برگزیده های پرشین تولز

معترضان به وضع افتضاح پارس آن لاين بيان تو ببينيم چي‌کار کنيم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

heydar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من الان ۱۲ سال در حوزه آی تی فعالی هستم و کار میکنم
الان خیلی وقته با این موضوعاتی که میگین مواجه هستم و از طریق پشتیبانی به جایی نرسیدم
دیگه داخل سامانه ۱۹۵ شکایت کردم و خودشون (پارس آنلاین)بعد یکی دو هفته تماس گرفتن گفتن مشکلت چیه و اولش انکار میکرد بعد اینکه قانعش کردم و فهمید که فنی هستم، هر روز زنگ میزد میگفت درست شد یا نه این موضوع یک ماه طول کشید که یک بار سر صبح پنج شنبه زنگ زدن گفتن ما درست کردیم چک کردیم چون تو ساعت پیک بود و اصرار داشت که این تیک وشکایتتون خیلی باز مونده الان چک کن میخوام ببندم بعد چک با هم تست کردیم و مشکل برطرف شد و گفت از این به بعد تماس بگیر پشتیبانی سریع تر کارت پیش میره.
یک ساعت بعد تایید من داخل سایت ۱۹۵ سرعت من شد دیال آپ.
پشتیبانی که خراب شده دیگه وصل نمیشه و فیلمشو گرفتم، دوباره شکایت کردم اما دیگه خبری نشد و....
واقعا یک دزد به تمام معنا هست
نه کیفیت
نه پشتیبانی

FarzamRamazi

Registered User
لایک‌ها
119
سلام
من الان ۱۲ سال در حوزه آی تی فعالی هستم و کار میکنم
الان خیلی وقته با این موضوعاتی که میگین مواجه هستم و از طریق پشتیبانی به جایی نرسیدم
دیگه داخل سامانه ۱۹۵ شکایت کردم و خودشون (پارس آنلاین)بعد یکی دو هفته تماس گرفتن گفتن مشکلت چیه و اولش انکار میکرد بعد اینکه قانعش کردم و فهمید که فنی هستم، هر روز زنگ میزد میگفت درست شد یا نه این موضوع یک ماه طول کشید که یک بار سر صبح پنج شنبه زنگ زدن گفتن ما درست کردیم چک کردیم چون تو ساعت پیک بود و اصرار داشت که این تیک وشکایتتون خیلی باز مونده الان چک کن میخوام ببندم بعد چک با هم تست کردیم و مشکل برطرف شد و گفت از این به بعد تماس بگیر پشتیبانی سریع تر کارت پیش میره.
یک ساعت بعد تایید من داخل سایت ۱۹۵ سرعت من شد دیال آپ.
پشتیبانی که خراب شده دیگه وصل نمیشه و فیلمشو گرفتم، دوباره شکایت کردم اما دیگه خبری نشد و....
واقعا یک دزد به تمام معنا هست
نه کیفیت
نه پشتیبانی

بهترین راه عدم تمدید با نگه داشتن پورنه (اگر میتونید خالی نکنید خطو)
پینگ فعلی پارس انلاین من با لاین 6 مگ و SNR 12
350 میلی

پونک پيام نور

اقا سال 2008 این پیام نور خراب شده همین کثافت دونی بوده الانم که شده 2020 همونه که بوده

Last edited:
بالا