برگزیده های پرشین تولز

معرفي فيلمهاي تابستانه ي شبكه 2

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از hwt :
مسخره ترين حرفي بود كه تو عمرم شنيدم

جناب مدير فروم شما محدوده ي خودت رو رعايت كن
خودمونيم داداشي فيلماي بي ارزش تكراري شبكه 2 جاش حتي توي سطل آشغال هم نيست !! :blink:

به نظرم يه تاپيك بزن براي فيلم هاي سينما يك كه انصافا جاي نقد و بررسي دارن :) (منم ميخونم فقط)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از hwt :
مسخره ترين حرفي بود كه تو عمرم شنيدم

جناب مدير فروم شما محدوده ي خودت رو رعايت كن
مهدی جان این تاپیک موضوعش طوری هست که ستوده راست میگه
اگه درمورد هرفیلم بحث میشد جریان فرق می کرد که تا اون موقع که ستوده اومد بحثی در اون مورد نشده بود و برای همین شوتش کرد تو ازاد

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها امروز شواليه سياه تكرارشو ميزاره، حتما نگاه كنين...از اون فيلماي اينگليسيه قشنگه :lol:

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
بعد ازظهر سگي رو ديدين بدك نبود.....جالب بود

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
پس نتيجه اين ميشه هر كي مي خواد فيلم قابل ديدن بيينه بايد يه سر به بازارچه و يا بخش ماهواره بزنه . واقعا تاسف اوره

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من اگه اين تاپيك جاش توي بخش هنر نيست... 100 در 100 اينجا هم جاش نيست

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ا
به نقل از Asef :
خودمونيم داداشي فيلماي بي ارزش تكراري شبكه 2 جاش حتي توي سطل آشغال هم نيست !! :blink:

به نظرم يه تاپيك بزن براي فيلم هاي سينما يك كه انصافا جاي نقد و بررسي دارن :) (منم ميخونم فقط)
اصف جان اينجوري قضاوت نكن از بين 90 تا فيلم چند تاش رو ميشه مطرح كرد . من فكر ميكنم جاي اين تاپيك فقط و فقط در بخش هنره به سليقه ي ستوده جان احترام ميزارم اما مثل اينكه اين هفته تاثيراتي روي تصميمات ايشون هم گذاشته :)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از emad86_20011 :
به نظر من اگه اين تاپيك جاش توي بخش هنر نيست... 100 در 100 اينجا هم جاش نيست
هنر هفتم اگه جاش توي بخش هنر نيست پس كجاست؟! طراحي صفحات استاتيك!؟ عجبا..

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از mehrdad1355 :
مهدی جان این تاپیک موضوعش طوری هست که ستوده راست میگه
اگه درمورد هرفیلم بحث میشد جریان فرق می کرد که تا اون موقع که ستوده اومد بحثی در اون مورد نشده بود و برای همین شوتش کرد تو ازاد
مهرداد جان شما خودت ميدوني كه جاي مطرح كردن و صحبت كردن راجب فيلم تو قسمت هنره . در غير اين صورت لازم نبود براش بخش جداگانه باز كنند . يهو ميشه همه چيز رو بندازي تو گفتگوي ازاد و خيال خودت رو راحت كني كه چون اونجا مدير نداره پس بي صاحابه تاپيك :)

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از hwt :
ا اصف جان اينجوري قضاوت نكن از بين 90 تا فيلم چند تاش رو ميشه مطرح كرد . من فكر ميكنم جاي اين تاپيك فقط و فقط در بخش هنره به سليقه ي ستوده جان احترام ميزارم اما مثل اينكه اين هفته تاثيراتي روي تصميمات ايشون هم گذاشته :)
نظر ايشون اينه كه اين فيلم ها ارزش نقد شدن ندارن من بي تقصيرم :D

اما مثل اينكه اين هفته تاثيراتي روي تصميمات ايشون هم گذاشته :)
هوا هم يه مقداري گرمه
114.gif
114.gif
21.gif

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از Asef :
نظر ايشون اينه كه اين فيلم ها ارزش نقد شدن ندارن من بي تقصيرم :D

