برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایتهای درآمدزا برای وبمسترها

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
سلام به همه!
از وبمسترهای قدیمی خواهشمندم که درباره روشهایی که میشه وبمستر از سایتش درآمد کسب کنه رو بنویسن. مثلا استفاده از پاپ آپ و نمایش تبلیغات کلیکی در سایت روشهایی هست که من خودم استفاده میکنم اما آیا راه های دیگری هم هست؟
به نظرتون با توجه به عملکرد ضعیف سایتهای تبلیغات کلیکی ایرانی آیا میشه با سایتهای خارجی کار کرد؟ و آیا به ایران پرداختی دارن؟ من با پراپلرز کار کردم درآمدمو پرداخت نکرد. اگر سایتی میشناسید حتما بگید.

من اگر بخوام معرفی کنم از سایتهای پاپ آپ ایرانی که از همشون به موقع دریافتی دارم میتونم به پاپ فا ، پاپ آپ پلاس ، زرپاپ آپ و پاپ گذر اشاره کنم که الحق قیمتهاشون از بقیه بهتر و خیلی سریع واریز انجام میدن.

ولی از سایتهای تبلیغات کلیکی اصلا راضی نیستم مخصوصا صباویژن که خیلی راحت بعد از فعالیت و درآمد بالا یکهو دیدم که سایتم رد شده و جوابگو هم نبودن مگه میشه همچین چیزی خب اگر نمیتونید چرا تایید میکنید و بعداز یک هفته کار باز سایتو میزارید رویه حالت رد شده؟؟؟ و نه ایمیلی و چیزی هم برام نیومد و خودم اتفاقی دیدم.
درکل معرفی کنید تا از شر این سیستمهای بی کفایت راحت بشیم. لطفا همکاری کنید.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
میتونی از سایتای همکاری در فروش استفاده کنی یا اینکه ماینر بیتک کوین با قدرت کم بزاری تو سایتت برای سایت فارسی کار زیادی نمیشه کرد متاسفانه

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
واقعا ضعف بزرگی هست که وبمسترهای ایرانی هیچ راه و منبع درآمد ثابتی ندارن و هیچ ارگانی هم نیست تا نظارت داشته باشه تا به حقوق از دست رفته وبمسترها رسیدگی بکنه.
واقعا سایت خارجی نیست که ما ایرانی ها بتونیم بدون استرس ازش استفاده کنیم و بدونیم واریز دارن؟

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
برای سایت ایرانی همون شبکه های ایرانی بهترن، سیستم های خارجی هوشمندن و برای ترافیک ایران چیز خاصی نمیدن مگر اینکه ترافیک کلفت و بدرد بخور داشته باشید.
راه های دیگه کسب درآمد وبمسترها هم همش معلومه چیزی نیست که بخواید یاد بگیرید فقط باید در موردش فکر کنید و روش درست پیاده سازیشو بلد باشید.
روش های درآمد وبمسترهای ایرانی بد نیست، شبکه های تبلیغاتی چیزی نمیدن یه سری به انجمن های مارکتینگ خارجی بزنید ببینید هر شبکه به هر کاربر مفنگی چند دلار میده...

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
میتونی از سایتای همکاری در فروش استفاده کنی یا اینکه ماینر بیتک کوین با قدرت کم بزاری تو سایتت برای سایت فارسی کار زیادی نمیشه کرد متاسفانه
از پاپ آپ هم بدتره اینکار اقلا پاپ آپ خود کاربرو اذیت می کنه دیگه سیستمشو داغون نمی کنه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام
برای سایت ایرانی همون شبکه های ایرانی بهترن، سیستم های خارجی هوشمندن و برای ترافیک ایران چیز خاصی نمیدن مگر اینکه ترافیک کلفت و بدرد بخور داشته باشید.
راه های دیگه کسب درآمد وبمسترها هم همش معلومه چیزی نیست که بخواید یاد بگیرید فقط باید در موردش فکر کنید و روش درست پیاده سازیشو بلد باشید.
روش های درآمد وبمسترهای ایرانی بد نیست، شبکه های تبلیغاتی چیزی نمیدن یه سری به انجمن های مارکتینگ خارجی بزنید ببینید هر شبکه به هر کاربر مفنگی چند دلار میده...
مشکل دقیقا عدم وجود راهکار درآمدی هست فقط دوتا روش پاپ هست و کلیکی خب اونور راه های درامد چه برای کاربر و چه سیستم هی تبلیغاتی زیاده و کمتر سعی می کنن از هم بخورن چون می دونن با کوچکتری ناراحتی کاربر صدها سیستم تبلیغی هست که کاربر میره سراغ اونا

