برگزیده های پرشین تولز

معرفی رستوران های باحال با آدرسشون

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان 2 تا رستوران تازه باز شده ، از ایناس که باید پول ِ پاداش + پس انداز سال رو ببری تا بتونی غذا بخوری :D
فک کنم البته ...

دوستان این خطی که الان میزنم آخر ِ پستم نوشتم ، واقعا" کف کردم م م م م :blink:

اولیش اسمش تاچ هست :

Touch-Restaurant-Tehran1.jpg

Touch-Restaurant-Tehran2.jpg

Touch-Restaurant-Tehran10.jpg

Touch-Restaurant-Tehran5.jpg

Touch-Restaurant-Tehran7.jpg

Touch-Restaurant-Tehran9.jpg

Touch-Restaurant-Tehran8.jpg

Touch-Restaurant-Tehran4.jpg

Touch-Restaurant-Tehran6.jpg

Touch-Restaurant-Tehran11.jpg

Touch-Restaurant-Tehran3.jpg

Tehran is a very big and extremely busy city, by any definition cosmopolitan and with great potential, and in such a place what is most missing for those who are the more well-traveled is a variety of good restaurants. We were delighted to learn that a new restaurant was opening and we went there on its opening night last week.

The restaurant is in a great location, on the corner of Kamranieh Street and Farmanieh Street in the north of Tehran, on the first floor of the Koohenoor shopping centre building. It is a charming restaurant, exquisitely decorated. The chairs are most comfortable and there is a variety of seating arrangements. The staff were attentive, polite and friendly.

There is a mezzanine floor upstairs which we thought would be fantastic for birthday parties or small business events. Touch is a new venture by three great guys Human Karimi, Makan Meshkati and Dr Hamid Ehtesham, who are also behind the Lounge restaurant and the Food Connection.

We were very impressed with the lovely cocktail drinks that they served, and as they had taken the trouble to serve them in cocktail glasses somehow it felt like the real thing. The food, as we expected, was excellent. First we were served a lovely tomato and basil soup, followed by a wonderfully tasty salad course, with fresh vegetables wrapped in rice paper. This was followed by a main choice of either fish with tamarind and ginger, served with wild rice, or a deliciously tasty marinated steak - we ordered one of each and shared (as always). They were both well presented and excellently cooked - the fish was most divine.

The last course, of watermelon baby cuts, cherries and apricots, served with a chocolate sauce, was most welcomed by our young nephews who were there with their mum Tina, herself the queen of cakes and desserts in Tehran.

We found the opening well organized except that some of the invited guests did not turn up on time or at all. The restaurant is decorated wonderfully yet due to space there are no toilets there and the public ones two floors down are just not acceptable for such a chic restaurant. We hope the managers will find a solution soon.

We learnt that from next week us that they will be serving breakfast with three options and next month they will start serving brunches on Thursdays and Fridays. I am sure that it will be prove to be very popular and successful.

Touch: 12 Koohenoor Shopping Center, Kamranieh Avenue, Tehran.
021 22832258, 021 22832268

دومیش لانژ هست :

Lounge-at-Niavaran-Tehran1.jpg

Lounge-at-Niavaran-Tehran2.jpg

Lounge-at-Niavaran-Tehran3.jpg

Lounge-at-Niavaran-Tehran4.jpg

Lounge-at-Niavaran-Tehran5.jpg

Lounge-at-Niavaran-Tehran6.jpg

We were recently talking to some friends about good restaurants in Tehran. They introduced us to a new place called The Lounge. Last week, our two godsons, Pouya and Nima had birthdays very close to each other and although we had a small party for them, they invited us to experience this restaurant.

This is a cozy little place near Niavaran, even though it is not on the main street and is not easy to find, once you get there it is worth the effort. First of all you are delighted with some lovely
flower tubs just outside and a doorman who also helps with the parking with a broad smile and good manners. The restaurant is long and narrow. It is well decorated and practical, despite its narrowness.

The menu is a delight just to look at and is very well presented. The food is good and beautifully decorated. There is a good variety for all different tastes. In the introduction on their menu it says that the idea behind the Lounge is to have foods and tastes from different countries served in a modern ambiance.

They use many herbs and species and they try to make an unusual marriage between different ingredients by using them in an untraditional way. These are very demanding goals, and I must admit that some of them have been achieved. They have a special house drink that I suggest you try it first as it does not agree with all tastes. The service was medium since only one of the three who were there to help seemed to do their job, which meant that one was rather rushed.

The restaurant was opened about 18 months ago by two cousins who lived in Denmark. One of them moved to Iran permanently and the other lives with her family back in Copenhagen and comes and goes as often as she can. When we went there the first time she was there and we chatted a bit about the restaurant. She told me that they do a lot of catering for parties as well. The second time we met Homan the owner-manager and he also told us about the brunches that they have from 10 a.m. to 2 p.m. on Fridays and we promised ourselves there and then that we shall try it soon, as we love the idea of brunches anywhere. We were given a very elegant, beautifully designed brochure advertising their cookery courses.

In my opinion the whole idea behind the Lounge pleases young people more, may be it is the size, the shape or design. But it is for sure a good place to visit and to take your guests or treat yourself and the family once in a while.

We give good marks for food presentation and taste, above average for service, pretty good marks for ambience and quality, and over all we give them 7 out of ten.

We have a few pictures for you to get a feel of it. Bon appetit!

The Lounge, 17 Erfani Alley, Mojdeh Street, Niavaran Avenue, Tehran.
Telephone 22715953

این دو تا چرا به بشقابا عوض غذا ها سس زدن؟!:D

غذا ها رو که میبینم بیشتر به ذهنم میرسه عکاسیشون خوب باشه تا طباخیشون :happy: اما از اینا بگذریم امتحان کردی خودت ببینی غذاها چجوریه؟ قیمت دقیقا چه مایه هاست؟ شاید ارزش یه بار پول دور ریختن رو داشته باشه:happy:

----------------------------------------------
پ.ن: شریعتی کنار امیرچاکلت یه ساندویچ ذغالی باز شده برین بخورین . من که استیک ذغالیش رو خوردم بسیار خوشم اومد. (امیرچاکلت رو اگه نمیشناسین کمی پایین تر از امیربِی (ساندویچی با غذای ترکی) هست)

پ.ن2: تا روز پدر رستوران اسفندیار ظهر ها تخفیف گذاشته بود (سلف سرویسه این رستوران) به جای پرسی 25 تومن 9900 حساب میکرد. غذاهاش هم با کیفیته محیطش هم خوبه . سلف سرویس هم... فقط نمیدونم از این به بعد هم ادامه داره یا نه. من که وقت نکردم برم. باید مرخصی میگرفتم پولی که از این بابت از دستم میرفت بیشتر از 15 تومن تخفیف بود:(
رستوران اسفندیار . ولیعصر خیابان اسفندیار(روبروی نیایش) کمی داخل کوچه برین میبینین.(البته قبلش بپرسین قیمت هاش پایین مونده + اینکه حتما باید رزرو کنین)

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
پ.ن: شریعتی کنار امیرچاکلت یه ساندویچ ذغالی باز شده برین بخورین . من که استیک ذغالیش رو خوردم بسیار خوشم اومد. (امیرچاکلت رو اگه نمیشناسین کمی پایین تر از امیربِی (ساندویچی با غذای ترکی) هست)
دوست عزيز ميشه لطف كنيد آدرس دقيق بدين . ممنون .

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
آقا اين رستوران گردباد رو كه ميگن خيلي خوبه.روبرو پارك ملت.برج سايه.نفري 9000 هر فست فودي بخواي داره.مرغ سوخاري قارچ سوخاري سيب زميني سرخ كرده.انواع سالاد

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزيز ميشه لطف كنيد آدرس دقيق بدين . ممنون .

