برگزیده های پرشین تولز

معرفي سايت / وبلاگ به اينو اون ...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
سلام ...

چه راه هايي هست براي اينكه يه سايت / وبلاگ جديد رو به مردم معرفي كرد ؟!

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روش های مختلفی هست :
1-میری تو پرشین بلاگ میگردی یه وبلاگ که هم توش 2/3 تا موزیک باشه ، هم 7/8 تا عکس هم پر اسمایلی گیر میاری و کامنت میزازی : وبلاگ خوبی داری ، به ماهم سر بزن(یادت باشه آدرس بدی طرف نره گم و گور شه) بعد که اونم اومد برات کامنت گذاشت با هم دوست میشین و لینک رد و بدل میکنین ، میتونی مطمئن باشی که برای هر یک کامنتت طرف میاد یه سر به وبلاگت میزنه و از خجالتت در میاد.
2- میتونی بری تو کامنت های هودر یه خورده کولی بازی در بیاری و آدرس هم بدی. کلی میان ببینین کی هستی و چرا شلوغ کردی .
3- میتونی برای عنوان وبلاگ/سایتت یه اسم عرفانی استفاده کنی ، مثل فاحشه ، اپسیلون گی و ازاین جور اسامی پر معنی . گذاستن عکسهای پورن و هاردکور هم به شدت مفیده . داستان های الکی سکسی هم که تو بچگی به ذهنت میرسید رو اگه بنویسی میشی سمبل روشن فکری ، درست مثل سه کاف.
4- برای جذب بانوان و دوشیزگان چند متن فمینیستی مینویسی و به شیدا لینک میدی ، سر ضرب فمینیست ها میریزن تو وبلاگت ازت تشکر میکنن و هر روز میان میخوننش . برای جذب بیشتر فمی ها اثبات هرچه بیشتر حماقت نگارنده به طرق مختلف توصیه میگردد.
5- یک نامه مینویسی برای سایت های سیاسی اپزیسیون خارج کشور . سراسرچس ناله ، که ای من بدبختم بیچاره ام و کسی منو نمیشناسه ، میخوام یک وبلاگ سیاسی بزنم و جمهوری اسلامی رو ناکت کنم . بعد بهت لینک میدن که در این مبارزه برای آزادی وطن سهیم بشن .
6- به فرشاد یک میل میزنی (سایت گویا ) و باهاش سر قیمت تبلیغ تو گویا چونه میزنی ، مطمئنن به نتیجه میرسی . زیاد دندون گرد نیست .
7- بعد اخبار 10 شب شبکه 3 یک تبلیغ میدی . برای بعد فیلم سینمایی جمعه هم اگه وسعت برسه بد نیست .
8- تبلیغ بعد برنامه رادیویی صبح جمعه با شما .
----------------------------------------------------
و در پایان ، هیچ کدوم بدرد نمیخوره : )
وبسایت یا وبلاگی که بدرد بخور باشه ملت میرن سراغش ،احتیاج به شناسوندن نداره . خودشون به بقیه معرفیش میکنن و پخش میشه تو اینترنت .

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
-= اگه وب سايت توي همين تاپيک و اگر وبلاگ توي بخش خودش معرفي کن.. توي فورم هاي ديگه هم شايد همچين چيزي باشه اونجا هم خبر بده..

-= در همین سایت و در فورم های دیگه در بخش شناسنامه می تونی یه امضا تعریف کنی اونجا ادرس وبلاگت یا سایتت رو بنویس..

-= سایت ها یا بلاگ های دیگه که نوع نوشتنشون با خودت مشابه هست رو پیدا کن و بهشون لینک بده و اونا رو با خبر کن شاید حاضر بشن باهات link exchange یا تبادل لینک کنن.. (من شخصا از این یه کار خیلی متنفرم و حاضرم وبلاگمو تعطیل کنم ولی از کسی نخوام به من لینک بده .. لابد این یه جور غرور وبلاگیه :shock: وقتی هم به کسی لینک میدم هیچ وقت خبرش نمی کنم ولی به هر حال کار من منطقی نیست و تبادل لینک روش خوبی هست)

-= توی بلاگ های دیگه اگر راجع به هر پست چیزی به ذهنت میاد یه کامنت بده و بنویس .. البته بهتره واقعا مطلب در ارتباط با همون پست باشه و صرفا به قصد معرفی سایت خودت اون رو ننویسی..

-= همیشه چند تا دایرکتوری پیدا میشه که میتونی خودت و سایتت رو در اون ها معرفی کنی مثلا در blognama.com یا اگر پرشین بلاگی هستی در دایرکتوری خود پرشین بلاگ - برای کاربرای بلاگ اسکای هم میدونم که هست یه چندتایی که یکیش همین شار خودمون لینک داده بود.. پارسیک هم مثل اینکه یک دایرکتوری داره از بلاگ ها..

-= اگر بیشتر از این ها نیاز به معرفی گسترده تر و سریع تر داری میتونی در یک وب سایتی پول بدی تا برات تبلیغ کنن مثلا برای گویا فکر کنم باید ماهی 300 دلار بدی.. البته مطمئن نیستم و میتونی از خودشون سوال کنی..

===
این چیزایی که گفتم بعضی هاش فقط به درد بلاگ میخوره و بعضی ها هم بین بلاگ و وب سایت های دیگه مشترکه..

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بعضي از كار ها عاليه ! ولي بعضي هاشو حاضر نيستم براي هيت ببرم بالا ، اون كار و بكنم ...

معرفي تو پرشين تولز ( يا جاهايي مثل اينجا ) خيلي خوبه ...

معرفي به چند تا از كله گنده هاي وبلاگ يا سايت هاي بزرگ هم بد نيست ( البته با ميل ! نه كامنت ! ) ... براي اينكه بيان ببينن ... اگه ارزش داشته باشه ، بدون اينكه من بخوام ، خودشون يا لينك ميدن ، يا معرفي ميكنن .

بقيه راه ها يه جورايي جواد بازيه !!!

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعضي از كار ها عاليه ! ولي بعضي هاشو حاضر نيستم براي هيت ببرم بالا ، اون كار و بكنم ...  

معرفي تو پرشين تولز ( يا جاهايي مثل اينجا ) خيلي خوبه ...

معرفي به چند تا از كله گنده هاي وبلاگ يا سايت هاي بزرگ هم بد نيست ( البته با ميل ! نه كامنت ! )  ... براي اينكه بيان ببينن ... اگه ارزش داشته باشه ، بدون اينكه من بخوام ، خودشون يا لينك ميدن ، يا معرفي ميكنن .  

بقيه راه ها يه جورايي جواد بازيه !!!

نکنه میخوای بگی جفنگیات منو جدی گرفتی ؟ چرت و پرت نوشتم بخندی نه اینکه جدی بگیری ...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه بابا !!! ... اولا اينايي كه تو گفتي خيلي هم جفنگ نيست ! چون اين كارا الان خيلي مد شده ! دوما ... من اونارو نگفتم كلا گفتم اين راه ها خوبه بقيش ( هر چي كه هست ) خوب نيست !

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
بهترين راه اينه كه اول:
يه وبلاگ خوب راه بندازي و منظم و بدون غلط و غولط بنويسي ، اونوقت به فكر ويزيتور باش ، مطمئن باش اول كيفيت بعدا ويزيتور!!!!!!!!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اهوم ! موافقم ! يه سايت / وبلاگ خوب خيلي احتياج به تبليغ نداره ... ويزيتور خودش پيداش ميكنه !

niterider

Registered User
لایک‌ها
3
البته هميشه هم اين طور نيست . تو اگه يه وبلاگ خوب هم راه بندازي ممكنه پير شي تا اون وبلاگ ويزيتور پيدا كنه . اينو در نظر بگير كه تا موقعي كه وبلاگت جا باز كنه ( بعد ده سال) كلي از مطلب هاي قشنگ و باحالت بي خواننده مونده .
براي اول كار يه ذره جواد بازي ايرادي نداره .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه ! ويزيتور نداشته باشم ، بهتر از اينه كه كلاس سايت بياد پايين ! چون اگه بياد پايين ديگه بالا بردنش با خداست !!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
ميشه تبليغات از راه باكلاس انجام داد.. مثلا سايتت راه كه افتاد لينكش توي همين امضاي فورم كه حداقل ميتوني بنويسي ;)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آره ! ... خيلي خوبه ... اگه من نمينويسم ، ماله اينه كه هنوز راه نيفتاده سايتم ! :D

<a href='http://shayan.ws/' target='_blank'>http://shayan.ws/</a>

niterider

Registered User
لایک‌ها
3
هر كس يه نظري داره ولي اين خيلي بده كه ادم هزار سال با كلاس باشه ولي يه دونه هم ويزيتور نداشته باشه

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بعضي از اين راه ها ويزيتور هايي رو به سايت ميارن كه آدم ترجيح ميده ويزيتور نداشته باشه ، تا يكي كه دنبال سايت پورن ميگرده ( مثلا ) بياد از اينجا ويزيت كنه !!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
يه راه حل خنده دارش هم اينكه ادم هاي باكلاس هم رو پيدا كنن و خودشون به هم ديگه لينك بدن و يك جور community بين باكلاس ها به وجود بياد .. به قول هودر به هم لينك بدهيد تا خدا بتون لينك بده! :mrgreen:

عابر باكلاس 8)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بيايد يه ليست از آدماي با كلاس درست كنيم ... 1. من ... 2. تو ....

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
خب ديگه ؟؟ نفر بعدي؟ اقا اگر سايتت الان اماده بود من به عنوان يه باکلاس خودم بهت ميلينکيدم! راه افتاد خبرم کن ;)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه ! الان نه ... فعلا كه هاستم خرابه دارم ميارم اينجا دامين رو !!!

بالا