برگزیده های پرشین تولز

مضحکه ای به اسم سیستم فروش اینترنتی خودرو

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
http://saipa.iranecar.com/?ticket=no-ticket

الان بخشنامه زده از 10 صبح داریم میفروشیم ولی هر دقیقه هم رفرش بزنی کسی نمیتونه ثبت نام کنه یه ربع یه ربع میره جلو
این از ما بهترون کیان ؟
بعد هدف هم جلوگیری از دلال بازیه . آدرس اشتباهی ندید خودتون دلالید.
مثل چند ساعت قبل عید فروش زدن مزدا 3 به قیمت 130 تومن یه ربعه کل کار تموم شد و حالا کی ثبت نام کرد و قیمتشو به 250 رسوند خدا داند.

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
کل این ماجرا دلال بازیه، نه اینکه هدفش جلوگیری از دلال بازی باشه! :D
حداقل خود من چندین و چند نفر رو توی دوست و آشنا میشناسم که هیچ نیازی به ماشین جدید ندارن، ولی هر دفعه سر این ثبت نام ها میریزن توی سایت ها و ماشین پیش خرید میکنن. چون سود خیلی زیادی داره و مثلاً شما الآن 50 تومن میدی و چند ماه بعد میتونی 10،15 میلیون یا حتی شاید هم بیشتر سود کنی. دیگه اوج قضیه برای یکی از آشناها بوده که خیلی وقت پیش یه پژو 2008 پیش خرید کرد که دقیق یادم نیست 90 یا همچین چیزی بود. قیمت فعلی پژو 2008 توی بازار آزاد 180 میلیون هست، یعنی این آشنای ما به خاطر یدونه ماشین چنان سودی کرد که خیلی ها توی عمرشون نمیکنن!
کلاً توی این مملکت شرایط اقتصادی جوری هست که خیلی از ماها اگه امکان و توانایی مالیش رو داشته باشیم، میریم سراغ دلالی و فقط ممکنه بدمون بیاد که اسم این کار رو دلالی بذاریم! :D از اون هایی که میرن توی صف خرید دلار و دلارهای خوشگل رو احتکار میکنن، تا کسی که ماشین پیش خرید میکنه و جای یه نیازمند ماشین واقعی رو میگیره تا دو روز دیگه گرون تر بفروشه.

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
داستانش چیه تیبا زده 10 تومن باقیش چقدره؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
یا هجوم! و حمله زیاده یا یه جای کار میانگه
سراتو پر شد
ولی من از صبح هر چی رفرش میکنم پیام یه ربع دیگه بیا میده

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها