برگزیده های پرشین تولز

معرفی فضای ابری برای ذخیره سازی اطلاعات

AmirKypr

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوستان
من شدیدا به یک سرویس فضای ابری به غیر از Drop Box و Google Drive نیاز دارم. چون این 2 تا سرویس اصلا سرعت دانلود و آپلودشون خوب نیست و افزایش فضا و پرداخت کردنش داستان داره!
لطفا یه سرویسی که سرعتش خوب باشه و فضای بیشتری نسبت این 2 تا ارائه می ده معرفی کنید.
اگه اپلیکشین موبایل هم داشته باشه که دیگه عالی می شه.

با تشکر.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995

farjam1401

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من شدیدا به یک سرویس فضای ابری به غیر از Drop Box و Google Drive نیاز دارم. چون این 2 تا سرویس اصلا سرعت دانلود و آپلودشون خوب نیست و افزایش فضا و پرداخت کردنش داستان داره!
لطفا یه سرویسی که سرعتش خوب باشه و فضای بیشتری نسبت این 2 تا ارائه می ده معرفی کنید.

با تشکر.
سلام
میتونید از فضای ذخیره سازی ابری به نام سرویس نودیسک استفاده کنید. سرورها داخلی هست.
به راحتی میتونید افزایش فضا رو از پشتیبانی درخواس بدین و پرداخت رو انجام بدین.

rayandev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
میتونید از فضای ذخیره سازی ابری به نام سرویس نودیسک استفاده کنید. سرورها داخلی هست.
به راحتی میتونید افزایش فضا رو از پشتیبانی درخواس بدین و پرداخت رو انجام بدین.
سلام
☁️✨با سرویس فضای ذخیره سازی ابری نودیسک به راحتی و با سرعت مناسب می تونید فایل هاتون رو آپلود و دانلود کنید.
. هر زمانی که مایل بودید حجم فضای ابریتون رو به دلخواه افزایش بدید
. یه پنل تحت وب روی مرورگر داره که در هر زمان و مکانی می تونید با اون کار کنید و اطلاعاتتون رو مدیریت کنید. همچنین برنامه تحت ویندوز و موبایل هم داره که اطلاعات به طور خودکار بین همه این پنل ها سینک میشه. در نتیجه می تونید از اطلاعات مهم و حیاتی داخل فضای ابریتون، روی هارد کامپیوتر یا گوشی همراهتون هم بکاپ تهیه کنید.
. همچنین با استفاده از این سرویس در هر جایی که هستید می تونید روی فایل ها و اسنادتون کنترل داشته باشید و اون ها رو با دوستان، همکاران و یا مشتریانتون به اشتراک بذارید.
. این امکان رو دارید که لینک عمومی یک پوشه دلخواه رو با پسورد محرمانه دریافت کنید و اون رو برای آپلود فایل ها در اختیار افراد دیگه بذارید (بدون نیاز به تعریف کاربر جدید داخل پنل)
. اگه عاشق عکاسی هستید، یه قسمت گالری هم داخل این پنل وجود داره که لیست تصاویر و ویدئوها رو براتون دسته بندی کرده
. فایل های شخصی و محرمانتون رو هم می تونید با پسورد شخصی، zip کنید و در این فضا به صورت امن قرار بدید
. از بابت حفظ اطلاعات هم که خیالتون راحته چون حالا دیگه، اطلاعات شما داخل سرورهای قدرتمند در دیتاسنتر معتبر ذخیره و نگهداری میشه
موفق باشید🌺☘️

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,185
به هیچ سرویس داخلی اعتماد نکنید..

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
سلام دوستان

با تشکر.
OneDrive رو هم یه چک بکنید.

بالا