برگزیده های پرشین تولز

مظلوم ترين قوم وكشور خاورميانه؟!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگر زیان انگلیسی بلد بودی میدیدی که آن افسر , توسط خود دادگاه اسراییل محکوم شد ولی مشابه چنین

مواردی را تازیان و ایرانیان , تشویق می کنند و جایزه می دهند !

:hmm:

به نظر کسی که زبان انگلیسی بلد نیست شما هستید !لغت acquitted به معنای تبرئه هست :rolleyes:

این آخه چه ربطی به قضیه 4 تا شهروند اسراییلی داره؟ این دو تا فرق می کنن با هم. اولا که کاملا مشخصه کشتن 4 تا آدم به کیا و چه اهدافی وصل میشه.
کشتن کشتنه هیچ فرقی هم نمیکنه مگه این دختر 13 ساله کماندو بوده که با شهروند اسرائیلی فرق بکنه ؟!! ...ایشون یه جوری وانمود میکنه انگار این اسرائیلی ها مظلوم ترین آدم های روی زمین هستن غافل از اینکه اون ها چقدر در حق این فلسطینی ها جنایت کردن

ثانیا کشتن آدم های عادی از هر نژاد و ملیتی باشن محکومه. سیاست بازی های حاکمها همیشه شهروندهای بیچاره را به گ*ا میده! به امید روزی که جهانی عاری از خشونت و کشتار انسان های بیگناه ببینیم.
تائید میشه

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
خدا وکیلی کوتا بیا !!!این خبر همین چند روز پیش تو همه رسانه ها بود

"An Israeli army officer who fired the entire magazine of his automatic rifle into a 13-year-old Palestinian girl and then said he would have done the same even if she had been three years old was acquitted on all charges by a military court yesterday"

Child's letter to Israeli Hezbollah and Hamas

israel_lebanon_war_israeli_children_signing_missiles_israeli_children__2.jpg

نامه كودك اسراييلي به حزب الله و حماس
سلام به آقاي سيد حسن نصرالله و سران حزب الله و حماس
مي دانم شما با كشور من و دولت من در جنگ هستيد
گناه ما كودكان و غير نظاميان اسراييلي چيست؟ كه بايد هر روز شاهد شليك موشكهاي شما به منازل و مدارسمان باشيم و هر روز در ترس و ناراحتي به سر ببريم؛ لطفا شا اگر جنگ داريد فقط با نظاميان بجنگيد و دست از كشتن ما كودكان و غير نظاميان بي گناه دست بردارييد

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
مردم مظلوم لبنان

4v6zreg.jpg

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

گناه ما كودكان و غير نظاميان اسراييلي چيست؟ كه بايد هر روز شاهد شليك موشكهاي شما به منازل و مدارسمان باشيم و هر روز در ترس و ناراحتي به سر ببريم؛ لطفا شا اگر جنگ داريد فقط با نظاميان بجنگيد و دست از كشتن ما كودكان و غير نظاميان بي گناه دست بردارييد

بیچاره این بچه های بیگناه (چه فلسطینی چه اسرائیلی) ولی فکر میکنی اسرائیلی ها به شهروندهای فلسطینی و غزه کاری ندارن بچه هاشون رو نمیکشن ؟!!پداراشون رو اسیر نمیکنن ؟!محاصرشون نمیکنن که از گرسنگی تلف بشن ؟!
یه نگاهی به این عکس ها بنداز که هیچ وقت از ذهن ها پاک نمیشه ...

i302396_nf001290021.jpg

i302412_141970429.jpg

i302434_38710231463L600.jpg

i302433_88505080554L600.jpg

i302432_L00896747467.jpg

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مردم مظلوم لبنان

4v6zreg.jpg

یعنی چی هرکی یه پرچم رو کولش باشه مظلوم نیست ؟!!صحبت هم سر فلسطین و غزه هست

Top party cities 2010

i302442_slideshow1431841telavivisrael.jpg

Tel Aviv, Israel: Known as "the city that never stops," Tel Aviv is notorious for all-night beach bashes (at least until the police intervene.) The party then continues at underground clubs. According to Forbes, the bartenders are known for pouring a generous drink

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
بابا جان دعوا نکنید!
به شما چی میرسه این وسط این همه حرص و جوش میزنید آخه؟
با هم دوست باشید! :D

پ.ن: این خانم های عروس اسرائیلی عجب چیزایی هستند!

Last edited:

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
كشتن افراد بي گناه در هر صورت محكوم هست با هر وسيله اي هم كه توجيه بشه حتي اگر رئيس يك خانواده باهات دشمن باشه آسيب رسوندن به زن و بچه اون هم محكوم هست يه جورايي نامردي هست

حزب الله كه موشك ميفرسته
حماس كه شهرك نشينها رو ميكشه
اسرائيل كه به زنها و كودكان حمله ميكنه

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369

داداش خیلی باحالی! :lol:
میگم اگه اون ور آشنا داری بیا دست ما رو هم بگیر

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
واستون متاسفم
يكي مياد ميگه مظلوم ترين قوم خاورميانه اسرائيله
آخه تو برو تو سايت آژانس انرژي اتمي ببين چندتا كلاهك هسته اي داره (بيشترين كلاهك هسته اي دنيا) اين سايت نه مال منه نه مال بي سي جي ها
بعد مياد ميگه 4نفر از اسرائيلي ها مردن اين گناه و اگه از هر نژادي باشه باشه گناه داره و ....
آخه شما برين اخبار سايتهاي خارجي نه ايراني رو بخونيد ببينيد چندتا در روز دارن تو فلسطين ميميرن

آخه اصلا" اسرائيل كشور نيست
هيتلر ميگه نژاد آريا بهترين قوم هست و از بهشت امده و بقيه نژادها تكامل يافته ميمونها هستند بعد اگه كتاب نبر من رو بخونيد نوشته هيتلر ميگه كه تمام اين ظلمهاي توي دنيا از يهود سرچشمه ميگيره (ديگه حديثهاي امامانو نميگم)

يك كشوري (آلمان) يك گوهي خورده يهودو از بين ميبرده حالا بعد از جنگ جهاني امدن گفتن ايناهارو جدا كنيم بعدش فرستادنشون تو فلسطين چون فلسطين سرزمين بني اسرائيل هستش حالا دارن اوناها رو ميكشن شما ميگي اسرائيلي ها مظلومن

واقعا" متاسفم براتون

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
كشتن افراد بي گناه در هر صورت محكوم هست با هر وسيله اي هم كه توجيه بشه حتي اگر رئيس يك خانواده باهات دشمن باشه آسيب رسوندن به زن و بچه اون هم محكوم هست يه جورايي نامردي هست

حزب الله كه موشك ميفرسته
حماس كه شهرك نشينها رو ميكشه
اسرائيل كه به زنها و كودكان حمله ميكنه
لب مطلب!

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
یعنی چی هرکی یه پرچم رو کولش باشه مظلوم نیست ؟!!صحبت هم سر فلسطین و غزه هست

bartenders are known for pouring a generous drink

چرا واقعا مظلومن . حق با شماس

1256244365.jpg

صحبت سر مظلوم ترین ملت خاورمیانه هست . فارسیت مث عربیت خوب نیستا .

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
واستون متاسفم
يكي مياد ميگه مظلوم ترين قوم خاورميانه اسرائيله
آخه تو برو تو سايت آژانس انرژي اتمي ببين چندتا كلاهك هسته اي داره (بيشترين كلاهك هسته اي دنيا) اين سايت نه مال منه نه مال بي سي جي ها
بعد مياد ميگه 4نفر از اسرائيلي ها مردن اين گناه و اگه از هر نژادي باشه باشه گناه داره و ....
آخه شما برين اخبار سايتهاي خارجي نه ايراني رو بخونيد ببينيد چندتا در روز دارن تو فلسطين ميميرن

آخه اصلا" اسرائيل كشور نيست
هيتلر ميگه نژاد آريا بهترين قوم هست و از بهشت امده و بقيه نژادها تكامل يافته ميمونها هستند بعد اگه كتاب نبر من رو بخونيد نوشته هيتلر ميگه كه تمام اين ظلمهاي توي دنيا از يهود سرچشمه ميگيره (ديگه حديثهاي امامانو نميگم)

يك كشوري (آلمان) يك گوهي خورده يهودو از بين ميبرده حالا بعد از جنگ جهاني امدن گفتن ايناهارو جدا كنيم بعدش فرستادنشون تو فلسطين چون فلسطين سرزمين بني اسرائيل هستش حالا دارن اوناها رو ميكشن شما ميگي اسرائيلي ها مظلومن

واقعا" متاسفم براتون
كلاهك هستي داره؛نوش جونش زحمت كشيده تهيه كرده
همين كه هنوز نفهميد اسراييل كشوره ؛مشكل شماست؛هيتلرهم زياد احاديث مي خوند ولي معنيش رو نمي فهميد :lol:
فلسطيني حقش؛عرب مفت خوري كه زمينش رو گرون مي فروخت براي خوشي حالا بايد نتيجه اش رو ببينه\ افراد كو.. گشاد هنوز هم توقع دارن بقيه دنيا بيان با اسراييل بجنگنند و كشور بهشون هذيه كنند
در ضمن اين سرزمين آبائ و اجدادي اسراييلها(يهوديها) است( تاريخ شاهد و گواه آن است)
============
داداش خیلی باحالی!
میگم اگه اون ور آشنا داری بیا دست ما رو هم بگیر
خدا بايد قسمت كنه و حضرت سليمان بطلبه ؛ بنده خدا چكاره است‌ ؛به زودي يك تور از پي تي راه مياندازيم براي زيارت مقام ابراهيم در قدس و ديدن اماكن مذهبي؛‌خدا قسمت كنه شب احيا ئ سال ديگه در مسجد الاقصي باشيم
:lol: :lol: :lol:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

1256244365.jpg

عنوان تاپیک مظلوم ترين قوم وكشور خاورميانه هست و بعد اولین پست زننده تاپیک معرفی اسرائیل و در پست های بعد تاکید بر اینکه مظلوم ترین کشور اسرائیل هست ...فارسی من هیچ مشکلی نداره مشکل طرز تفکر شماست که همیشه برات مخالفت مهمه

نمیدونم میخوایی با این عکس چی رو ثابت کنی ولی این تصاویری که شما میزاری هیچ معنی خاصی نداره شاید فکر میکنی تصویر لخت کمر یک دختر لبنانی یعنی آزادی و رفاه ؟!واقعا این دو رو معادل میدونی ؟اگه اینجوری فکر میکنی میتونم برات آزادی و رفاه شهروندان و سربازان اسرائیلی رو به تصویر بکشم(همنجور که در پست قبل برات گذاشتم و نتونستی هیچ حرفی در موردش بزنی و در مقابل دوباره حرف خودت رو با یه تصویر جدید تکرار کردی)

من با جنگ مخالفم و از کشته شدن انسان های بی گناه ناراحت میشم (هر کجا باشه)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
همين كه هنوز نفهميد اسراييل كشوره ؛مشكل شماست؛هيتلرهم زياد احاديث مي خوند ولي معنيش رو نمي فهميد :lol:
فلسطيني حقش؛عرب مفت خوري كه زمينش رو گرون مي فروخت براي خوشي حالا بايد نتيجه اش رو ببينه\ افراد كو.. گشاد هنوز هم توقع دارن بقيه دنيا بيان با اسراييل بجنگنند و كشور بهشون هذيه كنند
در ضمن اين سرزمين آبائ و اجدادي اسراييلها(يهوديها) است( تاريخ شاهد و گواه آن است)
============

خدا بايد قسمت كنه و حضرت سليمان بطلبه ؛ بنده خدا چكاره است‌ ؛به زودي يك تور از پي تي راه مياندازيم براي زيارت مقام ابراهيم در قدس و ديدن اماكن مذهبي؛‌خدا قسمت كنه شب احيا ئ سال ديگه در مسجد الاقصي باشيم

مشکل همینجاس !شما با هر موضوع که یه ربطی به اعراب /اسلام/ خدا داشته باشه مخالفی اسرائل حق داره سلاح هسته ای داشته باشه چون با اعراب در جنگه (مهم نیست مردم بیگنا ه فلسطین کشته بشن حقشونه چون عربن ) شک ندارم که فکر میکنی ایران حق نداره سلاح هسته ای داشته باشه چون حاکمانش مسلمان هستن پس کوفتشون باشه حتی اگه زحمت تهیش رو کشیده باشن ...این تعصب شما برای من خیلی جالبه ...

Last edited:

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
میشه معنی فراماسونر رو برای من ترجمه کنین

بیشتر مردم در مورد فراماسونها و نقش مخرب اونها در جهان چیزی نمی دونن و از دشمن پنهان خودشون غافلند.

این سازمان به اعتراف خود فراماسون ها زاده ناپاک صهیونیسم است.

پاسخ این سوال که این سازمان برای چیست و چه هدفی دارد را از زبان فراماسون ها میشنویم که میگویند :

"هدف حکومت ماست ......تمام حکومت ها را به جز حکومت خودمان از بین خواهیم برد (انگاه ) با دستهای محکم و قوی حکمفرمایی میکنیم و چون قدرت را از دست کسانی که مطیع ما شدند بدست اووردیم جاه طلبی های بی مورد ، حرص و آز و انتقام بی رحمانه و کینه را منحصر به خود مینمائیم ما هستیم که با ترور همه جا را احاطه میکنیم و افراد زیادی را با عقاید مختلف و روش های متفاوت در اختیار میگیریم "

هدف شوم و نمای وحشتناک این گروه را از کلام خودشان به راحتی میتوان فهمید .
فراماسونری یک تشکیلات منتظم یافته جهانی است که بر ارکان دولت های جهان و اکثر وجوه زندگی سیاسی،اقتصادی و فرهنگی جوامع سلطه یافته است و بسیار هم آزادانه عمل می کند.کسی که عضو فراماسون باشد ماسون نامیده می شود.ساختمانی كه مركز فعالیت ماسونهاست لژ نامیده می شود. فراماسونری جمعیتی سری است که کسی را بر حریم راس آن راه نیست،و اگر هم راه یافت مکلف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد.اما با این وجود کسانی توانستند بر راس آن نفوذ کنند و یا به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف اسرار آنها بشوند و همه ی آنها متفق الرای هستند که: مسأله یک توطئه است که این توطئه از اواخر قرن نوزدهم آغاز شده تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد.هدف نهایی آن برپایی یك حكومت جهانی است و برای پیاده كردن آن در سراسر عالم به یك مبارزه وسیع و بی امان دست زده اند.

این هم نماد فراماسونری:

