برگزیده های پرشین تولز

مصرف دخانيات (بلي،خير)

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
نا اینکه الان آزاد نیست از اینم آزادتر میخواین

نه الان چیزی ازاد نیست ،

باید یاد بگیریم به حریم خصوصی هم احترام بزاریم .

می تونن مثل اروپا ، در اماکن عمومی ممنوعش کنن ، و مکانهای خاصی براش بسازن ، و یا قسمت مخصوصی در رستوران ها .

بعد هم میتونن ممنوعیت فروش سیگار به زیر 18 سال بزارن

بعدم با فرهنگ سازی ، کسی که سیگار میکشه ، خودش میفهمه وقتی کسی سیگاری نیست ، باید بره اونور سیگار بکشه . یا خیلی ساده بهشون بگی میشه لطفا....

بعد اگر منظورت تو خیابان موقع راه رفتنه ، خوب شما پشت سرش راه نرو ، خیلی ها هم به انواع ادکلن و عطر حساسیت دارن . ، یا کلی چیزه دیگه ...

باید همه چیز رو متعادل نگه داشت ، با حرف زدن هم خیلی چیزا حله :happy:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
خوب اومدي
اما اكثرا ملت بي فرهنگن
مخصوصا دخانياتيها اگه فرهنگ داشتن كه دخانيات نميزدن

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خوب اومدي
اما اكثرا ملت بي فرهنگن
مخصوصا دخانياتيها اگه فرهنگ داشتن كه دخانيات نميزدن

:blink:
306.gif

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
نه الان چیزی ازاد نیست ،
بعد اگر منظورت تو خیابان موقع راه رفتنه ، خوب شما پشت سرش راه نرو ، خیلی ها هم به انواع ادکلن و عطر حساسیت دارن . ، یا کلی چیزه دیگه ...

باید همه چیز رو متعادل نگه داشت ، با حرف زدن هم خیلی چیزا حله :happy:

اصلا منظورم چيز يا جاي خاصي نيست،خيلي كلي پرسيدم! اون فقط يك درد و دل بود! خيلي جاها آدم نميتونه با سن كم، بره به يك مرد مسن كه خيلي متشخص به نظر مياد! امر و نهي كنه! خجالت ميكشه! در ثاني، بعضي ها يه جوري انگار عمدا اين كار رو انجام مي دن! تازه اولا هر پياده رويي به حد كافي عريض نيست و قرار نيست من به خاطر اينكه يك نفر راحت سيگارش رو بكشه هي برم اين دست و اون دست خيابون!!! بعد هم من نمي دونم چرا بعضي از عزيزان سيگار خيلي ورزشكارن! هر جوري مي خواي ازشون جلو بزني راحت شي! به نفس نفس ميفتي اما به گرد پاش هم نمي رسي :p

ولي باز هم ميگم، من اصلا منظوري ندارم! گفتم هر كسي صلاح خودش رو مي دونه! اصولا هم هر كاري به جز ضرري كه ممكنه يه من بزنه، هيچ ربط ديگه اي به من نداره و مي دونم كه تا اين ضرر نبوده، هيچ كس حق نداره به ديگران ياد بده چيكار كنن

فقط يك نظر سنجيه، براي من به حد جواب بلي خيرش كافيه!

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
اصلا منظورم چيز يا جاي خاصي نيست،خيلي كلي پرسيدم! اون فقط يك درد و دل بود! خيلي جاها آدم نميتونه با سن كم، بره به يك مرد مسن كه خيلي متشخص به نظر مياد! امر و نهي كنه! خجالت ميكشه! در ثاني، بعضي ها يه جوري انگار عمدا اين كار رو انجام مي دن! تازه اولا هر پياده رويي به حد كافي عريض نيست و قرار نيست من به خاطر اينكه يك نفر راحت سيگارش رو بكشه هي برم اين دست و اون دست خيابون!!! بعد هم من نمي دونم چرا بعضي از عزيزان سيگار خيلي ورزشكارن! هر جوري مي خواي ازشون جلو بزني راحت شي! به نفس نفس ميفتي اما به گرد پاش هم نمي رسي :p

ولي باز هم ميگم، من اصلا منظوري ندارم! گفتم هر كسي صلاح خودش رو مي دونه! اصولا هم هر كاري به جز ضرري كه ممكنه يه من بزنه، هيچ ربط ديگه اي به من نداره و مي دونم كه تا اين ضرر نبوده، هيچ كس حق نداره به ديگران ياد بده چيكار كنن

فقط يك نظر سنجيه، براي من به حد جواب بلي خيرش كافيه!

من خنثی هستم ، (نه بلی نه خیر )

خودم 2 قلیون 3 شلنگ دارم و انواع توتون تونسی ، ولی خوب نمیکشم خودم ، برا بکس هست که میان ، خودم خیلی خیلی به ندرت بکشم

سیگار اصلا

weed هم منو های نمیکنه ،

کلا من به اصطلاح بد نیکوتینم

من از نظر اجتماعی راه حل دادم ، نه پزشکی ! :cool::cool:

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
اما هر چي كه بود پيشنهاد خوبي بود! قابل اجرا!

اره اینجا تقریبا خوب جواب میده ، با اینکه هنوز عده از 16 ساله ها سیگار گیرشون میاد ولی خیلی کمتر هست نسبت به قبل

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
من خنثي نيستم ولي هم اينوريام هم اونوري
يعني هم گاهي ميكشم هم مخالف كشيدنم تازه گاهي هم نميكشم
البته الان ديگه گذاشتم كنار از كنار برميدارم
نه جدي تو تركم

Arco

Registered User
لایک‌ها
0
من 3 سال سیگار می کشیدم زیاد اواخر به روزی 25 نخ رسیده بود قلیونم که یه روز در میون با بروبچ میرفتیم میزدیم به بدن بعضی وقتها پیپ هم می کشیدم ولی 9 ماه پیش حالم از این کار بهم خورد از اون موقع یکدفعه همرو گذاشتم کنار و پاک پاکم الان حتی از بوی سیگار که بهم میخوره حالم بهم میخوره
توروخدا نکشید واقعا لذتش کاذب من الان می فهمم چقدر بیخود بود و هیچ لذتی نداشت

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
حالا یه خاطره از سیگار کشیدن دوستان و تذکر من بشنوید و بخندید.
یه روز که توی اتوبوس داشتم میرفتم جایی یه نفر جلوم داشت سیگار میکشید. و حالم داشت به هم میخورد بهش گفتم آقا لطفا توی اتوبوس سیگار نکشید!
حدس میزنید چی بهم گفت؟؟؟
_اتوبوس جای عمومیه! :lol: :lol: :lol:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
حالا یه خاطره از سیگار کشیدن دوستان و تذکر من بشنوید و بخندید.
یه روز که توی اتوبوس داشتم میرفتم جایی یه نفر جلوم داشت سیگار میکشید. و حالم داشت به هم میخورد بهش گفتم آقا لطفا توی اتوبوس سیگار نکشید!
حدس میزنید چی بهم گفت؟؟؟
_اتوبوس جای عمومیه! :lol: :lol: :lol:

بعضي راننده هاي تاكسي هم از اين جالبترن(خوشبختانه شنيدم كه در كتابهاو روزنامه ها!!!!!!! تصويب كردن راننده تاكسي اي كه سيگار بكشه رو جريمه ميكنن!! اما نديدم!‌ ولي همينش هم شروع خوبيه!!)‌ وقتي سيگار رو روشن مي كنن مخصوصا الان كه توو اين سرما نميشه پنجره رو پايين كشيد،‌دود كه مثل مه تاكسي رو پر ميكنه و داري خفه ميشي! از همه بدتر ،بدترين نوع سيگار رو انتخاب كردن (خدا رو شكر اونقدر از اين چيزها متنفرم كه براي كلاس گذاشتن هم بلد نيستم اسم 2 مدلش رو بگم!! فقط مي دونم بعضي ها مي گن مدل گازوئيلي!!)‌ در حالي كه تنگيه نفس گرفتين و بعد از چند تا عطسه و كلي سعي و تلاش و نذر !!! كردن براي اينكه زودتر به مقصد برسين !! وقتي كه ديگه توو ترافيك گير ميفتين و تحملتون تموم شده و ميبينين راه ديگه اي نمونده و از رفتار بقيه مسافر ها هم حس ميكنين اونها هم همعقيده هستن ولي چون نتيجه رو مي دونن حال گفتن ندارن! بالاخره جرات مي كنين و خيلي موادبانه از راننده (در حالي كه سرفه مي زنين!‌) خواهش ميكني : ميشه لطفا سيگارتون رو خاموش كنين!

