برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت کسب درامد کلیکی سولبوکس!+اثبات پرداختی+ویدئو اموزش فارسی

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
سلام دوستان
امیدوارم همگی خوب باشین
بعد از مدتی دوری از نت و پی تی بازم امروز افتخار اینو دارم ه در خدمتتون باشم با معرفی یک سایت واقعا سود آور کلیکی و به اشتراک گزاشتن تجربیات خودم باشما!
اول اینکه باید بهتون یاداوری کنم که هیچ موفقیتی بی زحمت و پشتکار به دست نمیاد
پس از همین اول تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنید! ایا واقعا میخواین با کار کردن در اینترنت کسب درامد کنید؟
خود من هم مدت طولانی ای نیست که شروع به کسب درامد کردم ولی خوب با یکم سرمایه گزاری پروسه پیشرفت رو تسریعش کردم

اینهم یک ویدیو 45 مگابایتی از اموزش سایت که مطمئن باشین ارزش دانلود رو داره برای کسایی که تصمیمشون رو گرفتن و میخوان کسب درامد کنن ،ویدیو رو یکی از دوستان من در اوایل کارشون گرفتن ک تا الان پیشرفت خوبی کردن و حدود 3000 دلار درامد داشتن کسی خواست عکسشو دارم براتون میفرستم که باور کنید!

http://s8.picofile.com/file/8338955934/8af177d7d4b3a6f7be836752d427882c10455931_360p_46721.mp4.html

خوب قبل از معرفی سایتمون اول چنتا از مزیتهای سایتهای کلیکی رو براتون مینویسم:
1. مهمترین مزیت کسب درامد به دلار هستش که خوب با قیمتهای فعلی شما درامد خوبی کسب خواهید کرد
2.دوم شرایط کاری مناسب هستش ینی شما با موبایل و کامپیوترت هرجا که باشی به راحتی میتونی کاراتو انجام بدی
3.سومین مزیتش اینه که به سرمایه های زیاد احتیاج نداری و نمیخواد سخت افزار یا دستگاه خاصی بخری و با همون موبایل یا کامپیوتر به راحتی کارتو انجام میدی
4.چهارمین مزیتش هم اینه که لازم نیست برین بگردین زیرمجموعه جمع کنین چون شما به راحتی مکیتونین از خود سایت زیرمجموعه بخرید و یا اجاره کنید که در ادامه سود دهی و عکسهای زیرمجموعه های اجاره ای خودمو براتون قرار میدم که کاملا با اگاهی پیش برید

خوب هدف من از ایجاد این تاپیک هم برای اگاه سازی شما از وجود همچین سایتی هستش ، هم کسب زیرمجموعه های بیشتر انشاالله که شما باشید و هم اینکه در حال حاضر کشورمون با کمبود ارز مواجهه و با همین کارهای اینترنتی بنده و دوستان کلی میتونیم به وضعیت فعلی کمک کنیم و دلار رو از کشورهای دیگه به جیبمون انتقال بدیم

خوب بریم سر اصل مطلب
سایت مورد بحثمون سایت سولبوکس هستش که من لینک خودم رو قرار میدم و از این لینک میتونین برای ثبت نام اقدام کنید:

http://www.solebux.com/?ref=foadsuzuki

توضیحات سایت:
سایت سولبوکس از اواخر سال 2016 شروع به فعالیت کرده
این سایت یکی از سایتهاییه که بیشترین کاربر ایرانی رو داره
قیمت اجاره و خرید زیرمجموعه ها مثل بیشتر سایتهاست و میانگین کلیک زیرمجموعه ها خیلی قابل قبول و خوبی بصورتیکه از همون روز اول اجاره شون میانگین کلیشون 10 کلیک در روز هست و هر 100 زیرمجموعه اجاره ای روزی 1 دلار برای شما درامد دارن که سود خالصشون برای هر 100 نفر در روز چیزی حدود 50 سنت هستش به این صورت که شما 100 رفرال رو ماهانه 15 دلار اجاره میکنین که در ماه این 100 نفر براتون 30 دلار درامد دارن
حالا اگه شما بیاید طی چندماه اینهارو مدیریت کنید و میانگینشون رو از 10 به 14 برسونید سودشون تقریبا 2 برابر خواهد شد

در این سایت شما روزانه تا 55 تبلیغ رو برای دیدن در دسترس دارید و این مقدار گاهی کم و زیاد میشه اما نوسان شدید نداره
سایت دارای چند روش دیگه درامدزایی هستش که دیدن تبلیغات شاخص اصلیشه
روشهای دیگه ش مثل مینی جاب ها و سولگرید و...

