برگزیده های پرشین تولز

معایب نوکیا 6303 و سامسونگ اس 7350

ali_mohammad65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جمیعا سلام.
من بین دو گوشی 6303 و اس 7350 یکی رو میخوام بخرم.میخوام بدونم معایب هر کدوم چیه؟مثلا سامسونگه برنامه خوب میخوره یا نه مثل d900 مکافات داره و حتما باید از طریق کامپیوتر باشه و برنامه هم زیر 1 مگ باشه تا شاااااااااااید بتونه اجراش کنه.>؟
ضمنا صدای s7350 چجوره؟اگر میشه مقایسه کنید.مثلا بگید در اندازه فلان گوشی ها هست.خوبه یا بد؟
در مورد 6303 هم همینطور؟عکسش میگن در حد 3.2 نیست.
ممنون

ali_mohammad65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی چیزی نمیدونه؟؟؟واقعا کسی جوابی نداره؟؟؟ببخشید چرا بخش موبایل این سایت اینقدر ضعیفه!!!؟؟؟

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سلام دوست من

شما مقایسه مشخصات این دو گوشی رو اینجا میتونید ببینید

ریویوی کامل 6303 اینجا
ریویوی کامل s7350 هم اینجا

کلا s7350 مشخصات بهتری داره از جمله داشتن دوربین 5 مگاپیکسلی و قابلیت 3g و سایر موارد

در مورد نرم افزار هم شما اگه میخواید نرم افزارهای متعددی رو گوشی نصب کنید باید گوشی خریداری کنید که دارای سیستم عامل باشه.
پلتفرم این گوشی ها جاواست و نرم افزارهای کمی هم براشون موجوده.

ali_mohammad65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از جوابت.در مورد برنامه که گفتم زیاد یا کم بودن برنامه ها برام مهم نیست بلکه نوع نصب برنامه یا بازی روی گوشی اهمیت داره.مثلا در D900 باید حتما فایل Jar و Jad از برنامه نصب نشده در کنار هم باشند و از طریق کامپیوتر اون هم به سختی برنامه رو نصب کنیم که ممکنه بعد از نصب اجرا هم نشه.ولی تو گوشی های دیگر جاوا برنامه بلافاصله بعد از بلوتوث توسط خود گوشی براحتی نصب میشه.می خوام بدونم این مدل از سامسونگ هم این مشکل رو داره یا نه؟
ممنون

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سلام مجدد
راستش من چون ادیوایس بدون سیستم عامل از سامسونگ نداشتم اطلاعی در این مورد ندارم.
اما موارد مشابه دیگه ای هم هستکه شما میتونید در همین جدود قیمت انتخاب کنید
شما بهتره سقف بودجه + نیازمندی و اولویتاتون رو بگید تا بهتر راهنمایی بشید

بالا