برگزیده های پرشین تولز

معرفی بازی هایی که توکن و بیتکوین میدن!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
این سری بازیای توکنی دارن زیاد میشن! اگر موردی میشناسید معرفی کنید!
/
یه موردی هست من اخیرا پیدا کردم مسابقات call of duty و فیفا و یکسری بازی های دیگه رو داره و به برنده توکن CHAIN میده.
البته من خودم که دست به کشتنم خوب نیست منتها یکی از بچه های فامیل زده میگه پول توش هست
150fs127095.gif

/
برای ثبت نام metamask لازم دارید و یک مقدار کمی هم اتریوم. بعد ثبت نام میتونید توی event ها ثبت نام کنید و سر ساعت شروع کنید به بازی
150fs127095.gif

/
/

بازی ساده تر سراغ داشتید برای پیر پاتالا معرفی کنید
150fs127095.gif

/
cod.png

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
خب این بازی لینکش کجاست؟ چقدر اتر میخواهد برای شروع و...

توضیحات تکمیلی لطفا
Memeanimation-26.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خب این بازی لینکش کجاست؟ چقدر اتر میخواهد برای شروع و...

توضیحات تکمیلی لطفا
Memeanimation-26.gif
لینکش یادم رفت بذارم اضاف شد
sharmandegi.gif

هیچی دیگه ثبت نام میکنید و بازی میکنید بر اساس رتبه توکنشو میده که الان حدود ۰.۲ سنت قیمتشه
watermelonsmileyf.gif

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535
سلام
دوستان یک ارز دیجیتالی هست با عنوان Smooth Love Potion، که با بازی کردن یک گیمی به اسمی Axie Infinity می تونید به دست بیاریدش!
حالا خودش داستانی داره
من خودم از طریق یه نفری لینک شدم به این بازی و الان یک ماهی هست بازی میکنم
کسی اطلاعی و صحبتی، نظری داره راجع به آینده ـش اینجا بگه :D

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوتا بازی بلاک چینی با درامد خوب:

قیمت توکن بازی اول الان 2.30 دلاره و قیمت توکن بازی دوم الان حدود 64 سنت.

قبلش حتما خودتون بررسی و تحقیق کنید.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
در ادامه پست قبلیم در مورد بازیهایی که معرفی کردم بگم، باید اول یه مبلغی پرداخت کنید. برای بازی هواپیما نیاز دارید که حداقل یه هواپیما بخرید که 500 سی پن لازمه حدودا 1150 دلار پاتون آب میخوره و روزانه بسته به شانستون میتونید 20-25 تا سی پن بگیرید که حدود 60-70 دلار میشه. مجموعا میتونید دو تا باکس هواپیما باز کنید که شانستون خوب باشه با قیمت فعلی روزی حدود 100 تا 120 دلار درمیارید. تا چند روز دیگه قراره مارکت پلیسش راه بیوفته و هر کسی میتونه هواپیما خرید و فروش کنه با قیمتی که میخواد. میتونید اون زمان اگه دوست داشته باشید تعداد هواپیماهاتون رو افزایش بدید.
البته درامد کاملا به شانستون بستگی داره که میتونه از صفر سی پن (خیلی بعیده و هیچ وقت برای من اتفاق نیوفتاده) تا 40 سی پن باشه. البته راههایی برای افزایش درامد هست.

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
در مورد بازی دوم که همون تیم برنامه نویسی قبلی دولوپش کرده، حداقل یه باکس ماشین باید باز کنید (یا از فروشگاه بخرید) که 600 سی کار لازم دارید + 10 تا برای پلاک کردنش. حدود 400 دلار با قیمت فعلیش خرجشه، میتونید دو تا باکس باز کنید که دومی هم همون قیمت میشه. بعد از اون اگه بخواید ماشین بیشتری داشته باشید باید از فروشگاه از بین ماشینهایی که بقیه گذاشتن بخرید. هر ماشین بسته به شانستون روزانه حدود 20 تا 25 سی کار میتونه بهتون بده یعنی حدود 15-20 دلار.
البته درامد کاملا به شانستون بستگی داره که میتونه از صفر سی کار (خیلی بعیده و هیچ وقت برای من اتفاق نیوفتاده) تا 40 سی کار باشه. البته راههایی برای افزایش درامد هست.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
لینکش یادم رفت بذارم اضاف شد
sharmandegi.gif

هیچی دیگه ثبت نام میکنید و بازی میکنید بر اساس رتبه توکنشو میده که الان حدود ۰.۲ سنت قیمتشه
watermelonsmileyf.gif

آیا این سایت از زیر مجموعه های رترو هست ؟ یا به بیان ساده تر سایت خودته ؟
یه موقعه جیبمونو نزنی
282.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
آیا این سایت از زیر مجموعه های رترو هست ؟ یا به بیان ساده تر سایت خودته ؟
یه موقعه جیبمونو نزنی
282.gif
البته برای من که کاری نداره نوشتنش
2jd3kg6_th.gif

منتها خیر! فقط توش بازی میکردم
282.gif

صاحبش adam barlam از معروفای کریپتوئه
284.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
این Axie Infinity چجوریه کسی بازی کرده گیم پلیش چجوریه پیرمردا میتونن بازی کنن؟
h0509.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
در مورد بازی دوم که همون تیم برنامه نویسی قبلی دولوپش کرده، حداقل یه باکس ماشین باید باز کنید (یا از فروشگاه بخرید) که 600 سی کار لازم دارید + 10 تا برای پلاک کردنش. حدود 400 دلار با قیمت فعلیش خرجشه، میتونید دو تا باکس باز کنید که دومی هم همون قیمت میشه. بعد از اون اگه بخواید ماشین بیشتری داشته باشید باید از فروشگاه از بین ماشینهایی که بقیه گذاشتن بخرید. هر ماشین بسته به شانستون روزانه حدود 20 تا 25 سی کار میتونه بهتون بده یعنی حدود 15-20 دلار.
البته درامد کاملا به شانستون بستگی داره که میتونه از صفر سی کار (خیلی بعیده و هیچ وقت برای من اتفاق نیوفتاده) تا 40 سی کار باشه. البته راههایی برای افزایش درامد هست.