قربان شرمنده اون طرفها رو من به مغازه هاش میشناسم نه به خیابونهاش:D البته کوچه معروفی هم نداره . این دفعه که رفتم آدرس دقیق براتون میگیرم.
اما فکر کنم اینجوری خیلی راحت پیدا کنید.
از میدون قدس به اندازه 10 دیقه که به سمت پایین بیاید دست راست به احمد بِی میرسید(یه ساندویچی ترکی طویله که بالاش بزرگ نوشته احمد بِی به هرکی هم بگین میشناسه اونقدر بزرگ هست که ببینیدش)این رستوران سر نبش یه کوچه است بعدش هم نمایندگی ایران خودرو بعدش هم چند تا ساندویچیه (اوندست خیابون هم آبمیوه توچاله که این یکی هم تابلوه) همون دست راست یه خورده پایین تر یه مغازه کوچولوه که نوشته اولین ساندویچ ذغالی در ایران کنارش هم یه مغازه دیگه است که نوشته کباب لبنانی میده بعدش هم امیر چاکلت.
خلاصه به زبون ساده 10-15 دقیقه پیاده بیا از قدس پایین اینایی که گفتم تابلو پیدا میکنی.

آقا اين رستوران گردباد رو كه ميگن خيلي خوبه.روبرو پارك ملت.برج سايه.نفري 9000 هر فست فودي بخواي داره.مرغ سوخاري قارچ سوخاري سيب زميني سرخ كرده.انواع سالاد

قبلا گردباد خیلی خوب بود قیمت 6500 بود کیفیت غذا ها خوب بود . اون میز سالاد 2 تا بود الان قیمت شده 9 تومن نوشیدنی به جز نوشابه هم که پولیه (من نوشابه 2 ساله که نخوردم!) کیفیت هم خیلی بد شده (من 2 دفعه آخری حالم برای 1 روز بد بود!) میز سالاد هم یکی شده و از همه بدتر 1 ساعت محدودیت زمانی داری! یه خوبی که این مکان ها دارن اینه که پول راحتی رو پرداخت میکنیم. من به شخصه اگر قرار باشه رستورانی با این کیفیت برم حداکثر 5-6 تومن خرجم میشه . اما اونجا که میومدم خیالم راحت بود که میتونستم 2-3 ساعت با دوستان بشینم و هر از چند گاهی یه چیزی برم انتخاب کنم و از همه غذاها به یه مقدار کم بخورم . اما این رو هم وقتی از آدم بگیرن ...

از همه مهمتر کلاس اینجا به طرز وحشتناکی پایین اومده:( به حدی که آزار دهنده است

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
قربان شرمنده اون طرفها رو من به مغازه هاش میشناسم نه به خیابونهاش:D البته کوچه معروفی هم نداره . این دفعه که رفتم آدرس دقیق براتون میگیرم.
اما فکر کنم اینجوری خیلی راحت پیدا کنید.
از میدون قدس به اندازه 10 دیقه که به سمت پایین بیاید دست راست به احمد بِی میرسید(یه ساندویچی ترکی طویله که بالاش بزرگ نوشته احمد بِی به هرکی هم بگین میشناسه اونقدر بزرگ هست که ببینیدش)این رستوران سر نبش یه کوچه است بعدش هم نمایندگی ایران خودرو بعدش هم چند تا ساندویچیه (اوندست خیابون هم آبمیوه توچاله که این یکی هم تابلوه) همون دست راست یه خورده پایین تر یه مغازه کوچولوه که نوشته اولین ساندویچ ذغالی در ایران کنارش هم یه مغازه دیگه است که نوشته کباب لبنانی میده بعدش هم امیر چاکلت.
خلاصه به زبون ساده 10-15 دقیقه پیاده بیا از قدس پایین اینایی که گفتم تابلو پیدا میکنی.

