برگزیده های پرشین تولز

مصاحبه لارا همپتون با مدیر بازاریابی بینگ

9zar

Registered User
تاریخ عضویت
22 اکتبر 2011
نوشته‌ها
159
لایک‌ها
3
bing-impression-interview-future-of-links.jpg


به نقل از سایت سئو :

کمپانی مایکروسافت : لینک ها هنوز هم یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی هستند.

آقای جیمز ماری مدیر بخش بازاریابی بینگ در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا در مصاحبه ایی با خانم لارا همپتون از کارشناسان سئو اعلام کرد که برنامه بلند مدت بینگ بر این است تا اثر لینک ها در الگوریتم های رتبه بندی جستجو را کاهش دهد اما اکنون لینک ها یکی از مهم ترین از فاکتورهای رتبه بندی به حساب می آیند.

از جذابیت های این مصاحبه این است که شخص مجری یعنی خانم همپتون از کارشناسان خبره سئو بوده و می تواند به افزایش حجم فنی گفتگو کمک کند.

avib7stvysfu1xcy8u3q.jpg

آقای جیمز ماری در ادامه مصاحبه خود در پدینگتون لندن می گوید :

در دوره کنونی وضعیت طوری است که بینگ قصد ندارد لینک ها را نادیده بگیرد. پس باید توجه داشته باشید که هنوز لینک ها از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی هستند. دسته ایی از فاکتورها و المان ها وجود دارد که در رتبه بندی ها موثر هستند و لینک ها یکی از این موردها به حساب می آیند.

جستجوها به سمتی می رود که بیشتر به حالت مکالمه ایی انجام می شوند چون کاربران در دیوایس های خود به جستجو اطلاعات به حالت های مکالمه ایی می پردازند. مایکروسافت اکنون در خط مقدم محاسبات محاوره ایی و مکالمه ایی قرار دارد و موتور جستجو بینگ باید پاسخگوی مناسبی به این نیاز کاربران ارائه باشد. به روزرسانی های گوناگون و پیوسته در بینگ به منظور بهبود تجربه کاربران اجرایی می شود.


Screen_Shot_2017_08_17_at_10.09.09_AM.0.png.jpg
 
بالا