Square_compasses.png

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
============

جيگر انرژي هسته اي نوش جونش من كه نگفتم بره بميره من ميگم كسي كه مظلومه انرژي هسته اي نداره سلاح هسته اي نداره
من اينو ميگم
درسته كه مال اجدادشون بوده و منم نوشتم تو مطلبم ولي چرا بايد زن بچه مردم رو بيش از 50سال از بين ببرن برو تو همين سايتهاي خارجي (ايراني نميگم كه باز نگي ايناها دروغه) برو تو سايتهاشون ببين چندتا كشته شدن تا الان تو فلسطين بعد شما مياي ميگي 4نفر مردن ايناها دارن ساعتي 4نفر از مردم فلسطيني رو ميكشن تو ميگي مظلومن
عرب مفت خوره درست ولي حقش نيست كشته بشه
تو دوست داري حتي اگه مفت خور باشي و كو* گشاد (كه نيستي) كسي بياد خونتو بگيره
اگه آره بايد تو عقلتون شك كنيد
هيتلر يك بزرگ مرد بود (مغز نظامي و اقتصادي هيتلر رو كسي نداشته و نداره) حالا تو ميگي هيچي نمي فهميد
تاريخو خون
بعد از جنگ جهاني اول تورم در آلمان ساعتي بود (طرف ميرلفت رستوران غذا بخوره اولش 1000 بود بعد كه ميخواست بياد بيرون بود 2000) تورم آلمان ساعتي بود كه هيتلر امد بعد از 20سال سازندگي تعداد كل هواپيماهاي فقط آلمان از اون 4تا كشور بيشتر بود
تعداد تانكهاش از 4تا كشور ديگه بيشتر بود و همينطور به اين ترتيب
فرانسه گفته بود ما ديوار نظامي درست كرديم كه هيچ ارتشي از اين نميتونه عبور كنه كه هيتلر امد در عرض 3روز از اين ديوار عبور كردش

بعد داري ميگي هيتلر نمي فهميد.

عنوان تاپیک مظلوم ترين قوم وكشور خاورميانه هست و بعد اولین پست زننده تاپیک معرفی اسرائیل و در پست های بعد تاکید بر اینکه مظلوم ترین کشور اسرائیل هست ...فارسی من هیچ مشکلی نداره مشکل طرز تفکر شماست که همیشه برات مخالفت مهمه

نمیدونم میخوایی با این عکس چی رو ثابت کنی ولی این تصاویری که شما میزاری هیچ معنی خاصی نداره شاید فکر میکنی تصویر لخت کمر یک دختر لبنانی یعنی آزادی و رفاه ؟!واقعا این دو رو معادل میدونی ؟اگه اینجوری فکر میکنی میتونم برات آزادی و رفاه شهروندان و سربازان اسرائیلی رو به تصویر بکشم(همنجور که در پست قبل برات گذاشتم و نتونستی هیچ حرفی در موردش بزنی و در مقابل دوباره حرف خودت رو با یه تصویر جدید تکرار کردی)

من با جنگ مخالفم و از کشته شدن انسان های بی گناه ناراحت میشم (هر کجا باشه)

من به اين كار ندارم كه مسلمون هستن يا نيستن يهودي هستن يا نيستن و ..... من ميگم هيچ كس حق نداره حق كس ديگه اي رو حتي اگه كو* گشاد باشه يا مفت خور رو از بين ببره
اگه حماس داره 4تا آدمو ميكشه اونا دارن ساعتي 40تا ميكشن
فقط برين تو سايتهاي خبري خارجي كه نگي دروغ گفتم

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
چقدر بعضیاتون احمقین.
درود بر هیتلر که میدونست با این یهودی های مادر به خطا چیکار کنه (البته مردم عادیشون که فقط دینشون یهودیه رو نمیگم.منظورم اونایین که از نسل کشی اسرائیل حمایت میکنن.
اسرائیل تنها کشوریه که واقعا باید از نقشه حذف بشه.
در ضمن اونایی که شما بهشون میگی عرب مخت خور تمام زمین هارو نفروختن که.یه بخشیشو فروختن و بعد دیگه نفروختن که همین باعث شروع جنگ شد.
لعنت بر اسرائیل.واقعا لعنت بر اسرائیل.و لعنت بر هر کدوم از شماها که از هر ظالمی حمایت میکنید.

ایدئولوژی مخالفت چند وقته بدجوری پا گرفته.مخالفت با خدا.مخالفت با منفور بودن اسرائیل.مخالفت با منفور بودن منافقین.
واقعا خاک تو سر بعضیاتون که مغز کوچیکی دارین.واقعا که.شما ها که از این اسرائیلی های عوضی حمایت می کنید ایشالا زنده باشم و روزی رو ببینم که همین اسرائیلی های جون جونیتون دارن خارمادرتونو به هم پیوند میدن.
از قشر یهود هیچ چیز بعید نیست(بازم میگم منظورم اونیایی که فقط دینشون یهودیه نیستاااا)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من به اين كار ندارم كه مسلمون هستن يا نيستن يهودي هستن يا نيستن و ..... من ميگم هيچ كس حق نداره حق كس ديگه اي رو حتي اگه كو* گشاد باشه يا مفت خور رو از بين ببره

