برگزیده های پرشین تولز

معرفی برترین سایت های کسب ارز دیجیتال در سال 2021

bango

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
مقدمه
با توجه به اینکه به اواخر سال میلادی رسیدیم، تصمیم گرفتم یه جمع بندی کلی داشته باشم به برترین سایت های کسب ارز دیجیتال که ارزش فعالیت رو دارن همراه با اثبات پرداختی. سایت های زیادی هستن که معتبرن و پرداختی منظم دارند مانند ADBTC, Faucetcrypto و ... که همه میشناسن و عضو هستن و نیازی به معرفی دوباره ندارند. هدف من در این تاپیک این است که سایت های نسبتا جدید و کمتر شناخته شده با درآمد خوب رو معرفی کنم. اما قبل هر چیزی به دوستانی که دنبال درامد مناسب برای زندگیشون هستند، توصیه دارم از خواندن ادامه مطلب صرف نظر کنند. با فعالیت در این وب سایت ها شما نمی توانید خرج زندگی خود را کسب کنید. این وب سایت ها برای افرادی هست که وقت آزاد دارند و ساعات زیادی از روزشون رو پشت سیستم فعالیت می کنند و برای بلند مدت این ارز ها سود خوبی می دهند. با برنامه و فعالیت مداوم شما می توانید نتیجه کار خود را روز به روز مشاهده کنید.

خب بریم سر اصل مطلب و معرفی وب سایت اول یعنی Cryptowin
شما در این وب سایت به کسب بیت کوین می پردازید. روش های مختلفی برای کسب بیت کوین در این سایت وجود دارد که در ادامه آن ها را توضیح خواهم داد.

مشاهده آگهی یا سورف
در این بخش شما می توانید با مشاهده آگهی ها درآمد کسب کنید که توضیحات را در عکس دادم و چیز خاصی ندارد.

2021-11-27 12_36_42-Window.png

کسب درآمد از طریق Reward

با مراجعه به این بخش شما می توانید هر 15 دقیقه یکبار 1 تا 5 ساتوشی بیت کوین کسب کنید

2021-11-27 12_44_28-.png

بخش های دیگر این سایت نیازی به توضیحات ندارد. قسمت Offerwall که بخش عمده ای از درآمد سایت های این چنینی را تشکیل می دهد متاسفانه برای کاربران ایرانی درآمد ندارد. قسمت های دیگری در این سایت مانند وب سایت های مشابه وجود دارد از جمله BTC Multiply , Lottery که ریسک بسیار بالایی دارد و تجربه نشان داده سود آن برای مدیران سایت ها بیشتر از کاربران است و این بخش را بنده توصیه نمی کنم. شما می توانید با ریسک کردن در این بخش ها سرمایه خود را چند برابر کنید یا همه یا بخشی از سرمایه خود را از دست بدهید که احتمال گزینه دوم بسیار بیشتر است حتی اگر درصد شانس پیروزی شما 90 درصد باشد و شانس سایت 10 درصد !

بخش سرمایه گذاری

در این بخش شما می توانید ساتوشی های خود را برای بلند مدت سرمایه گذاری کنید و روزانه 0.7 درصد سود دریافت کنید که از نظر بنده ارزش ندارد و همچنین با ریسک همراه خواهد بود اما تصمیم گیرنده نهایی شما هستید.

2021-11-27 12_55_16-Window.png

زیر مجموعه

درآمد در این بخش نسب به سایر سایت های مشابه بسیار خوب است و در عکس کاملا مشخص شده که چند درصد سود از فعالیت های زیر مجموعه هایتان می توانید کسب کنید و نیازی به توضیح اضافه نیست.

2021-11-27 13_01_08-Window.png

سند برداشت

و اما مهم ترین بخش داستان یعنی سند برداشت از این وب سایت معتبر. حداقل برداشت از این وب سایت فقط 200 ساتوشی است که به صورت آنی به کیف پول فاست پی (
برای ساختن کیف پول کلیک کنید) پرداخت می کند. توجه داشته باشید که برای اولین برداشت ممکن است نیاز به تایید ادمین پیدا کند اما نگران نباشید چرا که کمتر از 24 ساعت رسیدگی خواهد شد و از دفعات بعدی بدون نیاز به تایید ادمین سایت شما می توانید بیت کوین خود را بصورت آنی برداشت کنید.