ممنون دوست عزيز
همين حدودي كه گفتي كاملا متوجه شدم .
درباره گردباد هم موافقم ، خيلي زياد افت كرده :(

niloofar20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه رستوران تو اروميه است به نام فلامينگو. اگه گذرتون اونورا افتاد حتماً يه سري بريد. كباب هاش و سالاد بارش عالي بود. محيط خوب و قيمت مناسبي هم داشت.
راستي طرف صادقيه و پونك رستوران و فست فود خوب كسي ميشناسه؟

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خونه گیر افتادم بی غذا . حوصله غذا درست کردن رو هم ندارم + بیرون رفتن. از شانس هر چی تبلیغات هم هست معدوم شده. از دوستان کسی شماره تلفن رستوران ساندویچی ... که سعادت آباد بیاره داره دریغ نکنه:دی یه گشنه رو سیر میکنه

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
خونه گیر افتادم بی غذا . حوصله غذا درست کردن رو هم ندارم + بیرون رفتن. از شانس هر چی تبلیغات هم هست معدوم شده. از دوستان کسی شماره تلفن رستوران ساندویچی ... که سعادت آباد بیاره داره دریغ نکنه:دی یه گشنه رو سیر میکنه

عماد جان غذای خوب که گیر نمیاد توی شهرک و سعادت آباد

برو زنگ بزن پیک خوان رنگین از هرجایی دلت میخواد بیاره واست دیگه
شمارش رو هم 118 داره

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
يه رستوران تو اروميه است به نام فلامينگو. اگه گذرتون اونورا افتاد حتماً يه سري بريد. كباب هاش و سالاد بارش عالي بود. محيط خوب و قيمت مناسبي هم داشت.
راستي طرف صادقيه و پونك رستوران و فست فود خوب كسي ميشناسه؟

فلامینگو خوبه.سالاد بارش خوب که نه عالیه.یادش بخیر...

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
آقا گفتيم دوباره اين تاپيكو بياريم بالا . دوستان بيان يه كمي راهنمايي كنن;)

niloofar20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. اگه كسي تو كرج رستوران و فست فود عالي سراغ داره لطفا آدرس بده. :rolleyes:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام دوستان. اگه كسي تو كرج رستوران و فست فود عالي سراغ داره لطفا آدرس بده. :rolleyes:

در زمينه فست فود سوپر استار خيلي عاليه . به خصوص مرغ سوخاريش . من شعبه تهرانش رو رفتم كه آدرسش خيابان وليعصر پايين تر از پارك وي هست .
ظاهرا جديدا شعبه اي هم در مهر ويلاي كرج زده . اگر مرغ سوخاريش رو ميل كنيد مطمئنا پشيمون نمي شين.

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در زمينه فست فود سوپر استار خيلي عاليه . به خصوص مرغ سوخاريش . من شعبه تهرانش رو رفتم كه آدرسش خيابان وليعصر پايين تر از پارك وي هست .
ظاهرا جديدا شعبه اي هم در مهر ويلاي كرج زده . اگر مرغ سوخاريش رو ميل كنيد مطمئنا پشيمون نمي شين.

تائید میشه
شعبه کرج جنب میدان مادر هست ( الیته اصلا این میدان مادر میدون نیست ها) :D

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Fast Food هاش همه تو یه سطحند
بهترین پیتزای کرج رو به نظرم کافی شاپ مجموعه زندگی داره (دو تا کافی شاپ اونجا هست کافی شاپ دوم ) تو میدون عطار ( درختی )
البته میشه گفت بهترین کافی شاپ کرج هم هست :D

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
منم چند تای توی شیراز بگم !
در مورد کافی شاپ از خوباش اطلاعی ندارم
چون 1 جایی پیدا کردم ، به جز خودمو gf مو چند تا دیوونه دیگه کسی اطلاعی از وجودش نداره ( زیرزمینه :lol:)
در مورد فست فودها :
تمامی شعبه های هایدا و هایلار اینجا افتضاحه ( کار قرص های روانگردان را میکنه اما برای معده :lol::lol:)
1 جای دیگه مشابه صوفی هست توی عفیف آباد که هرچی سنتیش خوبه فست فودش روانگردانه !
از جمله این گروه 1 جای دیگه هست حوالی مجتمع ستاره (عفیف آباد ) که کباب ترکی هاش عالی بود که الان خراب شده و روانگردان !
دیگه 1 کی فلکه سنگه (میدون بعثت) هست به نام پدر خوانئه که اونم زیاد جالب نیست البته روانگردانم نیست !
از جاهای خوب SFC هست توی خیابون قصردشت روبروی انتقال خون که البته کافی شاپشم بدک نیست
اول ستارخان از طرف فلکه سنگی سمت راست مدرن پیتزاهای خوبی داره ! بعد از مدن همون سمت 1 جایی جدید باز شده که اسمشو نمیدونم اما view خوبی براش ساخته بودن و به نظر نباید بد میبود !
پیتزای پیتزا پیتزا رو هم میشه خورد ( آخر غفیف آباد )
1 مغازه جفت همین پیتزا پیتزا هست که از نوع روانگردان معده هست :lol:
در مورد سنتی ها 1 شاندیز فلکه قرآن هست که شیشلیکاش خوبن
1 دونه توی صنایع هست به اسم پاتریس که خیلی کوچه پس کوچست نمیشه آدرس داد
اما هم غذاش خوب بود هم وحشتناک زیبا بود ( فضای رو باز بود )
فعلا همینا یادم میاد !

