برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایتی برای ماین کردن اتریوم

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
سلام دوستان

یکی از دوستانم امروز سایتی رو بهم معرفی کرد که خیلی راحت میتونین اتریوم ماین کنین

این سایت هم با گوشی باز میشه و هم با سیستم و هیچ فشاری به گوشی و پی سی نمیاره

در هر ساعت طبق حسابی که کردم و سیستمم روشن بود و کار انجام میدادم، حدود 2 هزار تومن اتریوم ماین کردم و خوبیش اینه فقط باید سایت رو باز کنین تا خودش انجام بده

کار با سایت بسیار راحت هست. فقط کافیه از طریق لینک بالا وارد سایت بشین، آدرس کیف پول دیجیتالیتون رو بزنین و یه عدد 4 رقمی رو انتخاب کنین و شروع کنین به ماین کردن.

من تو آدرس سایت لینک زیر مجموعه خودم رو گذاشتم. اگر دوست داشتین از این طریق اقدام کنین.

سوالی هم داشتین در خدمتم

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
سلام
خودتون برداشت کردین؟

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
خب دوست عزیز شما که قدیمی هستین تو این سایت میدونین اول باید خودتون برداشت بکنین بعد سند برداشت بزارید.
حداقلش میتونین اون کسی که معرفی کرده بگید سند برداشتشو براتون بفرسته .شاید اون برداشت نکرده و برای جذب زیرمجموعه این حرفو زده باشه در این صورت هم وقت شما هم وقت دوستان الکی تلف میشه

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
خب دوست عزیز شما که قدیمی هستین تو این سایت میدونین اول باید خودتون برداشت بکنین بعد سند برداشت بزارید.
حداقلش میتونین اون کسی که معرفی کرده بگید سند برداشتشو براتون بفرسته .شاید اون برداشت نکرده و برای جذب زیرمجموعه این حرفو زده باشه در این صورت هم وقت شما هم وقت دوستان الکی تلف میشه
بله حق با شماست
بهشون پیام دادم برای دریافت سند به محض دریافت قرار می‌دم
خودمم اگر رسیدم به دریافت سندش رو میزارم
من تو گوشی یه تب باز کردم و خودش برا خودش داره کار میکنه هر وقت نت داشته باشم

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
در هر ساعت طبق حسابی که کردم و سیستمم روشن بود و کار انجام میدادم، حدود 2 هزار تومن اتریوم ماین کردم

صد در صد اسکمه
من چند تا سیستم که 24 ساعت روشن هستن دارم با هر کدوم میتونم در شبانه روز 48 هزار تومان در بیارم؟خیلی عالی میشد که..خخ

mohammadasadi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
افزونه متامسک رو به مرورگر خودتون اضافه بکنین و بعدش میبینین که این سایت از دید متامسک فیشینگ هستش
متامسک بر اساس فیدبکی که کاربران دادن این هشدار رو به کاربران جدید میده که این سایت فیشینگ هستش

alirezatha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
59
ماین کردن بدون فشار به سیستم
یه دروغ شیرین که متاسفانه خیلی هارو فریب میده

amir13535

Registered User
لایک‌ها
46
کسی نیست نرم افزار یا برنامه ماینر را برایم بفرستید

hamid_shahrsaz