خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی

معرفي بهترين سايتهاي كسب درآمد

شروع موضوع توسط ashkaaaan ‏2 ژانویه 2008 در انجمن بایگانی

 1. ashkaaaan

  ashkaaaan Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏2 ژانویه 2008
  نوشته ها:
  116
  تشکر شده:
  13
  ای کام

  سایت ایرانی برای کسب درآمد (حتما ثبت نام کنید)

  اينجا

  دو سایت خوب دیگه برای کسب درآمد بسیار آسون :

  سايت اول

  سايت دوم


  ثبت نام در mi118

  سایت عالی ایرانی برای کسب درآمد :

  ثبت نام

  - بابت معرفی سایت http://www.mi118.com/Register.aspx?Ref=15196 به هر نفر و ثبت نام وی در این سایت مبلغ 5000 ریال پاداش نقدی به موجودی E Bank شما اضافه میشود . همچنین چنانچه رتبه بازاریابی شخص ثبت نام شده تغییر یابد ، طبق جدول پورسانتها و جوایز ، مبالغ قابل توجهی به حساب G Bank‌ شما اضافه خواهد شد.
  - جهت معرفی سایت به دیگران و کسب درآمد بیشتر لینک ذیل به شما اختصاص داده شده است. سعی کنید آنرا در اینترنت انتشار دهید. با کلیک به روی لینک ذیل و بر حسب رتبه بازاریابی شما برای هر کلیک بین 50 ریال تا 250 ریال به حساب G Bank‌ شما اضافه خواهد شد :  http://www.mi118.com/Register.aspx?Ref=15196  - چنانچه سایت و یا وبلاگی ندارید کافی است که دوستان شما در موقع ثبت نام در سایت ، کد شما را در قسمت معرف وارد نمایند.  نحوه استفاده از موجودی حساب E Bank :

  1 - با استفاده از موجودی خود و بدون واریز نمودن هزینه آگهی ، می توانید در سایت نسبت به درج آگهی اقدام نمائید.

  2 - نسبت به جذب مشتری برای درج آگهی درسایت اقدام نموده ، هزینه درج آگهی را از وی دریافت نمائید و با موجودی حساب خود نسبت به درج آگهی اقدام کنید. در این حالت پولی را که از مشتری دریافت کرده اید متعلق به خود شما است و در واقع از موجودی حساب خود برداشت نموده اید.

  3 - می توانید اعتبار مالی خود را در قبال دریافت معادل آن و یا به شکل توافقی به شخص دیگری انتقال دهید.

  توجه : نظر به اینکه ممکن است خریدار و فروشنده اعتبار ، اعتماد کافی را به همدیگر نداشته باشند ، شرکت می تواند نقش واسطه را اعمال کند. در این حالت ، خریدار مبلغ مورد نظر را به حساب شرکت واریز می کند و شرکت نسبت به انتقال این مبلغ به حساب فروشنده و انتقال اعتبار مورد نیاز خریدار اقدام می نماید. بابت این عملیات شرکت 3% از هر یک از طرفین معامله دریافت خواهد نمود .  نحوه استفاده از موجودی حساب G Bank :

  هر گاه موجودی حساب شما به سقف 10000 تومان رسید ، درخواست انتقال وجه به حساب بانکی خود را اعلام می کنید که در این حالت از اول ایل پنجم هر ماه ، درخواستهای رسیده بررسی و نسبت به انتقال وجه به حساب بانکی کاربر اقدام می گردد.


  ثبت نام در xox

  سایت عالی ایرانی برای کسب درآمد :

  ثبت نام

  شغلها و منابع درآمدزایی که در حال حاضر در سایت فعال هستند به همراه شرح مختصری از آنها :

  1.

  حساب بازرگانی
  * کاربران سایت میتوانند با افتتاح حساب در سایت توسط این سرویس برای خود شغلهای متعددی ایجاد نمایید.این سیستم در قالب مجموعه پرداختهای الکترونیکی میباشد که شامل کارتهای بین المللی (VISA-MASTER-AMEX-DISCOVER-PAYPAL) ، حسابهای داخلی سیستم شتاب و همچنین پرداخت از حسابهای کاربران XOX میباشد.با استفاده از این سرویس شما میتوانید در سایت خود کالا و محصولات خود را تبلیغ و به فروش برسانید و مبلغ آن را در حساب خود در سایت دریافت نمایید.

  2.

  معرفی سایت برای بازدید دیگر کاربران
  * بعد از ثبت نام و ورود به دفتر کار خود شما میتوانید از پنل لینکها معرفی ، شروع به تبلیغ و ارسال بازدید کننده برای سایت نمایید و در ازای هر کلیک که از سوی لینک شما برای سایت ارسال میشود به امتیاز خود بیفزایید.این آدرس شامل
  http://www.xox.ir/?referal=70471399l میشود که به جای ستاره شماره سریال 8 رقمی شما قرار گرفته است.
  3.

  معرفی سایت و تشکیل زیر مجموعه
  * در صورتی که بازدید کننده سایت که از سوی لینک معرفی شما به سایت هدایت شده در سایت ثبت نام نماید و ایمیل و نشانی محل سکونت خود را تایید نماید مبلغ 0.50$ معادل 50 سنت به موجودی حساب شما افزوده میشود.
  4.

  پرداخت 1% کمسیون از تراکنش های مالی زیر مجموعه های خود
  * این منبع درآمد فقط مخصوص کاربرانی است که نشانی محل سکونت خود را ثبت کرده اند و میتوانند از 1% از مبلغی که کاربران زیر مجموعه خود در سایت به خرید یا فروش میپردازند برخوردار شوند.
  5.

  سرویس پخش تبلیغ در وب سایت یا وبلاگ خود
  * با استفاده از این سرویس میتوانید اقدام به پخش تبلیغ در وب سایت یا وبلاگ خود کنید و در ازای کلیک هایی که از طرف سایت شما ارسال میشود کارمزد خود را دریافت کنید.

  6.

  برنامه فروش مجدد تبلیغ با کمسیون مشخص
  * با استفاده از این سرویس میتوانید تبلیغات مشتری خود را به ثبت کنید ، هزینه آن را با امتیاز خود پرداخت نمایید و معادل پولی آن را از مشتری خود بگیرید.
  7.

  برنامه بازاریابی الکترونیکی فروش تبلیغ
  * در قسمت لینک های معرفی واقع در دفتر کار خود میتوانید از این لینک استفاده کنید و با پخش آن در وبلاگ یا وبسایت خود یا به هر صورت دیگر در صورتی که مشتری از سوی این لینک اقدام به ثبت تبلیغ نماید از کمسیون آن بر خوردار شوید.

  8.

  پرداخت در ازای کلیک
  * یکی از مشاغل پر طرفدار اینترنتی که میتوان از طریق کلیک و دیدن تبلیغاتی که از سوی سایت برای شما ارسال میشود برای خود ایجاد درآمد و اعتبار نمایید.
  9.

  برنامه فروش مجدد هاست های شرکتهای معتبر با کمسیون مشخص
  * با استفاده از این سرویس میتوانید اقدام به ثبت هاست و فضای وب در شرکتهای معتبر هاستینگ نمایید و از کمسیون آن بهره مند گردید.

  10.

  خرید و فروش سهام
  * با شرکت در ایت تالار و خرید سهام سایت شما میتوانید هم از سود آن بهرهمند شوید و هم با خرید و فروش به موقع بتوانید برای خود ایجاد درآمد کنید.


  ثبت نام
   
avanakbron talent عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش