• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان بنده یک چیز بنویسم. این جا برای همه ی دوستان
بنده شاید بالغ بر بیش از 100 صفحه ی اصلی این تایپک را قبلا خوانده ام. و خیلی چیزا هم گیرم اومد. و خیلی چیز ها را نیز کشف کردم .
ولی تنها سختی این کار یک چیزه. و اونم نحوه ی حل کردن تسک ها و فیشر ها و غیره هست.
تنها کار مشکل اینه
مثلا دررد نت چند نوع فیلم هستند. نحوه ی حل کردن تسک را اموزش می دهند. ما هم بر همین اساس می رویم جلو ولی
در اخر یا نمی توانیم سوال را درست حل بکنیم. یا درصدی که به دست می اوریم. پایین هست و از حل اون سوال اخراج می شویم.
این جا فقط یک چیز لازمه. و اونم اینه
یک نفر از کسانی که واقعا حرفه ای این کاره بیایید و بگویید چگونه تسک ها و فیشر ها و غیره حل می شوند.
مثلا بگوید کلا چند نوع تسک هست. و چگونه حل می شوند.
در مورد چیز های دیگر
مثلا افراد می توانند در نئو باکس و کراود فلاور و کلیک افیکس عضو بشوند.
باید در سایت خود کراود فلاور نیز با ای پی غیر از ایران عضو بشوند. بعد در اون سایت های که نام بردم باید با ای پی های که ثبت نام کرده باید با همان ها وارد بشود و با همان ها خارج بشود. و حتی با همان ها کلیک بر روی تبلیغات بکند
فقط باید در بخش مینی جاب ها یا تسک ها ای پی خود را تغییر بدهند. و بتوانند تسک یا فیشر
و غیره را حل بکنند.
بیشترین تسک ها و فیشر و کازینو ها مربوط به کشور های امریکا. انگلیس. سوئد. هلند. و کلا کشور های اورپایی هست.
در اخر امیدوارم این مطلبم کمی به دوستانی که تازه وارد این کار هستند. اطلاعات خوبی داده باشد.
و امیدوارم فردی بیایید و در مورد تسک ها و فیشر ها و کازینو ها توضیح بدهد. یا سایتی یا فرومی یا وبلاگی چه فارسی و چه انگلیسی را معرفی بکند که نحوه ی حل کردن این ها را یاد داده باشد.

parsbet

Registered User
لایک‌ها
136
بنده شاید بالغ بر بیش از 100 صفحه ی اصلی این تایپک را قبلا خوانده ام. و خیلی چیزا هم گیرم اومد. و خیلی چیز ها را نیز کشف کردم .
ولی تنها سختی این کار یک چیزه. و اونم نحوه ی حل کردن تسک ها و فیشر ها و غیره هست.
تنها کار مشکل اینه
مثلا دررد نت چند نوع فیلم هستند. نحوه ی حل کردن تسک را اموزش می دهند. ما هم بر همین اساس می رویم جلو ولی
در اخر یا نمی توانیم سوال را درست حل بکنیم. یا درصدی که به دست می اوریم. پایین هست و از حل اون سوال اخراج می شویم.
یک نفر از کسانی که واقعا حرفه ای این کاره بیایید و بگویید چگونه تسک ها و فیشر ها و غیره حل می شوند.
در مورد چیز های دیگر
باید در سایت خود کراود فلاور نیز با ای پی غیر از ایران عضو بشوند. بعد در اون سایت های که نام بردم باید با ای پی های که ثبت نام کرده باید با همان ها وارد بشود و با همان ها خارج بشود. و حتی با همان ها کلیک بر روی تبلیغات بکند
فقط باید در بخش مینی جاب ها یا تسک ها ای پی خود را تغییر بدهند. و بتوانند تسک یا فیشر
و غیره را حل بکنند.
بیشترین تسک ها و فیشر و کازینو ها مربوط به کشور های امریکا. انگلیس. سوئد. هلند. و کلا کشور های اورپایی هست.
در اخر امیدوارم این مطلبم کمی به دوستانی که تازه وارد این کار هستند. اطلاعات خوبی داده باشد.
و امیدوارم فردی بیایید و در مورد تسک ها و فیشر ها و کازینو ها توضیح بدهد. یا سایتی یا فرومی یا وبلاگی چه فارسی و چه انگلیسی را معرفی بکند که نحوه ی حل کردن این ها را یاد داده باشد.
تسکا اصلا سخت نیستن ,
شما مشکلت درک پایین زبانه
از نوشتنت مشخصه که به فارسی هم خیلی مسلط نیستی.
مشکل نبود وی پی ان
.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تسکا اصلا سخت نیستن ,
شما مشکلت درک پایین زبانه
از نوشتنت مشخصه که به فارسی هم خیلی مسلط نیستی.
مشکل نبود وی پی ان
.
عزیز لطفا در مورد کسی که نمی شناسید . چیزی نگویید.
بنده شاید زبان انگلیسیم ضعیف باشه. ولی در مورد زبان فارسی اگر تسلطم از شما بیشتر نباشه. کمتر نیست.
اوکی.
بعدم بنده کجا گفتم سختند. گفتم مثلا یکی را حل می کنیم و می زند درصد 65 و اخراج. خوب چی کار بکنیم.
کلا منظورم این بود که اگر کسی این کاره هست. و دوست دارد بیاید حرکتی را انجام بدهد همین.
نه اینکه شما بیایید اول مشکل از زبان بنده بگیرید. خودم راه می برم زبان انگلیسی ام ضعیف هست.
بعدم این نحوه ی نوشتن بنده خودش یک سبک هست. و حوصله ی توضیح دادن ندارم. ده ها بار گفتم.
هر کسی روشی دارد. یکی در نت با پکیجش شناخته می شود. یکی با نوشتنش. یکی با تسک زدنش. یکی با سایتش
و هزاران چیز دیگر
برای مثال در نگاه اول شما وقتی نام کاربری بنده را نگاه می کنید.
فکر می کنید الکی چیزی بر روی کیبورد کامپیوتر زدم. ولی وقتی دقت بکنید . می بینید رازی در ان هست و انم این است که
aliffvfhfhk
اولش علی است. دومی بر روی کیبور فارسی می شود ببر. حیوان مورد علاقه ام. سومی هم بابان است. که اونم یکی از نام های هست که مورد علاقه ام هست.

Last edited:

parsbet

Registered User
لایک‌ها
136
تنها کار مشکل اینه
در مورد چیز های دیگر
و غیره را حل بکنند.
اولا شما گفتی سختی کار حل کردن تسک ها و فیشر ها .
ثانیا شما هنوز نمیدونی فیشر خودش تسکه :)
شما بهتر به فکر درآمد خارج از نت باشید .

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
اولا شما گفتی سختی کار حل کردن تسک ها و فیشر ها .
ثانیا شما هنوز نمیدونی فیشر خودش تسکه :)
شما بهتر به فکر درآمد خارج از نت باشید .
دوست عزیز قبول حرف شما هم درست. منظور بنده چیز دیگری ست.
منظورم کلا اینه که اگر کسی بلده یاد بدهد همین.
بعدم اینو واقعا نمی دونستم که فیشر همون تسکه. علتش هم یک چیز هست. درسته بالای 100 صفحه از صفحات اصلی این
تایپک را خواندم. و حتی در اون سایت های مورد نظر حساب باز کردم.
و حتی تسک یا به قول شما فیشر هم زدم.
چند تاییش درست شد. چند تایی هم درصدش کم شد مثلا 65 درصد و زد اخراج.
در مورد اینکه در زمینه تسک حرفه ای و متوسط نیستم این حرف درستی هست. شاید روی هم رفته 30 دقیقه در سایت های مورد نظر کار نکردم. و فقط این تایپکو خواندم. همین و بس.
اگر شما چیزی می دانید بگویید با تشکر
بعدم گفتید بنده به فکر درامد بیرون از نت باشم. این را به شوخی می گیرم. دوست عزیز. چون به غیر از این کار تسک زدن کسانی که بنده را می شناسند. کارهای زیادی را انجام دادم. و درامد های نسبتا خوبی نیز کسب کردم.
ولی خواستم کمی در مورد این کار نیز اطلاعات به دست بیاورم. که شما مثل اینکه شمشیر را از رو بستی . و قصد کمک کردن نداری.
امیدوارم همیشه خوش و سلامت باشی. و به درامد های بالایی در تسک زدن برسی. علی یارت خدا نگهدارت

