برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت های کلیکی خوب و قابل اعتماد

savalan22

Registered User
لایک‌ها
33
سلام خسته نباشید.
دوستان و سروران عزیز لطف کنند سایت های کلیکی خوب ایرانی و خارجی رو که باهاشون کار کردند با ذکر دلیل در اختیار ما قرار بدن تا ما هم استفاده کنیم.
بنده خودم از ای نتورک استفاده میکنم ولی اصلا راضی نیستم.
با دوسایت 20000ip و 14000ip بزور هزینه سایت هارو درمیاریم. همش غیرقابل شمارشه

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
در ایران که متاسفانه سایت کلیکی درست و حسابی وجود نداره البته این چند ماهیه مشکل پیدا کرده و دلیلشم فکر کنم رکود باشه که دیگه هیچکس پولی نداره به شرکت ها تبلیغ بده که باید بگیم مچکریم روحانی .
در خارج از کشور هم متاسفانه سایت های درست و حسابی ایران رو قبول ندارند و سایت های داغون و بی اعتبارشونم مبلغ ناچیزی میدن و برخیشون هم که کمی بهتر میدن بنرهای تبلیغی موردردار میذارن .
در کل تا داخل کشورمون درست نشه نمیتونیم کاری بکنیم . متاسفانه داخل کشور هم به جای همکاری با وبمستران تمام تلاششون رو برای نابودی وبمستران میکنند .

savalan22

Registered User
لایک‌ها
33
با سلام و احترام
در ایران که متاسفانه سایت کلیکی درست و حسابی وجود نداره البته این چند ماهیه مشکل پیدا کرده و دلیلشم فکر کنم رکود باشه که دیگه هیچکس پولی نداره به شرکت ها تبلیغ بده که باید بگیم مچکریم روحانی .
در خارج از کشور هم متاسفانه سایت های درست و حسابی ایران رو قبول ندارند و سایت های داغون و بی اعتبارشونم مبلغ ناچیزی میدن و برخیشون هم که کمی بهتر میدن بنرهای تبلیغی موردردار میذارن .
در کل تا داخل کشورمون درست نشه نمیتونیم کاری بکنیم . متاسفانه داخل کشور هم به جای همکاری با وبمستران تمام تلاششون رو برای نابودی وبمستران میکنند .

با شما موافق هستم.
ما هم به اجبار برای اینکه هزینه های سایت رو دربیاریم از انتورک استفاده می کنیم.
توی هر شرایطی باید بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنیم.
خدا به داد همه ما برسه.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
بزرگوار من اصلا موافق نیستم که از این سرویس ها استفاده کنیم حتی به اجبار .
عده ای مثل شما به اجبار از این شبکه های تبلیغاتی استفاده میکنند و اونا مثلا 10 میلیون از قبل شما درمیارن و به شما فقط 100 هزار تومان میدن که همین باعث میشه خیالشون راحت باشه از درآمدشون و هیچوقت تغییری در رویشون ندن .
ما وبمسترها باید اینا رو تحریم کنیم تا همشون ورشکست کنند .
البته اگر رنک الکسای سایت های تبلیغاتی مثل ای نتورک و صباویژن و کلیک یاب و سایر شبکه های تبلیغاتی رو نگاه کنید ، مشاهده میکنید که افت بسیاری در چند ماه اخیر داشتند و عده ای از سایت های ایرانی دیگه باهاشون کار نمیکنند .
اگر همه تحریمشون کنیم اون موقعست که اینا یه تکونی به خودشون میدن و یه فکری به حال سیستماشون میکنند .

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
دوست عزیز شما با این مقدار بازدید باید بتونی بازاریابی کنی و تبلیغات بگیری
استفاده از این شبکه های تبلیغاتی اصلا پیشنهاد نمی شود

savalan22

Registered User
لایک‌ها
33
متاسفانه تبلیغاتی که بیشتر سفارش میدن بصورت پاپ اپه که ما استفاده نمی کنیم. کاش زمان آن برسه که بدون سایت های واسطه مثل انتورک خودمان با مشتری قرارداد ببندیم.

فکر کنم فعلا کلیک یاب از همه بهتر باشه ولی تنوع بنرهاش کمه
از کلیک یاب استفاده می کنید؟ میشه بفرمایید موضوع سایت شما چیه؟ امارتون چقدره و میزان درامد روزانه تون ؟!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
بازاریابی برای چی ؟
همونطور که در دیدگاه اولم گفتم فکر میکنم مشکل شبکه های تبلیغاتی رکود و وضعیت ساکن جامعست که تبلیغ دهنده ها دیگه پول بهشون نمیدن و اونا هم برای جبران خسارت خودشون از وبمسترا میکشن . این وسط ما فقط ضرر میکنیم .
به طور آزاد هم ما دنبال تبلیغ بودیم اما متاسفانه کار به جایی نبرد چون که هر کسی میخواد تبلیغ کنه میره با همین شرکت های تبلیغاتی کار میکنه و به مدیر سایت اعتماد نداره .
کاش همون دوره تورم برگرده لااقل پول تو گردش بود و میشد یه درآمد خوبی داشت الان وضعیت بسیار بسیار بدتر از اون موقع شده .

