برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت های پاپ آپ بدون دانلود خودکار اپ ، تلگرام و ریدایرکت های متعدد

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
در حال حاضر برای کسب درآمد برای وبسایت های متوسط راهی جز پاپ آپ نیست . می خواستم دوستان لطف کنن در این تاپیک ، سایت های پاپ آپی که تبلیغات زیر رو ندارند معرفی بفرمائید :
دانلود خودکار اپلیکیشن
تبلیغات تلگرام
وقتی پاپ آپ باز میشه به هزار سایت دیگه ریدایرکت نشه !
نداشتن تبلیغات غیرقانونی
وبلاگ بنده حدود 20 اسفند تعداد آی پی های روزانه از حدود 32 هزار به حدود 22 هزار افت کرد . هیچ دلیلی پیدا نکردم جز تبلیغات دانلود خودکار و ریدایرکت های متعددی که پاپ آپ داشت .
درسته که برای امثال بنده راهی جز پاپ آپ برای کسب درآمد وجود نداره ولی شخصا حاضر نیستم چند سال زحمت رو فدای کسب درآمد های موقت بکنم . صبر می کنم شاید راه جدیدی پیدا شد .
بنده حاضرم در صورت پیدا شدن یه سایت پاپ آپ معتبر به شرطی که فقط یک پاپ آپ در 24 ساعت و بدون تبلیغات مزاحم داشته باشه ، با قیمت حدود 40 ریال کار کنم اونم تک پاپ آپ .
اگه چنین سایتی سراغ دارید لطفا معرفی کنید .

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
اینطور که شما میگی پس تبلیغ چی بزارن؟؟؟

فک نکنم بتونید سیستمی پیدا کنید ...
یک صفحه تبلیغاتی با هدف افزایش بازدید یا فروش یا ...
ما که نباید زحمات خودمون رو فدای اهداف دیگران بکنیم .
سیستم پیدا نشد ، فعلا تبلیغ نمیذارم ، میرم سراغ یه شغل دیگه

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام
در حال حاضر برای کسب درآمد برای وبسایت های متوسط راهی جز پاپ آپ نیست . می خواستم دوستان لطف کنن در این تاپیک ، سایت های پاپ آپی که تبلیغات زیر رو ندارند معرفی بفرمائید :
دانلود خودکار اپلیکیشن
تبلیغات تلگرام
نداشتن تبلیغات غیرقانونی
وبلاگ بنده حدود 20 اسفند تعداد آی پی های روزانه از حدود 32 هزار به حدود 22 هزار افت کرد . هیچ دلیلی پیدا نکردم جز تبلیغات دانلود خودکار و ریدایرکت های متعددی که پاپ آپ داشت .
درسته که برای امثال بنده راهی جز پاپ آپ برای کسب درآمد وجود نداره ولی شخصا حاضر نیستم چند سال زحمت رو فدای کسب درآمد های موقت بکنم . صبر می کنم شاید راه جدیدی پیدا شد .
بنده حاضرم در صورت پیدا شدن یه سایت پاپ آپ معتبر به شرطی که فقط یک پاپ آپ در 24 ساعت و بدون تبلیغات مزاحم داشته باشه ، با قیمت حدود 40 ریال کار کنم اونم تک پاپ آپ .
این سایت زیر رو بررسی کن دوستای دیگه ام ناراضی بودن الان رو این سایت هستند چند ماهه . همه موارد همونطوره که گفتی جز ریدایرکت که اونم نه همیشه 10 درصد مواقع اینطوریه .

https://goo.gl/7ZpQNj

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
این سایت زیر رو بررسی کن دوستای دیگه ام ناراضی بودن الان رو این سایت هستند چند ماهه . همه موارد همونطوره که گفتی جز ریدایرکت که اونم نه همیشه 10 درصد مواقع اینطوریه .

https://goo.gl/7ZpQNj
این الان زده 182 ریال یعنی واقعا برا هر آی پی 18 تومن میده؟

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
متاسفانه اون موقع پاپ آپ ها دانلود خودکار و ریدایرکت های متعدد داشتند

adelinho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دانلود خودکار اپلیکیشن
تبلیغات تلگرام
نداشتن تبلیغات غیرقانونی

تو این سایت عضو شو https://7ft.ir
از پاپ اپ درامد کسب کن بدون درد سرهای پاپ اپ!
کافیه عضو بشی و تو پنلش توضیح داده چه کنی
موفق باشید

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
معمولا داخل پنل اکثرشون گزینه غیرفعال سازی این موارد را دارند

بالا