برگزیده های پرشین تولز

معترضان به وضع افتضاح پارس آن لاين بيان تو ببينيم چي‌کار کنيم

zare66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بیا تو شهید کلانتری اونوقت تا عمر داری بد و بیرا نثارشون میکنی
من تو خونه سپنتا دارم
اما اینجا ( شرکت ) پارس داریم
واقعا" مسخره هست
هر وقت هم زنگ میزنی پشتیبانی اون نواره میگه در حال حاضر سرویس ADSL با کندی سرعت مواجه هست
البته پاسخ اون نواره از پاسخ های مسخره خودشون بهتره!!!

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
من چند باز زنگ زدم مشکل داشتم خیلی خوب جوابمو دادن

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
یادش بخیر تا چند ماه پیش ترانسفر 250 داشتم با پارس الان شده 30 :(

moama666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من قبلا اکانت 512K پارس آنلاين داشتم ولي اصلا از سرعتش راضي نبودم رفتم اکانت 1M گرفتم ولي بعد از تست سرعت شبانه ديدم سرعت آن بصورت ميانگين از 45 بيشتر نمي رود و همهش کلاه برداري هست متاسفانه اين جوري در سطح کلان سر مردم کلاه ميزارن ووقتي کسي ميفهمه و بهشون زنگ ميزنه و اعتراض ميکنه فکر ميکنن نمي فهمه و مي خوان بپيچوننش منم براي اثبات حرفم مخصوصا ترندهايي را که از شب تا صبح از سرعت گرفتم روي اينترنت بزارم اينو هم بگم اصلا از فيلتر شکن استفاده نکردم و ترند ها واقعي هستن لطفا اطلاع رساني کنيد که اين اکانت 1 مگا بايت پارس آنلاين است .
ROZ 1.JPGROZ 2.JPGROZ 3.JPGROZ 4.JPGROZ 5.JPG

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
کل سرویس adsl این مملکت مسخرس پارس آنلاین که دیگه دبل مسخرس هر روز که این سرویس داشته باشی ضرره دندون لق باید کند انداخت تو توالت سیفونم کشید بره جای حکومتیا :)

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
من قبلا اکانت 512K پارس آنلاين داشتم ولي اصلا از سرعتش راضي نبودم رفتم اکانت 1M گرفتم ولي بعد از تست سرعت شبانه ديدم سرعت آن بصورت ميانگين از 45 بيشتر نمي رود و همهش کلاه برداري هست متاسفانه اين جوري در سطح کلان سر مردم کلاه ميزارن ووقتي کسي ميفهمه و بهشون زنگ ميزنه و اعتراض ميکنه فکر ميکنن نمي فهمه و مي خوان بپيچوننش منم براي اثبات حرفم مخصوصا ترندهايي را که از شب تا صبح از سرعت گرفتم روي اينترنت بزارم اينو هم بگم اصلا از فيلتر شکن استفاده نکردم و ترند ها واقعي هستن لطفا اطلاع رساني کنيد که اين اکانت 1 مگا بايت پارس آنلاين است .

چه شهری؟!

بنده هم الان 1Mb دارم ولی سرعتم اینی که شما گذاشتید نیست!

moama666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من گفتم تست سرعت شبانه گرفتم نه روزانه میانگین سرعت روزانه تقریبا 90 است ولی من میگم چرا ما باید اکانت 1M بگیریم و این باید وضعش باشه

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
من نگفتم شما تست روزانه گذاشتید! خود من هم در مورد سرعت شبانه گفتم.

یعنی الان شما سرعت روزانه تون تقریبا 90 ـه؟!! این یک مورد رو دیگه نشنیده بودم!

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
من پس فردا دارم میرم قرار دادم رو با پارس آنلاین لغو کنم

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533

mehdi3030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
زین پس بجای کلمه پارس انلاین از واژه دزد انلاین استفاده کنید
کدام از گزینهای زیر صحیح میباشد ؟
1- همه جای ایران سرای من است
2- همه جای ایران بخور بخور است
3- همه جای ایران فقط سرای اونهاست
4- گزینه 1 و 3 صحیح میباشد

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
خدا رحم که به وضع مملکت ما :(
هر دو دقیقه دارم مودم خاموش روشن میکنم :(
عرب آنلاین میذاشتن بهتر بود، انگار دشمنی دارن با ملت

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام

دوستان یک توصیه می کنم : زیاد خودتون رو خسته نکنید و درصورتی که سرویس دهنده دیگری هست که برای مصرف شما جوابگو هست راحت سرویس دهنده رو عوض کنید.
در جایی که کلا پهنای باند به نسبت تعداد کاربران محدود هست و مقداری هم به علت سودجویی شرکتها , هرشرکتی یک سطح استفاده خواهد داشت که اگر از اون بالاتر بره محدودیتها رو برای کاربران افزایش میده. چیزی که برای صبانت رخ داد و بعد از کوچ بسیاری از مشترکان اون به شرکتهای دیگه مثل پارس آنلاین و آسیاتک و .... , ابتدا آسیاتک پهنای باند شبانه و ساعتهای اونرو کاهش داد (ساعتها به طور کلی و پهنای باند در خیلی از مراکز ) الانم که پارس آنلاین ظاهرا داره شروع به بازی درآوردن میکنه. یک نکته جالب هم اینه که در تمام این شرکتها , شبانه رایگان رو در قراردادشون با شرایطی مثل فراهم بودن امکانات و در صورت امکان (مثل آسیاتک), یا مصرف منصفانه (مثل شاتل)یا محدودیت سرعت بعد از مصرف مقدار مشخصی پهنای باند (مثل صبانت ), محدود کرده اند و بسته به اینکه کی به محدودیت در پهنای باند برخورد کنند (ویا مسائل دیگه) این مورد در همه سرویس دهنده ها با شدت و ضعف برقرار خواهد بود.

