برگزیده های پرشین تولز

معرفی ربات پامپ سیگنال با سود روزانه تا ۲ درصد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
به نام خدا
سلام دوستان
رباتی که اینجا معرفی میکنم بر عکس ربات هایی که عموما ترید میکنن و ضریب خطای بالایی دارن میاد بین صرافی های ارز دیجیتال از اختلاف قیمت لحظه ای ارزها در صرافی ها و خرید از ارزونترین صرافی و فروش به گرونترین صرافی سود کسب میکنه
چون اینجا نمیشه ویدئو آپلود کرد داخل کانال تلگرامی فیلمارو میذارم اینم لینک کانال آموزش

دوستان این ربات بین ۴۰ تا ۵۰ درصد از سود معامله رو بهتون میده بسته به سرمایه که حدودا بین ۱ تا ۲ درصد در روز میشه

دوستانی که از لینک زیر ثبت نام کردن اطلاع بدن تا اشتراک رایگان بهشون تقدیم بشه

و یا بعد از ثبت نام کد ریفرال x01DqxZdqNM8TtwRCk25

رو وارد کنید.

برای دریافت کد اشتراک یکساله بعد از ثبت نام اعلام کنید

من پولمو دادم اونم با تتر به ربات اون داره کار میکنه بهتر از هولده

Last edited by a moderator:

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
میشه بیشتر توضیح بدی چه رباتی چه مقدار گذاشتی ؟ چقدر در میاری؟
یه سالی هست ارزامو تبدیل به تتر کردم دادم یه ربات که از اختلاف قیمت توی صرافی ها و خرید و فروششون بین صرافی ها حدودا روزی ۱ درصد سود میده بهم

تقریبا هر مبلغی میذارید ۵۰ درصد سودشو ربات برمیداره ۵۰ درصدشو میده به خودتون

اگه خواستین پی وی براتو میفرستم چک کنی

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
یه سالی هست ارزامو تبدیل به تتر کردم دادم یه ربات که از اختلاف قیمت توی صرافی ها و خرید و فروششون بین صرافی ها حدودا روزی ۱ درصد سود میده بهم

بفرست لطفا چک میکنم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

سلام

لطفا توضیحات کامل بذارید وگرنه کل پست های شما در ارتباط با ربات پاک خواهد شد.

تتر رو دادید به یه ربات یعنی چی؟

منظورتون از اختلاف قیمت به جه صورت هست؟ ریالی؟ مثلا در صرافی ایرانی ایکس خریداری میکنید و در صرافی ایگرگ میفروشید؟

ربات چطور سود رو بر میداره؟ مگر شما ربات رو نخریدی؟ و یا ننوشتی؟

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
سلام

لطفا توضیحات کامل بذارید وگرنه کل پست های شما در ارتباط با ربات پاک خواهد شد.

تتر رو دادید به یه ربات یعنی چی؟

منظورتون از اختلاف قیمت به جه صورت هست؟ ریالی؟ مثلا در صرافی ایرانی ایکس خریداری میکنید و در صرافی ایگرگ میفروشید؟

ربات چطور سود رو بر میداره؟ مگر شما ربات رو نخریدی؟ و یا ننوشتی؟
این ربات ترید نیست بخری و قبلا استراک ماهانه داشت که ۲۰۰ دلار ماهیانه بود و ۲۰ درصد از سود رو برمیداشت و چند ماهیه بدون اشتراک ماهانه شده و نیازی به پرداخت پول نیست اما درصدی که از سود برمیداره رو افزایش دادن و تقریبا نصف نصف کردن

این ربات کلا توی صرافی های ارز دیجیتال قیمتهای لحظه ایه همه ارزها و مقایسه میکنه و چون تقریبا هیچ کدوم از صرافی ها قیمت یکسانی در یک لحظه ندارن در عرض چند ثانیه از صرافی خرید میکنه و به صرافی دیگه میفروشه

سایت معتبر و خوبی هست که یک سالیه دارم باهاش کار میکنم
خیلی هم کار کردن باهاش آسونه فقط ثبت نام و واریز تتر هر موقع هم بخوای اصل و سود پولت رو برمیداری میتونی سودتو به اصل پول اضافه کنی یا برداشت کنی و هر کاری دوس داشته باشی آزادی

کاملا قانونی و معتبره

اگر سوالی هم هست بازم در خدمتم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
این ربات ترید نیست بخری و قبلا استراک ماهانه داشت که ۲۰۰ دلار ماهیانه بود و ۲۰ درصد از سود رو برمیداشت و چند ماهیه بدون اشتراک ماهانه شده و نیازی به پرداخت پول نیست اما درصدی که از سود برمیداره رو افزایش دادن و تقریبا نصف نصف کردن

