برگزیده های پرشین تولز

مطالب اینجا توی فرم دیگه!

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من خیلی شاکیم!:hmm:

ببنید من شخصا توی PT فقط توی این بخش میام و بعضی وقت ها به بخشهای دیگه PT هم سر میزنم...اما این چند روزه که توی فرم های دیگه میگشتم...مطالب این بخش مخصوصا مقالات ام تی رو توی بخش مربوط به ام تی فرم خودشون بی هیچ کم و کاستی گذاشتن بدون اینکه حداقل نام منبع رو ذکر کنن...

تازه زیر فرمشون هم مینویسن کپی برداری از مطالب این سایت بدون اجازه ، طبق قانون های جاری کشور ایران قابل پیگرد قضایی است. !!!!! زرشک!

میخوام بدونم ... کسی که میاد اینجا مطلب خودشو یا آموزش خودش رو میذاره...خب حتما کپی رایت مطلبش رو هم به PT میده...و هر کسی دیگه ای که میاد برای فرم خودش بر داره حداقل یه اشاره به این کنه این مطلب رو از فلان فرم برداشتم...

آقا حالا میگیم به درک اینجا ایرانه کسی این چیزا حالیش نیست...چرا حرف آدم رو سانسور میکنن و انگار که نه انگار و آب از آبم تکون نمیخوره! !!:eek:
نمیدونم باید چی بگم به همچین افرادی...تازه دلشون خوشه که انجمنشون هم اسم در کرده...

من نیمخوام دعوا و این چیزا راه بندازم...ولی به نظر شما اینم جور در میاد آموزش ها و مطالبی رو که یه نفر زحمت میکشه می نویسه بی هیچ کمو کاستی اونجا اضافه کنن...

این چیزا توی جامعه مجازی ایرانی خیلی به سرعت داره زیاد میشه و شده و اگر میخوایم که بیشتر از این منزوی نشیم...باید از یه جا شروع کنیم... و اول از همه خودمونیم!

به هر حال اگر این مطالب کپی رایت نداره مدیران و مسولان پی تی بگن تا منم هر جا دلم خواست به اسم خودم مطالب رو بذارم.

اگر که نویسنده مطالب اینجا با یه اسم ریجستر شده و جای دیگه با یه اسم دیگه و توی دوتا فرم هم مدیره...بیابد بگه...

خوشحال میشم که بفهمم اشتباه کردم!:eek: :cool:

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این دیگه بسته به وجدان خودتون هستش
کسی نمیاد یه سایت رو بخاطر کپی مقاله درشو تخته کنه

در ضمن توی نت باید بیشتر از اینا سعه صدر داشته باشی
وقتی یه مطلب رو نوشتی و گذاشتی توی نت دیگه مال خودت نیست
اینو بدون
فرداش توی دهها سایت دیگه پخش میشه
البته عمل متقابل هم وجود داره

drug.gif

mAmluX

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفانه همین طور هست که میگی
ما اصلاً تو این مملکت خراب شده مون فرهنگ هیچی رو نداریم
نه فرهنگ اینترنت، نه فیلترینگ، نه ترافیک، نه مملکت داری هیییییییییییییییچ
هیچ وقت هم درست نمیشه
باید بپذیریم که اینجا ایرانه و باید یاد بگیری که این چیز ها برات عادی باشه و الا ...

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
هر چی تو این وبلاگ اسنوکرم پست میزنم یه اقای عزیزی بر میداره کپی میکنه تو وبلاگش , تازه لینکه عکسای منم میده !!

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از hamedsullivan :
هر چی تو این وبلاگ اسنوکرم پست میزنم یه اقای عزیزی بر میداره کپی میکنه تو وبلاگش , تازه لینکه عکسای منم میده !!
منم یه بار این کار رو کردم
blush2.gif

البته لینک آهنگ میدادم بعد عذاب وجدان گرفتم خودم هاست گیر آوردم

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
این دیگه بسته به وجدان خودتون هستش
کسی نمیاد یه سایت رو بخاطر کپی مقاله درشو تخته کنه

در ضمن توی نت باید بیشتر از اینا سعه صدر داشته باشی
وقتی یه مطلب رو نوشتی و گذاشتی توی نت دیگه مال خودت نیست
اینو بدون
فرداش توی دهها سایت دیگه پخش میشه
البته عمل متقابل هم وجود داره

بیین رفیق...منم اینو خوب میدونستم...منتها...
میدونی چیه؟ مشکل اینه باید این چیزا رو از خودمون شروع کنیم و خودمون درستش کنیم...کاربرای اینترنت کیان؟ من تو و فلانی و فلانی...تا آخر عمرت هم بشینی هیچ کس نمیاد برای کاربرای اینترنت فارسی قانون و مقررات بذاره...

در ضمن کسی که پایین فرمش مینویسه
کپی برداری از مطالب این سایت بدون اجازه ، طبق قانون های جاری کشور ایران قابل پیگرد قضایی است.

یعنی اینکه ما میدونیم که توی ایرانیم...خبری هم از کپی رایت نیست...منتها بازم با این حال بیجا میکنید کپی برداری کنید...

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من یکی که از بس کپی میکنن دیگه اصلا حس مقالهن نوشتن ندارم. قبلا هفته ای 3 تا مقاله توی وبلاگم میزاشتم حالا ماهی یه آموزشم زوری میزارم.:(

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از ITX :
بیین رفیق...منم اینو خوب میدونستم...منتها...
میدونی چیه؟ مشکل اینه باید این چیزا رو از خودمون شروع کنیم و خودمون درستش کنیم...کاربرای اینترنت کیان؟ من تو و فلانی و فلانی...تا آخر عمرت هم بشینی هیچ کس نمیاد برای کاربرای اینترنت فارسی قانون و مقررات بذاره...

در ضمن کسی که پایین فرمش مینویسه
کپی برداری از مطالب این سایت بدون اجازه ، طبق قانون های جاری کشور ایران قابل پیگرد قضایی است.

یعنی اینکه ما میدونیم که توی ایرانیم...خبری هم از کپی رایت نیست...منتها بازم با این حال بیجا میکنید کپی برداری کنید...

می فرمایید چیکار کنیم؟
upset.gif

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
"It is amazing what you can accomplish if you do not care who gets the credit."
Harry S Truman​

بالا