منتهی مساله اصلی اینه که کدوم شرکت لااقل یک سری حداقل ها رو رعایت میکنه و شرایطش برای شما مناسب باشه. برای من که مشترک صبانت بودم (از سال 86 تا 93 ) محدودیتهای جدید صبانت واقعا بیش از حد بود و بنابراین به آسیاتک اومدم که اونهم محدودیتهاش فعلا برای من مساله ای نیست و برای مصرف من جوابگو هست.

Last edited:

p30j.com

Registered User
لایک‌ها
22
بابا پارس عروسکه خدایی سرعتش برو نا محدود آسیا تک رو بگیر سرعت 512 نا محدودش هست 10 کیلوبایت
من خودم عامل فروش شرکت آسیا تکم زنگ زدم بخش پشتیبانی میگه همینه نمیخوای برو سرویس حجمی بگیر

خبر ندارینااا

mehdi3030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بابا پارس عروسکه خدایی سرعتش برو نا محدود آسیا تک رو بگیر سرعت 512 نا محدودش هست 10 کیلوبایت
من خودم عامل فروش شرکت آسیا تکم زنگ زدم بخش پشتیبانی میگه همینه نمیخوای برو سرویس حجمی بگیر

خبر ندارینااا
خب داداش من نباید اینجور باشه که بگن ناراضی هستی برو جای دیگه وقتی قانون از مردم حمایت نکنه همین میشه که طرف برمیگرده میگه همینه میخوای بخواه نمیخوای نخواه
کجای دنیا دیدی بگن سرویس نامحدود بعد بگن فقط 35 گیگ میتونی دانلود کنی ؟ اگه نامحدوده پس چرا شرط قرار میدن ؟
جدیدا هم که میگن سرعت دانلود بر حسب (کیلو بیت) هست خودشون واحد جدید احتراع کردن بیت شنیده بودیم کیلو بایت شنیده بودیم کیلو بیت رو نه خدایشش تا این چند وقته
وقتی مملکت حامی مردمش نباشه همین میشه که بیت بدو بدتر باید انتخاب کنیم و بگم پارس انلاین خیلی خوبه
جدید هم که دانلود شبانه رو یک سوم کردن جالب اینجاست اسمشم گذاشتن (هدیه) اقا ما هدیه نخایم کیو باید ببینیم
توی این مملک خراب شده کسی نیست به داد مردم برسن ؟ فقط اینترنتو ازمون نگرفتن که دارن میگیرن

beagi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یک خدمات داره پارس آنلاین به نام معرف مشتری به پارس آنلاین که تو این طرح 100 امتیاز در باشگاه مشتریان به مشترک پارس آنلاین داده میشه که از فروشگاه آن با امتیازات خریداری کنه هر وقت یکی را معرفی می کنی باید ده بار زنگ بزنی پارس انلاین یا بری از کسی که معرفیش کردی خواهش کنی از خطش به پارس آنلاین زنگ بزنه کلی پشت خط بمونه و بگه شما معرفیش کردی و یا کپی کارت ملی طرف بگیری شمارت زیرش یاداشت کنی بفرستی پارس انلاین تا بهت امتیاز اختصاص بدن حالا این امتیاز از نظر ریالی 10000 تومان ارزش داره که من طرف رو ثبت نام اولیه آن را خودم انجام دادم و فرم معرفی را که با پیک ارسال می کنن را خودم براش پرکردم و در انجا معرف را قید کردم کاملا مشخص .یعنی 100 امتیاز ارزش اینقدر سبک کردن مشتری رو داره که بره گردن خم کنه بگه زنگ بزن پارس انلاین اینها امتیاز رو نمی هند یا کپی کارت ملی رو براشون فکس کن شمار منو روش بنویس طرف میگه من که تو فرم نوشتم میگم منم جوابی ندارم بدم تازه وقتی به شکایات پارس انلاین زنگ میزنی هر بار همین حرفها را هی تکرار میکنن یعنی یه زحمت به خودشان نمی دن وقتی شما شکایت میکنی خودشان زنگ بزنن بپرسن که شما راست میگی یا نه ولی یکساعت برا ندادن و قانع کردن شما که باید این کارها را بکنی تا امتیاز بدیم وقت می ذارن من هر بار شکایت کردم طرف یک ربع حرف زده ولی حاضر نشده خودش زنگ بزنه بپرسه خودتان قضاوت کنید این یعنی چی خدمات امتیاز یا.........

tornado_mw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهشن همه اساتید به سازمان تنظیم مقررات رادیویی شکایت کنید تا این مجوز شرکت کثیف رو لغو کنه و خسارت ما مشترکین رو بده.

tornado_mw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهشن همه اساتید به سازمان تنظیم مقررات رادیویی شکایت کنید تا این مجوز شرکت کثیف رو لغو کنه و خسارت ما مشترکین رو بده.

Fatime

Registered User
لایک‌ها
17
منکه پارسال یه مدت داشتم خیلی راضی بودم!!!

بالا