برگزیده های پرشین تولز

معرفی بازی آنلاین Erepublik

mhcavalier

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چو ایران نباشد تن من مباد ;)

اول از همه این لینک ثبت نام بازی ایریپابلیک هستش که مجددا در آخر هم براتون می ذارم: لینک ثبت نام
ایریپابلیک یک بازی آنلاین گسترده، شبکه ی اجتماعی واستراتژی تحت وب است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد در قالب شهروندانی در این دنیای مجازی به فعالیت بپردازند. این بازی توسط الکسیس بونته و جرج لمنارو ایجاد شده است. ایریپابلیک هر دوی شبکه ی اجتماعی و استراتژی را در یک بازی آنلاین ترکیب کرده است که در آن بازیکنان می توانند در ضمینه های گوناگونی فعالیت کنند.در اینجا شهروندان می توانند تجارت کنند، حزب سیاسی تشکیل دهند، در انتخابات شرکت کنند، مقالاتی در روزنامه منتشر کنند و حتی به عنوان شهروند یک نسخه ی مجازی از کشوری واقعی به جنگ بروند. در هنگام ورود به بازی ، بازیکن کشور مجازی مورد علاقه اش را انتخاب می کند. هرکدام از این کشورها با توجه به نام واقعی آن ها نام گذاری شده اند، و مکان آنها هم مانند مکان واقعیست. سپس شهروند جدید به دنبال کار در کارخانه ای در همان کشور می رود، و این فرصت که به عنوان سرباز آن کشور به تمرین و آموزش بپردازد به او داده می شود. کار در کارخانه و تمرین نظامی به صورت روزانه انجام می شود. یکی از طرح های اصلی سایت این است که برای شرکت در آن فقط به 14 دقیقه زمان نیاز دارید. حالا من یه سوال دارم ازتون، آیا نمی تونید فقط و فقط 14 دقیقه از زمان آنلاین بودنتون رو برای ایران خرج کنید؟

بالا