2021-11-27 13_08_58-Window.png

برای عضویت در وب سایت CRYPTOWIN کلیک کنید

وب سایت های جدید در پست های بعدی طی روز های آینده معرفی خواهند شد و به پست اصلی اضافه می شوند، بنابراین روزانه به این تاپیک سر بزنید. سوالی بود در خدمتم. موفق باشید :)❤️

bango

Registered User
لایک‌ها
60
وب سایت دوم Cryptoniters

چه ارز هایی می توانم از این وب سایت دریافت کنم؟
این وب سایت به کیف پول های
ExpressCrypto, Faucetpay, Coinbase, Payeer و BEP20 BSC پرداختی دارد. شما می توانید درآمد کسب شده خود را از طریق کیف پول های ذکر شده بصورت آنی دریافت کنید. ارز های پشتیبانی شده عبارتند از: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دیجی بایت، ریپل، شیبا اینو، دوج کوین، تتر، کاردانو، سولانا و ده ها ارز دیگر

حداقل برداشت در این سایت چقدر است؟

2021-11-27 16_15_27-Window.png

همانطور که در تصویر می بینید، برای برداشت به کیف پول فاست پی فقط به 1 سنت نیاز دارید. پاییر 2 سنت. ExpressCrypto ده سنت. کارمزد کیف پول های فاست پی و ExpressCrypto صفر می باشد و بنابراین ما به این دو کیف پول معتبر برداشت می زنیم.

چگونه درآمد کسب کنم؟

شما می توانید از روش های گوناگونی از این سایت درآمد کسب کنید که در ادامه آن ها را توضیح خواهم داد.

Faucet

بهترین و آسان ترین روش درآمد از این وب سایت Faucet می باشد. شما می توانید هر 5 دقیقه یکبار Roll بزنید و پاداش خود را به سنت (دلار) دریافت کنید و در آخر ارز دیجیتال مورد علاقه خود را طبق قیمت روز بازار دریافت کنید.

2021-11-27 16_08_59-Window.png

2021-11-27 16_11_58-Window.png

PTC ADS

تبلیغات PTC یکی دیگر از روش های درآمد از این وب سایت می باشد. روزانه تعدادی آگهی هست که با مشاهده آنها می توانید درآمد کسب کنید

Shortlinks

لینک های کوتاه کننده دیگر روش درآمد از وب سایت Cryptoniters است. روزانه 22 لینک کوتاه کننده وجود دارد که می توانید با بازدید کردن از آنها و تحمل کردن پاپ های آنها، کوین (واحد پول سایت) کسب کنید.

ACHIEVEMENTS

در این بخش شما با فعالیت روزانه می توانید ACHIEVEMENTS ها را یکی پس از دیگری آزاد کنید و پاداش دریافت کنید. همانطوری که در عکس زیر مشاهده می کنید بنده پاداش 3 تا از آنها را دریافت کردم و شما نیاز به انجام کار اضافی ندارید. وب سایت بابت فعالیت های شما پاداش اضافی می دهد. برای مثال با 100 Faucet اول شما 50 کوین مجانی دریافت خواهید کرد.

2021-11-27 16_30_25-Window.png

REFERRALS

بخش درآمد از زیر مجموعه زیاد سودی عاید کاربران نخواهد کرد. تنها 10 درصد از فعالیت زیر مجموعه ها به شما پاداش می دهد که رقم زیادی نیست اما در صورت داشتن زیر مجموعه های زیاد و فعال که تقریبا همچین چیزی غیر ممکن است می توانید سود خوبی کنید.

اثبات پرداختی

این درآمد من از این وب سایت در کمتر از یک ماه است. پیشنهادی که من به شما دارم این است که ارز های آینده دار و نه چندان گرون را جمع آوری کنید برای آینده. ارز هایی مانند بیت کوین معتبر و آینده دار هستن اما قیمت آنها بالا می باشد و اگر رشدی داشته باشند در بهترین حالت دو یا سه برابر خواهند شد. اما ارز هایی در این لیست وجود دارد که قیمت ناچیزی دارند و پتانسیل این را دارند که ده ها برابر شوند. بازم این نظر شخصی بنده هستش و من شخص خاصی نیستم. تصمیم گیرنده نهایی شما هستید 🙂💗

2021-11-27 16_43_26-Window.png

برای عضویت در سایت CRYPTONITERS کلیک کنید

Last edited:

bango

Registered User
لایک‌ها
60
بخشی از برداشت های من از وب سایت معرفی شده طی دو روز اخیر به کیف پول فاست پی
برای عضویت در سایت CRYPTONITERS کلیک کنید

