برگزیده های پرشین تولز

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
سلام به همه!
وبمسترهای عزیز لطف کنید در این تاپیک نظر بدین و اگر تجربه تلخ یا خوب از کار کردن با سایتهای کسب درآمد مخصوص وبمسترها داشتین اینجا بگید تا بقیه راه اشتباهو مجدد طی نکنند و سعی کنید حرفهاتون صادقانه باشه. من از خودم شروع میکنم ...

مطمئن ترین و بهترین سایتهایی که تا الان باهشون کار کردم و اکثرا هم میدونن فعلا این سایتها هست و تا امروز بعد از چندسال مشکلی نداشتم و پرداختی ها به موقع بوده.

زرپاپ ، پاپفا ، پاپگذر ، شبکه تبلیغات بنری یکتانت و مدیااد

سایتهای پرخطر تر یعنی سایتهایی که دونبال سوژه هستن تا پرداخت نکنند یا بد پرداخت میکنند یا کلا وبمسترها رو سر کار میزارن که من با چنتاشون کامل به مشکل خوردم که اینجا توضیح میدم تا شما هم در جریان باشید:

سایت پاپ آپ پلاس: با اینکه مدت زیادی با این سایت کار کردم و پرداختی داشت و ما همیشه به همین منوال کار میکردیم و در سایتش اعلام کرده که اجازه استفاده از پاپ آپ دیگر هم داریم یکدفعه 500 هزار تومان از موجودی ما رو بلاک کرد و واریز نکرد و دلیلش رو این اعلام کرد که شما نباید در سایتتون از پاپ آپ سایت دیگری استفاده میکردین؟؟ و ما قبلتر با اونها گفتگو کرده بودیم و مجوز داده بودند تمام اسکرین شات ها و... موجود هست و با سند دارم حرف میزنم . پس مواظب باشید دزدی جدید اینطوری هست که قوانین سخت در سایتهاشون قرار میدن اما اونهارو اجرا نمیکنند و میزارن برای زمانی که بخوان دبه کنند و پول به کاربر ندن. اگر کسی خواست اسکرین شاتها رو میفرستم یا همینجا وقت کنم میزارم تا همه از باخبر بشن پس با احتیاط کار کنید یا ترجیحا باهشون کار نکنید. ( یک پاپ آپ 4 تا آیفریم برای 12 تومن مگه داریم در این حد)

سایت تبلیغات کلیکی ادواژه: با اینکه سایت مطرحی نیست اما من جهت حمایت از سایتهای تازه کار و از انحصار خارج کردن سایتهای تبلیغاتی مدتی از این سایت استفاده کردم که چنتا پرداخت داشتن و پرداخت آخرم که 227 هزار تومن بود رو واریز نکردن چون کدشون رو از روی سایتم برداشتم اما کلی به من زنگ میزدن و تشکر میکردن که دارم کدهاشون رو تویه سایتم میزارم اما در نهایت اینجوری شد.

سایت پاپ آپ ادسیما: این سایت هم یک سایت پاپ آپ هست که ازش استفاده نکنید پول نقد پاپ آپ و میگیره و قسط بندی واریز میکنه و یا اصلا واریز نمیکنه مثلا من خودم یک میلیون تویه این سایت داشتم و مدل واریزیشون اینجوری که به جای اینکه یک میلیونو واریز کنن 90 تومن واریز میکنن باز ده روز بعد 70 تومن واریز میکنن الانم که مدت زیادی هست که اصلا واریز نمیکنن چون کدشونو برداشتم. این فعلا از همه تعطیل تر هست پس مواظب باشید.

اگر شما هم سایت پر خطر یا سایت خوبی در این زمینه میشناسید معرفی کنید تا راه گشای بقیه وبمسترها باشه. لطفا از معرفی سایتهای خودتون در این تاپیک جلوگیری کنید و بگذارید بقیه از سایت شما تعریف کنند نه خودتون.

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
بعد ده سال هنوز دنبال سیستم معتبر میگردین هزاران موضوع در این رابطه زده شد رفت....
سوال خیلی تکراریه و راه به جایی هم نمیره...

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
بله مشکل اینه همه تاپیک ها قدیمی شده و مثلا سایتهای معتبری داخلشون معرفی شده دیگه حتی در دسترس نیستن و دان شدن این تاپیک برای ارئه و معرفی سایتها و روش های جدید هست که وبمسترها بتونن ازشون استفاده کنن.
همچنین تجربه وبمسترها از سایتهای پرخطر که اطلاع داشته باشیم برای استفاده نکردن ازشون.