ايشون لطف ميكنن بر ميگردن يه جوري نگاهتون ميكنن و خيلي مهربانانه مي پرسن!!‌: چرا !!؟ كه از كرده خودتون پشيمون ميشين!!! نتيجه اينكه ضمن تاييد عملكرد صحيح ايشون، سعي در اعلام اين كه قصد جسارت نداشتين ! مي كنين!و از اين عمل اشتباه خودتون پشيمون و نادم هستين! به خاطر توجيح خواسته به ناحق و نا مشروع خودتون!!! شروع ميكنين به گفتن كه :
ببخشيد قصد جسارت نداشتم! فقط كمي نفسم بند رفته بود! البته حق با شماست و من زياده روي كردم!

در آخر ايشون لطف مي كنن و بعد از اينكه با وجود خواسته شما چندين دقيقه اي سيگارشون رو پك مي زنن! در حالي كه 0.5 سانتي متر از سيگار باقي مونده! در نهايت منت اون رو به بيرون مي ندازن و نگاهي منت بار به حضور شما ميكنن!!

خدا كنه اونطور كه شنيدم بالاخره قانون عدم استعمال دخانيات توو مكانهاي عمومي تصويب شه! (ميگن شده! پس خدا كنه اجرا بشه! )

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
من نمیدونم کدوم آدم بی کس وکاری قلیون رو ممنوع کرده
4fvgdaq_th.gif

آخه فلان فلان شده به تو چه که من قلیون میخوام بکشم
Ghelyon.gif

دخانیات آرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
Ghelyon.gif
127fs698873.gif
2zqdf8w.gif

كاملا تائيد ميشه :D
فقط قيلون يا قيلان :lol: دو سيب نعنا پرتغالي هلو ليمو ترش :D كي همشو با هم كشيده ؟ منكه كشيدم اي حال ميده ... فكر كنم سر درد بعدش هم داشتم اما لذتش بيشتر از سر درد بود :cool: هر ان يه مززه احساس ميكني :D

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
اوه ! پویا !!:eek:
تو قلیون هم میکشی ؟!:blink:

----

خیلی سوسولید بابا ! فقط کراک :cool:

:D
زشته امير جان پوياي من رو با كراك قاطي نساز :D

پويا جان منم پاي هميشگي قيلونتم ... ;)

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
من 3 سال سیگار می کشیدم زیاد اواخر به روزی 25 نخ رسیده بود قلیونم که یه روز در میون با بروبچ میرفتیم میزدیم به بدن بعضی وقتها پیپ هم می کشیدم ولی 9 ماه پیش حالم از این کار بهم خورد از اون موقع یکدفعه همرو گذاشتم کنار و پاک پاکم الان حتی از بوی سیگار که بهم میخوره حالم بهم میخوره
توروخدا نکشید واقعا لذتش کاذب من الان می فهمم چقدر بیخود بود و هیچ لذتی نداشت

خب شما زياده روي ميكرديد اما اگر همه چيز به روال خودش پيش بره يعني مثلا من نوعي كه 3 يا 4 سال قيلون ميكشم
اگر سيگار هم بكشم اشتباه كردم
وگرنه هر روز يكي دوبار و گاهي روزي 4 بار و شب زنده داري ها با برو بكس 3 تا بسته دوسيب باهاش قيلون كشيدم اشكالي نداره :D

سيگار نكشيد كه انگشت نما بشيد قيلون اشكالي نداره :rolleyes:
بچه ها كي قيلون بزرگ 9 نفره ديده ؟ :D:lol: من ديدم

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
من کلاً به دود و دخانیات آلرژی دارم....
هریکی جولوی من بخواد دود کنه تیکه تیکش میکنم
10.gif

تاکسی هم که سوار میشم ، ببینم طرف لب به سیگار بزنه پیاده میشم...

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سیگار = نه !!!!!!!!!!!!!!! اصلا بدم میاد !!!!!!!!!! بوش هم که بهم میخوره حالم بد میشه!!!!!!

اما قلیون بعضی وقت ها برای سرگرمی حال میده!!!!!!!!! ماهی 1 بار!!!!!!!! همینجوری ادم با دوستاش دور هم باشه حال میده

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیگار = نه !!!!!!!!!!!!!!! اصلا بدم میاد !!!!!!!!!! بوش هم که بهم میخوره حالم بد میشه!!!!!!

اما قلیون بعضی وقت ها برای سرگرمی حال میده!!!!!!!!! ماهی 1 بار!!!!!!!! همینجوری ادم با دوستاش دور هم باشه حال میده
تایید میشه!
اگه قلیون تو خونه نباشه آدم معتادش نمیشه و میشه هر 1/2 ماه یک بار کشید ولی سیگار هم اعتیاد داره هم حسابی دم دسته

بالا