینید آقای فردوسی پور من از آرش برهانی به عنوام دروازه بان خیلی راضی ام و شما دیدید که گلی هم نخورد
    [​IMG] آخه شما توقع داشتید تیم ما جلوی بوتان تو آزادی گل بخوره

[​IMG]نه ببینید ما تو بوتان از بوتان گل خوردیم پس احتمال خوردن گل تو تهران هم بود که با تدابیر کادر فنی گلی نخوردیم

[​IMG] آخه حالا برای چی برهانی باید تو دروازه باشه شما تو همون بازی سه تا گلر رو نیمکت داشتید

[​IMG]ببینید آرش برهانی به این دلیل تو دروازه وایستاد که هم عقبه ملی داشت و هم تجربه خوب ملی و در تمرینات هم درون دروازه خوب کار کرد و آماده نشون داد

[​IMG] بعد دلیل بازی نکردن کعبی چی بود این بازیکن تو لیگ برتر انگلیس در پایان فصل با نظر سنجی روزنامه نگارها تو تیم منتخب فصل قرار گرفت

[​IMG]بله من خیلی تشکر میکنم از شما به خاطر سوالتون ما چون کعبی تو پازل تاکتیکیمون جا نداشت بازیش ندادیم

[​IMG] آخه آقای قلعه نوعی ما بهترین بازیکنای آسیا رو داشتیم ولی شما همه رو با این پازل تاکتیکی حذف کردید

[​IMG]ببینید آقای فردوسی پور من معتقدم ما بهترین بازیکنای آسیا رو نداشتیم ما نسبت به دوره قبل علی دائی ستار زارع و محمد علوی رو در اختیار نداشتیم و آقای کریمی هم دوره قبل در بایرمونیخ بود و این دوره در قطر بود که نشان از افت ایشون داره

[​IMG] خوب آقای قلعه نوعی ما با توجه به اونکه وقتمون خیلی کمه ازتون میخوایم که حرفای پایانی رو بزنید

[​IMG] ببینید من در این قسمت از همه همکارانم آقایان ابراهیمی ابراهیم زاده پیروانی فرزاد مجیدی و بقیه تشکر میکنم و میگم من همیشه از سوالات خوب خبرنگاران تشکر میکنم ولی هیچکس از اینکه ما تاجیکستانو توی تاجیکستان متوقف کردیم از ما تشکر نکرد

[​IMG]آخه همین دیگه شما آخر بازی با تاجیکستان اومدین میگین به یاری آقا امام زمان این تیمو متوقف کردیم. من فکر کنم ما باید تاجیکستانو با کمک همین امامزاده آقا علی عباس که میارن پلاکاردشو تو تماشاگرای ورزشگاه آزادی میزنن با اختلاف دو تا گل میبردیم

[​IMG]نه ببینید آقای فردوسی پور به مردم اظلاعات غلط ندین آنالیزورهای ما اومدن آنالیز کردن دیدن فقط با امام زمان میشد این تیمو متوقف کرد ضمن اونکه آقا علی عباس اصلا تو پازل تاکتیکی ما جا نداشت ولی در ادامه باید بگم اینکه ما در آمار مرحله مقدماتی جز سه تیمی بودیم که باخت نداشتیم و با 6 تساوی نتیجه خوبی به دست آوردیم و کاپ اخلاق رو هم بدست آوردیم که آقای فردوسی پور تو تاریخ فوتبال ما این مسئله فقط دو بار رخ داده و امسال با تلاش بچه ها که جا داره من اینجا از همشون تشکر کنم شکل گرفت و از همه مهمتر بنده در این سه سالی که مربی تیم ملی بودم نه به برزیل باختیم نه به فرانسه و نه به آرژانتین

[​IMG] آقای قلعه نوعی این چه حرفیه شما میزنید مگه ما اصلا با این تیما بازی کردیم

[​IMG] خوب ببینید مگه تیم تاجیکستان با این تیما بازی کرده یا همین تیمای خلیج فارس

[​IMG] آخه آقای قلعه نوعی چه ربطی داره

[​IMG]نه ببینید آقای فردوسی پور شما به مردم اطلاعات غلط ندید شما موقع دیگه مارو با تاجیکستان مقایسه میکنید ولی وقت بازی با برزیل اینجوری میگید

[​IMG] آخه این چه حرفاییه شما میگید

[​IMG] ببینید خواهش میکنم شما ببینید آقای فردوسی پور من شما رو عادل صدا میکنم شما تازه سه چهار ساله اومدید تو فوتبال قبلش تو مدرستون پینگ پنگ بازی میکردید

[​IMG]ببینید آقای قلعه نوعی من هر جا هر کاریم کرده باشه توجیه حذف تیم ملی نمیشه ضمن اونکه من اصلا این قضیه کسی که انتقاد میکنه باید با شرت ورزشی عکس داشته باشه رو قبول ندارم بعدم نمیشه که شما با کوبیدن افراد مسئله خودتونو فرافکنی کنید

[​IMG]نه آقای فردوسی پور ببینید چطور شما وقتی میاین آرش برهانی رو ترور شخصیتی میکنین ما چیزی نمیگیم. پس خواهشا فیلم هندی اینجا راه نندازین و حقیقتو به مردم بگید بعدم آقای فردوسی میخوام اینجا یه مسئله ای رو بگم به همون مکه ای که رفتم دستایی تو کار بود که نمیخواست ما صعود کنیم و آقایان بلاتر و بن همام و صفایی فراهانی از قبل جای استرالیا عربستان ژاپن کره جنوبی و عراق رو تو آفریقای جنوبی رزرف کرده بودن

[​IMG] آقای قلعه نوعی استعفا میدین دیگه

نه آقای فردوسی پور شما از اولم شیطنت داشتید نمیخواستید مربی سالم کار کنه. شما خودت باید استعفا بدی که همه کادر فنی و آرش برهانی رو ترور شخصیتی کردی.بنده باید یه ریکاوری داشته باشم وهفته بعد بریم با آقایان مذاکره کنیم ببینیم چی میشه

[​IMG] باشه خیلی ممنون من اینجا برنامه رو تموم میکنم و قضاوت رو به مردم میسپرم و خداحافظی میکنم

[​IMG]بله بندم خدافظی میکنم ولی همچنان آقای فردوسی پور به شما پیشنهاد میکنم راجع به استعفا فکر کنید

written by roberto

7. ehsan999

ehsan999 Registered User

خیلی با حال بود

8. nemessisor

nemessisor کاربر تازه وارد

خیلی باحال بود من که فقط خندیدم دستتون درد نکنه:lol::lol::lol::lol:

9. paperstar

paperstar کاربر فعال سریال های تلویزیونی کاربر فعال

ایول خیلی باحال بود:lol:...تو عمرم ادمی به این پروگی ندیده بودم:hmm: