برگزیده های پرشین تولز

معرفی آتلیه عکاسی و فیلم برداری

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها اگه اینجا کسی یه جای خوب سراغ داره که هم عکسای خوب بگیره هم فیلم خوب هم خوب میکس کنه
بعضی جاها هست که عکس های پوستری یا ژورنالی
چاپ میکنه کسی میدونه کجا

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی حتما دوست عزیز

Sunclubco@gmail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها اگه اینجا کسی یه جای خوب سراغ داره که هم عکسای خوب بگیره هم فیلم خوب هم خوب میکس کنه
چاپ میکنه کسی میدونه کجا
آتلیه عکاسی کلوپ آفتاب
توی شهر تبریز ، بیشتر با مهد کودک ها کار میکنه ولی تازگیا خبرشو دارم که میخواد سراسریش کنه .
یعنی از همه جای ایران سفارش کار بگیره .
عکاسی و مونتاژش بیسته . فیلمشو نمیدونم ولی کار عکسشو دیدم . سایتش هم تازه راه افتاده .
آدرس سایتش www.sunclubco.com نمونه عکساشو می تونید اینجا ببینید

AMIR11327

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارهای آتلیه رضا و نگار تو فلکه دوم صادقیه بد نبودند.

سلام
یک بار رفتم آتلیه رضا ، 2 تا عکس از من و خانمم گرفت ، افتضاه :
1- هر دو پشت تیره نیامده بود یکی رو روشن بگیره یکی تیره
2-من که از عکاسی سر رشته ای ندارم یاد گرفتم عکس باید کامل باشه مثلا اگر پنجرهای تو کادر هست باید بالا و پایینش هم تو کادر باشه ولی دریغ از همین دقت.
3- کادر یکی از عکسا اینقدر بد بود که سر ما چسبیده بود به بالای عکس تقریبا 2/3 عکس فقط پا بود و اصلا بدرد نمیخورد.

منم رفتم عکس ها رو پرت کردم رو میزش :mad:
آیا کسی جایی رو میشناسه که ازش شکایت کنم؟

umwelt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

1- ادعای آقائی که اونجاست اینه که تحصیلات دانشگاهی از خارج در زمینه عکاسی دارد.

2- ایشون موقع انداختن عکس به خودش زحمت نمیده که اولا دست دیگرش رو از تو جیبش در بیاره و ثانیا دریغ از یک اشاره به نوع نگاه و یا لبخند و هر چیز دیگری که مشتری انتظار شنیدن آنرا از یه متخصص اینکاره داره.

3- تق، عکس انداختند. خودم میرم ببینم خوبه یا یکی دیگه بندازم. چون به نظر کارشناسی ایشون همیشه همون تق اول خوبه دیگه. با حالتی که انگار فیش برق براشون میاد اگر 2 یا 3 تا عکس بگیرند و بهترینشو انتخاب کنه.

4- "آقا من این عکسو برای کاریابی تو یه شرکت خارجی میخوام، به نظرتون چه حالتی چه جوری بهتره؟" : من نمیدونم، هر جوری میخواین وایسین تا من عکستو بندازم"

5- خودم میام پشت دوربین از دوتا عکسی که بدون کراوات و دو عکس دیگری که با کراوات انداخته بهترینشو میگم و میایم بالا برای پرداخت.

6- چند؟؟؟ 10.000 تومن - الن بدم یا وقتی خواستو بیام عکسارو بگیرم. "نخیر - الان"

7- فردا

8- عکسو گرفتیم

9- بعدا سر کار با دقت نگاه میکنم میبینم جفت عکسا یه جورند ولی رو یکیشون با فتوشاپ کراوات رو مونتاژ کرده رو عکسی که یقه پیراهنم بازه.

10- زنگ میزنم میپرسم چرا اینکار و کردید و چرا بهم نگفتین. چون طرز درست کراوات زدن اینجوری نیست - قبلش گفتم بهتون که برای کار تو یه شرکت خارجی میخوام. میگه اون یکی قیلفتون خوب نبود ما اینکارو کردیم.

