برگزیده های پرشین تولز

معرفی برنامه En2FaMail

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
کسی از زمان نصب دچار مشکل هنگ شده؟ به خصوص وقت امدن اس ام اس ها ، دستگاه من البته اوضاع تلفنی ش خیلی به هم ریخته ولی خوب کسی می تونه نظری بده ؟ کاملا می تونه اشکال صرفا از سخت افزار دستگاه من باشه ها ؛فقط سئوال کردم

xxl2005

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
کسی از زمان نصب دچار مشکل هنگ شده؟ به خصوص وقت امدن اس ام اس ها ، دستگاه من البته اوضاع تلفنی ش خیلی به هم ریخته ولی خوب کسی می تونه نظری بده ؟ کاملا می تونه اشکال صرفا از سخت افزار دستگاه من باشه ها ؛فقط سئوال کردم

KING جان من که جز اون دو تا اشکالی که بالا گفتم هیچ مشکل دیگه ای نداشتم . ( هیچ مشکل تلفنی یا سخت افزاری یا هنگ نداشتم )

البته بعضی از اس ام اس ها رو که می نویسه کلمات رو ناقص می نویسه یعنی بعضی از حروف کلمات نیست
مثلا : مشخصات => مشخصت یعنی الف رو جا انداخته !!!
ولی در کل خوبه !!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
KING جان من که جز اون دو تا اشکالی که بالا گفتم هیچ مشکل دیگه ای نداشتم . ( هیچ مشکل تلفنی یا سخت افزاری یا هنگ نداشتم )

البته بعضی از اس ام اس ها رو که می نویسه کلمات رو ناقص می نویسه یعنی بعضی از حروف کلمات نیست
مثلا : مشخصات => مشخصت یعنی الف رو جا انداخته !!!
ولی در کل خوبه !!

نه عزیز این رفتار برنامه هست ، اگر درست فکر کنی می بینی رفتار منطقی ست ، چون این برنامه بر طبق یک سری الگوریتم برگردان می کنه ، بنابراین ، باید کسی که فینگلیش می نویسه ، دو تا a استفاده کنه
برای اطلاعات بیشتر روزبه خودش بیاد جلو:p

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اول از اينکه دست روزبه جان درد نکنه که ايده اي خيلي جالبي داشته و تونسته به هر شکلي اونو عملي کنه

منم يه ايده دارم که فکر کنم يه درصد خيلي کمي رو بتونم بهتون کمک کنم
بدون مقدمه عارضم که بعد از ديدن کلمه BAD اولين چيزي که به ذهن ما خطور ميکنه کلمه "بد" هستش
ولي خوب يه مشکلي اينجا هست
ما چطوري ميتونيم از کلمه "باد" و يا کلمه "بعد" استفاده کنيم!؟
من بين دوستام تو مسيج دادن از يه پروتکل خاصي استفاده ميکنيم
اونم اينه که کلماتي که مثلا از " آ " استفاده شده از "aa" استفاده کنيم
و کلماتي که از "ع" شروع شده رو از " ' " استفاده کنيم
يعني کلمه "باد" ميشه "Baad"
و کلمه "بعد" ميشه "b'ad"
و اينطوري ميتونيم به راحتي مطلبمون رو بهم برسونيم

اينجا دست استاد و ميبوسه که همچين پروتکلي رو به سيستمش اضافه کنه
راستي اگه يه قسمت رو هم بزارين که بشه بصورت دستي بعضي از کلمات و بهش اضافه کرد يا تغييرش داد که ديگه خيلي عالي ميشه
بازم تشکر روزبه جان ;)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خوب برنامه update شد.
ميتونيد از همون صفحه اول بگيريد.

فقط حتماً نسخه قبلی رو از طريق remove programs uninstall کنيد.
متأسفانه به چند بار reset هم فکر کنم نياز داريد،اما ببينيد شايد شما بدون هر گونه soft-reset کردن موفق شيد!

