برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایتی برای سرمایه گذاری و درآمد ثابت روزانه

chaparman

Registered User
لایک‌ها
1
با عرض سلام خدمت دوستان
قصد دارم سایتی رو معرفی کنم که با سرمایه گذاری در اون می تونید سود ثابت روزانه 1.7 درصد و ماهانه حدود 40 درصد رو داشته باشید سود واریزی این سایت به دلار هست که هر روز به حساب ارزی شما در پرفکت مانی و یا سایر حساب های ارزی شما واریز میشه

به مرور زمان سوالاتی که دوستان در این تاپیک می پرسند رو به همراه پاسخ به پست اول اضافه خواهم کرد

آدرس سایت شرکت https://richmondberks.com هست
1.7 درصد روزانه سود به شما تعلق میگیره یعنی بطور مثال اگر شما 100 دلار سرمایه کذاری کنید روزانه 1.7 دلار بهتون سود میده ( روزهای شنبه و یکشنبه 0.7% ) به معنای دیگر هفتگی 9.4% و ماهانه 37.6%
مقدار سرمایه اصلی همیشه بصورت آنی مانند سود قابل برداشت هست ولی اصل پول سرمایه گذاری شده رو با کسر 50% می تونید برداشت کنید

3 نوع سرمایه کذاری داریم در این سایت

نوع 1 - RBB ) این حروف به معنی Richmond berks dollars هستش و شما سرمایتون به صورت دلاری واریز میشه به سایت و سود هم که طبق حالت معمول بهش پرداخت میشه ، حالت پیش فرض و اصلی هستش که شما می تونید از طریق سیستم های پرداخت payeer , perfectmoney , btc , advcash واریز کنید ، در این حالت می توانید سود خود را از طریق payeer , perfectmoney , btc , advcash بصورت آنی برداشت کنید

نوع 2 - BTC ) این حروف به معنی واحد پولی بیت کوین هست و شما می تونید پولتون رو از طریق فقط بیتکوین پرداخت کنید و سود هم با واحد پولیه بیت کویین بهتون پرداخت میشه این برای حالتی هست که شما فکر می کنید ارزش بیتکویین درحال افزایش می تونه باشه شما بیت کویین سرمایه گذاری می کند و سودتون رو بصورت فقط بیتکویین برداشت می کنید

نوع 3 - RBB ) این حروف به معنی richmondberks bonus هستش و امتیازاتی هست که به ازای کارهایی دریافت می کنید ، مبلغ اصلی RBB قابل برداشت نیست ولی روزانه 0.05% سود بهش تعلق می گیره که قابل برداشته و همچنین با RBB می تونید از فروشگاه این سایت امتیازاتی از جمله VIP و کوپن کد دریافت کنید ، با ثبت نام و تکمیل یک فرآیند ساده 120 RBB دریافت خواهید کرد

معرفی شرکت : به گفته خودشان در کار مزایده املاک هستند و املاکی که خرید می کنند رو همراه با سودی که می کنند در پنل کاربریتون قسمت نیوز معرفی می کنند بصورت کاملا شفاف
البته شرکت ثبت شده هم هستند که مدارکش رو می تونید دانلود کنید ، دانلود مدارک شرکت

چند ماهی هست این سایت رو زیر نظر دارم و خودم هم عضو سایت هستم و سود ها بصورت آنی برداشت شده ولی دوستان عزیز دقت کنند که خودشون تحقیقات لازم رو انجام بدند و پیشنهادم اینه که با پرداخت کم شروع کنند در حد 20-30 دلار بعد که مطمئن شدند پرداخت های بیشتر انجام بدند درصورت تمایل

سوال دیگه ای بود در خدمتم
برای ارتباط با بنده هم می تونید از طریق تلگرام
http://telegram.cloudns.biz اقدام کنید

لطفا دوستانی هم که سرمایه گذاری کردند تجربشون رو اینجا به اشتراک بگذارند و درمورد دریافت هایی که داشتند اسنادی رو قرار بندند

chaparman

Registered User
لایک‌ها
1
واریزی امروز
20:50 21.04.17 Receive 173566772 U12740448
RichmondBerks LTD +7.22 29.06 Received Payment 7.22 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

بالا