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
منم چند تای توی شیراز بگم !
در مورد کافی شاپ از خوباش اطلاعی ندارم
چون 1 جایی پیدا کردم ، به جز خودمو gf مو چند تا دیوونه دیگه کسی اطلاعی از وجودش نداره ( زیرزمینه :lol:)
در مورد فست فودها :
تمامی شعبه های هایدا و هایلار اینجا افتضاحه ( کار قرص های روانگردان را میکنه اما برای معده :lol::lol:)
1 جای دیگه مشابه صوفی هست توی عفیف آباد که هرچی سنتیش خوبه فست فودش روانگردانه !
از جمله این گروه 1 جای دیگه هست حوالی مجتمع ستاره (عفیف آباد ) که کباب ترکی هاش عالی بود که الان خراب شده و روانگردان !
دیگه 1 کی فلکه سنگه (میدون بعثت) هست به نام پدر خوانئه که اونم زیاد جالب نیست البته روانگردانم نیست !
از جاهای خوب SFC هست توی خیابون قصردشت روبروی انتقال خون که البته کافی شاپشم بدک نیست
اول ستارخان از طرف فلکه سنگی سمت راست مدرن پیتزاهای خوبی داره ! بعد از مدن همون سمت 1 جایی جدید باز شده که اسمشو نمیدونم اما view خوبی براش ساخته بودن و به نظر نباید بد میبود !
پیتزای پیتزا پیتزا رو هم میشه خورد ( آخر غفیف آباد )
1 مغازه جفت همین پیتزا پیتزا هست که از نوع روانگردان معده هست :lol:
در مورد سنتی ها 1 شاندیز فلکه قرآن هست که شیشلیکاش خوبن
1 دونه توی صنایع هست به اسم پاتریس که خیلی کوچه پس کوچست نمیشه آدرس داد
اما هم غذاش خوب بود هم وحشتناک زیبا بود ( فضای رو باز بود )
فعلا همینا یادم میاد !
با این حساب که شما گفتی همشو تکذیب کردی دیگه؟ الان تو اینا کدومش خوبه؟ شاید اومدم شیراز

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
با این حساب که شما گفتی همشو تکذیب کردی دیگه؟ الان تو اینا کدومش خوبه؟ شاید اومدم شیراز

نه دیگه !
شاندیز و پاتریس خوبه برای سنتی خوردن، مدرن و SFC هم پیتزاهاشون خوبه.
فست فود رابو توی معالی آباد خوبه
فعلا چیزه دیگه ای یادم نمیاد

pany

Registered User
لایک‌ها
19
موضوع جالبیه..
راستی هرکس از این رستورانهای بوفه دار (که ورودی می گیرن بعد هرچی خواستی میتونی بخوری )
میشناسه بگه .
All you can eat

من یادمه یه رستوران بود سر تخت طاووس زیر زمین روبروی هتل تهران. اسمش یادم نیست . بافه بود اما all you can eat نبود . من غذاش دوست داشتم

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
All you can eat

من یادمه یه رستوران بود سر تخت طاووس زیر زمین روبروی هتل تهران. اسمش یادم نیست . بافه بود اما all you can eat نبود . من غذاش دوست داشتم
فكر كنم منظورتون هاني_ سر تخت طاووس باشه ؟

بالا