منتخب بازارچه

معرفی سایت های Faucet و سرمایه گذاری

helpmasteri

Registered User
تاریخ عضویت
16 سپتامبر 2017
نوشته‌ها
1,102
لایک‌ها
777
سن
44
محل سکونت
GameNet
سلام دیدم جاش خالیه یکی درست کردم.
در این تاپیک قصد معرفی تمامی سایت های معتبر کسب قطره ای کوین ها و سایت های معتبر سرمایه گذاری رو داریم.

1. سایت کسب قطره ای لایت کویندر این سایت شما میتوانید هر 5 دقیقه یک برداشت داشته باشید و ای برداشت میتوانید با گرفتن زیرمجموعه و بازدید روزانه افزایش یابد یعنی هر یک زیرمجموعه 1% به مقدار دریافتی شما اضافه میکند و هر روز که سر میزنید 1% دیگر و اگر 100 زیرمجموعه بعد از 100 روز متوالی داشته باشید درامد شما 3 برابر خواهد شد.
2. سایت کسب قطره ای دشاین سایت نیز درست مانند سایت بالا عمل میکند و شما هر 5 دقیقه میتوانید برداشت کنید. این سایت نیز شامل قوانین بالا از جمله زیرمجموعه و بازدید روزانه برای افزایش درامد هست میباشد و شما باید سعی کنید تا حد امکان زیرمجموعه بگیرید تا درامد خودتون رو افزایش بدید.
3. سایت کسب قطره ای بیت کوینشما میتوانید هر 5 دقیقه برداشتی داشته باشید. این سایت یک آپشن جدید برای افزایش دریافتی گذاشته که شما میتوانید از سی پی یو برای ماین استفاده کنید و در عوض در هر فاست مقدار بیشتری بیت کوین (با توجه به قدرت ماین) دریافت کنید.همچنین قوانین سایت های قبل شامل این نیز میشود.
4. سایت کسب قطره ای بیت کوین کشدر این سایت که مانند سایت های بالا کار میکند شما هر 5 دقیقه میتوانید یکبار فاست کنید و این به مقدار زیرمجموعه ها و روزهای متوالی که شما به سایت سر زدید بستگی دارد و به راحتی میتوان مقدارش رو افزایش داد.
5. سایت کسب قطره ای بیت کویناین سایت نیز درست مانند سایر سایت های فاست هر 5 دقیقه مقدار مشخصی به شما ساتوشی میدهد که البته قابل تنظیم است و شما میتوانید حالت شانسی را انتخاب کنید (یعنی در هر فاست بین 1 تا 5000 ساتوشی دریافت کنید) یا مقدار ثابت که معمولا بین (16 تا 22 ساتوشی) است رو دریافت کنید. همچنین 50% از درامد هرزیمجموعه (بدون کم شدن درامد زیرمجموعه) به شما تعلق میگیرد. و 5% نیز افزایش درامد روزانه است یعنی اگر هر روز سر بزنید 5% به درامد کل شما اضافه خواهد شد در هر فاست.
6. سایت کسب قطره ای ساتوشیشما در این سایت میتوانید هم بازی و هم بیت کوین دریافت کنید البته مقدار دریافتی بیت کوین شما هیچ ربطی به مقدار بازی کردنتان ندارد و شما میتوانید سایت را ببیندید و روز بعد برای دریافت بیت کوین ها خودتون وارد سایت شوید. تعداد بازی ها زیاد و متنوع هستن و هیچ جای نگرانی نیست :)دی).

-----------------------------------------
آموزشLoyalty Bonus : درصد افزایش یافته به ازای هر روز (1%)
Referral Bonus : درصد افزایش یافته به ازای زیرمجموعه (هر زیرمجموعه 1%)
Mystery Bonus : هیچکس نمیدونه و تا 100 هم رفته برای من

تمامی دریافتی های این سایت به حساب Coinpot شما واریز میشود.
-----------------------------------------
1. سرمایه گذاری در سایت Variobitدر این سایت شما میتوانید از 10$ تا بی نهایت سرمایه گذاری کنید که این سرمایه گذاری ها در سه پلن مختلف قابل گذاشتن هستند.
پلن 1 : یک هفته ای با سود 110% (100 میشه 110 دلار)
پلن 2 : یک ماهه با سود 105% (100 دلار میشه 150 دلار + 100 دلار اولیه)
پلن 3 : 45 روزه با سود 104 (100 دلار میشه 180 دلار + 100 دلار اولیه)

ارزهای مورد قبول این سایت :

Bitcoin
Litecoin
Payeer
Perfectmoney
Advcash

اثبات دریافتی :

توجه : پس از ثبت درخواست پرداخت به صورت کاملا اتوماتیک واریز انجام میشود.​
 
بالا