سعی کردم مشکلاتی که دوستان داشتن رو رفع کنم.
اکثر نکته هايی که گفتيد در اين نسخه حل شده است،اگر البته مشکل جديدی اضافه نشده باشه!

مهمترين تغييراتی که برنامه کرده :
- امکان تغيير تنظيم ها از طريق settings
- امکان خواندن sms های فارسی در گوشی هايی که فارسی ساز نصب نکردند.
- sms delivery report fix
- تنظيم نمايش دادن notification اصلی windows و يا غير فعال کردن آن.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ا
يعني کلمه "باد" ميشه "Baad"
و کلمه "بعد" ميشه "b'ad"
و
شما همين رسم الخطی که گفتيد رو ما 3-4 سال هست تو اين برنامه داريم،نبايد به مشکل بخوريد.
مگر در حالات b`ad که من شکل ba`d رو فعلاً قبول ميکنم،شايد بعداً اون شکل نمايش رو هم بعداً اضافه کردم.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
در ضمن کسی اگر icon جالبی به ذهنش ميرسه برای وقتی که sms جديد مياد،فکر کنم واقعاً نياز پيدا کنم بهش.
icon فعلی يکمی -اصلاً-ديده نميشه!!

amirghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اول از همه به خاطر ایده نابتون تبریک میگم و بابت برنامه تشکر می کنم.
دو تا پیشنهاد داشتم:

اول اینکه درسته که الان میشه لغات جدید رو از طریق برنامه اصلیه اندوفا اضافه کرد ولی خیلی بهتره مثلاٌ در تنظیمات برنامه یه قسمت برای اینکار قرار داده بشه ؛ یعنی بشه لغات رو مستقیماً از داخل گوشی اصلاح کرد.

دوم اینکه پیشنهاد می دم یه قسمت هم برای تنظیمات delivery قرار بدین . یعنی مثلاً بشه مثل برنامه SMSDRFix پیغام delivery رو customize کرد.

فعلاً همین ! من تازه برنامه رو نصب کردم و تا بحال باگی مشاهده نکردم
با تشکر
امیر

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
روزبه جان دستت درست ، بدون مشکل و فقط با یک سافت ریست برنامه آن اینستال شد. نسخه جدید هم راحت نصب شد
فقط یک چیزی خیلی آزار دهنده شده در نسخه جدید ، همون طور که در عکس می بینی ، وقتی اسم یک کسی رو وارد می کنی در پاسخ دادن به مسیج ، به صحفه ای می ره که ازت می خاد بگی که به کدوم شماره اس ام اس کنه :blink:
من یک برنامه دیگه هم دارم به اسم uptodate وقتی این برنامه اجرا بشه ، حالت مشابهی پیش میاد مگر اینکه یک سافت ریست کنی.
نمی شه این مشکل رو بر طرف کنی؟ خیلی کار رو سخت می کنه
در مورد تنظیمات ، باید بگم بی نهایت گزینه عالی بود ، ای ول
در مورد آیکون هم موافقم ، کاش یکی از طراحان پا پیش می ذاشت برایت یک چیز خوشگل طراحی می کرد

فایل های ضمیمه

• Screen001.jpg
    Screen001.jpg
    14.7 KB · نمایش ها: 14

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آره خودمم امروز فهميدم!
ايشالا در نسخه بعدی اينهم درست بشه!
در ضمن يک bug ديگه هم که امروز کشف کردم،ترجمه اسم طرف در report به فارسی شده است که خوب اونم در نسخه بعد!

amirghi من برنامه smsdrfix رو ندارم،اما customize کردن delivery يعنی اينکه پيقام delivery رو customize کنيم؟
به چه دردی ميخوره؟!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آره خودمم امروز فهميدم!
ايشالا در نسخه بعدی اينهم درست بشه!
در ضمن يک bug ديگه هم که امروز کشف کردم،ترجمه اسم طرف در report به فارسی شده است که خوب اونم در نسخه بعد!

amirghi من برنامه smsdrfix رو ندارم،اما customize کردن delivery يعنی اينکه پيقام delivery رو customize کنيم؟
به چه دردی ميخوره؟!

قربونت هر چه سریع تر منتظر نسخه بعدی هستیم ، فقط یک لطفی بکن و نسخه ها ی بعدی رو روی نسخه قبلی آپلود نکن ، این طوری اگر کسی با نسخه جدید مشکل داشته باشه بتونه موقتا دانگرید کنه

در مورد اینی که ریپورت می یاد رو نفهمیدم ، مگه ریپورت هم به فارسی می یاد مال من که این طور نیست
یک خواهش دیگه هم داشتم، قرار شد که این آیکون های موقع نشون دادن یک اس ام اس رو هم درست کنی . منظورم اینه که در حالت دیفالت ، وقتی یک اس ام اس می یاد ، شما چندین گزینه از جمله
delete
dismiss
save as read
داری، ولی اینجا هیچی نداری ، این save as read خیلی به کار می یاد ، چون دیگه وقتی پیغام رو اینجا ببیینی ، توی تودی اسکرین ت ، پیغام unread messages 1 نمی یاد
لطف کن به این هم فکر کن

اینم برنامه مفید
نصبش کن می فهمی چه کار می کنه

دستت درست

amirghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
en2fa جان ! آقا دانیال لطف کردن و لینک برنامه رو گذاشتن.
شما یه نگاه بهش بنداز . برنامه ساده ایه! که اگه شما لطف کنی و اون امکانات رو به تنظیمات برنامه اضافه کنید دیگه با نصب برنامه ی شما ، از نصب این برنامه بی نیاز می شیم.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
قربونت هر چه سریع تر منتظر نسخه بعدی هستیم ، فقط یک لطفی بکن و نسخه ها ی بعدی رو روی نسخه قبلی آپلود نکن ، این طوری اگر کسی با نسخه جدید مشکل داشته باشه بتونه موقتا دانگرید کنه

در مورد اینی که ریپورت می یاد رو نفهمیدم ، مگه ریپورت هم به فارسی می یاد مال من که این طور نیست
یک خواهش دیگه هم داشتم، قرار شد که این آیکون های موقع نشون دادن یک اس ام اس رو هم درست کنی . منظورم اینه که در حالت دیفالت ، وقتی یک اس ام اس می یاد ، شما چندین گزینه از جمله
delete
dismiss
save as read
داری، ولی اینجا هیچی نداری ، این save as read خیلی به کار می یاد ، چون دیگه وقتی پیغام رو اینجا ببیینی ، توی تودی اسکرین ت ، پیغام unread messages 1 نمی یاد
لطف کن به این هم فکر کن

اینم برنامه مفید
نصبش کن می فهمی چه کار می کنه

دستت درست

در مورد گزينه های ديگه چشم!
فعلاً sdk winmobile 5.0 رو ندارم.چون تو 2003 دکمه نميشه گزاشت.

اما واسه من delivery report فارسی مياد ها....شايد باز نسخه قديمی تر رو upload کردم.کمد
در مورد اون smsdrfix واقعاً message customize شده بدرد ميخوره؟
کاری نداره درست کردنش اما....

يک چيز ديگه...شما notification اصلی رو خاموش کرديد ديگه يا نه؟
اگر در کل ترجيح ميديد خاموش باشه اصلی يعنی اين همه کار رو انجام بده...که من برم سراغ اضافه کردن امکان پخش آهنگ!
پخش کردن wav,mid کاری نداره،اما اگر mp3 هم ميخواين اضافه بشه به حجم برنامه نزديک 200-300k اضافه ميشه.
اگر مشکلی نيست که من mp3 رو هم اضافه کنم!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
در مورد گزينه های ديگه چشم!
فعلاً sdk winmobile 5.0 رو ندارم.چون تو 2003 دکمه نميشه گزاشت.

اما واسه من delivery report فارسی مياد ها....شايد باز نسخه قديمی تر رو upload کردم.کمد
در مورد اون smsdrfix واقعاً message customize شده بدرد ميخوره؟
کاری نداره درست کردنش اما....

يک چيز ديگه...شما notification اصلی رو خاموش کرديد ديگه يا نه؟
اگر در کل ترجيح ميديد خاموش باشه اصلی يعنی اين همه کار رو انجام بده...که من برم سراغ اضافه کردن امکان پخش آهنگ!
پخش کردن wav,mid کاری نداره،اما اگر mp3 هم ميخواين اضافه بشه به حجم برنامه نزديک 200-300k اضافه ميشه.
اگر مشکلی نيست که من mp3 رو هم اضافه کنم!

چرا نداری عزیز؟ دانلودش سخته؟

اون دلیوری که شما می گی رو من آف کردم ، با همین برنامه که لینک دادم ، دلیوری می گیرم ، که فکر کنم خیلی خیلی مطمئن تره.چون دلیوری خودش فقط تا سرور دنبال اس ام اس می ره

به نظر نمی یاد خیلی اجباری باشه که به برنامه الانت این برنامه فیکس رو اضافه کنی
اما به نظر من حتما برایش امکان پخش ام پی 3 بگذار ؛ گور بابای 300 کیلو حجم اضافه

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
آقا روزبه ورژن جدید برنامه رو دوباره توی پست اول اتچ کردید ؟ ( کاش کلا براش شماره هم میزاشتید ) ؟ ؟ آخه من دانلود کردم همون برنامه قبلیه !!! :blink: ریست هم کردم نه از آیکونی خبری هست نه چیزی !!! شاید به خاطر اینه که بعد از دانلود ریپلیس کردم

اگر از برنامه عکس هم میزاشتید خیلی بهتر بود :)

amirghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببینید ... من منظورم رو واضحتر میگم.
منظورم این نبود که شما امکان customize کردن پیغام اصلی گوشی رو به برنامتون اضافه کنید. به نظر منم بهتره پیغام اصلی خاموش باشه و فقط پیغام شما بیاد. منظورم این بود که پیغام دلیوریه برنامه خودتون رو بشه تنظیم کرد. تنظیم خاصی هم مورد نظرم نیست فقط اینکه شاید بعضی ها بخوان فقط اسم طرف رو ببینن یا فقط شماره رو یا هردو. بازم خیلی مهم نیست و اگه همیشه هر دوشون نشون داده بشن فکر کنم کافیه و customize نمیخواد . درواقع تو ورژنی از برنامه شما که من نصب کردم فقط شماره میاد(موقع دلیوری)
بعضی موقع ها هم که اصلاً دلیوری رو پیغام نمیده (البته وقتی میده فارسی میده)
به هر حال reliability برنامه خیلی مهم تر از امکان customize کردنه اونه . منم پیشنهاد میکنم فعلاً رو آهنگ کار کنید. و همچنین روی قابلیت اطمینان برنامه و همیشه کار کردن اون.
راستی ورژنی که نصب کردم 0.2 هست(نمیدونم آخریش بوده یا نه)
با تشکر
امیر

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب روزبه جان ، من بالاخره دیدم که این دلیوری به فارسی رو. البته باید بگم که من که برنامه smsdeliveryfix رو دارم ، فقط دلیوری هایی رو به فارسی نشون می ده که اسم شون در لیست کانتکت هام نباشه و یک شماره تنها باشه.
(عکس ها رو نگاه کن)
Screen002.jpg

Screen001.jpg

در مورد اینکه سافت کی ها رو فعال کنی ، به این عکس ها نگاه کن ، (برنامه تو رو غیر فعال کردم) وقتی برای من مسیج می اد من می تونم از توی همون مسیج از لیست تازه های اینباکس برش دارم ، ولی با برنامه تو نمی شه
ممکنه این امکان هم اضافه شه؟
Screen003.jpg

