برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت razzleton با سود خوب و اطمینان بالا

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
فعلا پرداختی نداره و احتمال زیاد اسکم شده .

Last edited:

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
استارتر گرامی هایپ کار می کنید؟
سایت مذکور 447 روز هست که فعالیت داره و فعالیت و واریز وجه در سایت برای سرمایه گذاری با ریسک بالایی همراه هستش.
پلان های سود دهی به شرح زیر:
20 days 0.2% daily - 30 days 0.3% daily - 50 days 0.4% daily - 60 days 0.5% daily - 100 days 0.6% daily

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
استارتر گرامی هایپ کار می کنید؟
سایت مذکور 447 روز هست که فعالیت داره و فعالیت و واریز وجه در سایت برای سرمایه گذاری با ریسک بالایی همراه هستش.
پلان های سود دهی به شرح زیر:
20 days 0.2% daily - 30 days 0.3% daily - 50 days 0.4% daily - 60 days 0.5% daily - 100 days 0.6% daily
به صورت حرفه ای خیر اما خب در این اوضاع آشوب بازار در اینترنت ایران گفتیم یه حرکتی در این سایت ها هم بزنیم .
با جست و جویی که داشتم چند سایت در این زمینه فعالیت که مدت طولانی تری نسبت به بقیه کار کردند و هنوز پرداختی دارند پیدا کردم .
یکیش همین razzleton که همینطور که بنده عرض کردم از سال 94 فعالیت میکنه که همونطور که شما فرمودید دقیقش شاید 447 روز باشه .
گفتم معرفی کنم به دوستان چون تو چند صفحه اول فروم نام این سایت رو ندیدم .
دوستی از این سایت بالای 200 برداشت داشته که نشون میده که پرداختیشون تا الان مشکلی نداشته .
البته حق با شماست و ریسک وجود داره اما خب بدون ریسک هم هیچوقت به هیچ جا نمیتونیم برسیم .

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
به صورت حرفه ای خیر اما خب در این اوضاع آشوب بازار در اینترنت ایران گفتیم یه حرکتی در این سایت ها هم بزنیم .
با جست و جویی که داشتم چند سایت در این زمینه فعالیت که مدت طولانی تری نسبت به بقیه کار کردند و هنوز پرداختی دارند پیدا کردم .
یکیش همین razzleton که همینطور که بنده عرض کردم از سال 94 فعالیت میکنه که همونطور که شما فرمودید دقیقش شاید 447 روز باشه .
گفتم معرفی کنم به دوستان چون تو چند صفحه اول فروم نام این سایت رو ندیدم .
دوستی از این سایت بالای 200 برداشت داشته که نشون میده که پرداختیشون تا الان مشکلی نداشته .
البته حق با شماست و ریسک وجود داره اما خب بدون ریسک هم هیچوقت به هیچ جا نمیتونیم برسیم .
سایت هم دارید یا فقط سرمایه گذاری می کنید؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
سایت هم دارید یا فقط سرمایه گذاری می کنید؟
سایت دارم اما از این مطالب تا حالا نذاشتم شاید در آینده ای نه چندان دور که یکم بیشتر تجربه در این مورد کسب کنم مطالبی از کسب درآمد بدین شکل رو هم قرار بدم .
فعلا دارم سرمایه گذاری و کسب تجربه میکنم .

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
Scam شده ولی Support همش امید میده که بزودی....الان 10 روزه که پرداخت نکرده.همه هایپ ها همشون کلاه بردارن دیر یا زود پرداخت نمیکنن.
معلوم هم نیست اونایی که اوایل پرداختی دارن از چه راهی در میارن که پرداخت میکنن.چیزی که مشخص هست اینه که همشون دروغگو هستن.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
Scam شده ولی Support همش امید میده که بزودی....الان 10 روزه که پرداخت نکرده.همه هایپ ها همشون کلاه بردارن دیر یا زود پرداخت نمیکنن.
معلوم هم نیست اونایی که اوایل پرداختی دارن از چه راهی در میارن که پرداخت میکنن.چیزی که مشخص هست اینه که همشون دروغگو هستن.
آره درسته .
ببینید همه میدونیم که سود چند صد درصد قطعا واسه کلاهبرداریه اما خب کسانی که با هایپ ها آشنا بشن و تجربه داشته باشن میتونن سود کنند .
مثلا همین سایت بیش از 450 روز فعال بود و همیشه پرداختی داشت . فرض کنید چند نفر تو این 450 روز تونستند سود کنند .
شاید الان چند برابرش رو اینا بدزدن اما عده ای تو این 450 روز سود کردند .
باید تلاش کرد که جزو کسانی باشیم که سودگیر هستند نه ضرر کننده .

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سود کنند؟شاید برای خیلی ها مهم نباشه پول از په راهی به دست میاد ولی حداقل برای من مهمه چون نمیخوام یک ریال هم از راه حرام به دستم برسه.یه جایی نوشته بود که این Razzleton تو کار مواد هستند.راست یا دروغشو نمیدونم اما اگه کسب و کارشون قانونی و درسته چرا آدرس دروغی میدن؟اینا ادعا میکردن تو قسمت دارو سرمایه گزاری میکردن یعنی الان ورشکسته شدن؟کل کارمنداشون اخراج شدن؟
اینجور پولا نصیب من یکی که نشده و نمیشه.مثل اینکه جایی تو دنیا نیست که بشه اعتماد کرد و کلاهبردار ازآب درنیان.کسی با خوردن پول مردم به جایی نرسیده که اینام برسن.پولدار شدن از طریق هایپ یه خیال واهی بیش نیست مگه با خوردن پول بقیه.این هایپ هام همون حرام خورهایی مثل هرمی ها هستن به یه فرم دیگه.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
سود کنند؟شاید برای خیلی ها مهم نباشه پول از په راهی به دست میاد ولی حداقل برای من مهمه چون نمیخوام یک ریال هم از راه حرام به دستم برسه.یه جایی نوشته بود که این Razzleton تو کار مواد هستند.راست یا دروغشو نمیدونم اما اگه کسب و کارشون قانونی و درسته چرا آدرس دروغی میدن؟اینا ادعا میکردن تو قسمت دارو سرمایه گزاری میکردن یعنی الان ورشکسته شدن؟کل کارمنداشون اخراج شدن؟
اینجور پولا نصیب من یکی که نشده و نمیشه.مثل اینکه جایی تو دنیا نیست که بشه اعتماد کرد و کلاهبردار ازآب درنیان.کسی با خوردن پول مردم به جایی نرسیده که اینام برسن.پولدار شدن از طریق هایپ یه خیال واهی بیش نیست مگه با خوردن پول بقیه.این هایپ هام همون حرام خورهایی مثل هرمی ها هستن به یه فرم دیگه.
در مورد حلال و حرام بودنش من خودم هم حساس بودم و در سایت ها دیدم نوشتند که مراجع اکثرا حلال اعلام کردند و گفتند این هم همانند بانک هست و شما سرمایه گذاری میکنید و حالا اون شرکت به اسم چیزی که میگه داره سود به شما میده .
برخیشون میگن دارو برخی میگن نفت برخی میگن چای و ...
من سرمایه گذار به کار اینا و گفته اینا اعتماد میکنم و دیگه نمیدونم پول کجا خرج میشه و چطور سود میاد . من که نمیتونم تهمت بزنم و بگم هر کس سود زیاد داد پس دزد یا قمارباز یا قاچاقچی مواد مخدر هست . این که خودش گناه بزرگتری هست .
برخی سایت های هایپ هستند که الان سابقه 800 روز به بالا دارند و همه سرمایه گذارها تا حالا راضی بودند . همین سایت هم بالای 450 روز فعال بوده .
به نقل از سایت ها از دید مراجع سود و ضرر سرمایه گذاری در این شرکت ها هم به عهده خود فرده و اگر من یا شما ریسک میکنیم میدونیم که امکان داره پولمون بره اما ریسک میکنیم پس همه مثل ما هستند و این دلیل نمیشه بگیم پول بقیه رو من خوردم .
من هم مثل بقیه سرمایه گذاشتم و ریسک کردم یا میشه یا نمیشه . همه این قانون رو در مورد هایپ ها میدونیم و ریسک میکنیم .
شاید شباهت هایی بین هرمی و هایپ باشه اما خب تا جایی که میدونم حرام اعلام نشده .
در مورد این سایت هم مدرک گذاشتند که شرکت دارو هستند و حتی ثبت شرکتشون رو آدرس دادند و تایید شده است .
ما از ساپورتش پیگیر شدم میگن که یه عده با یه سری ربات قصد تخریب و فریب داشتند که الان دارند پیداشون میکنند و بلاکشون میکنند و واسه همین پرداختی ها با مشکل رو به رو شده .
اینطور که ایشون نوشته بود گفتند که از طرف وزارت بهداشت جواز دارند و خودشون رو برای یه مقدار پول خراب نمیکنند .
در ادامه نوشت که کمی صبر کنید تا ما ربات ها و افراد مخرب رو شناسایی کنیم و چون تعداد زیاده کمی طول میکشه و طوری گفت که دیگه پول واریز نکنید اگر اعتماد ندارید تا مشکل رو حل کنیم بعد خواستید واریز کنید .
البته صحت و سقم این صحبت ها معلوم نیست اما خب اینطور مینویسند .

Last edited:
بالا