برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت 2Captcha (کسب درآمد تنها با وارد کردن کد کپتچا و انجام کپتچای تصویری) + آموزش ویدیویی

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
از وقتی هاست ایران گرفتم میخوام یه مطلبو تو گوگل فیچ کنم این خطارو میده

مشاهده پیوست 1174699

رو هاست فرانسه بود این خطارو نمیداد
حالا همش بگن برید هاست ایران خوبه
بررسی کردم، مشکلی نداره.
هنگام ثبت نام لینک ریجیستر فعال نمیشه

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
هنگام ثبت نام لینک ریجیستر فعال نمیشه
اگر منظورت اینه که ایمیلی برایت ارسال نشده، قسمت spam رو هم یک سر بزن شاید رفته اون قسمت. ولی اگه ایمیل اومده و لینک درونش مشکل داره، ظاهرا باید یک روز دیگه دوباره اقدام کنی. ممکنه امروز سایت مشکلی داشته.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
اگر منظورت اینه که ایمیلی برایت ارسال نشده، قسمت spam رو هم یک سر بزن شاید رفته اون قسمت. ولی اگه ایمیل اومده و لینک درونش مشکل داره، ظاهرا باید یک روز دیگه دوباره اقدام کنی. ممکنه امروز سایت مشکلی داشته.
خیر منظورم فرم ثبت نام داخل خود سایت هست وقتی کپچا را وارد می کنی و اطلاعات را تکمیل می کنی کلید Register غیر فعاله و فعال نمیشه . یعنی نمی شه روش کلیک کرد .

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
خیر منظورم فرم ثبت نام داخل خود سایت هست وقتی کپچا را وارد می کنی و اطلاعات را تکمیل می کنی کلید Register غیر فعاله و فعال نمیشه . یعنی نمی شه روش کلیک کرد .
من دوباره چک کردم و برای من، دکمه ثبت نام فعال میشه!
ممکنه برای شما به دلایلی فعال نشه: 1- مانند یکسان نبودن پسورد و تکرار پسورد. 2- ایمیل غیر معتبر یا 3- حل نکردن درست کپتچا
همه موارد رو چک کن و حتی با دو نوع کپتچای نوشتاری و تصویری امتحان کن. به خصوص تکرار پسورد رو دقیقا مانند خود پسورد وارد کن.
اگه تمام موارد بالا رو رعایت کردی و نشد، ad blocker را اگه داری، روی مرورگرت غیر فعال کن یا مرورگرت رو عوض کن.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
بالاخره ثبت نام کردم
مشکل از مرورگرم بود .

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
برای آزمون این کپچا را داده هر چی وارد می کنم می گه غلطه
Your answer 292JA4805 is incorrect.
Your answer 2927A4805 is incorrect.

فایل های ضمیمه

• 111111.png
    111111.png
    280.6 KB · نمایش ها: 2

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
برای آزمون این کپچا را داده هر چی وارد می کنم می گه غلطه
Your answer 292JA4805 is incorrect.
Your answer 2927A4805 is incorrect.
ظاهرا شما یک عدد زیاد میذاری. این کپتچا 8 کاراکتر داره ولی شما 9 تا مینویسی. کاراکتر پنجم یا ششم اضافه است. به نظر میاد که درستش این باشه: 292J4805 و یا ممکنه 2927A805 باشه.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
برای برداشت از این سایت بهترین راهها استفاده از حسابهای پاییر و پرفکت مانی است.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
بستگی به دید شخص داره که واسش می ارزه یا نه. اتفاقا دلیل معتبر بودن و اطمینان به دریافت پول این سایت، اینست که وعده پرداخت قیمتهای بالا را نمیدهد و در آخر هیچی دست آدمو نمیگیره. همچنین اینم اینجا بگم که 10 درصد هم کمیسیون برای معرفی هر شخص، خواهد داد.
ده درصد از چی کمیسیون می ده من یک نفر را اد کردم و مراحل تایید را هم رد کرده ولی چیزی اضافه نشده به اکانت !؟

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
ده درصد از چی کمیسیون می ده من یک نفر را اد کردم و مراحل تایید را هم رد کرده ولی چیزی اضافه نشده به اکانت !؟
هر چقدر که زیرمجموعه‌ات کار کنه به اندازه ده درصد آن، کمیسیون میگیری. به طور مثال اگر زیرمجموعه‌ات روزی 1 دلار کار کنه علاوه بر اینکه اون 1 دلارش را تمام و کمال دریافت میکنه، در این میان به اندازه ده درصد آن که میشه 10 سنت، به حساب شما بابت کمیسیون اضافه میشه. حتما زیرمجموعه شما هنوز کاری نکرده، برای همین چیزی به حسابت اضافه نشده.

بالا