parsbet

Registered User
لایک‌ها
136
شما میتونی تسکارو تو این سایت بزنی : Bitcoinget.com
این سایت به آی پی های شما کاری نداره.
ولی برای تسک زدن باید آی پی انگلیس یا آمریکا داشته باشی.
برای تسک زدن هم باید انگلیست خوب باشه .
شما اول فارسیتو تقویت کن بعد برو سراغ انگلیسی بعدش تسک بزن.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
شما میتونی تسکارو تو این سایت بزنی : Bitcoinget.com
این سایت به آی پی های شما کاری نداره.
ولی برای تسک زدن باید آی پی انگلیس یا آمریکا داشته باشی.
برای تسک زدن هم باید انگلیست خوب باشه .
شما اول فارسیتو تقویت کن بعد برو سراغ انگلیسی بعدش تسک بزن.
رفیق خودمانیم. اهل شوخی هم هستی.
کلا فدات که جواب دادی.
بنده که هیچ همه باید کلا زبان هایم را تقویت بکنیم درسته : دی
در اخر اروزی موفقیت برای شما دارم. و امیدوارم در بت زدن نیز موفق باشید. چون نام کاربری تان پارس بت هست.
امیدوارم هم در تسک زدن و هم در بت زدن به درامد های خوبی برسید.
از شما هم تشکر می کنم که وقت خود را در اختیار ما گذاشتید و جواب دادید.
بعدم این چیز های را که نوشتی . بنده خودم می دانم که باید ای پی هایم امریکا یا انگلیس و غیره باشد. و کجا تسک بزنم. و کی وارد سایت بشوم و کی تسک بزنم.
در ضمن یک پیام خصوصی هم بده کارت دارم.

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
درآمد 24 ساعت امروزم از کلیک اف ایکس 31 دلار

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان خواهشا ترفندی بگید که بشه باش تسک ها رو سریع تر زد.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان خواهشا ترفندی بگید که بشه باش تسک ها رو سریع تر زد.
باید خودتو فرز کنی جواب اماده که نداره فیشرا باید طبق راهنماییش انجام بشه راه دور زدن که ندارن
خودت چقدر میزنی

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
افرین عکسی میزاشتی هم خوب بود
01787094981528691409.jpg
93561765769775486000.jpg

93267088996370685244.jpg
36761725392184471204.jpg

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
کمی خالی بستی توی 1 روز نتونستی 31 دلار بزنی اونایی که پرداخت شده برا 2 روز پیشه چون 24 ساعت طول میکشه واریز بشه
همین دیگه در کل برام 24 ساعت طول کشید حالا یه 3 4 ساعت بیشتر
اینارو تو یه روز انجام دادم البته تو سه اکانت .چون فقط یکی پی زا داشتم به همین خاطر از هر اکانتی بعد از پرداخت اون یکی اکانتا درخواست دادم
وگرنه در کل تو یه روز 31 دلار بدست آوردم

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
کاربرای لول دار خبری ازشون نیست احتمالا خواب زمستانی رفتن بعضیاشون هم که توی لاکشون رفتن بعد از اون رجزهایی که مدتی قبل خوندن دیگه پیداشون نیست معلومه دیگه روشو ندارن آفتابی بشن
در کل آرزوی موفقیت برای همه هموطنای گلم دارم

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
چه ساعتی تسک ها میاد؟
من که کلا 0.9 دلار زدم :|

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
چه ساعتی تسک ها میاد؟
من که کلا 0.9 دلار زدم :|
منظورتان 90 سنت هست درسته. دوست عزیز.
برای ای پی امریکا اگر اشتباه نکنم به وقت ایران ساعت های سه بعد از ظهر و 8.30 شب به بعد و صبح ها ساعت های 3.30 به بعد خوب تسک می اید.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
چه خبر دوستان
با برنامه جلو بریم درامد مناسبی میتونیم داشته باشیم که احتیاج به لول هم نیست فقط برنامه ریزی درست لازمه
سرمایه فیشر هم داره زیادتر میشه فکر کنم 2.8 میلیارد دلار شده جدیدا پس هنوز هنوزا تسکای فیشر هستن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا