برگزیده های پرشین تولز

معرفي سايت كلاه بردار irsorat.ir

وضعیت
موضوع بسته شده است.

masuod1428

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
من متاسفانه گول آدم شيادي خوردم كه لازم مي دانم در اينجا مطرح كنم تا ديگران گرفتار نشون اين سايت با درج قيمتهاي گول زننده از اوپن اسكاي مرا فريب داد فلت پرو 99000 هزار تومان من واريز كردم و ايشان قرار شد به من اكانت بدهد و ايشان نه اكانت مرا داد نه تلفن مرا جواب داد در پيگيريهاي كه كردم ايشان اصلا نماينده و ريسلر رسمي نيستند اكانتها را از شخصي به نام مسعود از اصفهان مي خرند و در سايتشان دم از نمايندگي رسمي مي زنند در طي ميلي كه به برودست زدم ايشان بعنوان نماينده تاييد نشدند حال از همه عزيزاني كه به نوعي از اين سرويسها استفاده مي كنند خواهش مي كنم از از افراد معتبر خريداري كنند تا مثل من گرفتار ادمهاي شياد نشوند گول زبان بازي اين گونه افراد را نخورن

با تشكر مسعود از كازرون

از مديران سايت تقاضا دارم كه اگر جاي اين تاپيك مناسب نيست اصلاح كنند و آن را حذف ننمايند

masuod1428

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي شما ارسال شد اونم 5 بار
انگاري واقعا كلاه برداريد من ديگه اكانت نمي خوام از سايت سرعت دات نت خريدم پولمو پس بده كلاه بردار
و گر نه از طريق قانوني بر خورد مي كنم
خيلي هم نمي تونم منتظر باشم اگر كلاه بردار نيستي به تلفنم جواب بده

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ايشون از نظر سواد و برخورد يه چيزي زيره صفر اند
تو سايتشون مي تونيد انقدر غلط املايي پيدا كنيد كه 1 هفته بخنديد :D

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
اره بابا سواد و معرفت و ادب و ... زیر 0 هست ..!!! من یه چند بار بهشون کمک کردم اما آخرم خوب نتیجه کارم را دادند !!!

69_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بیخیال بشید کلا

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا من یکبار ازش اکانت خواستم رو یه ماهواره که یادم نیست نزدیک تله استار
جالبه اکانتی که فقط 70 درصد گارانتی سرعت داره به اسم Share به مردم نمیده به اسم Decicated
گفت برو یگیر روش اکانت بدم اصلا این فرکانسی که این بابا داد توهم بود
فرداش گفت برو یک فرکانس دیگرو تست کن اونم جواب نداد
منم با حقه باز بودنش موافقم

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خجالت بکشید !
ایشون هیچی نباشن همکار شما هستن ! درست نیست این طرز برخورد !

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آبرو چيه ! چنديد نفر اكانت خريدن ، اكانت نداده بهشون يا داده يه چيزه ديگه داده
بايد خوب ديگران حواسشون باشه سرشون كلا نره

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آبرو چيه ! چنديد نفر اكانت خريدن ، اكانت نداده بهشون يا داده يه چيزه ديگه داده
بايد خوب ديگران حواسشون باشه سرشون كلا نره
مدرکی هم برای این حرفتون دارید ؟

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اینایی که میان طرفو بکبونن فقط رقیب هستن که از آب گلالود ماهی میگیرن!نمیگم تاپیک زننده دروغ میگه اما مطمئنن آقای راستی یه تست قبلش بهشون داده و ایشون با رضایت سرویسو خریده.من نه فامیل آقای راستیم نه همکارش نه یوزرش حتی ایشون رقیب من هست!و جانبداری از کسی نمیکنم
مشابهش برای من پیش اومده یه مسافرت رفتم یه آدم تقریبا بیسواد یه تاپیک مشابه این برای من زده و 1001 ... گفته!که خوشبختانه مدیران تو این مدت رسیدگی کردند! پشتشم دقیقا مثل همینجا رقیبا اومدن سو استفاده و دروغ گفتن!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
چند بار تا بحال این موضوع ها پیش اومده ؟ نتیجه چی شده ؟ نگفتیم مشکلات خارج از فرومتون رو خارج از فروم کل کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! مگه اینجا دادگاهه ؟!؟!‌ یا بنده و دیگر مدیران شکل قاضی هستیم که ۲ روز یه بار یکی میاد اینجا از رو هوا تاپیک میزنه که فلانی کلاه برداره ؟! ۴ نفر هم که سره یه قضیه دیگه مشکل دارن با طرف میان ۴ تا میذارن روش و هر چی از دهنشون در میاد به طرف میگن ؟! مگه مردم آبروشون رو از سر راه اوردن ؟!

من irsorat رو نمیشناسم و تا بحال اسمشون رو هم نشنیدم ! ولی اینجا جای این کارا نیست !
به شدیدترین حالت ممکن با کاربران خاطی این تاپیک برخورد میشه برای اینکه خود من شخصا بیشتر از ۱۰۰ بار این قضیه رو تذکر داده بودم ! اگر تا بحال ندیدید و نخوندید هم مشکل شماست ! میتونید بیشتر در فروم فعالیت کنید و تاپیک هارو دنبال کنید.

ايشون از نظر سواد و برخورد يه چيزي زيره صفر اند
تو سايتشون مي تونيد انقدر غلط املايي پيدا كنيد كه 1 هفته بخنديد :D

جناب charshakh.com ! یه نفر اومده تاپیک زده ، با یکی دیگه مشکل داره. حالا یا راست میگه یا دروغ ! به شما این وسط چه ربطی داره ؟؟؟ پول شما خورده شده ؟ از شما کلاه‌بردای شده ؟ به فرض که همه این‌ها شده ! چه مدرکی دارید ؟‌ به فرض که مدرک هم دارید ! مگه اینجا دادگاهه ؟ یا کسی شهود خواسته که شما در مورد ایشون نظر میدید ؟!

دسترسی شما به فروم برای ۱۰ روز محدود خواهد شد. در صورت ایجاد حساب جدید ، هم حساب جدید هم حساب قبلی برای همیشه بن خواهد شد.

اره بابا سواد و معرفت و ادب و ... زیر 0 هست ..!!! من یه چند بار بهشون کمک کردم اما آخرم خوب نتیجه کارم را دادند !!!

جناب shemshad ! مشکل شخصی شما ربطی به موضوع این تاپیک داره ؟ شما به همین راحتی در مورد سواد و معرفت و ادب و ... ( ۳ نقطه ؟‌ روتون میشد شعور و فهم و اینا رو هم مینوشتید ؟!؟!‌) میتونید نظر بدید ؟؟؟ اونم تو یه محل عمومی ؟!‌ تو جایی که ۴ روز دیگه یکی سرچ کنه irsorat بیاد اینجا در مورد صاحبش اینارو بخونه ؟!

دسترسی شما برای ۷ روز به فروم محدود خواهد شد. ایجاد حساب جدید هم توضیح دادم .

این عادت زشــــت ! رو باید ترک کنید !!!!!! تقی به توقی میخوره یکی میاد تاپیک میزنه درشتتتتتت مینوسه فلان سایت کلاه بردار ! حالا طرف اصلا نیست که جواب بده ! یا اصلا هست ! معلوم میشه اشتباه بوده ! یا اصلا درست بوده !!! مگه اینجا قوه قضایه‌س ؟ که میاید اینجا شکایت میکنید ! بعد هم ایمیل پشت ایمیل که اقا تاپیک رو پاک کنید ! یا تاپیک رو stick کنید ! یا بیاید بگید کی راست میگه که غلط !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
masuod1428 عزیز !
شما هم که فقط ۲ پست دارید اونم همینجاست ! ظاهرا اصلا به همین منظور تشریف اوردید اینجا !

دسترسی شما برای همیشه محدود شد.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
از شایان عزیز ممنونم , چند روزی نبودم .

ایشون از دوستان خوب بنده هستن و فکر نمیکنم مشکلی در کارشون باشه خودم هم قبلا با ایشون معامله ای انجام دادم و هیچ موردی پیش نیومد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا