برگزیده های پرشین تولز

معرفی دکتر متخصص یا فوق تخصص خووووب قلب و عروق یا داخلی

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
سلام دوستان
لطفا از دوستانی که دکتر خووووب وکار درست متخصص یا فوق تخصص قلب و عروق یا داخلی میشنناسن معرفی کنن
اگه ادرس ویا تلفنی هم ازش دارن برام بزارن ممنون میشم

من مشکل فشار خون دارم وباید تحت نظر یکی از این دکترا باشم فقط میخوام کارش خوب باشه...ممنون

Last edited:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوست عزیزم
من کرمانی هستم اما تعریف دکتر علی اصغر بلوریان رو خیلی خیلی شنیدم
حتی عموی خودم رو 2 سال پیش ایشون به بهترین نحو عمل کردن و خداروشکر دیگه مشکلی پیش نیومد
فک کنم تو بیمارستان آتیه تهران هستن
شما که تهرانی هستید راحتتر میتونین مطب یا شمارشون رو پیدا کنید

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
فول استاد دکتر حسن عارفی آدرس خواستی پخ کن

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
سلام دوست عزیزم
من کرمانی هستم اما تعریف دکتر علی اصغر بلوریان رو خیلی خیلی شنیدم
حتی عموی خودم رو 2 سال پیش ایشون به بهترین نحو عمل کردن و خداروشکر دیگه مشکلی پیش نیومد
فک کنم تو بیمارستان آتیه تهران هستن
شما که تهرانی هستید راحتتر میتونین مطب یا شمارشون رو پیدا کنید
ممنون عزیز...حتما پیگیری میکنم

Lovelylady

Registered User
لایک‌ها
95
بهترین جراح و متخصص قبل دکتر داریوش جاویدی هست. خودش میگه اونهایی که حالشون خیلی بده پیش من بیان. فقط اینکه اگه باید فشار خونت کنترل بشه خودش میفرستت پیش دکتر نصیری که فوق تخصص فشار خون هست. ادم مرده رو زنده میکنه. فوق العاده است مادر من و کلی از فامیل هامون رو واقعا نجات داده.

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
بهترین جراح و متخصص قبل دکتر داریوش جاویدی هست. خودش میگه اونهایی که حالشون خیلی بده پیش من بیان. فقط اینکه اگه باید فشار خونت کنترل بشه خودش میفرستت پیش دکتر نصیری که فوق تخصص فشار خون هست. ادم مرده رو زنده میکنه. فوق العاده است مادر من و کلی از فامیل هامون رو واقعا نجات داده.

ممنون از توضیحت.اگه میشه ادرسی یا شماره تلف مطب یا بیمارستانی که کار میکننو بهم بدی.
ممنون

Lovelylady

Registered User
لایک‌ها
95
ممنون از توضیحت.اگه میشه ادرسی یا شماره تلف مطب یا بیمارستانی که کار میکننو بهم بدی.
ممنون

دکتر نصیری مطبش عوض شده میدونم خ قائم مقام هست روبروی تهران کلینیک ک دوم. اما تلفنش رو میتونی زنگ بزنی دکتر جاویدی بگیری از منشی هاشون. این هم تلفن و ادرس دکتر جاویدی:
26118344-5
ادرس: پاسداران ، میدان فرمانیه ، جنب باشگاه فرمانیه ، ساختمان پزشکان 241 ، طبقه 1
به نظرم شنبه دوشنبه و 4 شنبه 4 به بعد باشه

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
دکتر نصیری مطبش عوض شده میدونم خ قائم مقام هست روبروی تهران کلینیک ک دوم. اما تلفنش رو میتونی زنگ بزنی دکتر جاویدی بگیری از منشی هاشون. این هم تلفن و ادرس دکتر جاویدی:
26118344-5
ادرس: پاسداران ، میدان فرمانیه ، جنب باشگاه فرمانیه ، ساختمان پزشکان 241 ، طبقه 1
ممنون دوست من

khatammm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
26118344-5

با سلام
من با دکتر نصیری از طریق همین سایت آشنا شدم و به همه پیشنهاد میکنم هرگز ایشان را به عنوان پزشک خودشان انتخاب نکنند .موارد ذیل دلیل این پیشنهاد من است:
1- نوبت دهی دکتر فوق العاده بی نظم و منشی ترجیح می ده به همه مریض ها بگه بین مریض بیان و اعلام می کنه حداقل 4 تا 5 ساعت معطی دار (و تازه حتی اگه از قبل وقت هم گرفته باشی باز هم بای معطل بشی.) وقتی وارد مطب می شی و منشی اسم می نویسه و به کسی شماره اعلام نمی کنه واسامی مریضها رو با مداد می نویسه و دائم با پاکن داره پاک میکنه و اسم ها رو جا به جا میکنه بر چه اساسی معلوم نیست؟!!(البته من دیدم از مریض ها کادو قبول می کرد) خلاصه این که سیستم نوبت دهی حسابی گنگ و وقتی انجا میشینی قشنگ حس می کی که داره سرت کلاه میره و به هیچ مریض اورژانسی م رحم نمی کنه
2-دکتر فوق العاده بی وجدان و تنها و تنها به فکر ترساندن مریضهاش تا اونها رو هی بیاره و ببره . هم مادرم مریض دکتر **** که برای مشورت مادرم رو بردم پیش این دکتر (که تعریفشون رو توی این ساین دیده بودم) هزار تا ایراد روی مادر من گذاشت وماها رو ترسوند داشتیم سکته می کردیم که البته اون موارد بعدا توسط هیچ دکتر دیگری تایید نشد از قبیل ترسوندن های دتر:کلیه کوچک شده :باید بری فلان جا سونو بگیری برام بیاری ماهیچه قلب بزرگ شده: باید مدت طولانی تحت درمان باشی و با وجود اینکه مامن م دستگاه فشارسنج در منزل داره گفت باید یه دستگاه از من اجاره کنی شبی 250 هزار تان تا فشار خون شما رو در طول روز ثبت کنه و .......
3- دکتری که اینقدر بی وجدان که مریض های بد حال را تا 2 نصف شب حتی در مطب نگه می داره و نظارت رو نوبت دهی ندار و فقط به فکر بازار گرمی
4 اینم بگم اکثر مریض هایی که من تو این 5 ساعت معطلی پشت مطب دیدم دفعه اولشون بود که به این دکتر مراجعه می کردند.
خلاصه این که دکتر خیلی بی وجدان کاش میشد به **** پزشکی شکایت کرد

