برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت 2Captcha (کسب درآمد تنها با وارد کردن کد کپتچا و انجام کپتچای تصویری) + آموزش ویدیویی

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
رسید زیر مربوط به پرداخت دلار از سوی سایت 2Captcha به حساب پرفکت مانی هست. حداقل موجودی برای برداشت درآمد خود برای حساب پرفکت مانی یک دلار و سی سنت است. همانطور که میبینید فاصله بین درخواست برداشت و پرداخت آن از سوی سایت تنها 6 دقیقه میباشد.

2Captcha_1_.jpg

2Captcha_2_.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سایت 2Captcha، اینجا را کلیک کنید.
برای افتتاح حساب پرفکت مانی، اینجا را کلیک کنید.

با سلام خدمت دوستان

در اینجا میخواستم سایتی رو معرفی کنم که شما تنها با وارد کردن کد کپتچا یا همون کد انسان شناسی، به دلار کسب درآمد کنید. من خودم تا بحال حدود پانزده دلار دریافتی از این سایت داشتم.

برای این کار شما میتوانید به دو صورت زیر این کار را انجام دهید:

1- وارد کردن کد کپتچا بصورت وارد کردن حروف و اعداد
2- انجام این کار با استفاده از recaptcha یا همون کلیک کردن بر روی تصاویر

در روش اول ارزش هر بار وارد کردن کپتچا بطور متوسط 0.035 سنت است.
اما در روش دوم ارزش هر کپتچا 0.1 یا 0.2 سنت است.

برای برداشت درآمد خود از این سایت باید دارای یکی از حساب های WebMoney, Payza, Perfect Money, BITCOIN, AdvCash باشید. حداقل برداشتی برای هر حسابی متفاوت است. برای پرفکت مانی که من خودم استفاده میکنم، مینیمم برداشت $ 1.3 (یک و سه دهم دلار) است. کمترین میزان برای حساب وبمانی هست که مقدارش نیم دلار است. برای ثبت نام و باز کردن حساب پرفکت مانی اینجا را کلیک کنید.

این سایت به ازای معرفی هر شخص از طرف شما، ده درصد کمیسیون به شما می پردازد.

نحوه کار با سایت بدین صورت است که بعد از لاگین شدن در صفحه ای که خواهد آمد و صفحه داشبورد نامیده میشود، باید بر روی Start Work در بالای صفحه کلیک کرده و در صفحه بعد زبانی را که میخواهید با آن کار کنید را مشخص کرده و تایید کنید. در صفحه بعد با فشردن Start، میتوانید کار را شروع کنید. لازم به تذکر است که در اینجا دو گزینه برای نحوه کار پیش روی شما است که عبارتند از: گزینه normal + ReCaptcha و گزینه Only normal. منظور از normal وارد کردن حروف و اعداد به شکل نوشتاری است و ReCaptcha بصورت انتخاب تصاویر است.

نکته: حتما بعد از ثبت نام به ایمیل خود رفته و روی لینک فعالسازی حسابتان که درون ایمیلی است که سایت برای شما فرستاده است، کلیک کنید تا ثبت نام تکمیل شود و حسابتان تایید شود.

بعد از ثبت نام و قبل از آغاز کار، شما باید یک آزمون اولیه در این سایت انجام دهید. شما باید کپتچاهای این آزمون را با موفقیت و صحیح انجام دهید. این آزمون برای اینست که شما با نحوه انجام کپتچاها در سایت آشنا شوید. در ابتدا شاید این آزمون که شامل 42 کپتچا میشود، سخت و زمان گیر به نظر برسد، اما وقتی که چندتای اول را انجام دهید به اصطلاح قلق کار دستتان می آید و کپتچاها را سریع انجام خواهید داد. کپتچای بعدی آسانتر از کپتچاهای آزمون هستند.

نکته مهم: در مواقعی که کپتچا سخت است و یا اینکه تصویر کپتچا نمی باشد، بر روی دکمه It's not a Captcha در پایین کپتچا در سمت چپ کلیک کنید تا کپتچای بعدی نمایش داده شود.

روش دیگر کار اینست که شما نرم افزار سایت را از خود سایت و در بالای صفحه ای که کار را شروع میکنید دانلود کرده و با نرم افزار سایت به جای خود سایت کار کنید که در این حالت دیگر احتیاجی به خود سایت ندارید. مزیت کار با نرم افزار به جای خود سایت اینست که میتوانید تنها با حالت انتخاب تصاویر کار کنید که قیمت پرداختی نیز بیشتر است.

در هر حال مواظب باشید تا تصاویر و حروف را درست انتخاب و وارد کنید. در صورت اشتباه به مقدار زیاد اکانتتان مسدود خواهد شد.

برای آموزش کار با نرم افزار 2Captcha اینجا را کلیک کنید.

Last edited:

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با چند ساعت کار چقدر می تونیم درآمد داشته باشیم؟؟؟

لطفا سند برداشت هم بزارید...

دوستان هم اگه کسی برداشت داشت اطلاع بده....

مرسی...

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
با چند ساعت کار چقدر می تونیم درآمد داشته باشیم؟؟؟

لطفا سند برداشت هم بزارید...

دوستان هم اگه کسی برداشت داشت اطلاع بده....

مرسی...
میزان درآمدت بستگی به وقتی که میزاری و سرعت بالا آمدن کپتچاها داره. یک مقدار که کار کنی دستت میاد. کار کردن با نرم افزار این سایت درآمد بیشتری نسبت به کار توی خود سایت رو داره. نحوه کار با نرم افزار رو در پست بعدی میگم. 1000 تا کپتچا، چیزی معادل 1 تا 2 دلار برات داره. اینم یک سند برداشت که دم دستم بود و مربوطه به اولین برداشتهای من از این سایت.

59788609567606763113.jpg

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
چون درامدش خیلی ناچیزه 1000 تا کپچا و 1 الی 2 دلار
بستگی به دید شخص داره که واسش می ارزه یا نه. اتفاقا دلیل معتبر بودن و اطمینان به دریافت پول این سایت، اینست که وعده پرداخت قیمتهای بالا را نمیدهد و در آخر هیچی دست آدمو نمیگیره. همچنین اینم اینجا بگم که 10 درصد هم کمیسیون برای معرفی هر شخص، خواهد داد.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
فری بیتکوین هر ساعت فقط یه کپچا میده
سایت فری بیتکوین اساسا با این سایتی که اینجا معرفی شده فرق داره. این سایت مخصوص کپتچا وارد کردنه و شما میتونید هر چقدر که خواستید پشت سر هم و بدون محدودیت زمانی کپتچا وارد کنید و هر چقدر بیشتر این کار را انجام دهید به همان اندازه هم پول میگیرید و درآمدش هم به دلار هست. اما فری بیتکوین سایت وارد کردن کپتچا نیست و فقط برای Roll کردن باید کپتچا یا همون کد انسان شناسی رو وارد کنی که به گفته شما همون ساعتی یکبار هست و درآمدت به بیتکوین است. اگه منظورت سایتی مثل فری بیتکوین هستش که این محدودیت زمانی یکساعته رو نداشته باشه بهت سایتهای مجموعه Moon که به کوین پات واریز دارند رو پیشنهاد میدم. این سایتها حداقل زمانی که باید برای کلیک بعدی منتظر بمونی فقط 5 دقیقه است و از اون طرف هم هیچ محدودیت زمانی نداره. یعنی هر موقع کلیک بعدی را انجام بدی به اندازه زمان گذشته از کلیک قبلی طبق جدول قیمتها بهت بیت کوین میده. این زمان میخواد یک ساعت باشه یا 10 دقیقه و یا حتی چند روز. مثلا اگر بعد 2 روز دوباره به سایت سر زدی و کلیک کردی بهت اندازه قیمت 2 روز رو بیت کوین میده. اگر میخوای با این سایت آشنا بشی روی لینک زیر کلیک کن.

برای آشنایی با کسب درآمد از کوین پات و مجموعه سایتهای Moon ، اینجا را کلیک کن
و یا به این سایت سر بزن.

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
سایت تایید میشه...
منتهی از این نظر که نسبت به مدت زمانی که صرفش میشه، میارزه یا نه،‌ بستگی به شرایط هر فرد داره

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
سایت تایید میشه...
منتهی از این نظر که نسبت به مدت زمانی که صرفش میشه، میارزه یا نه،‌ بستگی به شرایط هر فرد داره
کاملا حرف شما درسته. و اینکه هر کس میتونه در ابتدا یک مقداری با سایت کار کنه، در اینصورت دستش میاد که ادامه بده یا اینکه نمی صرفه.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من اکانتم ساسپند شده باید چیکار کرد
من یک دو تا فاست که وقفه 5 دقیقه هم داشت زیاد میزدم مینوشت ایپی رفته تو بلک لیست. همون 20 تا کپچا در روزم این فاست ها کم میارن و میفرستن تو لیست سیاه و البته همشون هم کوتاه کننده لینک ایراد دار دارن و اینم لابد برای استفاده از افزونه حل کپچا سسپند میکنه !

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
سایت مشابه برای کپچا زدن سراغ دارید؟! محدودیت زمانی نداشته باشه مثل freebitco.in
گشتم نبود نگرد نیست! البته این فاست پایینی که وقفه 5 دقیقه داره حتی برای کوتاه کننده لینک هم حل کپچا داره و 0.001 دلار میده و چون تعداد کوین هاش زیاده تقریبا بدون وقفه حساب میشه اگه چنتاش رو برن و البته خودم زیاد نمیرم چون بنظرم 0.001 دلار یا همون 15 ساتوشی خیلی کمه!
8raa.com/bitcoin

Last edited:

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
من اکانتم ساسپند شده باید چیکار کرد
کلا نمیتونی وارد حساب کاربریت بشی یا اینکه واسه زدن کپتچا آی پی تو بستن؟ به هر حال هر چی شده به ایمیل سایت یک ایمیل بفرست و موضوع رو شرح بده. در پایین صفحه سایت ایمیلشو نوشته. ایمیلش اینه:
[email protected]

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
من یک دو تا فاست که وقفه 5 دقیقه هم داشت زیاد میزدم مینوشت ایپی رفته تو بلک لیست. همون 20 تا کپچا در روزم این فاست ها کم میارن و میفرستن تو لیست سیاه و البته همشون هم کوتاه کننده لینک ایراد دار دارن و اینم لابد برای استفاده از افزونه حل کپچا سسپند میکنه !
من خودم در این سایت مدتها است که کار میکنم و تا بحال مشکلی برام رخ نداده، حتی اگه روزی چند صد تا هم کپتچا وارد کرده باشم. ولی شنیدم بعضی از کاربرا رو گوگل آی پی شون رو مسدود کرده، که بعد از چند روز درست شده.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
فکر نکنم کار گوگل باشه چون بعضی فاست ها رو که محدودیت ندارن من بیشمارم میرم اتفاقی نمیافته ولی بعضیاش مثه claimcoin24 تو چنتا سایتش همون روزای اول بست که بعد از کلیم مشخص میشد.

بالا