برگزیده های پرشین تولز

معرفی دشوارترین مرحله ای که در بازیها انجام داده اید

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان

بدون مقدمه اضافی . . .

تا حالا , دشوارترین مرحله ای که در بازیها پشت سر گذاشته اید , چی بوده ؟:cool:

می توانید با معرفی و توضیح جزئیات آن , مرحله ای که به نظرتان دشوارترین بوده را . . .

علاقه مندان , خود واقف به موضوع مطرح شده هستند .;)

موفق باشید .

phonixy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يكي از سخت ترين مرحله ها براي من در بازي hitman 1 بود يادم نيست مرحله 4 يا 5 بود، تو يه رستوران چيني بود بايد سم مي ريختي تو غذا مي دادي به طرف، پيدا كردن راهش خيلي سخت بود يكي هم توي Hitman blood money بود بايد محمد بن خليفه رو ميكشتي راهش اين بود كه بايد يكي از محافظاش رو ميكشتي،لباسش رو مي پوشيدي ميرفتي تو اتاق همين محمد تو هتل با تلفني كه اونجا بود بهش زنگ ميزدي،اونم چون آنتن نميداد ميومد بيرون بعد بايد سريع از تو بالكن با sniper ميزديش! آدم كف ميكنه اين چيزا رو ميبينه:weird:

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
من هم قبول دارم که هیتمن واقعا مراحل دشواری داره . . .

شاید چون جاسوسی و مخفیانه ای بود . . .

مخصوصا هیتمن 1

جانم به لبم رسید تا 3 مرحله ابتدایی اون رو به پایان رسوندم و در مرحله چهارم هم متوقف شدم :(

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
jak 2 برای ps2:واقعا نسبت به شماره یک و سه سخت بود.یادمه یه جا باید از دست مامورین فرار میکردم.تو یه دهکده با راهرو های باریک روی اب که اگر تو اب میافتادم میمردم.از بس تعداد دشمنان زیاد بود بیچاره شدم

graw :فقط بخونین gamespot چی نوشته."این بازی به درد کسی میخوره که از خود ازاری لذت ببره!!"

ninga gaiden:از بس سخت بود بی خیالش شدم.واقعا تموم کردنش اعصاب میخواد.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازيهای سخت زيادی بودن که تمومشون کردم ، ولی بازی که دمار از روزگارم در اورد ninja gaiden بود. ولی خوب تا اخرش رفتم.
2- يجا يادمه تو sp : da بايد يواشکی میرفتی خونه يکی از افراد ، طرف هم میره واسه خودش يه فنجون چايی میريزه
بعد از خوردن چايی میره میگيره میخوابه...حالا کاری که شما بايد میکردی اين بود که بری يواشکی از رو فنجون اثر انگشت طرف رو برميداشتی ، بعد با استفاده از اون اثر انگشت وارد security room ها میشدی ، انصافاً که خيلی دشوار بود.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بروکن سورد 1 یک جا بود توی sweres یک قایق بود که باید قلاب توی قایق رو به شکاف دیوار کنارش وصل میکردی و با قرقره توی قایق قلاب رو که به طناب وصل بود جمع میکردی!!!...این کار یک راه مخفی توی دیوار باز میکرد!!!...دهنم سرویس شد تا اینو فهمیدم!!!

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
گفتي broken sword يادم اومد تو قسمت سوم اونجا كه بايد 5 تا بطري رو به ترتيب ميكشيدي بيرون تا در وا شه، من هرچي گشتم اثري از يه سر نخ براي ترتيب اين كار پيدا نكردم، در نتيجه تصميم گرفت هر 125 حالت رو امتحان كنم!! و در نهايت حالت 124 ام جواب داد :D

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
توی یه کتاب درباره نحوه کشیدن بطری ها گفته بود.اگر درست یادم باشه درباره سفر به یه سری کشور ها بود که ترتیبشون میشد ترتیب مشروبها مال اون کشور.

اگر مردید monkey island رو امتحان کنید.معماهاش واقعا عجیب بودن.مثلا برای وارد شدن به یه اسیاب که درش قفل بود باید چتر رو روی پره هاش امتحان میکردید تا تهش رو بهشون گیر بده و بالا بره!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
گفتي broken sword يادم اومد تو قسمت سوم اونجا كه بايد 5 تا بطري رو به ترتيب ميكشيدي بيرون تا در وا شه، من هرچي گشتم اثري از يه سر نخ براي ترتيب اين كار پيدا نكردم، در نتيجه تصميم گرفت هر 125 حالت رو امتحان كنم!! و در نهايت حالت 124 ام جواب داد

اونو که توی نوتهای جورج میشد پیدا کرد!!!...همون دفترچه یادداشتش

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
يكي از سخت ترين مرحله ها براي من در بازي hitman 1 بود يادم نيست مرحله 4 يا 5 بود، تو يه رستوران چيني بود بايد سم مي ريختي تو غذا مي دادي به طرف، پيدا كردن راهش خيلي سخت بود ...
تایید میشه ... واقعا اذیت شدم سر این مرحله ...
help.gif

مرحله مسابقه ماشين تو بازي Mafia .. واقعاً ديوونه كننده بود..
دقیقا ...
biking.gif

من فکر کنم آخرش هم داداشم با cheat اینو رفت .. یه کلکی داشت که به reset شدن ماشین برمی گشت ... البته بعدا به غیرتش برخورد و بدون cheat هم رفتش

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
mohammad_1ta
مرحله مسابقه ماشين تو بازي Mafia .. واقعاً ديوونه كننده بود

موافقم . . .
خودم یک بار با رسیدن به این مرحله , بازی رو به طور کل پاک کردم :p

ولی بالاخره تموم شد و من تونستم این کار رو انجام بدهم . .