sahasaha12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیگه نبود؟
کسی نمیشناسه؟
===========================
بهترین متخصص داخلی (قلب و عروق) دکتر علی فهیمیان از کشور آلمان - بسیار مجرب در کارشون-تنها پزشکی که دیدم برای مریض انقدر وقت میذاره و تشخیصش کاملا دقیقه و حرفه ایه-بعد از کلی دکترهای مختلف رو رفتن و اگر این دکتر و تشخیص درست و به موقعش نبود مادرم الان زنده نبود. نه فقط پزشک خبره و عالی ای هست، انسان واقعیه. به همه توصیش میکنم . تلفن: 77814023

sana salehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متخصص داخلی-قلب خوب دکتر علی فهمیان مطبش تو نارمک هست تلفنشو ندارم خیلی راضی بودیم.

sana salehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
لطفا از دوستانی که دکتر خووووب وکار درست متخصص یا فوق تخصص قلب و عروق یا داخلی میشنناسن معرفی کنن

من مشکل فشار خون دارم وباید تحت نظر یکی از این دکترا باشم فقط میخوام کارش خوب باشه...ممنون

متخصص داخلی-قلب خوب فقط دکتر علی فهمیان مطبش تو نارمک هست تلفنشو ندارم خیلی راضی بودیم.

محمدپیام

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عرض سلام
من پدرم را پیش خانم دکتر رکسانا صادقی فوق تخصص قلب و آنژیوپلاستی بردم. پدرم یک سال بود که درد ونفس تنگی داشت و به علت کهولت سن کسی ایشان را عمل نمی کرد. پدرم 89 ساله بود و بعد از دو جلسه گذاشتن استنت توسط خانم دکتر اکنون دو سال است که راحت زندگی می کند و روزی سه قرص می خورد. مطب ایشان در سعادت آباد -88687916 است. بسیار متعهد و دلسوزانه رفتارنمودند.

Baran yekta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و روز بخیر من از طریق سایت نوبت با دکتر نوروزی آشنا شدم بسیار به سوالات بیماران با دقت و حوصله جواب میدادند من هم به وقت گرفتم برای عمه ام که جدیدا درد و تنگی نفس داشت که خدا رو شکر الان خیلی بهترن و تحت نظر ایشون هستن مطب تو کارگر شمالی امیر آباد هست دکتر اسفندیار نوروزی

محمدپیام

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عرض سلام
من پدرم را پیش خانم دکتر رکسانا صادقی فوق تخصص قلب و آنژیوپلاستی بردم. پدرم یک سال بود که درد ونفس تنگی داشت و به علت کهولت سن کسی ایشان را عمل نمی کرد. پدرم 89 ساله بود و بعد از دو جلسه گذاشتن استنت توسط خانم دکتر اکنون دو سال است که راحت زندگی می کند و روزی سه قرص می خورد. مطب ایشان در سعادت آباد -88687916 است. بسیار متعهد و دلسوزانه رفتارنمودند.

زهرا س

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . من از طریق یکی از دوستام با یه دکنری آشنا شدم که دکتر نیست . فرشته است. دکتر آتوسا مصطفوی.فوق تخصصه.
من تو ماه سوم بارداریم فهمیدم مشگل قلبی دارم . قبلش اصلا خبر نداشتم. پهلوی هر دکتری رفتم گفت باید سقط کنی. رفتم پیش این دکنر گفت نمیخواد . من دارو میدم بچه رو نگه میداریم. همین کارم کرد. با دارو حالم خوب شد . شماره اشم داد گفت مشگل داشتی زنگ بزن.خدا خیرش بده هر وقت زنگ زدم اونقدر با مهربونی جواب میداد.بدون هیچ مشگلی زایمان کردم.
امیدوارم هر چی از خدا میخواد بهش بده. بچه مو مدیونشم. هر وقت بچه مو می بینم دعاش میکنم.

Nabzema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یه دکتری که به نظرمن خوبه دکتر نجفی هستش که دکتر فدراسیون فوتبالم هستش.
https://drhsnajafi.com

حیدر خان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

سلام به نظر من بهترین فوق تخصص قلب در تهران و حتی ایران آقای دکتر عباس صالحی هست

ایشان فوق تخصص آنژوپلاستی و بالون هست و بسیار در کار خودش حرفه آیه

پدر من در حال مرگ بود و مرکز قلب هم جوابش کرده بود که ایشان را به ما معرفی کردن و حقیقتا که با تبحری که دارن پدرم رو نجات دادن

آدرس مطبشون بلوار کشاورز هست لینک رو می فرستم

http://nobat.ir/drsalehi

بالا