• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

متفرقه <<<معرفی واسط و همکاری مدیران سایت در اعتمادسازی معاملات>>>

devill

Registered User
لایک‌ها
981
داداش گلم من منظورم این بوده که امتیاز منفیشونو پاک میکنن شمایی که تازه اومدی چطوری میخوای متوجه بشی؟ سرتم کلاه بزاره میگن امتیازش بیشتره حق با اونه نه شما!
من خودم امتیاز منفی دادم همینجا هیچکی پیگیر نبود طرف خیلی راحت هم منکر کار شد و بهم امتیاز منفی داد من خودم الان یک ماهه دنبال گوشیم و منتظرم از اونایی که میشناسم خرید کنم نه اونی که ۵۰۰ تا امتیاز داره علکی... یه چند بار که تجربه کنی به حرف من میرسی
مدیرشم بهت میگه ربطی به من نداره دنبال دردسر نگرد

داداش جسارتا عرض میکنم، بنده حدود یک سال و نیم از شما قدیمی تر هستم.
ولی عرض کردم که از یه جهت حرفتون درسته. ولی شما فقط جهت اشتباهش رو متوجه شدی.

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
داداش گلم من منظورم این بوده که امتیاز منفیشونو پاک میکنن شمایی که تازه اومدی چطوری میخوای متوجه بشی؟ سرتم کلاه بزاره میگن امتیازش بیشتره حق با اونه نه شما!
من خودم امتیاز منفی دادم همینجا هیچکی پیگیر نبود طرف خیلی راحت هم منکر کار شد و بهم امتیاز منفی داد من خودم الان یک ماهه دنبال گوشیم و منتظرم از اونایی که میشناسم خرید کنم نه اونی که ۵۰۰ تا امتیاز داره علکی... یه چند بار که تجربه کنی به حرف من میرسی
مدیرشم بهت میگه ربطی به من نداره دنبال دردسر نگرد
دوست عزیز نظر شما محترم هست...اما هر جایی ادم خوب و بد هست و اینجا هم غیر از این نیست . شما باید فرهنگ سازی درست انجام بدی نه اینکه ایه یاس بخونید و بقیه رو هم سرد بکنی نسبت به انجمن که این کار به خودتون ضربه وارد میکنه...نسبت به پاک کردن امتیاز منفی هم باید بگم که باید صحت ماجرا و مشکل پیش اومدن واسه مدیر واضح بشه و شما باید این رو اثبات بکنید اینطوری هیچ امتیازی پاک نمیشه(هیچ مدیری با کسی توانی نکرده) چند تا کاربر با امتیاز بالا و حتی کاربر فعال رو میخاین واستون بگم که بن شدن از انجمن...اگر مدیریت نشه هر کی بهش بگی بالای چشمت ابرو هست یا الکی الکی بهت امتیاز منفی میدن این رو خودم تجربه کردم . بهتره عزیزان دوستانه معاملات رو انجام بدن و کوچکترین مطلب هارو با هم در میان بزارن تا در معامله مشکلی پیش نیاد

ارزوی موفقیت
یا حق

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
درود دوستان
نیازمند یک دوست جهت واسطه شدن در شاهین شهر اصفهان هستم .
اگر از دوستان کسی هست که بتونه زحمت دیدن و خرید گوشی و ارسالش رو برای من بکشه ممنون میشم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

بالا