برگزیده های پرشین تولز

معرفی بهترین باز های کم حجم PC

omid2048

Registered User
لایک‌ها
82
با سلام
در این تایپیک بهترین بازی های کم حجم PC رو که بازی کردید برای یقیه معرفی کنید...
ترجیحا "کم حجم باشند" و حدالمقدور زیر 500 مگابایت و تا حداکثر 700 و نهایتا 1 گیگ(اول خودم معرفی میکنم)
##ترجیحا بازی ها رو همراه با عکس قرار دهید...

111.jpg
1) بازی plants vs zombies یا "گیاهان علیه زامبی ها"----->حجم حدود 40 مگ برای پی سی ، حدود 70 مگ برای ایفون و اندروید
از بهترین بازی هایی هست که تجربش کردم..متاسفانه نسخه 2 برای پی سی هنوز نیومده

2 (2).jpg 2 (1).jpg
2) بازی Star Defender ----> حجم بازی حدود 10 مگابایت برای هر نسخه
این بازی هم بسیار عالی هست با توجه به حجم خیلی کمش خصوصا نسخه 4 این بازی

3.jpeg 3.jpg 3.png
3) بازی Crimsonland 1.9 ----> حجم بازی حدود 10 مگ
بازی دارای گرافیک ضعیفی هست ولی با توجه به حجم بسیار کم قابل قبوله. ویژگی خوب این بازی تنوع صلاح ها و تنوع نوع موجوداتی هست که حمله ور میشن بهتون.(فقط برای من این بازی روی ویندوز 8 به بالا جواب نداد.)
*نسخه بهبود یافته این بازی اومده که خصوصا از نظر گرافیکی بسیار بهتر هست (عکس ها مربوط به نسخه بهبود یافته هست)

4 (1).jpg 4 (2).jpg

4) بازی peggle-deluxe-final و Peggle Nights Holiday ----> حجم حدود 15 مگ برای هر نسخه
این دو بازی هم مثل بازی های بالا هستند و این بازی از شرکتی هست که بازی گیاهان علیه زامبی ها رو ساخته ینی اولین بازی که معرفی کردم

5.png 55.png
5) بازی Pocket Tanks Deluxe ---->حجم حدود 20 مگ
یه بازی بسیار ساده و با قابلیت بازی دونفره..2 تانک هستن که با سلاح های بسیار متنوع به هم شلیک میکنن

66.jpg 6.jpg )
بازی Tiny Troopers ------> حدود 100 مگ

7 (1).jpeg 7 (2).jpeg 7 (1).jpg

و بازی beach head 2002 -----> حدود 15 مگ
اولی بازی سهت ککه تدادی سربازی رو باید با موس هدایت کنید و ماموریت ها رو کامل کنید و دومی یه بازی قدیمی که باید از سنگرتون در مقابل سربازها هلیکوپتر و تانک ها حتی در شب محافظت کنید.من تا مرحله 108 رفتم مرحله بعدش باز نمشد(البته با تقلب :/)

**همه بازی هایی که بالا معرفی کردم تنها با موس بازی میشن به جز دو بازی آخر که چند کلید صفحه کلید هم دارن.
**دقت کنید بازی هایی رو معرفی کردم که همشون رو بازی کردم پس فقط بازی هایی که تجربه بازیشونو دارید معرفی کنید

Last edited:

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
Bejeweled
Bookworm
کلا بیشتر بازی های پاپکپ گیمز شاخ هستن.
Reaxxion
Rocket Mania
zombie shooter
Worms Armageddon

Kiadi9966

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بازی slender man با حجم کمتر از 10 مگابایت و ترسناک تر از خیلی از بازیهایی که در حال حاضر فقط اسم این ژانر رو یدک میکشند
slender-man.jpg

naabali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاش عکسای این بازی هارو هم حدالمقدور میزاشتین.

bighero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
خیلی ممنون بابت معرفی این بازی ها

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
بالا