منم با این قضیه کاری ندارم قبلش هم گفتم با کشته شدن انسان های بی گناه مخالفم ...همون 4 تا اسرائیلی هم اگه بیگناه باشن نباید کشته بشن ولی اینجوری که معلومه دوستان یکم غرض ورزی به خرج میدن و چون این ملت مظلوم عرب هستن مهم نیست چه بلایی داره سرشون میاد :(

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369

1256244365.jpg

اون ور هم که از این چیزا داره! :D واقعا انتخاب سخته که کدوم ورو باید انتخاب کرد:D

مرتیکه فراماسونر :lol:

آریل آریل بنیامین
من موقعیتم لو رفت باید چی کار کنم؟ :D

خدایا در این شبای قدر ما رو به اورشلیم مشرف کن. معبد هیکل و اینا خیلی دیدنیه .
کی میشه بشه از ایران مستقیم رفت اسرائیل؟
شنیدم اسرائیل مکان های توریستی فوق العاده ای داره؟
اجازه میدن اونجا چند تا از این عربهای غُربتی ها را هم بترکونیم؟ :D

جيگر انرژي هسته اي نوش جونش من كه نگفتم بره بميره من ميگم كسي كه مظلومه انرژي هسته اي نداره سلاح هسته اي نداره
من اينو ميگم
درسته كه مال اجدادشون بوده و منم نوشتم تو مطلبم ولي چرا بايد زن بچه مردم رو بيش از 50سال از بين ببرن برو تو همين سايتهاي خارجي (ايراني نميگم كه باز نگي ايناها دروغه) برو تو سايتهاشون ببين چندتا كشته شدن تا الان تو فلسطين بعد شما مياي ميگي 4نفر مردن ايناها دارن ساعتي 4نفر از مردم فلسطيني رو ميكشن تو ميگي مظلومن
عرب مفت خوره درست ولي حقش نيست كشته بشه
تو دوست داري حتي اگه مفت خور باشي و كو* گشاد (كه نيستي) كسي بياد خونتو بگيره
اگه آره بايد تو عقلتون شك كنيد
هيتلر يك بزرگ مرد بود (مغز نظامي و اقتصادي هيتلر رو كسي نداشته و نداره) حالا تو ميگي هيچي نمي فهميد
تاريخو خون
بعد از جنگ جهاني اول تورم در آلمان ساعتي بود (طرف ميرلفت رستوران غذا بخوره اولش 1000 بود بعد كه ميخواست بياد بيرون بود 2000) تورم آلمان ساعتي بود كه هيتلر امد بعد از 20سال سازندگي تعداد كل هواپيماهاي فقط آلمان از اون 4تا كشور بيشتر بود
تعداد تانكهاش از 4تا كشور ديگه بيشتر بود و همينطور به اين ترتيب
فرانسه گفته بود ما ديوار نظامي درست كرديم كه هيچ ارتشي از اين نميتونه عبور كنه كه هيتلر امد در عرض 3روز از اين ديوار عبور كردش

بعد داري ميگي هيتلر نمي فهميد.

داداش هیتلر یه فاشیست بود شما طرفدار فاشیستها هستی؟
موسولینی ، هیتلر و ژنرال فرانکو . ملقب به 3 کله پوک :D
هیتلر هر چقدر هم که زرنگ بود ولی از انگلیسی ها و امریکاییها که زرنگ تر نبود بود؟
نژاد آریایی خیلی باحال به فاک رفت :D
الان همین آلمان زیر سلطه کدام کشوره؟!

پ.ن:
این جمله رو خوب به خاطر بسپارید:
خورشید هیچگاه در امپراتوری بریتانیا غروب نمیکند

بالا