برگزیده های پرشین تولز

معبار commercial بودن براي يك سايت كه در ليسانس ها مي آيد چيست؟

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
اينكه در بعضي توافقنامه ها يا ليسانس ها ذكر مي شود كه براي non-commercial sites مجاني است منظور دقيقا چه نوع سايتي است؟ در واقع شايد بهتر باشد ك سوال را بر عكس بپرسم : منظور از commercial sites چيست؟ چه موقع يك سايت commercial دانسته ميشود؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
نمي دونم تعريف دقيقش چيه ولي هرچيزي که بشه ازش پول دراورد commercial محسوب ميشه.. منتها بعضي ها سختگيريشون کمه .. مثلا ميگن اگه دو تا دونه اگهي بالاي سايتت بود ما اين سايت رو commercial حساب نميکنيم.. من فکر ميکنم در مورد هربرنامه اي بايد به سايتش مراجعه کرد تا دقيقا معلوم بشه منظورشون از commercial چيه و چيو commercial حساب ميکنن و چيو نميکنن..

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فكر مي كنم تا اونجايي كه خرج خودشو در بياره و احتمالا هزينه زماني كه تو صرف مي كني كه معمولا مبلغ نا چيزي هست در بياد غير تجاريه. اگه در آمدزايي سايت به صورت حرفه اي در بياد و طرحي در آن پياده كني كه مي تونه در آمد زيادي داشته باشه سايت تجاري باشه ولي فكر نكنم اينا نمي رن محتواي سايت رو بررسي كنن مگر لزومي داشته باشه يا چيزي پيش بياد. اگه طرح پول زايي داري كه مي خواي تو يه فضا مجاني با خيال راحت اجرا كني با من در ميون بزار. :rolleyes: :cool:
در ضمن اين چيزايي كه گفتم برداشت من از وبگردي هام بود و مي تونه درست نباشه!! :D

بالا