مثلا شما هیچوقت شاید فکر نمیکردین سایت پاپ آپ پلاس هم به فکر حروم خوری باشه ولی با ارائه این مطالب وبمسترها با فکر بازتر کارشونو ادامه میدن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
بعد ده سال هنوز دنبال سیستم معتبر میگردین هزاران موضوع در این رابطه زده شد رفت....
سوال خیلی تکراریه و راه به جایی هم نمیره...
اتفاقا تاپیک خوبیه وبه نظر من باید پین تو تاپ بشه;)
هر چند وقت یک یا چند تا سیستم جدید میان تو بورس و باید در موردش بحث بشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
سایت یکتانت تا چند ماه پیش خوب بود. اما پس از چند وقت موارد زیر پیش اومد. البته هنوزم خوبه ولی با توجه به موارد زیر:
- تسویه حساب 15 روز و هر ماه 2 بار - قبلا ماهی 3 بار بود
- رکود شدید درآمد و نداشتن کمپین های جذاب
باید یه فکری کرد.
سایت من قبل از قیچی کردن سیم اینترنت و به خاک سیاه نشوندنمون روزی 700 کلیک میخورد و قیمت هر کلیک حدود 75 تومن بود!!!! ما سال 95 که سایت پربازدید داشتیم..اون موقع کلیکی 170 میدادن شبکه هایی مثل صباویژن. تازه اون موقع دولار 4000 تیمن بود. الان دولار 12 تیمنه.
-----
در مورد سایت های پاپ اپ هم که گوگل به سایت های پربازدید گیر سه پیچ میده و اگه پاپ آپ بذاری هر 10 روز میاد سراغت و اخطار میده.
-----
میخوام که آقا ما بازدید داریم ولی خریدار تبلیغات نیست. خیلی اوضاع خرابه

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
اگر کسی میخواد با یه سایت مطمئن پاپ آپ خارجی کار کنه من با یه سایت کار کردم که مشکلی با پرداخت به ایران نداره و حساب وبمانی ایران پرداخت میکنه.
تنها مشکلش CPM پایین هست که ارزش نداره واقعا البته خوب نوع پاپ آپ هم خیلی بهتر از پاپ آپ های ایرانی هست و در 24 ساعت فقط یکبار باز میشه .

سایت پاپ کش popcash.net

من 20 دلار برداشتی زدم اما نرخش برای آی پی ایران زیاد خوب نیست.

hossein16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
پاپ آپ پلاس با دلایل عجیب منو هم بلاک کرد و موجودی حساب رو واریز نکرد

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
سایت یکتانت تا چند ماه پیش خوب بود. اما پس از چند وقت موارد زیر پیش اومد. البته هنوزم خوبه ولی با توجه به موارد زیر:
- تسویه حساب 15 روز و هر ماه 2 بار - قبلا ماهی 3 بار بود
- رکود شدید درآمد و نداشتن کمپین های جذاب
باید یه فکری کرد.
سایت من قبل از قیچی کردن سیم اینترنت و به خاک سیاه نشوندنمون روزی 700 کلیک میخورد و قیمت هر کلیک حدود 75 تومن بود!!!! ما سال 95 که سایت پربازدید داشتیم..اون موقع کلیکی 170 میدادن شبکه هایی مثل صباویژن. تازه اون موقع دولار 4000 تیمن بود. الان دولار 12 تیمنه.
-----
در مورد سایت های پاپ اپ هم که گوگل به سایت های پربازدید گیر سه پیچ میده و اگه پاپ آپ بذاری هر 10 روز میاد سراغت و اخطار میده.
-----
میخوام که آقا ما بازدید داریم ولی خریدار تبلیغات نیست. خیلی اوضاع خرابه
دلار 21 تومن شده تقریبا دوبرابر قیمت کلیکام همونه حتی بدترم شده

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دلار 21 تومن شده تقریبا دوبرابر قیمت کلیکام همونه حتی بدترم شده
سایت باید چقدر آی پی داشته باشه که این خواننده های شخمی واسه پخش آهنگ بیان سراغ سایت موزیک؟

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
سایت باید چقدر آی پی داشته باشه که این خواننده های شخمی واسه پخش آهنگ بیان سراغ سایت موزیک؟
اپدیت میکنم دلار 22/300 تومن شد
ببین 90 درصد سایتای موزیک درامدشون از تبلیغ بنر و پاپ اپه
تک و توک سایتای قدیمی مثل گنجا موزیک و تهران موزیک و تک و توک سایتای پربازدید مثل نکس وان موزیک درامد بالایی از پخش موزیک دارن

بالا