Screen004.jpg

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ببینید ... من منظورم رو واضحتر میگم.
منظورم این نبود که شما امکان customize کردن پیغام اصلی گوشی رو به برنامتون اضافه کنید. به نظر منم بهتره پیغام اصلی خاموش باشه و فقط پیغام شما بیاد. منظورم این بود که پیغام دلیوریه برنامه خودتون رو بشه تنظیم کرد. تنظیم خاصی هم مورد نظرم نیست فقط اینکه شاید بعضی ها بخوان فقط اسم طرف رو ببینن یا فقط شماره رو یا هردو. بازم خیلی مهم نیست و اگه همیشه هر دوشون نشون داده بشن فکر کنم کافیه و customize نمیخواد . درواقع تو ورژنی از برنامه شما که من نصب کردم فقط شماره میاد(موقع دلیوری)
بعضی موقع ها هم که اصلاً دلیوری رو پیغام نمیده (البته وقتی میده فارسی میده)
به هر حال reliability برنامه خیلی مهم تر از امکان customize کردنه اونه . منم پیشنهاد میکنم فعلاً رو آهنگ کار کنید. و همچنین روی قابلیت اطمینان برنامه و همیشه کار کردن اون.
راستی ورژنی که نصب کردم 0.2 هست(نمیدونم آخریش بوده یا نه)
با تشکر
امیر

والا اينکه بعضی ها مياد بعضی ها نمياد احتمال زياد به علت برنامه smsdrfix هست.
چون تو گوشی من همه sms ها reporteشون مياد.
احتمالاً زودتر اون برنامه report رو کشف ميکنه و تغيير ميده.report هايی هم که فقط شماره دارن رو بيخيال ميشه واسه همين برنامه من اونو نشون ميده!
اگر smsdrfix رو unable کنيد حتماً همه رو نشون ميده!

تو همين نسخه من کاری کردم که شماره ها رو با اسم عوض کنه.
ديگه با همه توضيحات شما نفهميدم ديگه smsdrfix به چه درد ديگه اي ميخوره...
اگر کارش اينه که شماره رو در report با contact name عوض ميکنه که فعلاً مال من هم همينکار رو ميکنه.

در مورد اون منو ها هم والا در حال دانلود visual studio 2005 هستم،فعلاً به 80% رسيده.
هر وقت تموم شد ميتونم اونها رو درست کنم.
فعلاً مثل dismiss،اونها رو ميزارم،بعداً به سرت همون softkey ها ميکنمش.

amirghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باید بگم اگه برنامه شما هم اسم و هم شماره طرف رو (در صورت نبودن در دفترچه تلفن) نشون بده واقعاً دلیلی برای استفاده از برنامه smsdrfix وجود نداره. من الان اون برنامه رو remove می کنم.
در ضمن بعد از حل کردن موضوع آهنگ همونطور که خودتون هم گفتین خیلی خوبه این پروژه رو در قالب یه sms manager منتشر کنید یعنی تمام smsهای inbox رو در یک محیط و به صورت فارسی بشه نگهداری کرد و در واقع برنامه شما جای برنامه sms خوده گوشی رو بگیره (البته اگه کار زیادی نخواد و براتون ممکن باشه)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من به یک مشکل عجیبی بر خوردم ، یک چند ماهی هست که به دلیل طراحی آشغال اورکس ، سیم کارت من مرتب در جاش لیز می خوره ، و دستگاه تلفنی ش از کارمی افته
این چند روز حسابی دستگاه قاط زد ، و بعد از چندین ریست ناخواسته ، دستگاه هر بار که اس ام اس دریافت می کنه ، هنگ می کنه.
من هم برنامه شما رو آن اینستال کردم ، همه چیز مرتب شد:blink:
البته برای قضاوت زوده ، اما ممکنه که برنامه شما ، componentایش در هنگام هنگ و ریست ها پاک شده باشه؟ یا خراب شده باشه؟
به هر حال من چند روزی قبل از نصب دوباره ش صبر می کنم ببینم مشکلم بدون برنامه شما هم هست یا نه

بازم ممنون

بالا