سایت ساز وبزیخرید بک لینک

معرفي برنامه هاي بر و بچ Persian Tools (لطفا حتما پست اول رو ببينيد)

شروع موضوع توسط littlerabbit ‏31 مارس 2004 در انجمن برنامه نویسی

1. littlerabbit

littlerabbit مدیر بازنشسته کاربر فعال

سلام
    اين تاپيک رو مي خوايم يه جورايي تبديل به يک تاپيک استثنايي کنيم.
    خيلي از کسايي که به اينجا ميان به نوعي تو برنامه نويسي تجربه دارن و اکثرا يک يا گاهي بيشتر برنامه دارن که بقيه دارن از اونها استفاده ميکنن و يا ميتونن استفاده کنن.
    اين تاپيک قراره بشه لينکدوني واسه اونايي که ميخوان برنامه هاشونو معرفي کنن.(نه يه لينکدوني نظير اونچه قبلا هم تو اين فروم بوده)

اينجا از همه کسايي که به اينجا سر ميزنن يه چند تايي خواهش دارم : :blush:

1- لطفا اجازه بديد اين تاپيک فقط مخصوص معرفي برنامه باشه. يعني هر پست يه برنامه.به عبارتي اينجا هيچ چي پست نکنيد مگر اينکه بخوايد يکي از کاراي خودتونو تو زمينه برنامه نويسي معرفي کنيد. دقت کنيد : کارهاي خودتونو نه کار کس ديگه رو.

2-هنگام معرفي کار حتما لينک براي صفحه Download و اگه شد لينک مستقيم وجود داشته باشه. اگر کسي لينک مشکل داري تو اين تاپيک ديد لطفا به صاحب پست PM بده تا درستش کنه.لطفا اينجا چيزي در مورد لينک مشکل دار يا هر چيز ديگه اي پست نکنيد.

3- اگه دوست داريد در مورد برنامه اي که ميخوايد اينجا معرفي کنيد نظر خواهي کنيد لطفا يه تاپيک جداگانه تو همين بخش ايجاد کنيد و يه لينک به اون تاپيک تو معرفي نامه نرم افزارتون بذاريد.خواهشمندم از گذاشتن نظرات خودتون تو اين تاپيک واسه حفظ پيوستگي مطالب خودداري کنيد. در کل اين شما و اين انصاف شما.

4- اگه نسخه جديد نرم افزارتون رو خواستيد معرفي کنيد لطفا پست قبلي که در اون نرم افزار رو معرفي کرديد دستکاري يا پاک نکنيد به نظر من ديدن روند پيشرفت ميتونه مفيد باشه. اگه ميخوايد تو پست قبلي يه لينک به پست يا پستهاي جديد معرفي کنيد.

5- حتما توضيحات کامل رو درباره برنامه بنويسيد. طوري نباشد که به يک لينک اکتفا کنيد. هر چه اين توضيحات کاملتر و مفيد تر باشه و بتونه بيشتر راهنمايي کنه مطمئنا بهتره.

6- حتما زبان برنامه نويسي - وضعيت کد (Open Source بودن يا نبودن برنامه) - و احيانا شرايط استاده از برنامه (License) برنامه رو ذکر کنيد. يه چيز ديگه اينکه اينجا فقط مربوط به برنامه هاي binary level هست يعني حاصل برنامه نويسي به زبانهايي نظير VB - Delphi - C - Java و ..... لطفا کارهاي مثلا PHP يا ASP يا Matlab يا Flash و يا نظايرشون رو اينجا قاطي نکنيد.

بازم خواهش ميکنم موارد بالا رو رعايت کنيد.

دوست کوچک شما : فرود (خرگوش کوچولو)

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. littlerabbit

littlerabbit مدیر بازنشسته کاربر فعال

واسه اينکه خودم شروع کننده اين تاپيک بودم خودم هم اولين برنامه رو معرفي ميکنم تا اولين قرباني خودم باشم.

SS Flash Builder
    يه برنامه براي ايجاد Screen Saver از فايل Flash Movie - Swf. اين برنامه بر خلاف نظاير خودش ميتونه يه ديالوگ Setting کاملا دلخواه داشته باشه . يعني شما ميتونيد با ايجاد يه فايل Resource که شامل يه ديالوگ باشه اون ديالوگ رو به عنوان ديالوگ Setting استفاده کنيد. علاوه بر اون شما ميتونيد نوع خروج از Screen Saver را انتخاب کنيد و قابليت اين را دارد که شما بعضي تنظيمات را به عهده کاربر بگذاريد.علاوه بر آن قابليت گذاشتن لينک و کمک موضوعي در ديالوگ Setting را هم دارد.

همچنين ميتونيد ديالوگ Setting و Screen Saver رو در هنگام طراحي تست کنيد. يه برنامه هم در کنار اين برنامه منتشر شده به اسم Flash Deprojector که کارش جدا کردن فايل swf از Flash Projector است.

کنار برنامه يک Sample Project و چند تا فايل Resource آماده هست . اين برنامه يک Help فارسي نسبتا کامل (Html Help) دارد.

خود برنامه Open Source نيست Freeware هست. اما Flash Deprojector علاوه بر اين نسخه يک نسخه VB دارد که Open Source است و بعدا اگر عمري بود لينک آن را در همين تاپيک ميگذارم.

اسم برنامه : Cyber Rabbits SS Flash Builder 0.7.0 Betta With Flash Deprojector
    زبان برنامه نويسي : Delphi 7
    احتياجات : نصب Macromedia Shockwave Flash ActiveX - در ويندوز 98 - Me - Xp اين اکتيو ايکس وجود دارد تنها بايد در ويندوز 2000 نصب شود
    ليسانس : Freeware
    برنامه همراه Installer هست که Installer با NSIS ايجاد شده.

يک نمونه از Screen Saver هايي که با اين برنامه ايجاد شده (البته با نسخه بعدي که هنوز کامل نشده و اميدوارم تا چند هفته ديگر کاملش کنم ) را هم ميتوانيد از اينجا Download کنيد .

ميتوانيد اين صفحه رو ببينيد :

http://www.cyberrabbits.net/ssflashbuilder.htm
    .

خرید و فروش ارزهای الکترونیکیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی عسل طبیعی و گرده گل ایرانی