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
مشکل دقیقا عدم وجود راهکار درآمدی هست فقط دوتا روش پاپ هست و کلیکی خب اونور راه های درامد چه برای کاربر و چه سیستم هی تبلیغاتی زیاده و کمتر سعی می کنن از هم بخورن چون می دونن با کوچکتری ناراحتی کاربر صدها سیستم تبلیغی هست که کاربر میره سراغ اونا
قضیه روش ها همکاری در فروش، پرداخت به ازای دانلود، کوتاه کننده لینک، همکاری با مخابرات، همکاری با شرکت های مختلف، فروش فایل های خود وبمستر، ویپ کردن محتوای سایت و ... وجود داره. (البته قبول دارم که باز نسبت به وب خارج کمتره روش ها)
قضیه اینه که هر کی خودش میخوره میره نمیدونه اگه درست کارش رو انجام بده و بیشتر تلاش کنه و بقیه رو هم به شکل درستش بنشونه سر سفره چه اتفاقایی می افته. همین Anetwork تبلیغاتش تو همه سایت ها از کوچک تا رتبه های تک رقمی الکسا بود به جای اینکه به فکر بخور بخور خودش باشه سیستمش رو به CPA و CPM ارتقا میداد یا کارهای بهتری می کرد میتونست الان یه چیز بین المللی بشه ما وبمسترا هم نشستیم تو انجمن تاپیک زدیم که روی تبلیغات سایت های همدیگه کلیک کنیم تا 25 هزار تومان کاسب بشیم، به جاش 40 میلیارد سالی زد به جیبش درحالی که ما وبمسترا هنوزم دنبال "راه و روش درآمد" هستیم! (البته برای خودش بد نشد در حالی که وضعیت وب توسط این احمق های دولتی بدتر میشد پولشو زد به جیب)

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
قضیه روش ها همکاری در فروش، پرداخت به ازای دانلود، کوتاه کننده لینک، همکاری با مخابرات، همکاری با شرکت های مختلف، فروش فایل های خود وبمستر، ویپ کردن محتوای سایت و ... وجود داره. (البته قبول دارم که باز نسبت به وب خارج کمتره روش ها)
قضیه اینه که هر کی خودش میخوره میره نمیدونه اگه درست کارش رو انجام بده و بیشتر تلاش کنه و بقیه رو هم به شکل درستش بنشونه سر سفره چه اتفاقایی می افته. همین Anetwork تبلیغاتش تو همه سایت ها از کوچک تا رتبه های تک رقمی الکسا بود به جای اینکه به فکر بخور بخور خودش باشه سیستمش رو به CPA و CPM ارتقا میداد یا کارهای بهتری می کرد میتونست الان یه چیز بین المللی بشه ما وبمسترا هم نشستیم تو انجمن تاپیک زدیم که روی تبلیغات سایت های همدیگه کلیک کنیم تا 25 هزار تومان کاسب بشیم، به جاش 40 میلیارد سالی زد به جیبش درحالی که ما وبمسترا هنوزم دنبال "راه و روش درآمد" هستیم! (البته برای خودش بد نشد در حالی که وضعیت وب توسط این احمق های دولتی بدتر میشد پولشو زد به جیب)
خب همکاری در فروش که قصه درازی داره و خیلی از کاربرا خاطرات تلخ و شیرین زیادی دارن باهاش اگر منظورتون سایت های همکاری در فروش باشه که بیشترشون بستن و کالاهایی هم که بقیه میزارن ارزشی ندارد پرداخت به ازای دانلود رو باز همه وبمسترا فکر نکنم بتونن کوتاه کننده لینک و مخابرات هم که باز فقط سایت های فیلم و موسیقی می تونن همکاری کنن مثل نماشا و نمی دونم فیلمینو وبمستر هم فایل مشخصی نداره برای فروش vip کردن سایت هم که می دونید کاربر ایرانی میگه کوفت باشه مفت باشه الان حاضر نیستن برای برنامه موبایل که ممکنه برنامه نویس یک سال براش زحمت کشیده 500 تا تک تومنی بدن و به محض پولی شدن انواع ناله و نفرین رو میدن به برنامه نویس می دونید به نظر من وبمستر باید از همون اول هدفش از سایت رو مشخص کنه اینجوری سرمایه گذاریش به هدر نمیره وقتی به دنبال درآمد هست باید دنبال انواعی از سایت باشه که مستقیم با کاربر کار می کنه و از کاربر درآمد داره