سایت واقعا پرداختی داره و من تابحال 3تا پرداخت 7.2 دلاری داشتم البته وقتی شما 8 دلار برداشت میزنی 20% کارمزد کم میکنه و 7.2 دلار به حسابتون میاد در ادامه عکس از واریزیهای خودم هم براتون قرار میدم ک مطمین باشید کارتون بی نتیجه نمیشه و واقعا درامدی که داره راضیتون میکنه
دلیل اینکه من برداشتهام کم بودن اینه که بیشتر درامدم رو صرف سرمایه گزاری دوباره و افزایش درامد کردم فعلا
توجه کنین که من این سایت رو بعد کلی تحقیقات انتخاب کردم چونو سود دهیش نسبت به بقیه بهتر و عمر سایت هم که حدود 3 سال هستش اعتبار سایت رو بیشتر تایید میکنه

خوب مرحله اول که اموزش ثبت نام هستش:
اول عکس رو ببینید بعد کل شماره هارو تک تک پایین عکس نوشتم براتون
registerrrr.jpg
1.در فیلد شماره یک نام کاملتون رو بصورت صحیح بنویسید
2.فیلد شماره 2 ادرس ایمیلی که بهش دسترسی دارین وارد کنین
3.در اینجا بازهم ایمیل رو تکرار کنید
4. در فیلد شماره 4 نام کاربری دلخواهتون رو وارد کنید
5.اینجا پسورد یا رمز مورد نظرتون رو وارد کنین و سعی کنین از تلفیق حروف و عدد باشه که براحتی هک نشه
6.اینجا همون پسورد رو تکرار کنید
7.حروف تصویر کپچا رو وارد کنید
8. تیک قبول قوانین رو بزنید و سپس روی دکمه ی رجیستر کلیک کنید
خوب ثبت نام شما تکمیل شد
حالا میتونید به راحتی شروع به کار کنید
از قسمت view ads میتونید تبلیغ ببینید و روزانه مقداری درامد کسب کنید
امه کسایی که میخوان درامد خوبی داشته باشن اول با همون اکانت استاندارد تا سقف 250 رفرال میتونید اجاره کنید. رفرال همون زیرمجموعه هست.
پیشنهادم اینه که با اکانت استاندارد شروع کنید و کم کم 250 زیمجموعه اجاره کنید
این 250 نفر روزی بطور خالص یک دلار و 25 سنت تقریبا به شما سود میدن که شما با همین سود ناچیز میتونید کم کم ارتقا. بدین به سطههای بالاتر و درامد خوبی داشته باشین
در نظر داشته باشین اگه حتی روزی 2 دلار کسب کنید در بدترین حالت میشه روزی 20 هزار تومن
پس با صبر و پشتکار جلو برید به راهتون باور داشته باشید

برای برداشت پول از سایت و یا واریز پول به سایت هم خوب باید حساب payeer یا perfectmoney یا bitcoin داشته باشین که من دو مورد اول رو پیشنهاد میکنم و اگر کسی خواست تو همین تاپیک بگه تا اموزش ساختشو بدم.
واقعا کار سختی نیستش دوستان فقط پشتکار و حوصله میخواد
هر سوالی بود تو همین تاپیک بپرسین که دیگران هم استفاده کنن
اینم از عکس دریافتی های من از سایت تا امروز
درحال حاضر من روزی 6 دلار درامد ناخالص و 2 دلار سود خالص دارم ازین سایت و قصد دارم ارتقاش بدم بیشتر و بیشتر تا به درامد عالی برسم انشاالله

cc.jpg
و اینهم عکس از وضعیت اکانت بنده میبینید که تا بحال 100 دلار بنده درامد داشتم ازینجا
fff.jpg

http://www.solebux.com/?ref=foadsuzuki

Last edited:

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
دوستان سوالی داشتین اینجا بپرسین و لطفا پ خ نفرستید ممنونم

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
سلام
در netbusinessrating وضعیتش SCAM خورده
https://netbusinessrating.com/en/review-23570-solebux
بله دوست عزیز اونا اسکم زده اما همونجا برید ببینید برای چی اسکم زده؟
کلی پیمنت پروف اونجا هست تو همون سایت
فقط چون ۲ نفر پیمنتشون کنسل شده زده اسکم اونم اگه برید قوانین سایت سولبوکس رو بخونید متوجه میشید که گفته اگه با اکانت پرفکت مانی وریفای نشده اقدام به برداشت کنید کنسل خواهد شد
بنده برداشتهای خودم رو هم براتون قرار دادم و چنتا از دوستان هم هستند پس خیالتون راحت

sajad419

Registered User
لایک‌ها
74
اینو که خیلی ها گفتن اسکمه

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
دوست عزیز یکبار دیگه هم توضیح دادم خدمتتون
سایت nbr که این سایت رو زده اسکم سایتی مثل norclix رو زده لگیت درحالی که اگه تو این کار بوده باشین خبر دارین که سایت نور کلیکس علنا داره کلاه برداری میکنه و بالای 20 تا پیمنت ناموفق در سایت ان بی ار ثبت کردند ولی بازم لگیت خورده

سایت سولبوکس هم با وجود پیمنت پروف های زیادی که اپلود شده هنوز اسکم خورده و در کل اگر واقعا میخواین کسب درامد کنین بجای گوش دادن به این سایتها شما برید از کسانی که مثل بنده کار کردن در این سایتها و در فرومهای ختارجی سرچ بفرمایید تا گمراه نشید

عکس های زیر متعلق به ان بی ار هستش که همین الان گرفتم ببینید کلی پیمنت پروف هست ولی باز اسکم زده بعد یه ایرانی اومده زیرش نوشته اقا این اسکمه چوم پول بنده رو پیمنتشو کنسل کرده منم توضیح دادم بهشون در تلگرام که داداش شما حساب پرفکت مانی وریفای نشده دادی واسه همین کنسل زده و تو قوانین خود سایت همین موضوع هستش
موفق باشید

upload_2018-10-9_10-53-31.png
upload_2018-10-9_10-53-56.png

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
بنده یک کانال تلگرامی دارم که توی اون کانال خیلی کامل سایت رو تفصیل کردم:

@click2earn

sajad419

Registered User
لایک‌ها
74
دوست عزیز یکبار دیگه هم توضیح دادم خدمتتون
سایت nbr که این سایت رو زده اسکم سایتی مثل norclix رو زده لگیت درحالی که اگه تو این کار بوده باشین خبر دارین که سایت نور کلیکس علنا داره کلاه برداری میکنه و بالای 20 تا پیمنت ناموفق در سایت ان بی ار ثبت کردند ولی بازم لگیت خورده

سایت سولبوکس هم با وجود پیمنت پروف های زیادی که اپلود شده هنوز اسکم خورده و در کل اگر واقعا میخواین کسب درامد کنین بجای گوش دادن به این سایتها شما برید از کسانی که مثل بنده کار کردن در این سایتها و در فرومهای ختارجی سرچ بفرمایید تا گمراه نشید

عکس های زیر متعلق به ان بی ار هستش که همین الان گرفتم ببینید کلی پیمنت پروف هست ولی باز اسکم زده بعد یه ایرانی اومده زیرش نوشته اقا این اسکمه چوم پول بنده رو پیمنتشو کنسل کرده منم توضیح دادم بهشون در تلگرام که داداش شما حساب پرفکت مانی وریفای نشده دادی واسه همین کنسل زده و تو قوانین خود سایت همین موضوع هستش
موفق باشید

مشاهده پیوست 1091127
مشاهده پیوست 1091128

اوکی مرسی

الان روزانه تک نفره چقدر میشه درآمدداشت؟

آموزش وریفای حساب پرفکت مانی میدین؟

زیر مجموعه میشه اجاره کرد؟نتیجه میده ؟

ممنون

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
اوکی مرسی

الان روزانه تک نفره چقدر میشه درآمدداشت؟

آموزش وریفای حساب پرفکت مانی میدین؟

زیر مجموعه میشه اجاره کرد؟نتیجه میده ؟

ممنون
قربانت
تک نفره سود بسیار ناچیزی داره ولی اگه زیرمجموعه اجاره کنید خیلی خوب هستش
لطب کنید تلگرام پیام بدین راهنماییتون میکنم
@click2earn2

kourosh1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر همه ی دوستان گرامی، میخواستم بدونم آیا سایت Solebux.com که من در اون ثبت نام کردم اصلاً پرداختی داره و آیا تا به امروز پرداختی هایی داشته؟
ممنون از راهنمایی هاتون

kourosh1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفاً عکس های بیشتری از پرداختی های خودتون از سایت solebux.com بگذارید. با سپاس از شما

بالا