برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایتهای کسب کریپتو کارنسی

ahmadi65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این تاپیک را زدم تا تجربه سایتهای کسب درامد را با هم به اشتراک بذاریم ،
لطفا اگر قرار است نامی از سایتی برده شود رفرال خودمون را قرار ندیم تا تبلیغات محسوب نشه .
در ضمن هیچ تضمینی در مورد کار کرد سایتهای مطرح شده در اینده نیست ،
دوستانی که سابقه کار با اینگونه سایتها دارند لطفا پست بذارند و خواهشا از بحث اصلی تاپیک خارج نشیم ، کوچیک همتونم .
فرمت هر پست : ۱ - عنوان سایت ۲ - توضیح یه خطی ۳ - روال کاری ۴ - تجربه کاری ۵ - ارایه سند (در صورت لزوم) ۶ - حمایت (لینک رفرال)

۱ - ویکتوری لند
وب سایت ویکتوری لند را حتما شنیده اید ، در این وب سایت ثبت نام و دیپوزیت می کنید و با توجه پلن های ۱۰۰ دلاری ، ۵۰۰ دلاری و ۱۰۰۰ دلاری ، ۵۰۰۰ دلاری (این پلن جدیدا غیر فعال کردند) یکی از پکیجها را انتخاب می کنید و منتظر میشید ، معمولا طی ۱ ماه بازگشت سرمایه تان با ۶ برابر سود تضمین شده است ، (البته برای بنده نزدیک دو ماه طول کشید)

روال کار چجوریه : شما پس از ثبت نام و انتخاب پلن وارد چرخه ماتریسی سایت میشید و خود سایت به طور خودکار شما را طی ۶ چرخه رفرال قرار میده (خوبیش اینه نیاز به وقت گذاشتن نیست) و پس از هر چرخه سود را خودکار پرداخت می کنه (خوبیش خودکار بودنشه).

اولین تجربه کاری :
در تاریخ ۲۲ بهمن ثبت نام کردم (نت خیلی ضعیف بود البته)
و ۱۰۰ دلار دیپوزیت کردم با بیت کوین (پرفکت مانی و پی پال هم داره ظاهرا) ۲۸ اسفند ۵۶۰ دلار (۴۰ دلار کارمزدش شد) برداشت کردم .
مجدد ۵ فروردین پلن ۵۰۰ دلاری را انتخاب کردم و کماکان منتظرم .

حمایت :
سعی می کنم هر تجربه ای در زمینه اینترنت و سرمایه گذاری دارم پست کنم ، جهت حمایت می تونید با لینک رفرال بنده ثبت نام کنید .
https://victoriland.com/home/reference-register/blockchain

موفق و پیروز باشید.

بالا