این ربات کلا توی صرافی های ارز دیجیتال قیمتهای لحظه ایه همه ارزها و مقایسه میکنه و چون تقریبا هیچ کدوم از صرافی ها قیمت یکسانی در یک لحظه ندارن در عرض چند ثانیه از صرافی خرید میکنه و به صرافی دیگه میفروشه

سایت معتبر و خوبی هست که یک سالیه دارم باهاش کار میکنم
خیلی هم کار کردن باهاش آسونه فقط ثبت نام و واریز تتر هر موقع هم بخوای اصل و سود پولت رو برمیداری میتونی سودتو به اصل پول اضافه کنی یا برداشت کنی و هر کاری دوس داشته باشی آزادی

کاملا قانونی و معتبره

اگر سوالی هم هست بازم در خدمتم

شما خودتون تو پست قبلی فرمودید:

یه سالی هست ارزامو تبدیل به تتر کردم دادم یه ربات

بعد نگفتید که سایت ها ایرانی هستند یا خارجی؟

حال با توجه به توضیحات شما دوباره بررسی میکنیم، بفرمایید که درست متوجه شدم یا خیر:

شما 1000 دلار تتر به سایت ایکس واریز میکنید، قیمت اتر در سایت مثلا بایننس 1000 دلار هست و در کوینکس 1% کمتر، به صورت اتوماتیک از سایت کوینکس اتر رو خریداری میکنه و در بایننس میفروشه، سود رو هم با شما نصف نصف میکنه درسته؟

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
شما خودتون تو پست قبلی فرمودید:

بعد نگفتید که سایت ها ایرانی هستند یا خارجی؟

حال با توجه به توضیحات شما دوباره بررسی میکنیم، بفرمایید که درست متوجه شدم یا خیر:

شما 1000 دلار تتر به سایت ایکس واریز میکنید، قیمت اتر در سایت مثلا بایننس 1000 دلار هست و در کوینکس 1% کمتر، به صورت اتوماتیک از سایت کوینکس اتر رو خریداری میکنه و در بایننس میفروشه، سود رو هم با شما نصف نصف میکنه درسته؟
کاملا درست متوجه شدید سیستم همینه
در چند ثانیه ابن کار مداوم انجام میشه و بین چندین صرافی مختلف مبالغ هم در حد چند دهم یا صدم سنت هست ولی جمعا روزانه حدودا ۱ تا ۱ و نیم درصد سود بهتون میده که ریز جزییات رو بهتون میگه

صرافی ها همگی خارجی هستن

اگر موردی نداشته باشه یه تاپیک با آموزش کامل براش میزنم استفاده کنن بچه ها
چون خودم چند وقتیه استفاده میکنم و مطمنم از درستی سایت

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
کاملا درست متوجه شدید سیستم همینه
در چند ثانیه ابن کار مداوم انجام میشه و بین چندین صرافی مختلف مبالغ هم در حد چند دهم یا صدم سنت هست ولی جمعا روزانه حدودا ۱ تا ۱ و نیم درصد سود بهتون میده که ریز جزییات رو بهتون میگه

صرافی ها همگی خارجی هستن

اگر موردی نداشته باشه یه تاپیک با آموزش کامل براش میزنم استفاده کنن بچه ها
چون خودم چند وقتیه استفاده میکنم و مطمنم از درستی سایت

ممنون بابت پاسخ

خب، تا اینجا اکی، آیا دقیقا ریز خرید و فروش ها رو هم نمایش میده؟ که مثلا ایکس مقدار اتر در صرافی فلان خریداری شد و در فلان صرافی به فروش رفت؟

مورد بعد اینکه در زمان هایی که شبکه شلوغ هست چطور میتونه بیت کوین یا اتریوم رو به فرض مثال از سایت کوینکس به صرافی بایننس ارسال کنه؟

امکان داره تا تراکنش تایید بشه نه تنها اون گپ قیمتی پر بشه بلکه متضرر هم بشید.

بعد شما نوشتی کاملا قانونی!! یعنی اون سایت مثلا مجوز این کار رو گرفته؟ باید اون سایت اعتبار سنجی هم بشه یه دفعه بعد 2-3 سال کلا جمع نکنه بره.

به هر حال گفتم چند تا سوال بپرسم که اگر احیانا کسی مایل به اینکار بود همه ی جوانب رو در نظر بگیره.

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
ممنون بابت پاسخ

خب، تا اینجا اکی، آیا دقیقا ریز خرید و فروش ها رو هم نمایش میده؟ که مثلا ایکس مقدار اتر در صرافی فلان خریداری شد و در فلان صرافی به فروش رفت؟

مورد بعد اینکه در زمان هایی که شبکه شلوغ هست چطور میتونه بیت کوین یا اتریوم رو به فرض مثال از سایت کوینکس به صرافی بایننس ارسال کنه؟

امکان داره تا تراکنش تایید بشه نه تنها اون گپ قیمتی پر بشه بلکه متضرر هم بشید.

