برگزیده های پرشین تولز

معرفی همکاری در فروش قابل اعتماد...

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
160
سلام
از برداران اینجا کسی همکاری در فروش خوب سراغ نداره که بشه روش حساب کرد
ببنید همکاری در فروشی سرعت خوبی برای ارسال کالا و تغیر وضعیت داشته باشه هم چنین حد اقل 60 درصد ارسال شده هارو بده و هزینه پستی نگیره..
بنده روزانه حدود 30 سفارش دارم..

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
دایان: http://www.virtualstore.ir/membership/signup/
برای کاربران پرفروش مانند شما، میتونید تیکت بزنید بهشون تا 70 درصد ارسال شده ها رو میدن
تغییر وضعیتش هم خیلی سریعه
من که خیلی وقته ازش استفاده میکنم و راضیم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
ما در خدمتون هستیم شما هم اگر اعتماد میخواید باید دوطرفه باشه بعد از 1 ماه اگر این تعداد سفارش رو روزانه داشتید و امار برگشتی شما بالا نبود تا 60% سفارشات ارسال شده شما رو روزانه باهاتون تسویه میکنیم
در مورد اعتبار هم که 4 سال فعالیت مستمر در این زمینه داریم

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
من با میهن استور کار کردم انصافا همه چیزش خوب بوده و پشتیبانی و محصولات متنوعی داره

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
160
دایان: http://www.virtualstore.ir/membership/signup/
برای کاربران پرفروش مانند شما، میتونید تیکت بزنید بهشون تا 70 درصد ارسال شده ها رو میدن
تغییر وضعیتش هم خیلی سریعه
من که خیلی وقته ازش استفاده میکنم و راضیم
دایان شاپ 2 سال پیش استفاده مبگردم و هنور هم ازشون یوزر داریم ولی خوب قبلان ار طرف انا یه مشکلاتی برامون پیش امد که دیگه همکاریبا انها رو قطع کردیم

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
160
بله دایان توصیه میشه + پیگان و
takshop91
پایگان کار نکردیم ولی خوب تک شاپ 91 یه مدت پیش که کار میکردیم روز های اول خوب جواب میداد ولی بعدش برگشیتی و انصصرافی ها باعث شد سودی که کرده بودیم ازمون بگیرن..

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
160

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
160
ما در خدمتون هستیم شما هم اگر اعتماد میخواید باید دوطرفه باشه بعد از 1 ماه اگر این تعداد سفارش رو روزانه داشتید و امار برگشتی شما بالا نبود تا 60% سفارشات ارسال شده شما رو روزانه باهاتون تسویه میکنیم
در مورد اعتبار هم که 4 سال فعالیت مستمر در این زمینه داریم
ما مشکلی در تعداد سفارشات روزانه نداریم به غیر از روز های پنج شنبه و جمعه راندم بین 25 تا 35 می باشد..
ولی خوب ما فقط سیستمی میخوام که بتونیم راحت سفارشات ارسالی رو پرسانتش شو دریافت کنیم بعد از ی ماه دریافت وجه هیچ سودی برای بنده نداره....

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
پایگان کار نکردیم ولی خوب تک شاپ 91 یه مدت پیش که کار میکردیم روز های اول خوب جواب میداد ولی بعدش برگشیتی و انصصرافی ها باعث شد سودی که کرده بودیم ازمون بگیرن..

پیگان قدیمی ترین هستش و معتبر ترین و بازگشت همه ما به سوی پیگان است

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
ما مشکلی در تعداد سفارشات روزانه نداریم به غیر از روز های پنج شنبه و جمعه راندم بین 25 تا 35 می باشد..
ولی خوب ما فقط سیستمی میخوام که بتونیم راحت سفارشات ارسالی رو پرسانتش شو دریافت کنیم بعد از ی ماه دریافت وجه هیچ سودی برای بنده نداره....
دوست عزیز ارسال سفارشات راحت که مشکلی نداریم خودمون عمده فروش محصولات هستیم ولی من به شما گفتم همه چیز بسته به سفارشات شما داره که کیفیت داشته باشن بعد از اون در پردخت هیچ مشکلی نیست

h.afkhami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
از برداران اینجا کسی همکاری در فروش خوب سراغ نداره که بشه روش حساب کرد
ببنید همکاری در فروشی سرعت خوبی برای ارسال کالا و تغیر وضعیت داشته باشه هم چنین حد اقل 60 درصد ارسال شده هارو بده و هزینه پستی نگیره..
بنده روزانه حدود 30 سفارش دارم..
سلام
سیستم همکاری در فروش سبزگستر یکی از قدیمی ترین سیستم هاست که سرعت ارسالش خوبه ، 70 درصد هم ارسال شده میده
چند روزه هم فستیوال زمستانه راه انداخته با جوایزی مثل لپ تاپ سونی و گوشی s4 و .....

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
من هم میگم سبز گستر باهاش کار کردم خیلی سریع محصول تغییر وضعیت و ارسال میشه

70% درصد هم از پورسانت محصول رو زودتر بهتون میده

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
160
دوست عزیز ارسال سفارشات راحت که مشکلی نداریم خودمون عمده فروش محصولات هستیم ولی من به شما گفتم همه چیز بسته به سفارشات شما داره که کیفیت داشته باشن بعد از اون در پردخت هیچ مشکلی نیست
جناب متوجه این حرفتون نمیشم : همه چیز بسته به سفارشات شما داره که کیفیت داشته باشن
بلکه بر عکس همه چیز به این بستگی داره که جنش شما کیفیت داشته باشه و بتونید خریدار رو راضی نگه دارید بلکه بنده هیچ نقشی در کیفیت ندارم فقط نقش من مثل یک واسطه می باشد .
پس فکر نکنم فروش به کیفیت یا عدم کیفیت واسطه فروش محصول ربطی داشته باشه .

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
اشتباه برداشت نکنید شما فکر میکنیم جنسی که ما میفروشیم کیفیت لازم رو نداره ؟ پس شما هم نقش دارید نمیتونید بگید من هیچکارم این از این
در مورد چیزی که گفتم ما یوزر زیاد داشتیم که سفارش ارسال میکردن و پول ارسال شده میگرفتن و بالای 60% برگشتی داشتن و در اخر یک چیزی هم بدهکار شدن که دیگه رفتن
ولی اینکه میگم یک مدت باید تست بشه شما بتونید این سفارشات رو ارسال کنید ما از دادن پورسانت سر موقع مشکلی نداریم

بالا