11- از من اصرار - "خوب زنگ میزدید میگفتید اینجوری شده من میگفتم از خیرش میگذرم و چاپش نکنید. نه اینکه با یقه باز کراوات مونتاژ کنید روش. شرکت خارجی نمیدونه که چجوریه داستان - فکر میکنه ما میریم آتلیه و عکس معمولی میندازیم - بعدش کراوات مونتاژ میکنن رو عکسمون".

12- در جواب " آقا اصلا بیاین امروز همون عکس خرابه رو چاپ میکنیم بهت میدیم"

13- منطق تکمیل شد. والسلام

14- عکسارو گذاشتم اینجا - خودتون قضاوت کنید. ضمنا به برشهای عکسها هم دقت کنید. اینو من تو آتلیه گرفتم نه اینکه تو خونه با وسایل بدوی خودم.

لینک عکس :

2010-03-10%2011-38-18_0003.jpg

frozenrose

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان اينكه آتليه عكاسي واسه چه منظوري مي خواهيد خيلي مهمه تو انتخاب عكاس
ولي من الان چند ساله بايكي كار ميكنم واقعا كارش حرفه ايي آتليه اســدي كيا
اگرهم خواستيد معرفيتون مي كنم تا يه تخفيف خيلي خوب ازش بگيريد يعني اول خودتون بريد قيمت بگيريد هرچي گفت من براتو كم مي كنم به خاطر بچه هاي pt در ضمن ايشون تخصصشون تو عروسي و مادلينگ هست

frozenrose

Registered User
لایک‌ها
16
راستي اينو يادم رفت بگم اگه خوشتون نيومد از عكس و فيلم ها هيچي نمي خواد پرداخت كنيد

aXaXaX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آتلیه مینافام کارش حرفه ایه
من خودم اونجا عکس انداختم خیلی راضی بودم و البته به کساییم که معرفی کردم راضی بودن
اینم آدرس سایتشه

http://studio.minafam.com

antique-st

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز،

http://antique-st.com
این آدرس سایت ماست یه سری بزنید خوشحال می شیم اگه بتونیم نیازتون رو برآورده کنیم.

tibaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین آتلیه در اصفهان آتلیه تیبا واقع در چهار راه سپهسالار ابتدای خیابان ارباب روبروی تقاطع اول 03116613600 میباشد.
مرکز تخصصی عکس اسپرت ,عروس و داماد,کودک و صنعتی در اصفهان میباشد.
کادر مجرب بانو با تحصیلات آکادمیک در زمینه عکاسی و فیلم برداری
آتلیه ای بزرگ و مجهز با بکگراند های ساخته شده (طراحی اسپرت) و تجهیزات مدرن عکاسی و نور پردازی
tibastudio.com
برترینهای عکاسی و طراحی و فیلم برداری و میکس خانم در اصفهان جمع شده اند تا با اتکا به تجربه و خلاقیت زیباترین آلبومهای ایتالیایی و قشنگترین فیلمهای جشن را از نظر متدهای سینمای و میکس و مونتاژ را در اصفهان ارائه نمایید

amirmh20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان عزیز و گرامی خودم.
من توی خیابون جردن یه آتلیه رفتم و چون خودم از کارشون فوق العاده راضی بودم میخام براشون مفتی تبلیغ کنم چون در حال حاضر همونطوری که بچه ها تو پستهای بالا نوشتن جایی که هم کارشون خوب باشه هم به مشتری احترام بذارن کم پیدا میشه.اولا که کادرشون کاملا حرفه ای و بسیار مودب هستن و دیگه اینکه عکسهایی که برای من کار کردن واقعا عالی و شیک بود ینی از این کارای فوتوشاپی گل و بلبل خز خبری نبود.دکورهای کودکشون که دیگه محشر بود چون یه عکاس متخصص کودک داشتن و واقعا خلاق بود.خلاص من هرکس که کارش به عکس و فیلم میفته میفرستم پیششون و راضی برمیگرده.امیدوارم توضیحاتم بتونه کمکتون کنه.راستی اسم آتلیه گلفام بود وشمارش22055544 اگه رفتید بگید از طرف امیر جوانمرد اومدیم حتما تحویلتون میگیرن و تخفیف میدن.موفق باشید