این دوتا دمو ندارن رایگان تست بزنیم ببینیم چجوریه؟
h0509.gif

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828
یه سوال
منبع درامد این سایت ها که معرفی کردید از کجاست ؟
لابد موقعی که داریم بازی میکنیم ، همزمان دارن با سیستم ِ ما ، ماین میکنن و ما سرمون گرمه
282.gif

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
این دوتا دمو ندارن رایگان تست بزنیم ببینیم چجوریه؟
h0509.gif

من ندیدم :(
ماشینیه یه دکمه استارت میتونی بزنی خودش بازی رو انجام میده فقط داره لایو رتبه ت رو نشون میده بعد از حدود 10 ثانیه میبینی چندم شدی و چقدر سی کار بردی. ولی نسخه موبایل هم داره میتونی نصب کنی و بازی کنی که من تست نکردم چون شنیدم سخته و سی کار به این راحتی گیرت نمیاد.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
یه سوال
لابد موقعی که داریم بازی میکنیم ، همزمان دارن با سیستم ِ ما ، ماین میکنن و ما سرمون گرمه
282.gif

1- ماشین رو از خود سایت با توکنشون میخری
2- وقتی جایزه بردی بعد از هر مسابقه، اگه روز اول درخواست کنی جایزه رو بهت بده 50% فی میگیره و باقیشو میده، روز دم 40% و به ترتیب روز 5-6 دیگه رایگان (خیلیا همون اول ممکنه درخواست واریز بدن کارمزد مفت میگیره ازت).
3- یه قسمت فروش زمین هم گویا داشته که الان تموم شده، آیتم هم میتونی برای ماشینت بخری 75 سی کار میگیره شانسی بهت میده.
4- یه قسمت شرط بندی هم داره که اگه دوست داشته باشی روی یکی از ماشین ها شرط میبندی و خیلیا مسلما میبازن و سی کار گیر سازنده میاد و از همین راه جایزه مسابقات رو بهت میده.

و ...

پ.ن: با این سیستم ترکیده ما ارز دیجیتال که هیچی ریال هم نمیتونن ماین کنن.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یه سوال
282.gif
اونی که من معرفی کردم تورنومنت رایگان و پولی داره که من اون رایگانارو میزدم. فعلا برای تبلیغش گذاشته از جیبش میده.
منتها اصولش اینه که تورنومنتا ورودی دارن بعد بین نفرات اول تقسیم میکنه.
282.gif

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535
این Axie Infinity چجوریه کسی بازی کرده گیم پلیش چجوریه پیرمردا میتونن بازی کنن؟
h0509.gif
گیم پلیش کارتی - نوبتیه!!
اول باید سه تا جوونِوَر به اسم اکسی بخری که هر کدوم یه سری قابلیت (کارت) های دفاعی حمله ای دارن، هر کدوم ازین اکسی ها 200 300 دلار و حتی بیشتر برات آب میخوره!
توی مد pvp مقابل حریفت قرار میگیری و هر کس بتونه زودتر سه تا اکسی حریفو نابود کنه برنده میشه و یه تعداد SLP میگیره
اصلش اینه که اکسی های خوبی بخری و یه مدت بازی کنی تا قابلیت هاشون دستت بیاد
مشکل اصلیشم اینه که حداقل 1000 دلار سرمایه باید بذاری! ولی خب اکسی هایی که میخری بازم قابلیت فروش توی مارکتو دارن

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
دوستان بازی رایگان هست که بشه ازش پول درآورد؟
من فقط axie infinity رو میشناسم که اونم اولش باید پول بدی 3 تا جونور بخری پس رایگان نیست 😭

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
دوستانی که با سرمایه کم دنبال یه درامد ثابت هستند این بازی خوبه
می تونید روزانه بین 8 تا 12 توکن این بازی به راحتی به دست بیارید
کلا بازی های بلاکچین مثل این و اکسی اینفینیتی یه درآمد ثابت معقول
می تونن بهتون بدن البته قبلش حتما تحقیق کنید ...

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
این سری بازیای توکنی دارن زیاد میشن! اگر موردی میشناسید معرفی کنید!
/
یه موردی هست من اخیرا پیدا کردم مسابقات call of duty و فیفا و یکسری بازی های دیگه رو داره و به برنده توکن CHAIN میده.
البته من خودم که دست به کشتنم خوب نیست منتها یکی از بچه های فامیل زده میگه پول توش هست
150fs127095.gif

/
برای ثبت نام metamask لازم دارید و یک مقدار کمی هم اتریوم. بعد ثبت نام میتونید توی event ها ثبت نام کنید و سر ساعت شروع کنید به بازی
150fs127095.gif

/
/

بازی ساده تر سراغ داشتید برای پیر پاتالا معرفی کنید
150fs127095.gif

/
مشاهده پیوست 1259444
chaingames جلوی چیتر ها نمیتونند بگیرند تو همه مسابقه ها چیتر نفر اول اوله .اگه آنتی چیت وارزون بیاد دوباره شروع میکنم
چند روز گذشته هم یک هیرو در بازی thetan arena خریدم ولی هنوز گیم ش لانچ نشده

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
حیف

حیف پولشو ندارم وگرنه بازی میکردم

بالا