برگزیده های پرشین تولز

معرفي كتاب

محمودم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا
سلام
آقا ما اين قسمت را راه انداختيم چون نياز مبرم به كتاب براي يادگيري ويژوآل بيسيك داريم
هركي ميتونه يك كمكي برسونه تا هم ما فيض ببريم و هم ديگر دوستان

farsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بهترين كتابهاي ويژوال بيسيك بقرار زير و بترتيب زير هستند.
1- آموزش گام به گام ويژوال بيسيك 6 انتشارات مركز فرهنگي نشر گستر ويرايش سوم 3800 تومان
2- راهنماي جامع برنامه نويسان ويژوال بيسيك 6 انتشارات جهان نو پخش آيلار چاپ چهارم 3500 تومان
3- آموزش و راهنماي سريع ويژوال بيسيك 6 مترجم داريوس فرسايي پخش كتاب شبنم 1500 تومان
4- 211 نكته براي برنامه نويسان visual basic انتشارات محيي پخش : موسسه كتابيران 2400 تومان
5- ارتباط visual basic با بانكهاي اطلاعاتي ناشر مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران 3200 تومان
6- آموزش برنامه نويسي اينترنت با ويژوال بيسيك 6 انتشارات نص 2800 تومان

من تمام اين كتابها را خوانده ام و چون بهترين بودند براي شما نيز نوشتم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
به نام خدا
سلام
آقا ما اين قسمت را راه انداختيم چون نياز مبرم به كتاب براي يادگيري ويژوآل بيسيك داريم
هركي ميتونه يك كمكي برسونه تا هم ما فيض ببريم و هم ديگر دوستان
من بهترين کتابو بهت معرفي ميکنم:
آموزش گام به گام ويژوال بيسيک چاپ چهارم
تاليف: مهندس عين الله جعفرزاده قمي و مهندس رمضان عباس نژاد
انتشارات علوم رايانه

مطمئن باش پشيمون نميشي!
حتي برنامه هاي نمونه اين کتابو ميتوني از سايتش دانلود کني: www.olomrayaneh.com

farsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
كتابهاي آقاي جعفر نژاد قمي حرف نداره.
من هم كتاب مرجع كامل سي و هم مرجع كامل پاسكال ايشون را خوانده ام و خيلي حال كردم.
كتاب ويژوال بيسيك ايشون سطح خيلي بالايي است كه براي تازه كارها خيلي جالب نيست اين چند كتابي كه نام بردم بيشتر براي تازه كارهاي ويژوال بيسيك خوب است و آن هم در زمان نياز.
به شما نيز براي اين حسن سليقه تبريك مي گويم كه كتابهاي آقاي قمي را مطالعه مي كنيد.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
با سلام
من هم كتاب مرجع كامل سي و هم مرجع كامل پاسكال ايشون را خوانده ام و خيلي حال كردم.
كتاب ويژوال بيسيك ايشون سطح خيلي بالايي است كه براي تازه كارها خيلي جالب نيست اين چند كتابي كه نام بردم بيشتر براي تازه كارهاي ويژوال بيسيك خوب است و آن هم در زمان نياز.
به شما نيز براي اين حسن سليقه تبريك مي گويم كه كتابهاي آقاي قمي را مطالعه مي كنيد.
مخلصيم! :)

salam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از farsoft :
با سلام

من که تا به حال با هیچکدوم از کتابهای ایشون حال نکردم! البته ممکنه به دلیل تازه کاری باشه! یه چیز تو مایه های لباس اون پادشاه که فقط حلالزاده ها میتونستن ببیننش! اینم بگم که استادهای درست وحسابیمون هم هیچکدوم این ترجمه ها رو تایید نمی کنند حتی یکیشون میگفت ترجمه های ایشون مشکل مفهومی ومعنایی داره! ما که vb کار نیستیم اما یه آموزش vb تو سایت جوتی بود که فکر میکنم برا ما تازه کارا مفید باشه

www.ehsani.org/jooti

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
منم قبول دارم. متاسفانه هنوز تو حال و هواي داس مونده اين آقاي قمي. يه كم قديمي به برنامه نويسي نگاه ميكنه همش دنبال فايل و ديتا بيسه نه هيچ چيز ديگه.