هوا هم يه مقداري گرمه
114.gif
114.gif
21.gif
درسته اصلا فيلمي خوبه كه از تاپيكهاي بازارچه خريداري بشه :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از hwt :
مهرداد جان شما خودت ميدوني كه جاي مطرح كردن و صحبت كردن راجب فيلم تو قسمت هنره . در غير اين صورت لازم نبود براش بخش جداگانه باز كنند . يهو ميشه همه چيز رو بندازي تو گفتگوي ازاد و خيال خودت رو راحت كني كه چون اونجا مدير نداره پس بي صاحابه تاپيك :)
ببین مسئله اینجاست که موضوع تاپیک طوری هست که هرکی میتونه بیاد تو و یه چیزی بپرونه! و اگرنه سر طرفداری ستوده نیست! خود ستوده از دوستای یاسره و سایه منو با تیر میزنه! ولی حرفش درسته در این مورد و تاپیک از اول که تو مسیر نبود! به سرعت هم خارج میشد! حالا تو ازاد باشه مگه موردی داره؟
درضمن بحثهای این تاپیک دارای تاریخ مصرف کوتاهی به اندازه مدت بخش و دوسه روز بعد اونه در حالی که باقی مسائل تو هنر تاریخ مصرف به این کوتاهی ندارند

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از mehrdad1355 :
ببین مسئله اینجاست که موضوع تاپیک طوری هست که هرکی میتونه بیاد تو و یه چیزی بپرونه! و اگرنه سر طرفداری ستوده نیست! خود ستوده از دوستای یاسره و سایه منو با تیر میزنه! ولی حرفش درسته در این مورد و تاپیک از اول که تو مسیر نبود! به سرعت هم خارج میشد! حالا تو ازاد باشه مگه موردی داره؟
درضمن بحثهای این تاپیک دارای تاریخ مصرف کوتاهی به اندازه مدت بخش و دوسه روز بعد اونه در حالی که باقی مسائل تو هنر تاریخ مصرف به این کوتاهی ندارند
ببين مهرداد جان من خودم ارزش زيادي براي گفتگوي ازاد قائلم اما خودت ميدوني از نگاه مديران گفتگوي ازاد ديگه با trash هيچ فرقي نداره;)

به هر حال من اعتراضم رو براي امير فرستادم . فكر ميكنم يك سري قضايا داره اتفاق ميوفته و من دارم اين خطر رو احساس ميكنم:)

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از Asef :

کلا" صدا و سیما فیلم های فوق العاده مزخرفی رو پخش می کنه.
و این رو تنها من نمیگم دیدید که چندتا از بچه های دیگه هم همین نظر رو داشتن.

قبلا" یه دوتا برنامه بود که اگر پخش می شدن 4 فیلم خوب نشون میدادن مثل همین سینما یک و چهار یا 100 فیلم ولی الان اون برنامه ها هم با اون طرز سانسور بدترین فوش ها رو به بینده اش میده.
حالا من فقط سانسور رو براتون گفتم و اصلا" در زمینه های مثله تغییر داستان و یا دوبله عجیب غریب حرفی نمی زنم.

شبکه 2 و 3 هم کلا" مدیرهاشون از مخ تعطیل هستن و می خواهن با پخش کردن فیلم های مسخره و یا حتی فیلم های که خود بیننده آخرش رو نمی فهمه سطح فکری بییندها رو پایین نگه دارن.
چند وقت پیش که اومده بودن و می خواستن یک فیلم طولانی پخش کنن دیدن چه ماجرای شد.
بخاطر اذان پخش متوقف شد.(که البته عادی هست)
بعد به اخبار ساعت 10:30 خورد....

جالب اینجاست که انقدر مردم فوشون داده بودن فردا اون روز مجری شبکه 2 اومد و گفت بعد از اخبار 10:30 این بار بدون توقف میذاریمش.
فیلم ها رو با اتوبوس های شرکت واحد عوضی گرفتن و ایستگاه ایستگاه توقف می کند و هیچ ارزشی براشون نداره که چند نفر اون فیلم رو دارن نگاه میکنن.البته خدا رو شکر من اون فیلم رو هر دو دفعه نگاه نکردم که بخوام از اون عصبانی بشم.
فقط می خوام بگم که اگر دوست دارید انقدر براتون ارزش قائل بشن و فقط بخاطر اینکه می خوان تبلیغ پخش کنن فیلمی هم براتون بذارن نگاه کنید.
مشگلی نداره.

فعلا" یه کانال 5 هست که سانسور و کمتری رو داره و به اندازه ارزن به تفکر بیننده ارزش قائل هست و این هم بخاطرشهری بودن اش هست.
البته همیشه هم فیلم های جالبی نداره و بعضی وقتا رویه شبکه 2 رو کم میکنه.

