برگزیده های پرشین تولز

معرفی سری Ultimate از I-mate که شامل مدلهای (5150 ، 9150،8150،7150،6150) نظرتون چیه ؟

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
من نمیدونم چرا نمیتونم با پاکت پی سی های که دایل کی فیزیکی دارن کنار بیام
یه نمونش هم همین پی 525 ایسوسه که با این همه زیبایی و قدرت نتونستم باهاش کنار بیام
و صد البته این یه نظر شخصیه
اگه روی 5150 به جای Dial Key یه QWERTY Key میزاشتن یه پی دی ای ایده آل بود

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
مهندس می گم این عکس هااز همون نمایشگاهی هستن که این ها رو توش برای بار اول نشون دادن نه؟
چون از اون موقع هیچ خبری از اینها نشده که نشده

می گم واقعا نامردن که هیچی نمی گن
31.gif

دقیقا دانیال جان ، اینا برا همون نمایشگاست :D منم خیلی گشتم چیز تازه ای پیدا نکردم :(

من نمیدونم چرا نمیتونم با پاکت پی سی های که دایل کی فیزیکی دارن کنار بیام
یه نمونش هم همین پی 525 ایسوسه که با این همه زیبایی و قدرت نتونستم باهاش کنار بیام
و صد البته این یه نظر شخصیه
اگه روی 5150 به جای Dial Key یه QWERTY Key میزاشتن یه پی دی ای ایده آل بود
منم چندان با ppc های دایل کی دار ها حال نمیکنم ولی انصافا 6150 یه دنیای دیگست (منو یاده Pontiac Firebird Trans AM میندازه )

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
بچه ها تو این عکس دور اون قسمتی که خط قرمز کشیدم ، اون چیه ؟

2z3xk0j.jpg

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
داش جواد جان ، کلی از این سری آیمیت تعریف شده باسه همینه که همه سلیقه ها رو در نظر گرفته ، ببین مثلا این چیزی که شما خواستی 7150ش هست.

می تونی توی ترد های تک در موردشون بخونی یا پست اول همین ترد رو نگاه کنی
البته هنوز به صورت زنده دیده نشده ولی خوب امکاناتی که براش نوشتن واقعا خفنه

بعد یک بحث کلی دیگه ، کسانی که سخت افزار سررشته دارن بگن: ممکنه این دستگاه ها که خروجی xvga برای تی وی دارن ، بدون کارت گرافیکی باشن ، به زبون حرفه ای تر ، فاقد GPUباشن؟ من که فکر نکنم ممکن باشه

البته خیلی ها هم همین فکر رو دارن ، اما می خواستم یک نظر تخصصی داشته باشیم.
فکر کنید این هیولا ها بدون شتاب دهنده گرافیکی ، با توجه به وی جی ای بودن ، خیلی کند می شوند

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
داش جواد جان ، کلی از این سری آیمیت تعریف شده باسه همینه که همه سلیقه ها رو در نظر گرفته ، ببین مثلا این چیزی که شما خواستی 7150ش هست.

می تونی توی ترد های تک در موردشون بخونی یا پست اول همین ترد رو نگاه کنی
البته هنوز به صورت زنده دیده نشده ولی خوب امکاناتی که براش نوشتن واقعا خفنه

بعد یک بحث کلی دیگه ، کسانی که سخت افزار سررشته دارن بگن: ممکنه این دستگاه ها که خروجی xvga برای تی وی دارن ، بدون کارت گرافیکی باشن ، به زبون حرفه ای تر ، فاقد GPUباشن؟ من که فکر نکنم ممکن باشه

البته خیلی ها هم همین فکر رو دارن ، اما می خواستم یک نظر تخصصی داشته باشیم.
فکر کنید این هیولا ها بدون شتاب دهنده گرافیکی ، با توجه به وی جی ای بودن ، خیلی کند می شوند

دانیال من اگر باشم از کارت گرافیگی استفاده نمیگنم از یک تبدیل کننده ساده و جم جور و بی خرج استفاده میگنم مثل دوربین دیجیتالهای معمولی که فیش مستقیم به tv میره (میدونی منظورم چی که)

بعدشم به نظر من با وجود کارت گرافیگ cpu 520mhz به اندازه 400 هم قدرت نداره چون شدیدا کارت گرافیک نیاز به پردازش داره همین طور مصرف باطری بالا :blush:

از این هم بگذریم برا cpu پاکت پسی که برای نشون دادن یه فیلم divx این همه مشگل داره حساب کن بخواد تصویر پردازش کنه بده کارت گرافیگی و بعد از اون اونجا رندر بشه و .....(آخر کار دیگه فکر نکنم چیزی بمونه )

در آخر من فکر کنم از وسیله خیلی ساده تری باید استفاده بشه

پ.ن:این نظر شخصی من هست و در این باره اطلاعات زیادی ندارم:blush:

راستی بچه ها یکی از نقاط ضعف همین 5101 اونه که استریو نیست تا اونجایی که از قیافش معلوم:blush:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
از این هم بگذریم برا cpu پاکت پسی که برای نشون دادن یه فیلم divx این همه مشگل داره حساب کن بخواد تصویر پردازش کنه بده کارت گرافیگی و بعد از اون اونجا رندر بشه و .....(آخر کار دیگه فکر نکنم چیزی بمونه )