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
مطمئنا اگر ایران تحریم نبود و میتونستیم مثل آدم با کل دنیا ارتباط داشته باشیم و حساب خارجی باز کنیم یا از همه سایتهای تبلیغاتی خارجی استفاده کنیم این انحصار بوجود نمیومد و میتونستیم حق انتخاب زیادی داشته باشیم.
البته به نظرم وبسمترهای ایران خیلی بیکار نشستن و اگر از همون روزهای اول یک انجمن حمایتی میزدند و یک گردهمایی داشتند و با هم متحد بودن و میتونستن راحت نظرات همو بشنون و پشت هم بودن الان اوضاع اینجوری نبود.
الان من مثلا میشنوم که یک وبمستر پولشو فلان شرکت نداده و خورده به خودم میگم خب معلوم نیست چیکار کرده یا شاید به من پول بده یا... و پیگیری زیادی نمیکنم . اگر اون همت باشه و همچین انجمنی وبمسترها میتونن حقشونو بگیرن و میتونیم سایتهای تبلیغاتی رو در صورت عدم رضایت تهدید به قطع همکاری کنیم. اینا همش به شرط این هست که وقتی تویه انجمن مطرح شد که از فلان شرکت استفاده نکنید تا اطلاع ثانوی همه پشت هم باشن اینجوری اونها مجبورن بیوفتن دنبال وبمستر و دیگه نمیتونن اذیتش کنن.
به همین راحتی ...
حالا به نظرم اگر کسی توان و قدرت و رابط داره اینکارو بکنه من پایه هستم و مطمئنم وبسمترهای دیگه هم استقبال میکنن چون میدونن به نفعشون هست و کسی دیگه به راحتی نمیتونه حقشونو بخوره.
با راه افتادن این سیستم های تبلیغاتی عملا تبلیغات مستقیم از وبسمترها گرفته شده و دست واسط افتاده حالا زیاد بد هم نیست که یکجایی برای اداره این مسائل باشه ولی دیگه نباید حق وبمستر خورده بشه. مثلا میاد فلان کاربرو بلاک میکنه و پولشو میگیره حالا به نظرتون میاد به موجودی تبلیغ دهنده اضافه میکنه؟؟ میگه بله فلان قدر کلیک بازدهی نداشته ما به حسابتون زدیم؟
من خودم تبلیغات دادم به این شرکتها و هیچ کلیکی هم به من تحت این عنوان برگشت داده نشده.

به هرحال با همه این تفاسیر فعلا راه های زیادی نیست برای کسب درآمد بدون دغدغه.
ولی از همه وبمسترها میخوام شرکت کنن تویه بحث و پیشنهادهای خودشونو بدن. یعنی الان واقعا هیچ سایت غیرایرانی نیست که وبمسترها بتونن ازش استفاده کنن ؟
یه یاعلی بگید و استارت یه انجمن وبمستری رو بزنیم تا دیگه تحت سلطه مافیا نباشیم.

mahdi4mag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به همه!
از وبمسترهای قدیمی خواهشمندم که درباره روشهایی که میشه وبمستر از سایتش درآمد کسب کنه رو بنویسن. مثلا استفاده از پاپ آپ و نمایش تبلیغات کلیکی در سایت روشهایی هست که من خودم استفاده میکنم اما آیا راه های دیگری هم هست؟
به نظرتون با توجه به عملکرد ضعیف سایتهای تبلیغات کلیکی ایرانی آیا میشه با سایتهای خارجی کار کرد؟ و آیا به ایران پرداختی دارن؟ من با پراپلرز کار کردم درآمدمو پرداخت نکرد. اگر سایتی میشناسید حتما بگید.

من اگر بخوام معرفی کنم از سایتهای پاپ آپ ایرانی که از همشون به موقع دریافتی دارم میتونم به پاپ فا ، پاپ آپ پلاس ، زرپاپ آپ و پاپ گذر اشاره کنم که الحق قیمتهاشون از بقیه بهتر و خیلی سریع واریز انجام میدن.

ولی از سایتهای تبلیغات کلیکی اصلا راضی نیستم مخصوصا صباویژن که خیلی راحت بعد از فعالیت و درآمد بالا یکهو دیدم که سایتم رد شده و جوابگو هم نبودن مگه میشه همچین چیزی خب اگر نمیتونید چرا تایید میکنید و بعداز یک هفته کار باز سایتو میزارید رویه حالت رد شده؟؟؟ و نه ایمیلی و چیزی هم برام نیومد و خودم اتفاقی دیدم.
درکل معرفی کنید تا از شر این سیستمهای بی کفایت راحت بشیم. لطفا همکاری کنید.
داداش تعداد بازدید روزانت رو بگو تا بهت روش درآمد معرفی کنم و بگم روزانه چقدر کاسب میشی

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
داداش تعداد بازدید روزانت رو بگو تا بهت روش درآمد معرفی کنم و بگم روزانه چقدر کاسب میشی
خوبه بد نیست 50هزار آی پی رو دارم. شما روشتونو بگید که انشالله خوب باشه.

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
خب میتونی روش درآمدزاییش رو بگی؟

volleyworld

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
فعلا صبا ویژن برای تبلیغات بازدیدی گزینه خوبی هست و پرداخت مناسبی دارن.

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
نمیدونم سایت منو صباویژن تایید نمیکنه تیکت زدم گفتن سایتهای کسب درآمدی رو تایید نمیکنن ولی کلا خیلی مسخرس هیچ جای دنیا اینجوری نیست حتی گوگل داره با سایتهای کوتاه کننده لینک خارجی راحت کار میکنه ما تویه ایران قوانین مسخره و من درآوردی خوبی داریم.

بالا