برگزیده های پرشین تولز

مصرف مکمل bcaa یا cla

Nemesis.21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یکماه و نیمه که بدنسازی رو شروع کردم، ۲۲سالمه و ۷۴کیلو وزنمه با ۱۷۸سانت قد

شکمم تو قسمت پایینیش چربی داره و پهلوهامم همینطور
کلا شکم نیست ژله‌ست

خواستم دنبال یه مکمل خوب بگردم که هم به چربی‌سوزی کمک کنه هم باعث عضله‌سازی بشه، تو نت خوندم ک bcaa باعث چربی‌سوزی هم میشه ولی نمیدونم حقیقت داره یا نه

ازطرفی یسری جاها هم گفتن برای همچین وزنی نیاز به مصرف cla نیست، خلاصه سردرگمم نیاز به راهنمایی دارم

میخوام چربی بسوزونم ، عضله‌سازی کنم و بدنمو کات‌دار کنج بعدش از کربوپروتئین برا افزایش حجم ماهیچه و وزن استفاده کنم

King PDA

Registered User
لایک‌ها
28
زیاد
سلام

من یکماه و نیمه که بدنسازی رو شروع کردم، ۲۲سالمه و ۷۴کیلو وزنمه با ۱۷۸سانت قد

شکمم تو قسمت پایینیش چربی داره و پهلوهامم همینطور
کلا شکم نیست ژله‌ست

خواستم دنبال یه مکمل خوب بگردم که هم به چربی‌سوزی کمک کنه هم باعث عضله‌سازی بشه، تو نت خوندم ک bcaa باعث چربی‌سوزی هم میشه ولی نمیدونم حقیقت داره یا نه

ازطرفی یسری جاها هم گفتن برای همچین وزنی نیاز به مصرف cla نیست، خلاصه سردرگمم نیاز به راهنمایی دارم

میخوام چربی بسوزونم ، عضله‌سازی کنم و بدنمو کات‌دار کنج بعدش از کربوپروتئین برا افزایش حجم ماهیچه و وزن استفاده کنم

زیاد به این چیزایی که خوندی فک نکن ;):general602:
بی سی ای خوبه ولی لزومی نداره این موقع
سی ال ای هم پول دور ریختن هستش و خیلی تبلیغ الکی میشه
فقط رعایت **** غذایی و مصرف مکمل هایی عمومی مثل کراتین و گلوتامین !

البته اگه پول زیاد داشته باشی هستش مکمل های دیگه ولی زیاد به کارت نمیاد

بهترین و کارسازترین کاری که میتونی بکنی کم کردن کربوهیدرات و مواد قندی و برای جبرانش کمی به پروتئین مصرفیت اضافه کنی ! البته نه زیاد

و انجام ورزش های هوازی

mygood

Registered User
لایک‌ها
7
در مجموع این مکمل ها تاثیر زیادی در کاهش درصد چربی بدن ندارند. حتی مکمل ال کارنیتین هم تاثیر آن چنانی ندارد و کلا مهمترین مسئله رعایت میزات کالری دریافتی است و بعد در کنار آن مکمل می تواند مقدار بسیار کمی اثر بخشی داشته باشد.

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
زیاد به این مکملا تکیه نکنین مگه زمان لی هنی یا هتس تا همین ارنولد این مکملا و دمو دستگاه ها. وجود داشت فقط تمرین و تغذیه درست

بالا