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
بازاریابی برای چی ؟
همونطور که در دیدگاه اولم گفتم فکر میکنم مشکل شبکه های تبلیغاتی رکود و وضعیت ساکن جامعست که تبلیغ دهنده ها دیگه پول بهشون نمیدن و اونا هم برای جبران خسارت خودشون از وبمسترا میکشن . این وسط ما فقط ضرر میکنیم .
به طور آزاد هم ما دنبال تبلیغ بودیم اما متاسفانه کار به جایی نبرد چون که هر کسی میخواد تبلیغ کنه میره با همین شرکت های تبلیغاتی کار میکنه و به مدیر سایت اعتماد نداره .
کاش همون دوره تورم برگرده لااقل پول تو گردش بود و میشد یه درآمد خوبی داشت الان وضعیت بسیار بسیار بدتر از اون موقع شده .

دلیلی وجود نداره که به مدیر سایتایی که سابقه چند ساله دارن اعتماد نداشته باشن
به نظر بنده تبلیغات در شبکه های تبلیغاتی کلا اشتباه هست فقط به درد امثال دیجی کالا میخوره که به فکر برندینگ هستن و خودشون درامد نجومی دارن و بخشی از درآمدشون رو اینطور هزینه می کنن اما به جز برندینگ تبلیغات در این شبکه ها اشتباه هست

savalan22

Registered User
لایک‌ها
33
متاسفانه عقل مردم به چشماشونه. وگرنه دلیلی نداره که مشتری، انتورک یا امثالش رو به منه وبمستر ترجیح بده.
یک سایت کلیکی با ظاهری خوشگل و پنل های گول زننده کافیه برای دزدیدن مشتری.
اون کسی هم که سفارش تبلیغ میده ناراضیه! تاپیک هاش هست.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
خب مشکل همینجاست .
سایت های تبلیغاتی با ظاهر فریبنده و وعده های پوچ مخ تبلیغ دهنده ها رو میزنند و تبلیغ دهنده حاضر نیست خودش رو خسته کنه و با 10 الی 100 وبمستر سر و کله بزنه بلکه میره با یک شرکت تبلیغاتی کار میکنه که فقط با اون طرف باشه .
متاسفانه کسانی هم که میخوان تبلیغ مستقیم به سایت بدن انگار اومدن بزخوری .
مورد داشتیم که طرف میاد میگه یک بنر بزرگ در هدر سایت با 20 هزار آی پی رو برای یک ماه 100 هزار تومان میخواد . اگر اسم این بزخوری نیست پس چیه ؟
به قول خواننده معروف از چی بگممممممممممممممم که از همه جا داریم میخوریم و هیچکس نیست به فریادمون برسه .
نه دولتی داریم نه مسئولی داریم نه رابطه ای با شرکت های خارجی .
البته چرا دولت و مسئول داریم فقط برای نابود کردن اینترنت و فضای مجازی نه برای آباد کردن و حمایت که اگر وبمستر باشید به راحتی میتونید این رو تشخیص بدید که چقدر مسئولین ما در تخریب سایت ها و وبمسترها کمر بستند که اگر یک دهمش رو در حمایت انجام میدادند الان همه راضی بودیم .

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
دوران بنر به سر اومده
موقعی که ورودی سایت از اندروید بیشتر از ویندوز باشه .... دیگر بنر کارآیی نخواهد داشت.
الان دوران کانال و اینستاگرام است

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
الان کلیک یاب درخواست منو یک ماهه پرداخت نکرده ... اینقدر تاخیر سابقه نداشته

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
بیایید خودمون که رنج دیده و ضرر کرده این نوع تبلیغات هستیم برای خودمون به سیستم تبلیغاتی بزنیم برای سایتای خودمون. این طوری هیچ وقت پول هیچکی رو بالا نمی کشیم. نه تبلیغ دهنده نه ناشر که خودمونیم.
می دونم سخت و تقریبا غیر ممکنه. ولی خواستم حرف دلم رو بزنم...

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
سایت های کلیکی وقت گیر هستن و واقعا تا به درآمد برسن یا خراب میشن یا مشکلات دیگه بجود میاد.اگه سرمایه دارید بیاید در زمینه رونیو شیر فعالیت کنید با سایت های معتبر من خودم در عرض 5 ماه سرمایه ام رو دو برابر کردم و الان رسیدم به درآمد روزانه 30 هزارتومن ثابت از این سایت ها.کل سرمایه ورودیم هم 2 میلیون بود

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
بهترین راه اینه سایت هایی که بازدید و رتبه خوبی دارن باهم جمع بشن و یه سایت کلیکی برا خودشون بالا بیارن و تبلیغ بگیرن

2pok

Registered User
لایک‌ها
4
بالا