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
من توی خیابون جردن یه آتلیه رفتم و چون خودم از کارشون فوق العاده راضی بودم میخام براشون مفتی تبلیغ کنم چون در حال حاضر همونطوری که بچه ها تو پستهای بالا نوشتن جایی که هم کارشون خوب باشه هم به مشتری احترام بذارن کم پیدا میشه.اولا که کادرشون کاملا حرفه ای و بسیار مودب هستن و دیگه اینکه عکسهایی که برای من کار کردن واقعا عالی و شیک بود ینی از این کارای فوتوشاپی گل و بلبل خز خبری نبود.دکورهای کودکشون که دیگه محشر بود چون یه عکاس متخصص کودک داشتن و واقعا خلاق بود.خلاص من هرکس که کارش به عکس و فیلم میفته میفرستم پیششون و راضی برمیگرده.امیدوارم توضیحاتم بتونه کمکتون کنه.راستی اسم آتلیه گلفام بود وشمارش22055544 اگه رفتید بگید از طرف امیر جوانمرد اومدیم حتما تحویلتون میگیرن و تخفیف میدن.موفق باشید
:lol::lol:
ممنون از تبلیغاتتون
یا از اول بگو که رپرتاژ آگهیه یا اینکه یه مقدار طبیعی تر بنویس
شما رفتی هم یکهو با تمام کادرش برخورد داشتی، هم پای دستگاهاشون موقع کار رفتی، هم با عکاس کودکان برخورد داشتی و خلاقیتش رو فهمیدی، هم اینقدر رفیق شدی که با گفتن اسم شما به ما تخفیف میدن و هم...هم اینکه صبحا شما آتلیه رو باز میکنی و شبها هم با اذن شما تعطیل میشه حتما!

amirmh20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به بر و بچه های با مرام .میبینم که موتوری آب روغن قاطی کرده.عزیزم من همیشه برای کار خوب تبلیغ می کنم چون دلم میخاد بقیه هم استفاده کنن و لذت ببرن البته مثکه بعضیا یه جورایی بهشون فشار وارد میشه.که برای من مهم نیس.فک کردی خانوم مارپلی؟شاید برا تو معمای پیچیده ایه ولی برای من مودب بودن طرف مقابلم در برخورد اول مشخص میشه.و برای اینکه بفهمم خلاقن یا نه کافیه به عکسام نگاه کنم یا اینکه به مغزم رجوع کنم که عکسای آلبوم کودکشون رو که توی آتلیه دیده بودم یادم بیاد ضمنا مطمئن باش انقد مشتری براشون فرستادم که منو بشناسن عزیز.حالا بگو آتلیه ی شما کجاس که برسیم خدمتتون

Last edited:

ahmadi68

Registered User
لایک‌ها
101

هیچ وقت بقیه رو احمق فرض نکن
کارتون خوبه ؟ چارتا نمونه بزار که بچه ها ببینن. دیگه چه کاریه که به شعورشون توهین میکنی ؟

enmasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چاپ میکنه کسی میدونه کجا

enmasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان :
اگر كسي آتليه خوب و حرفه اي تو اراك خواست بره ...فقط آتليه هما فيلم بره ...ايشون از بهترين هاي ايرانه....شك نكنيد بعد از تحويل كارتون به همه معرفيش ميكنيد..هر خواسته اي از عكس و فيلم بخاد ايشون در چنته داره وو و از بزرگان سيما و تلوزيونه با بهترين اماكانات روز دنيا ست...و در سراسر ايران هم كار انجام ميده.....ميتونيد بريد رزومه كاريشو ببينيد .....بيست بيست مگه شما توقع بيشتر بيست داريد ..بريد كاراشو ببينيد

بالا