2021-11-28 18_21_25-User Dashboard _ FaucetPay.png

با فعالیت بیشتر لول آپ میشین و درآمدتون در نتیجه بیشتر میشه
بزودی برداشت جدیدم از وب سایت اول هم نیز قرار میدم. سایت های جدید و مشابه با درآمد خوب هم معرفی خواهم کرد.

bango

Registered User
لایک‌ها
60

3- وب سایت EARNBITMOON (برای عضویت کلیک کنید)

این وب سایت دقیقا مشابه وب سایت دوم می باشد و تفاوت های نا چیزی دارند. شما 5 دقیقه یکبار می توانید کوین کسب کنید و در انتها آنها را از طریق کیف پول اصلی خود و یا فاست پی ، ExpressCrypto و یا پاییر برداشت کنید.

چه ارز هایی می توانم برداشت کنم؟
بیت کوین، اتریوم، سولانا، دش، لایت کوین، تتر، ترون، بیت کوین کش، دیجی بایت، زی کش، شیبا اینو، بیت تورنت، کاردانو، ریپل، رد کوین، دلار (پاییر)

حداقل برداشت در این سایت چقدر می باشد؟
حداقل برداشت در وب سایت EARNBITMOON بیست سنت (0.20$) است و شما می توانید آنرا بصورت آنی به کیف پول های ذکر شده دریافت کنید.

2021-11-28 19_45_23-Earnbitmoon - ultimate faucet !.png

از چه راه هایی می توانم درآمد کسب کنم؟
شما می توانید از طریق Faucet، Offerwalls، تبلیغات پی تی سی و لینک های کوتاه کنند درآمد کسب کنید. روش های دیگری نیز وجود دارد که چندان توصیه نمی شود چرا که با ریسک بالایی همراه خواهد بود.

2021-11-28 19_22_53-.png

مرحله دو

2021-11-28 19_24_44-Earnbitmoon - ultimate faucet !.png

OFFERWALL
همانطور که می دانید این بخش، بخش محبوبی برای کاربران ایرانی نیست چون از کشور ما پشتیبانی نمی شود اما حتما روزانه به آفر های Monlix سر بزنید و تبلیغات آنرا مشاهده کنید و امتیاز دریافتی را به کوین (واحد سایت) تبدیل کنید. دیگر آفر ها متاسفانه برای کاربران داخل ایران درآمدی ندارند.

2021-11-28 19_26_16-Complete Offers - Earnbitmoon.png

بازی های سایت
با فعالیت در این بخش شما می توانید سرمایه خود را چند برابر کنید اما این احتمال هم وجود دارد که همه ی سرمایه خود را از دست بدهید. ما این بخش را به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنیم اما تصمیم گیرنده نهایی شما هستید

2021-11-28 19_35_18-Dice Game - Earnbitmoon.png

اثبات پرداختی
این وب سایت در حال حاضر پرداختی دارد و قانونی است. شما می توانید سند های برداشت من را در تصویر پایین مشاهده کنید

2021-11-28 19_59_10-Withdrawal History - Earnbitmoon.png

و همچنین سند برداشت کوین های واریز شده در فاست پی

2021-11-28 20_00_42-User Dashboard _ FaucetPay.png

برای عضویت در وب سایت EARNBITMOON کلیک کنید

bango

Registered User
لایک‌ها
60
برداشت 250 ساتوشی دیگر از وب سایت CRYPTOWIN

2021-11-28 20_48_08-Account - CryptoWin.png

و همچنین مجموع درآمد امروز من از وب سایت های معرفی شده

2021-11-28 20_50_21-User Dashboard _ FaucetPay.png

همانطور که می دانید الان بهترین فرصت برای کسب ارز دیجیتال است چرا که بعد از ژانویه احتمالا ارز ها بالا خواهند رفت و فرصتی برای من و امثال من که سرمایه ای برای خرید ندارند دیگر بوجود نخواهد آمد. شاید عده ای منو مسخره کنن که صبح تا شب فعالیت می کنم تا ارز دیجیتال کسب کنم اما همه ی این ها روزی ارزشمند خواهند شد و در آینده می توانید وارد کار های بزرگ تر مانند (ترید و ...) شوید یا اینکه هولد کنید و نتیجه اش را در آینده مشاهده کنید. موفق باشید و روز خوبی داشته باشید 🙂💗

bango

Registered User
لایک‌ها
60

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
بالا