بعد شما نوشتی کاملا قانونی!! یعنی اون سایت مثلا مجوز این کار رو گرفته؟ باید اون سایت اعتبار سنجی هم بشه یه دفعه بعد 2-3 سال کلا جمع نکنه بره.

به هر حال گفتم چند تا سوال بپرسم که اگر احیانا کسی مایل به اینکار بود همه ی جوانب رو در نظر بگیره.

کلا کار غیر قانونی نمیکنه بگیم مشکل داره
از یه صرافی میخره به صرافی دیگه میفروشه

و اینکه رباته و در چند ثانیه این معامله رو انجام میده تا قبل پر شدن گپ قیمت
و هر روز به تعداد و مقدار دقیقی نمیرسه سود و معالمه و تعداد صرافی که تونسته توش معامله کنه
به قول شما شلوغه صرافی و ..

این توضیحاتش از صفحه کاربری خودم هستش البته توضیحاتش بیشتره ولی یه بخشی از توضیحات ریز معاملات تو اسکرین شات افتاده

فایل های ضمیمه

• IMG_20220622_221351.jpg
    IMG_20220622_221351.jpg
    165.5 KB · نمایش ها: 22

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
لینک سایت رو هم میذارم اینجا
اگر سوالی هم بود در خدمتم

لینک عضویت

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
سلام داداش این رباط فی انتقال ارز از ی صرافی ب صرافی دیگه چطور حساب میکنه؟
تو حجم بالای پولی که داره و باهاش معامله رو انجام میده فی رو هم میده ۱۰ دلار ۲۰ دلاری نیست معاملاتش که

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
فقط دوستان جسارتا فعلا برای ثبت نام دست نگه دارید چون سایت در حال آپدیت و تغییرات درصد سودها و نحوه سرمایه گذاری هستش بعد اتمام اپدیت(چند روز دیگه) خودم تاپیک میزنم و آموزش کاملش رو میدم و تغییراتی که ایجاد شده رو توضیح میدم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
فقط دوستان جسارتا فعلا برای ثبت نام دست نگه دارید چون سایت در حال آپدیت و تغییرات درصد سودها و نحوه سرمایه گذاری هستش بعد اتمام اپدیت(چند روز دیگه) خودم تاپیک میزنم و آموزش کاملش رو میدم و تغییراتی که ایجاد شده رو توضیح میدم
این kyc هم میخواد؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
نه نیازی نداره صرافی نیست که بخواد رباته
اخه یه سرچی کردم چنتا سایت هستند همین ربات ها رو دارن یسری رایگان بودند یسری هم ماهانه هزینه میگیرن بابت خدماتشون
یکیش که خیلی تعریف کردن و 1ول بودش بین سایتهای دیگه رفتم ثبت نام کردن که رایگان بودش ولی برای واریز و دریافت kyc میخواستش

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
اخه یه سرچی کردم چنتا سایت هستند همین ربات ها رو دارن یسری رایگان بودند یسری هم ماهانه هزینه میگیرن بابت خدماتشون
یکیش که خیلی تعریف کردن و 1ول بودش بین سایتهای دیگه رفتم ثبت نام کردن که رایگان بودش ولی برای واریز و دریافت kyc میخواستش
این نیازی نداره

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
در ضمن بقیه رو اطلاعی ندارم ولی این ربات رو چون نمایندگی ایرانی هم گرفته شده براش برای پشتیبانی معتبر تره

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
توضیح درباره کد رایگان یکساله که براتون ارسال میشه:
1.استفاده از این کد برای همه رایگانه.
2. بعد از وارد کردن کد دیگه نباید ربات رو خاموش کنی. چون کد یکبار مصرفه و دیگه برات فعال نمیشه.
3. اگه کد رو برنید و بعدا ربات رو خاموش کنید حساب قبلی شما فعال میشه. یعنی اگه حساب قبلی ۳ ماهه بود و شما یک ماه از کد رایگان استفاده کردی بعد از خاموش کردن ربات حساب قبلی با دوماه فعال میشه.
4. زیر مجموعه های شما میتونن از این کد استفاده کنند و از مجموعه شما با زدن کد خارج نمیشن.
5. درصورت استفاده از این کد فقط میتونید از سود روزانه برداشت کنید که اگر این کار رو نکردید سود روزانه هر ۲۴ ساعت به حساب صرافی ها واریز خواهد شد.
5. اگه کد رو زدید و بعد ربات رو خاموش کردید باید لایسنس بخرید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا