• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

متفرقه <<<معرفی واسط و همکاری مدیران سایت در اعتمادسازی معاملات>>>

M_H_A_2277

Registered User
لایک‌ها
81
سلام خدمت دوستان خوب پی تی
بعضی از کاربران منجمله خودم بدلیل پایین بودن امتیاز دوستان نمیتونن اعتماد کنن و مبلغ رو واریز کنن
و فروش بدلیل نبود اعتماد سازی انجام نمیشه
بالاخره ماهم باید خرید و فروشی انجام بدیم تا اعتبارمون بالا بره
از همکاران و مدیران پی تی تقاضا دارم که تاپیک بنده رو حذف نکنن
و دوستان با سابقه ای که میتونن واسط بشن اعلام امادگی کنن تا کاربران تازه کار و با سابقه پایین بتونن معامله انجام بدن
و پی تی به زمان قدیم خودش برگرده
بدون شک وقتی معاملات درست انجام بشه تعداد خرید و فروش و کاربران سایت هم زیاد میشه
بنده الان نیاز به یک واسط دارم تا معامله ای انجام بدم
هر کار با سابقه ای که امادگیشو داره اعلام کنه تا واسط بشه و معامله رو به اتمام برسونیم
پیشاپیش از همکاری مدیران و کاربران سایت خوب پرشین تولز کمال تشکر و قدردانی رو دارم

پژمان 65

Registered User
لایک‌ها
459
ایسام.
خب بالاخره کاربر با سابقه هم یه مسعولیتی رو دوشش خواهد بود و رایگان قبول مسعولیت نمیکنه...:general601:

M_H_A_2277

Registered User
لایک‌ها
81
ایسام.
خب بالاخره کاربر با سابقه هم یه مسعولیتی رو دوشش خواهد بود و رایگان قبول مسعولیت نمیکنه...:general601:
درسته حرف شما و پی تی میتونه یه مبلغی رو اعلام کنه برای واسط شدن
هم فروشنده و هم خریدار سهمی داشته باشن

SAMAN_SAM

Registered User
لایک‌ها
252
ال دیجیتال یا ایسام خوبن
با این حال اگه کسی کمکی خواست و کاری داشت خوشحال میشم واسش انجام بدم
تاریخ عضویت و امتیاز بازارچه بنده هم مشخصه
موفق باشین

model8348

Registered User
لایک‌ها
241
بنده م اگه کمکی.ازم بیاد در خدمتم

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
پیشنهاد خوبی هست. اگر پرشین تولز بتونه امکان معامله با همکاری خود پرشین تولز ( شبیه عملکرد ایسام ) اضافه کنه که خیلی بهتر هست.

M_H_A_2277

Registered User
لایک‌ها
81
باعرض سلام
عذرخواهم بابت پاسخگویی دیرترم
تشکر ویژه ای دارم از دوستانی که قبول کردن واسط بشن
ایشاالله این تاپیک بتونه گره دیگر کاربران رو هم باز کنه و بمرور اپ میشه

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
با سلام به منظور پیشرفت بیشتر دوستان و انجمن بنده هر کاری از دستم بر بیاد با کمال میل انجام میدم
در خدمتم

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
من تا حالا برا خيلي ها واسطه شدم ، از اين به بعدم هركي بخواد در خدمتم، نه پولي هم ميخوامنه چيزي رايگانه

Sent from my iPhone using Tapatalk

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
257
من تا حالا برا خيلي ها واسطه شدم ، از اين به بعدم هركي بخواد در خدمتم، نه پولي هم ميخوامنه چيزي رايگانه

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاملا
ال دیجیتال یا ایسام خوبن
با این حال اگه کسی کمکی خواست و کاری داشت خوشحال میشم واسش انجام بدم
تاریخ عضویت و امتیاز بازارچه بنده هم مشخصه
موفق باشین
دوست عزیز چند بار با ایسام و آل معامله کردین !؟
آل برای ثبت کالا مبلغ دریافت میکنه بعدش هم تعرفه داره
اما ایسام برای ثبت کار نداره
بعد اینکه جنس میرسه باید باید صبر کنید طرف تایید کنند
بعدش ایسام قبول زحمت بفرماییند مبلغ رو اگه تعطیلی نباشه اگه تایم کاری باشه براتون بزنند
هزینه دریافتی هم بعنوان واسطه خیلی نامقول هست
ولی خوب بعضی ها از رو اجبار انجام میدن
کابرای دزد و دقل باز هم زیادن توش
رم و فلش تقلبی و کلی اجناس تقلبی خیلی توش فروش میره
بنده چند بار اعتراض کردم بهشون ولی گفتن تا خریدار اعتراض نکنه مورد قبول نیست و برای همه کالاهای فروشنه نمیشه
پس این گزینه ها رو کلا دور نگه دارید

M.iphone

Registered User
لایک‌ها
833
متاسفانه دیگه پرشین تولز مثل قدیم حرف اول را تو خرید فروش نمیزنه بخاطر اومدن سایتهایی مثل دیوار و شیپور و سهولت ثبت اگهی یموقعی تو پی تی اگه اگهیت تو صفحه اول بود 1 ساعت بعد تو صفحه 10 بود الان چی یروز بعد میبینی هنوز تو صفحه اولی الان اگهی که 1 هفته اس ایجاد شده ینفر هم نیومده کامنت بزاره

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
257
متاسفانه دیگه پرشین تولز مثل قدیم حرف اول را تو خرید فروش نمیزنه بخاطر اومدن سایتهایی مثل دیوار و شیپور و سهولت ثبت اگهی یموقعی تو پی تی اگه اگهیت تو صفحه اول بود 1 ساعت بعد تو صفحه 10 بود الان چی یروز بعد میبینی هنوز تو صفحه اولی الان اگهی که 1 هفته اس ایجاد شده ینفر هم نیومده کامنت بزاره
علت خیلی روشن هست
شما جنس داری میفروشی ولی خوب افت قیمت رو زیاد در نظر نمیگیری
طرف میاد جنس میخره اکبند فردا میاد بفروشه مغازه داره ازش 30% بی چون و چرا کسر میکنه برای جنس های حدود 400-500 هم هیچی کسر نکنند 200-250 هست ولی خوب میاد اینجا میگه 50 تومن
اینطوری خوب شما 6 ماه هم بزاری کسی نمیخره بخاطر اینکه خریدار باید از کجا بدونه دقیقا چقدر کارکرد داره !!!
من جندین نمونه برخورد داشتم
یا باید پی همه چیز رو به تن بمالن یا باید صبر کنند

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
داداش گلم باید کلا یه مدت باشید تو پیتی تا قانونشو یاد بگیرین و افرادو بشناسین خیلی از اونایی که سابقه دارن هم قبلا کلی امتیاز منفی داشتن که پاک شده منی که چند ساله که اینجام فقط میشناسم افرادو و شما هم به دلیل اینکه امتیازش بالاست میرید و بهش اعتماد میکنی این غلطه داداش خیلیا درسته امتیازشون بالاست اما امتحانشونو بد پس دادن خواستم بگم هر کسی که امتیازش بالاست دلیل بر این نمیشه که میشه بهش اعتماد کرد همونم سرت کلاه میزاره خیلی خوشگل

rezasmaily

Registered User
لایک‌ها
50
داداش گلم باید کلا یه مدت باشید تو پیتی تا قانونشو یاد بگیرین و افرادو بشناسین خیلی از اونایی که سابقه دارن هم قبلا کلی امتیاز منفی داشتن که پاک شده منی که چند ساله که اینجام فقط میشناسم افرادو و شما هم به دلیل اینکه امتیازش بالاست میرید و بهش اعتماد میکنی این غلطه داداش خیلیا درسته امتیازشون بالاست اما امتحانشونو بد پس دادن خواستم بگم هر کسی که امتیازش بالاست دلیل بر این نمیشه که میشه بهش اعتماد کرد همونم سرت کلاه میزاره خیلی خوشگل
:(:(:(

devill

Registered User
لایک‌ها
981

اول سلام.
بعد اینکه از یه جهتی حرفت درسته ولی از جهت دیگه اشتباه.
چون بیشتر کاربرایی که سابقه نامردی دارن مشخص هستن. بعضی هاشون بن دائم شدن. ولی تعداد انگشت شمارشون هنوز هستن، که اونم بقیه دوستان نباید کم لطفی کنن و توی تاپیکی که ایجاد میکنه بیان و بگن که کم سابقه ها باخبر بشن.
البته خیلی از دوستان باسابقه هم هستن که کارشون واقعا درسته. چندتاشون هم اینجا اعلام حضور و آمادگی کردن. دمشون هم گرم.

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
اول سلام.
بعد اینکه از یه جهتی حرفت درسته ولی از جهت دیگه اشتباه.
چون بیشتر کاربرایی که سابقه نامردی دارن مشخص هستن. بعضی هاشون بن دائم شدن. ولی تعداد انگشت شمارشون هنوز هستن، که اونم بقیه دوستان نباید کم لطفی کنن و توی تاپیکی که ایجاد میکنه بیان و بگن که کم سابقه ها باخبر بشن.
البته خیلی از دوستان باسابقه هم هستن که کارشون واقعا درسته. چندتاشون هم اینجا اعلام حضور و آمادگی کردن. دمشون هم گرم.
داداش گلم من منظورم این بوده که امتیاز منفیشونو پاک میکنن شمایی که تازه اومدی چطوری میخوای متوجه بشی؟ سرتم کلاه بزاره میگن امتیازش بیشتره حق با اونه نه شما!
من خودم امتیاز منفی دادم همینجا هیچکی پیگیر نبود طرف خیلی راحت هم منکر کار شد و بهم امتیاز منفی داد من خودم الان یک ماهه دنبال گوشیم و منتظرم از اونایی که میشناسم خرید کنم نه اونی که ۵۰۰ تا امتیاز داره علکی... یه چند بار که تجربه کنی به حرف من میرسی
مدیرشم بهت میگه ربطی به من نداره دنبال دردسر نگرد

بالا