حتی کار برای دوستانم به جایی رسیده بود که یه مدتی من برای آنها این مرحله رو رد می کردم . . . :lol:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
توی بروکن سورد 4 هم یک جاییش بود که باید یک قلم و کاغذ رو از زیر در میدادی به دختره تا رمز در رو برات بنویسه و از زیر در دوباره بهت بده!!!....اونجا هم کلی فکر کردم تا فهمیدم!!!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
توی قسمت اول Broken Sword (عنوانش فکر کنم این بود : The Shadows of Templars) ، یادمه توی همون مرحله اولش یکی دو روز گیر کرده بودم ! ... اگه اشتباه نکنم باید صندلی رو می بردیم کنار شوفاژ تا دستمون باز بشه ... ما هم تا اون موقع بازی interactive نکرده بودیم ... کلی معطل شدم ! ... (1997 بود)

hashemp206

Registered User
لایک‌ها
0
من دشوارترین بازیی که تا حالا انجام دادم رد کردن رییس های بازی دویل می کرای بود که اصلا نمی شد بکشیدیشون.
مخصوصا مراحل آخری که باید تمام رییس هایی که قبلا کشته بودی از دوباره می کشتی!
من که دیگه دود از سرم بلند شد وقتی به این مرحله رسیدم! دیگه ناچارا از کد تقلب استفاده کردم!

همچنین رییس مرحله 11 most wanted که من نتونستم حتی با کد تقلب از ش ببرم. واقعا من هر چی فکر میکردم نمی فهمیدم چطور داره رادنندگی میکنه!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
همچنین رییس مرحله 11 most wanted که من نتونستم حتی با کد تقلب از ش ببرم. واقعا من هر چی فکر میکردم نمی فهمیدم چطور داره رادنندگی میکنه!
همیشه این NFS ها یه مرحله دارن که روی اعصابه .... ولی بعد که آدم چند ساعت وقت میذاره و می بره ، می بینه که انگار اونقدر هم سخت نبود ... مثل همینی که گفتی که تجربه مشابهی پیش اومد واسه ما (اسم رئیسه داریوش بود فکر کنم ، آره ؟)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
توی قسمت اول Broken Sword (عنوانش فکر کنم این بود : The Shadows of Templars) ، یادمه توی همون مرحله اولش یکی دو روز گیر کرده بودم ! ... اگه اشتباه نکنم باید صندلی رو می بردیم کنار شوفاژ تا دستمون باز بشه ... ما هم تا اون موقع بازی interactive نکرده بودیم ... کلی معطل شدم ! ...

اینی که شما میفرمایید بروکن سورد 2 و عنوانش:the smoking mirror هست!!!...من هم اونجا یک 2 , 3 ساعتی گیر بودم

یک جای دیگه توی بروکن سورد 4 بود اول بازی که با اون دختر بلوند اول بازی فرار کردند روی پشت بوم بارون هم میبارید باید راه پیدا میکردی همه راهها خراب شده بود باید یک در رو خراب میکردی تا راه برای دختره باز بشه...خداییی این قسمت رو خیلی درگیرش بودم تا کشف کردم!!!...حدودآ 3 روز!!!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اینی که شما میفرمایید بروکن سورد 2 و عنوانش:the smoking mirror هست!!!...من هم اونجا یک 2 , 3 ساعتی گیر بودم

یک جای دیگه توی بروکن سورد 4 بود اول بازی که با اون دختر بلوند اول بازی فرار کردند روی پشت بوم بارون هم میبارید باید راه پیدا میکردی همه راهها خراب شده بود باید یک در رو خراب میکردی تا راه برای دختره باز بشه...خداییی این قسمت رو خیلی درگیرش بودم تا کشف کردم!!!...حدودآ 3 روز!!!
ها ... شایدم همین بوده
scratch_one-s_head.gif
... همونیه که اتاق داره آتیش می گیره دیگه ، درسته ؟ (آلزایمر داریم دیگه ...
dw2_7.gif
)

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
بازی زیاد بوده که مراحل دشوار داشتنو دمار آدمو در اوردن اما اگه تو همین بازیهای چند سال اخیر بخوام یه نمونه سختو بگم مربوط میشه به اواخر بازی سایبریا 1 اونجایی که باید یه مخلوطی درست کنی که اون خواننده بخونه صداش درست شه! یکی از تک بازیایی که تو چند سال اخیر مجبورم کرد برم سراغ Walkthrough بازی

آها..الان یاد اومد یه قسمت از Splinter Cell: Double Agent که باید تو یه مدت زمان محدودی تو کامپیوتر...
114642-3.jpg

گریمو در اورد:stun:

بالا