حسین جان... + ...
127fs3556139.gif

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
حسین جان... + ...
127fs3556139.gif

فرهاد این یه هیولا هست برادر و از همه مهم تر npe هست تقریبا هیچ قسمتی برای حرز رفتن قدرت cpu نداره :)

کد:
CPU: Intel XScale PXA270 
Browse all devices based on Intel 
Databus Width: 32 bit 
CPU Clock: 624 MHz 
CPU Clock Multiplier: 3  
Internal Systembus Clock: 208 MHz 
CPU Core: Intel XScale  
Level 1 cache: 32KB data cache / 32 KB instruction cache 
Instruction Set: ARM v5TE

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان اطلاعات جدیدی راجب این سری پیدا نکردین ؟

pezhman32

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اگه دقت کنید یه ماسماسک:D مثل P910 سمت چپش داره!
می گم اینا همشون برای راست دستاست چون جوی استیکاشون در سمت راسته و ماسماسکاشون در سمت چپ
اینم یه فیلم کلاس از 5150 :
http://www.youtube.com/watch?v=JMFABXaACdI
صدای ثانیه ی 3 فیلم رو دقت کنید چه گوش نوازه!

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
چی شد خبری از ultimate ها نشود ؟؟؟

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
یکی از دوستانم قصد داره از عربستان بواسطه یکی از آشناهاش مدل 5150 را بیاره. اونجا قیمتش 350 هزار تومنه ظاهرا.
بنظر من نداشتن کیبورد کامل و جی پی اس و اتوفوکوس دوربین , از ضعفهای این مدله. ولی صفحه بزرگ و سیستم عامل جدید و قیمت مناسب , منو وسوسه کرده که برم تو نخش. البته شاید یکی تو دبی پیدا کنم برام بیاره.
نظر شما درباره این امکاناتی که نداره ( مخصوصا نوع کیبورد ) , چیه ؟ بنظرتون خیلی مهمه ؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
من که کلا با گوشیها و ppc هایی که کیبورد دارند مشکل دارم ، گوشی فقط باید lcd باشو و بس مثل 6150 یا ایفون و ...

راستی میگه ultimate ها وارد بازار شدند که شما میگی تو عربستان قیمتش ..... ؟؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوستان حس غریبی به من میگه که این سری با شگست بدی رو برو میشه :blush:

و بهتره ایمت بره زیر شاخه همون htc بشه:rolleyes:

البته این از حس غریب من تبلور کرده و هیچ مدرک و دلیلی ندارم:happy::D:rolleyes:

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
من که کلا با گوشیها و ppc هایی که کیبورد دارند مشکل دارم ، گوشی فقط باید lcd باشو و بس مثل 6150 یا ایفون و ...

راستی میگه ultimate ها وارد بازار شدند که شما میگی تو عربستان قیمتش ..... ؟؟

تو بازار عربستان که هست. توی سایت gsmarena هم زده تاریخ عرضه فوریه 2007 . بعضی از فروشگاههای آنلاین اینترنتی در اروپا هم میفروشنش.

یک سوال : این ویندوز ce , نرم افزاری همراهش هست که بدون کیبورد بشه تایپ کرد؟ ( معادل نرم افزاری که توی ویندوز ایکس پی هست )

این لینک بالایی توش نوشته یکی از دلایل افت فروش آی میت , کیفیت پایینش هست. الان چه مارکی را از لحاظ کیفیت و دوام و قیمت پیشنهاد میکنید ؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یک سوال : این ویندوز ce , نرم افزاری همراهش هست که بدون کیبورد بشه تایپ کرد؟ ( معادل نرم افزاری که توی ویندوز ایکس پی هست )
بله

تو بازار عربستان که هست. توی سایت gsmarena هم زده تاریخ عرضه فوریه 2007 . بعضی از فروشگاههای آنلاین اینترنتی در اروپا هم میفروشنش.
gsmarena منبع چندان معتبری نیست وقتی بحث سر wm هاست... اون فروشگاها هم احتمالاً دارن preorder قبول می کنن..
3550.gif
می شه لطفاً لینکشونو بذارید؟

این لینک بالایی توش نوشته یکی از دلایل افت فروش آی میت , کیفیت پایینش هست. الان چه مارکی را از لحاظ کیفیت و دوام و قیمت پیشنهاد میکنید ؟

آی میت خودش تولید کننده نیست، بعد از جدا شدن از htc به تولید کننده های مختلف رو آورد، که کیفیت کار خوبی نداشتن. آلتیمت ها بر اساس گفته ی خود مسئولین آی میت، زیر نظر خودشون و با مطابق "استاندارد" های شرکت قراره تولید بشن.. فعلاً باید منتظر بمونیم تا ریلیس بشن و ریویو هاشون منتشر بشه.

در مورد کیفیت و دوام هم، محصولات جدید HTC و Asus
البته خارج بیشتر از کیفیت و دوام، به اعتبار برند ها اهمیت می دن.. و آی میت ساپورتش توی این چند وقته در اروپا و آمریکا خیلی بد بوده ظاهراً .. همین موضوع خیلی ها رو نا امید کرده ازین برند...

بالا