بیشتر بچه ها همه این چیزهای که گفتم رو میدوند و فقط تعدادی هستن که هنوز دوست دار اون جور فیلم ها هستن.

پس نتيجه اين ميشه هر كي مي خواد فيلم قابل ديدن بيينه بايد يه سر به بازارچه و يا بخش ماهواره بزنه . واقعا تاسف اوره
داشتن صدا وسیمای با این طرز تفکر واقعا" هم تاسف آور هست

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
اقا حالا جدا از اين حرفها.. امشب چه فيلمي داره!؟
21.gif

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
سلام و بای رو نشون میده
183.gif

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
من که شبا میرم گل کوچیک حیف نیست چشماتون رو فدای فیلمهای تکراری بکنید!:blink:

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از tsotodeh :
کلا" صدا و سیما فیلم های فوق العاده مزخرفی رو پخش می کنه.
و این رو تنها من نمیگم دیدید که چندتا از بچه های دیگه هم همین نظر رو داشتن.

قبلا" یه دوتا برنامه بود که اگر پخش می شدن 4 فیلم خوب نشون میدادن مثل همین سینما یک و چهار یا 100 فیلم ولی الان اون برنامه ها هم با اون طرز سانسور بدترین فوش ها رو به بینده اش میده.
حالا من فقط سانسور رو براتون گفتم و اصلا" در زمینه های مثله تغییر داستان و یا دوبله عجیب غریب حرفی نمی زنم.

شبکه 2 و 3 هم کلا" مدیرهاشون از مخ تعطیل هستن و می خواهن با پخش کردن فیلم های مسخره و یا حتی فیلم های که خود بیننده آخرش رو نمی فهمه سطح فکری بییندها رو پایین نگه دارن.
چند وقت پیش که اومده بودن و می خواستن یک فیلم طولانی پخش کنن دیدن چه ماجرای شد.
بخاطر اذان پخش متوقف شد.(که البته عادی هست)
بعد به اخبار ساعت 10:30 خورد....

جالب اینجاست که انقدر مردم فوشون داده بودن فردا اون روز مجری شبکه 2 اومد و گفت بعد از اخبار 10:30 این بار بدون توقف میذاریمش.
فیلم ها رو با اتوبوس های شرکت واحد عوضی گرفتن و ایستگاه ایستگاه توقف می کند و هیچ ارزشی براشون نداره که چند نفر اون فیلم رو دارن نگاه میکنن.البته خدا رو شکر من اون فیلم رو هر دو دفعه نگاه نکردم که بخوام از اون عصبانی بشم.
فقط می خوام بگم که اگر دوست دارید انقدر براتون ارزش قائل بشن و فقط بخاطر اینکه می خوان تبلیغ پخش کنن فیلمی هم براتون بذارن نگاه کنید.
مشگلی نداره.

فعلا" یه کانال 5 هست که سانسور و کمتری رو داره و به اندازه ارزن به تفکر بیننده ارزش قائل هست و این هم بخاطرشهری بودن اش هست.
البته همیشه هم فیلم های جالبی نداره و بعضی وقتا رویه شبکه 2 رو کم میکنه.

بیشتر بچه ها همه این چیزهای که گفتم رو میدوند و فقط تعدادی هستن که هنوز دوست دار اون جور فیلم ها هستن.

داشتن صدا وسیمای با این طرز تفکر واقعا" هم تاسف آور هست
ستوده جان من دليلي نميبينم جواب شما رو راجب صدا سيما بدم . اما به هر حال اسمشون فيلمه ! فيلم هم در بخش بنديها به بخش هنر مربوط ميشه . شما لطفا راجب ايناش حرف بزن . بقيه اش رو بزار به حساب بي شعورهايي امثال من كه مشينم فيلم تكراري ميبينم / حتي از نوع سانسور دارش :)

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از mehrdad1355 :

آخه دعوا سر صدا و سیما نیستش. چون همه می دونیم وضعیتش چیه. فقط بچه ها خوششون نمیاد که با گفتگوی آزاد این طوری بر خرود بشه :hmm:

اما بی خیال. ارزش نداره که آدم سر صدا و سیما جر وبحث کنه :lol:

بهتره بریم سراغ همون فیلم ها و معرفی اونها ;) :)

بالا