nautilus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از salam :
من که تا به حال با هیچکدوم از کتابهای ایشون حال نکردم! البته ممکنه به دلیل تازه کاری باشه! یه چیز تو مایه های لباس اون پادشاه که فقط حلالزاده ها میتونستن ببیننش! اینم بگم که استادهای درست وحسابیمون هم هیچکدوم این ترجمه ها رو تایید نمی کنند حتی یکیشون میگفت ترجمه های ایشون مشکل مفهومی ومعنایی داره! ما که vb کار نیستیم اما یه آموزش vb تو سایت جوتی بود که فکر میکنم برا ما تازه کارا مفید باشه

www.ehsani.org/jooti
فکر نمی کنم آموزش VB جوتی خیلی هم بدرد جوجوها بخوره. چون دستورات پایه مانند IF و For را توضیح نداده است. بیشتر بدرد کسی می خورد که یک زبان برنامه نویسی بلد باشند و بعد از آن بخواهند ویژوال بیسیک یاد بگیرند. البته بازم جای شکرش باقیه که یه پی دی اف مفتی برای وی بی اونم به فارسی، میشه پیدا کرد!
آدرس فایلش برای دانلود اینه :
http://www.ehsani.org/code/visualbasic6.pdf

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من تازه دارم ويژوال بيسيك ياد ميگرم، به نظرم كتاب Deitel & Deitel، Visual Basic6 How to program اگه پيدا كنيد خيلي خوبه اين كتاب به زبان انگليسي هستش و خيلي ساده و كامل توضيح داده...
موفق باشيد.

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ترجمه فارسيش هم هست من ديدم اما نميدونم مال كدوم انتشاراته. بد هم نيست گرچه من تقريبا ترجمه هاي فارسي در زمينه كامپيوتر رو دوست ندارم.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز به نظر من براي آموزش كامپيوتر به خصوص زبانهاي برنامه نويسي اگر كتابهاي انگليسي رو بخونيد خيلي بهتون كمك مي كنه. متاسفانه ترجمه هايي كه نوشته ميشند بعضي اوقات مي بيني نويسنده كم مياره لغت رو بيخالش ميشه :lol: و يا اصلاحاتي به كار ميبره كه از لغت اصليش (انگليسي) هم سخت تر و گنگ تره.

ned

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز لطفا
چون در حال يادگيري وي بي هستم سراغ كتاب جعفر نژاد قمي رفتم . بنده قبلا اصلا برنامه نويسي كار نكردم
فقط بيسيك ( N سال پيش تو دبيرستان ) .ولي عاشق برنامه نويسام معتقدم هر كس پايه رياضي خوبي داشته باشه و با ديد رياضي به برنامه نويس نگاه كنه خيلي موفقه . ( خيلي پرت نشيم ). حالا برام كتابهايي معرفي كنيد كه در مورد نحوه ايجاد و ارتباط برنامه هاي چند فرمي و ... و بانكهاي اطلاعاتي بهتر توضيح داده باشه .
ممنونم

مخلص شما ندا ندايي پور

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
دوست عزيز من به عنوان 1 دوست به شما 1 توصيه ميكنم
VB6 رو براي اين بخون كه بتوني بعد از 6 ماه به .net ارتقاعش بدي وبراي اين كارم توصيه ميكنم از كتابهاي انتشارات sams استفاده كني ولي براي شروع ميتوني از كتاب ويژوال بيسيك در 21 روز انتشارات نص استفاده كني
البته بگم من منبع كامل VB6 به فارسي اصلا نديدم! در مورده vb.net هم كه مرجع ناقسشم وجود نداره!
ولي كلا بهت ميگم سرمايه گذاري روي Vb6 اصلا كار قابل توصيه اي نيست!

بالا